ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16134
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-11-2021, 12:33

@ maciej

Nie zgodzę się.
Są oczywiście sytuacje problematyczne, jak w tym mechanizmie: wbijasz do knajpy, przystawiasz się do laski, ona jest z bodygardem, czego nie wiesz na poczatku, później nasyła na Ciebie tegoż bodygarda, stając w pierwszym rzędzie do szarpania za włosy (jak ta sytuacja w Katowicach, na Waszym deptaku). Nie wiadomo jak się wówczas zachować. Jak dostajesz melę od tejże kruchej istoty, oraz wiązkę w komplecie, a koleżkę, którego chcesz odwinąć, nie możesz, bo jest zasłaniany ciałem. Ale tutaj jednak rozmawiamy jak dla mnie o czymś innym. To, że sama sprowadza się do takiej a nie innej formy, kreacji, nie wiem jak to nazwać, moim zdaniem jednak nie uprawnia nikogo do wyzywania per ... Zresztą jak słusznie zauważyłeś, napisałeś w liczbie mnogiej o kobietach lewicy. To, że druga jest z deka odklejona, to nie jest powód żeby machać łapami.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16134
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-11-2021, 12:38

535 pisze:
27-11-2021, 12:27
Tak właśnie myślałem, że w tym kierunku pójdą komentarze. Więc spróbujmy jeszcze raz. Załóżmy, że jestem cieciem w parku Jordana i w zakresie moich obowiązków leży utrzymanie w czystości parkowych alejek. Wiecie. Pety, papierki, butelki, puszki , zużyte prezerwatywy i strzykawki. Te sprawy. Wykonuję swoją pracę sumiennie. Staram się, bo potrzebuję tej roboty, a właściwie pieniędzy, które za nią otrzymuję. Tymczasem pewnego dnia przychodzi ktoś z telewizją, wywraca pełne śmieci kosze i na tym tle próbuje kręcić jakiś program, stawiając mnie tym samym pod ścianą. Nie mam wyjścia. Kimkolwiek by nie był, musi oberwać pustym koszem, albo wyjść z nim na łbie. Tak to widzę. Bez względu na konsekwencje.
Wolisz o tym porozmawiać. Spoko. Tutaj był jakiś głos odrębny? Jeden wrzucił, bo wiadomo, bez tego nie potrafi. Drugi, ten co skłóca wszystkich podbił, a później poszło w kierunku, że kawałek materiału do czyszczenia. Wiadomo, były też zmywary, lewackiespierdoliny itd. itp. <Wcześniej. Taka się jakaś nieelegancka narracja tutaj przyjęła.> A jak rozmowa ma zejść na konkret, podsuwany przez koleżków od konfederacyjnego przekazu dnia - to chyba nikt nie dyskutuje. Powinny wbić pały, zawinąć kobietę. Mandat, grzywna. Nakaz prac społecznych. Tutaj jakiejś specjalnej filozofii nie ma.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-11-2021, 12:54

Ale ostatnio jak stwierdziłem że za swoje zachowanie zasłużyła sobie na strzał w pysk to było bee, a teraz jak 535 pisze o tym samym to całkiem inna narracja. Czemu tak?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16134
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-11-2021, 12:56

maciek z klanu pisze:
27-11-2021, 12:54
Ale ostatnio jak stwierdziłem że za swoje zachowanie zasłużyła sobie na strzał w pysk to było bee, a teraz jak 535 pisze o tym samym to całkiem inna narracja. Czemu tak?
Znalazłeś w mojej wypowiedzi, takie stwierdzenie, które cytujesz? Poważnie? Przyjazd policji, mandat-grzywna, jest równoznaczne z takim odnoszeniem się jakie się tutaj pojawia, czy 'strzałem"?
535

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-11-2021, 12:59

Ascetic pisze:
27-11-2021, 12:38
535 pisze:
27-11-2021, 12:27
Tak właśnie myślałem, że w tym kierunku pójdą komentarze. Więc spróbujmy jeszcze raz. Załóżmy, że jestem cieciem w parku Jordana i w zakresie moich obowiązków leży utrzymanie w czystości parkowych alejek. Wiecie. Pety, papierki, butelki, puszki , zużyte prezerwatywy i strzykawki. Te sprawy. Wykonuję swoją pracę sumiennie. Staram się, bo potrzebuję tej roboty, a właściwie pieniędzy, które za nią otrzymuję. Tymczasem pewnego dnia przychodzi ktoś z telewizją, wywraca pełne śmieci kosze i na tym tle próbuje kręcić jakiś program, stawiając mnie tym samym pod ścianą. Nie mam wyjścia. Kimkolwiek by nie był, musi oberwać pustym koszem, albo wyjść z nim na łbie. Tak to widzę. Bez względu na konsekwencje.
Wolisz o tym porozmawiać. Spoko. Tutaj był jakiś głos odrębny? Jeden wrzucił, bo wiadomo, bez tego nie potrafi. Drugi, ten co skłóca wszystkich podbił, a później poszło w kierunku, że kawałek materiału do czyszczenia. Wiadomo, były też zmywary, lewackiespierdoliny itd. itp. <Wcześniej. Taka się jakaś nieelegancka narracja tutaj przyjęła.> A jak rozmowa ma zejść na konkret, podsuwany przez koleżków od konfederacyjnego przekazu dnia - to chyba nikt nie dyskutuje. Powinny wbić pały, zawinąć kobietę. Mandat, grzywna. Nakaz prac społecznych. Tutaj jakiejś specjalnej filozofii nie ma.
Już widzę tę chłodną analizę gdybyś tak miał u siebie. Nie bądź dzieckiem.
Wiadomo czym by się skończyło. Inna sprawa, że to babsko bezczelnie promuje się na tematyce, tak naprawdę wykorzystując ludzi. Nic więcej.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-11-2021, 13:00

Nie nie. Znam t. twoje podejście, ale widzę różne podejście raz przemilczane raz atakujące w zależności od tego kto pisze. Gdyby np pacjent napisałby że wytarły nią podłogę już by było z 10 postów,
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16134
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-11-2021, 13:05

535 pisze:
27-11-2021, 12:59
Ascetic pisze:
27-11-2021, 12:38
535 pisze:
27-11-2021, 12:27
Tak właśnie myślałem, że w tym kierunku pójdą komentarze. Więc spróbujmy jeszcze raz. Załóżmy, że jestem cieciem w parku Jordana i w zakresie moich obowiązków leży utrzymanie w czystości parkowych alejek. Wiecie. Pety, papierki, butelki, puszki , zużyte prezerwatywy i strzykawki. Te sprawy. Wykonuję swoją pracę sumiennie. Staram się, bo potrzebuję tej roboty, a właściwie pieniędzy, które za nią otrzymuję. Tymczasem pewnego dnia przychodzi ktoś z telewizją, wywraca pełne śmieci kosze i na tym tle próbuje kręcić jakiś program, stawiając mnie tym samym pod ścianą. Nie mam wyjścia. Kimkolwiek by nie był, musi oberwać pustym koszem, albo wyjść z nim na łbie. Tak to widzę. Bez względu na konsekwencje.
Wolisz o tym porozmawiać. Spoko. Tutaj był jakiś głos odrębny? Jeden wrzucił, bo wiadomo, bez tego nie potrafi. Drugi, ten co skłóca wszystkich podbił, a później poszło w kierunku, że kawałek materiału do czyszczenia. Wiadomo, były też zmywary, lewackiespierdoliny itd. itp. <Wcześniej. Taka się jakaś nieelegancka narracja tutaj przyjęła.> A jak rozmowa ma zejść na konkret, podsuwany przez koleżków od konfederacyjnego przekazu dnia - to chyba nikt nie dyskutuje. Powinny wbić pały, zawinąć kobietę. Mandat, grzywna. Nakaz prac społecznych. Tutaj jakiejś specjalnej filozofii nie ma.
Już widzę tę chłodną analizę gdybyś tak miał u siebie. Nie bądź dzieckiem.
Wiadomo czym by się skończyło. Inna sprawa, że to babsko bezczelnie promuje się na tematyce, tak naprawdę wykorzystując ludzi. Nic więcej.
Akurat będąc w sytuacji konfrontacji, co mi się jednak zdarzyło, dałem na luz. > Gość w Katowicach, co się zamachnął, miał inne mechanizmy wydrukowane w bani. Słaba akcja, dla wyrywnych, ale mimo wszystko do skontrolowania.

Tak. Tematyka jest promowana. Przez 2-3 patusów w tym miejscu (Jeden wrzuca granat w szambo. Drugi próbuje nim rozsmarować innych. Później siedzą i wbijają z xd&LOL). Kilku innych, bardziej, jak sądzę, poza internetem kulturalnych, daje się ponieść emocjom i podchwytuje, taką a nie inną retorykę. Taką mam obserwację. Róbta z tym co chceta.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16134
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-11-2021, 13:06

maciek z klanu pisze:
27-11-2021, 13:00
Nie nie. Znam t. twoje podejście, ale widzę różne podejście raz przemilczane raz atakujące w zależności od tego kto pisze. Gdyby np pacjent napisałby że wytarły nią podłogę już by było z 10 postów,
Mogę Tobie nakreślić sprawę. Mam?
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-11-2021, 13:12

Nie musisz.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16134
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-11-2021, 13:14

Też jestem zdania, że lepiej ten czas spożytkować na np. słuchanie muzyki.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-11-2021, 13:22

maciek z klanu pisze:
27-11-2021, 13:00
Nie nie. Znam t. twoje podejście, ale widzę różne podejście raz przemilczane raz atakujące w zależności od tego kto pisze. Gdyby np pacjent napisałby że wytarły nią podłogę już by było z 10 postów,
Charakterystyczna dla niektórych religii etyka sytuacyjna czyli inaczej traktujemy swoich, a inaczej niewiernych.
PS. Wracając do tego incydentu to obrazuje on gdzie feministki mają kobiety, bo zwykle w takich budynkach sprzątaniem zajmują się niewiasty (babsztyle mogły to wcześniej sprawdzić, miały na to czas) i właśnie jedna z nich musi teraz zmywać to gówno.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3516
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-11-2021, 15:30

wiadomo. feministki nienawidzą kobiet, wegusy i pedały to nowi naziści ..i tak dalej i tak dalej lol
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10420
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-11-2021, 19:36

nagrobek pisze:
27-11-2021, 15:30
wiadomo. feministki nienawidzą kobiet, wegusy i pedały to nowi naziści ..i tak dalej i tak dalej lol
NORMALNYCH kobiet;-)
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-11-2021, 21:06

535 pisze:
27-11-2021, 11:51
Pacjent pisze:
27-11-2021, 10:54


Lampartowa wylała jakieś gówno przed siedzibą PiS czym rozsierdziła panią sprzątaczkę.
Wytarłbym tą szmatą te schody. Tak po ludzku. Bez żadnych politycznych inklinacji.
Wszystko wyjasnione, rozejsc sie, sprzataczka nie posiada kapitalu kulturowego

woodpecker from space
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10420
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-11-2021, 21:22

Triceratops pisze:
27-11-2021, 21:06
535 pisze:
27-11-2021, 11:51
Pacjent pisze:
27-11-2021, 10:54


Lampartowa wylała jakieś gówno przed siedzibą PiS czym rozsierdziła panią sprzątaczkę.
Wytarłbym tą szmatą te schody. Tak po ludzku. Bez żadnych politycznych inklinacji.
Wszystko wyjasnione, rozejsc sie, sprzataczka nie posiada kapitalu kulturowego

W pierwszym momencie pomyslalem, ze to jakis belkot ktory nic nie znaczy, ale cos mnie ruszylo jednak ze moze to jednak cos jest, i sprawdzilem. Wyglada na to, ze pojecia kapitalu kulturowego i spolecznego faktycznie istnieja, i to nie jest tak, ze ta kobieta, kimkolwiek jest, nie ma racji i wywyzsza siebie czy Lempartowa. W rzwczy samej wyglada wrecz na to, ze ma racje, jesli dobrze rozumiem, poniewaz istnieje duze prawdopodobienstwo, ze Lempartowa, kimkolwiek by nie byla, faktycznie posiada te cechy na wyzszym poziomie niz teoretyczna sprzataczka. I nie chodzi mi tu teraz w ogole o malowanie sprayem czy cokolwiek tam zrobila. Ciekawe.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

28-11-2021, 08:53

Triceratops pisze:
27-11-2021, 21:06
535 pisze:
27-11-2021, 11:51
Pacjent pisze:
27-11-2021, 10:54


Lampartowa wylała jakieś gówno przed siedzibą PiS czym rozsierdziła panią sprzątaczkę.
Wytarłbym tą szmatą te schody. Tak po ludzku. Bez żadnych politycznych inklinacji.
Wszystko wyjasnione, rozejsc sie, sprzataczka nie posiada kapitalu kulturowego

Prawicowy latlerek pierdoli coś o szacunku do kobiet. Zabawnie to brzmi zwłaszcza w kontekście ustawy antyaborcyjnej wprowadzonej rękami prawicowych oszołomów z pis i konfepedałów...
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

28-11-2021, 08:57

nicram pisze:
28-11-2021, 08:53

Prawicowy latlerek pierdoli coś o szacunku do kobiet. Zabawnie to brzmi zwłaszcza w kontekście ustawy antyaborcyjnej wprowadzonej rękami prawicowych oszołomów z pis i konfepedałów...
To raz. A dwa - nie wiedziałem, że szacunek (swoją drogą jedna z ostatnich rzeczy, która kojarzy mi się z tym krajem) jest powiązany z płcią. Taką czy inną.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

28-11-2021, 12:47

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
27-11-2021, 19:36
nagrobek pisze:
27-11-2021, 15:30
wiadomo. feministki nienawidzą kobiet, wegusy i pedały to nowi naziści ..i tak dalej i tak dalej lol
NORMALNYCH kobiet;-)
To oczywiste. Zwłaszcza takich z mężem i dziećmi, niewyskrobanymi.

Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2562
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

28-11-2021, 15:25

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
27-11-2021, 21:22
Wyglada na to, ze pojecia kapitalu kulturowego i spolecznego faktycznie istnieja, i to nie jest tak, ze ta kobieta, kimkolwiek jest, nie ma racji i wywyzsza siebie czy Lempartowa. W rzwczy samej wyglada wrecz na to, ze ma racje, jesli dobrze rozumiem, poniewaz istnieje duze prawdopodobienstwo, ze Lempartowa, kimkolwiek by nie byla, faktycznie posiada te cechy na wyzszym poziomie niz teoretyczna sprzataczka.
Dokładnie. Klasa robotnicza pije szampana ustami swoich przedstawicieli. Cały czas ta sama historia, o nic innego nie chodzi.
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

28-11-2021, 16:07

Wychodzi na to, ze taki Trynkiewicz ma wiekszy kapital spoleczno-kulturowy niz anonimowa sprzataczka xdede
woodpecker from space
ODPOWIEDZ