ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10444
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 20:49

olgims pisze:
23-02-2023, 20:42
no widzę, że trafiłem w jakiś czuły punkt. Ale nie mogę się nie zgodzić - jordan peterson = kult męskiej pizdowatości
Tak, trafiłeś - brzydzi mnie hipokryzja. Mam wystarczająco dużo takich lewicujących znajomych, zwłaszcza ze stanów ale nie tylko. I na codzień wobec znajomych, którzy wykażą jakikolwiek problem fizyczny czy psychiczny, są tacy och ach, do rany przyłóż, get better homie! Piszą długie i rozwlekłe posty o tym, jak powinnimśmy być społecznie wrażliwi dla ludzi chorych i słabych, pełni zrozumienia dla gejów i innych, którzy są źle traktowani. A potem nagle pojawia się właśnie taki człowiek o poglądach odmiennych od nich, nawet nie w żaden sposób agresywnych, i nagle zapominają o tych wszystkich swoich pięknych sloganach, zrozumieniu drugiej osoby, i tylko czekają żeby jej dopierdolić w taki najniższy możliwy sposób - włącznie z wyśmiewaniem problemów zdrowotnych, haha, on bierze środki na depresję, o boże, jakie to śmieszne! Tfu.
I am Jerusalem.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 20:51

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
23-02-2023, 20:46
wonsz pisze:
23-02-2023, 20:20

ale pierwsze zdanie to w sumie prawda i to raczej nie było w odniesieniu do piszących o nim forumowiczów.
To jest człowiek cierpiący na depresję która przejawia się w rodzinie od kilku pokoleń. W 2020 przeszedł tak ciężkie zapalenie płuc, że przez 8 dni przebywał w śpiączce, po czym przez 4 tygodnie nie posiadał zdolności motorycznych. Opowiadał o tym i podobnych sprawach w podcaście u Wima Hofa, stąd wiem. Cierpi też chronicznie na inną chorobę, której nazwy nie pamiętam, ale opisywał ją w ten sposób: wyobraź sobie, że w każdej możliwej pozycji jest ci niewygodnie, i pomnóż to przez tysiąc.
Chodzi o Trudeau? :D :D :D
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
olgims
w mackach Zła
Posty: 904
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 20:51

no nic nie poradzę, że gardzę ludźmi pokroju peterson, który na robieniu z siebie ofiary i pierdoleniu farmazonów ludziom z zaburzonym poczuciem własnej wartości robi kasę i się promuje.
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
olgims
w mackach Zła
Posty: 904
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 20:54

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
23-02-2023, 20:49
olgims pisze:
23-02-2023, 20:42
no widzę, że trafiłem w jakiś czuły punkt. Ale nie mogę się nie zgodzić - jordan peterson = kult męskiej pizdowatości
Tak, trafiłeś - brzydzi mnie hipokryzja. Mam wystarczająco dużo takich lewicujących znajomych, zwłaszcza ze stanów ale nie tylko. I na codzień wobec znajomych, którzy wykażą jakikolwiek problem fizyczny czy psychiczny, są tacy och ach, do rany przyłóż, get better homie! Piszą długie i rozwlekłe posty o tym, jak powinnimśmy być społecznie wrażliwi dla ludzi chorych i słabych, pełni zrozumienia dla gejów i innych, którzy są źle traktowani. A potem nagle pojawia się właśnie taki człowiek o poglądach odmiennych od nich, nawet nie w żaden sposób agresywnych, i nagle zapominają o tych wszystkich swoich pięknych sloganach, zrozumieniu drugiej osoby, i tylko czekają żeby jej dopierdolić w taki najniższy możliwy sposób - włącznie z wyśmiewaniem problemów zdrowotnych, haha, on bierze środki na depresję, o boże, jakie to śmieszne! Tfu.
Chyba pomyliłeś mnie ze swoimi lewackimi znajomymi ze stanów.
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16177
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 20:56

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
23-02-2023, 20:46
wonsz pisze:
23-02-2023, 20:20

ale pierwsze zdanie to w sumie prawda i to raczej nie było w odniesieniu do piszących o nim forumowiczów.
To jest człowiek cierpiący na depresję która przejawia się w rodzinie od kilku pokoleń. W 2020 przeszedł tak ciężkie zapalenie płuc, że przez 8 dni przebywał w śpiączce, po czym przez 4 tygodnie nie posiadał zdolności motorycznych. Opowiadał o tym i podobnych sprawach w podcaście u Wima Hofa, stąd wiem. Cierpi też chronicznie na inną chorobę, której nazwy nie pamiętam, ale opisywał ją w ten sposób: wyobraź sobie, że w każdej możliwej pozycji jest ci niewygodnie, i pomnóż to przez tysiąc. Bywały chwile, że po prostu nie mógl przestać się ruszać, nie zaznawał spokoju miesiącami. Ciebie oceniam trochę wyżej jednak niż olgimsa, dlatego powiem tak: jeśli troszeczkę zgłębisz jednak temat, w którym się wypowiadasz tak kategorycznie, i wciąż będziesz mówił o płaczliwych pizdach odnośnie ludzi cierpiąc na ciężkie choroby psychiczne i fizyczne, niezależnie od ich poglądów, to jak dla mnie choćbyś był ubrany w złoto, dla mnie nie będziesz nic znaczył. A mówię to właśnie z pozycji osoby, która w bardzo różnych ciemnych zakątkach zdrowia była, dlatego zastanawiam się jednak dwa razy, zanim coś podobnego rzucę.
Jak przechodziłem koklusz za dzieciaka to mogę nazywać ciebie np. pigmejem? Mam znacznie więcej klasyfikacji twojej osoby, ale tutaj polecę nieodżałowanym Luckiem, ku przypomnieniu. Ty jesteś normalny?

Nie miałem wiedzy, że typ jest chorobowym płaczkiem. Wygląda po dopisaniu historii, że jest jeszcze jakąś dziecinną pizdą. Tłumaczenie swojego zjebania umysłowymi, chorobami? Ile on kurwa ma lat, 13?

Czekam teraz na wynurzenia tego "rajtowego gwiazdora"

Obrazek

Mamo, tato, wypowiadałem się o kobietach, tak nienajlepiej, no i nimi tak przy okazji handlowałem , bo np. miałem, nie wiem - depresję ... kurwa komedia.
Ostatnio zmieniony 23-02-2023, 20:57 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10444
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 20:57

olgims pisze:
23-02-2023, 20:54
Chyba pomyliłeś mnie ze swoimi lewackimi znajomymi ze stanów.
Przedstawiłeś się sam swoimi słowami, jeśli są takie same jak ich zachowania, to tak już po prostu jest.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
wonsz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 20:58

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
23-02-2023, 20:46
wonsz pisze:
23-02-2023, 20:20

ale pierwsze zdanie to w sumie prawda i to raczej nie było w odniesieniu do piszących o nim forumowiczów.
To jest człowiek cierpiący na depresję która przejawia się w rodzinie od kilku pokoleń. W 2020 przeszedł tak ciężkie zapalenie płuc, że przez 8 dni przebywał w śpiączce, po czym przez 4 tygodnie nie posiadał zdolności motorycznych. Opowiadał o tym i podobnych sprawach w podcaście u Wima Hofa, stąd wiem. Cierpi też chronicznie na inną chorobę, której nazwy nie pamiętam, ale opisywał ją w ten sposób: wyobraź sobie, że w każdej możliwej pozycji jest ci niewygodnie, i pomnóż to przez tysiąc. Bywały chwile, że po prostu nie mógl przestać się ruszać, nie zaznawał spokoju miesiącami. Ciebie oceniam trochę wyżej jednak niż olgimsa, dlatego powiem tak: jeśli troszeczkę zgłębisz jednak temat, w którym się wypowiadasz tak kategorycznie, i wciąż będziesz mówił o płaczliwych pizdach odnośnie ludzi cierpiąc na ciężkie choroby psychiczne i fizyczne, niezależnie od ich poglądów, to jak dla mnie choćbyś był ubrany w złoto, dla mnie nie będziesz nic znaczył. A mówię to właśnie z pozycji osoby, która w bardzo różnych ciemnych zakątkach zdrowia była, dlatego zastanawiam się jednak dwa razy, zanim coś podobnego rzucę.
akurat bardziej chodziło mi o jego fanbase, z płaczliwością to kojarzy mi się tylko granie ofiary jak zdarzy mu się powiedzieć coś co się ludziom nie spodoba. no offence, ale niespecjalnie obchodzi mnie co dla Ciebie znaczę, tak samo jak fakty z życia Petersona czy miliona innych ludzi ;)
rzułf
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16177
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 21:00

Coś z tydzień nie było o chorobach. Poczytałbym. Watek z wybielaczem był wyborny.
olgims
w mackach Zła
Posty: 904
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 21:01

Hehe no kurwa ten łysy alfons też jest dobry - następny idol
Jak to mówią amerykanie fuck around and find out :)
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10444
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 21:02

wonsz pisze:
23-02-2023, 20:58
akurat bardziej chodziło mi o jego fanbase, z płaczliwością to kojarzy mi się tylko granie ofiary jak zdarzy mu się powiedzieć coś co się ludziom nie spodoba. no offence, ale niespecjalnie obchodzi mnie co dla Ciebie znaczę, tak samo jak fakty z życia Petersona czy miliona innych ludzi ;)
Super, moje zdanie może cię nie obchodzić, ale może warto jednak czasem się zastanowić nad tym, czy jest sens wypowiadać się w temacie w którym ma się kiepskie rozeznanie, a jak nie obchodzą CIę fakty z życia Petersona, to może nie warto wdawać się w rozmowę dotyczącą jego osoby? Bo jak będziesz patrzył na ,,fanbase", to możesz zdyskredytować dosłownie każdego, o kim pomyślisz, dowolnego polityka, mówcę, przywódcę itd. A przecież nie o to chodzi w życiu.
I am Jerusalem.
olgims
w mackach Zła
Posty: 904
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 21:06

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
23-02-2023, 20:57
olgims pisze:
23-02-2023, 20:54
Chyba pomyliłeś mnie ze swoimi lewackimi znajomymi ze stanów.
Przedstawiłeś się sam swoimi słowami, jeśli są takie same jak ich zachowania, to tak już po prostu jest.
co ty do mnie piszesz? jakie słowa jakie zachowania? :) Może ja to napiszę jeszcze raz - gardzę smutnymi pizdami a słowa wcielam w życie, użalanie się nad sobą jest dla mnie oznaką pizdowatości. Zwłaszcza jak się jest chłopem w kraju pierwszego świata. Gdzie w tym hipokryzja ja się pytam?
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16177
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 21:06

olgims pisze:
23-02-2023, 21:01
Hehe no kurwa ten łysy alfons też jest dobry - następny idol
Jak to mówią amerykanie fuck around and find out :)
Cicho tam :-) Typ chory był. Nie wiesz? Nie znamy jego karty medycznej, nie jesteśmy uprawnieni do wypowiadania się :facepalm:

Czekam na strory, ze Karkass zajebał jakiegoś Roma, nie lubi ich, jak już wiemy, bo ma niemałą kartę medyczną. Karkas a nie Lakatosz jakiś.

Cyrk & komedia w jednym LOL Argumentacja jak typa pod celą. Panie sędzio, wie Pan, wyrwałem chwasta, bo tatuś wchodził mi do wanny i się musiałem z tego leczyć xD
Ostatnio zmieniony 23-02-2023, 21:19 przez Ascetic, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10444
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 21:07

Dobra wkurwiłem się z deka ale już się wypaliło i przeszło, wracam do robienia pompek na razie, elo.
I am Jerusalem.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 21:11

Dobry wieczór. Na rozterki i depresję jest idealna recepta :

GAZ
WIDŁY
PIEC
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
olgims
w mackach Zła
Posty: 904
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 21:12

Ascetic pisze:
23-02-2023, 21:06
olgims pisze:
23-02-2023, 21:01
Hehe no kurwa ten łysy alfons też jest dobry - następny idol
Jak to mówią amerykanie fuck around and find out :)
Cicho tam :-) Typ chory był. Nie wiesz? Nie znamy jego karty medycznej, nie jesteśmy uprawnieni do wypowiadania się :facepalm:

Czekam na strory, ze Karkass zajebał jakiegoś Roma, nie lubi ich, jak już wiemy, bo ma niemałą kartę medyczną. Karkas a nie Lakataosz jakiś.

Cyrk & komedia w jednym LOL Argumentacja jak typa pod celą. Panie sędzio, wie Pan, wyrwałem chwasta, bo tatuś wchodził mi do wanny xD
poza tym oni walczą z matrixem, illuminati, i spiskiem nwo, który zarządzany jest przez Klausa szwaba i pijących krew dzieci rotszildow, mówią ludziom prawdę :D krzyż kurwa na drogę :)
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
olgims
w mackach Zła
Posty: 904
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 21:13

[V] pisze:
23-02-2023, 21:11
Dobry wieczór. Na rozterki i depresję jest idealna recepta :

GAZ
WIDŁY
PIEC
jest też stary dobry sznur
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16177
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 21:17

olgims pisze:
23-02-2023, 21:12
Ascetic pisze:
23-02-2023, 21:06
olgims pisze:
23-02-2023, 21:01
Hehe no kurwa ten łysy alfons też jest dobry - następny idol
Jak to mówią amerykanie fuck around and find out :)
Cicho tam :-) Typ chory był. Nie wiesz? Nie znamy jego karty medycznej, nie jesteśmy uprawnieni do wypowiadania się :facepalm:

Czekam na strory, ze Karkass zajebał jakiegoś Roma, nie lubi ich, jak już wiemy, bo ma niemałą kartę medyczną. Karkas a nie Lakataosz jakiś.

Cyrk & komedia w jednym LOL Argumentacja jak typa pod celą. Panie sędzio, wie Pan, wyrwałem chwasta, bo tatuś wchodził mi do wanny xD
poza tym oni walczą z matrixem, illuminati, i spiskiem nwo, który zarządzany jest przez Klausa szwaba i pijących krew dzieci rotszildow, mówią ludziom prawdę :D krzyż kurwa na drogę :)
To co napisałeś powyżej sugeruje, że jednak chorzy i właściwie trzeba by było ich zrozumieć, pochylić się nad nimi, tylko jak kurwa wariata zrozumieć? xD

Karkas poszedł po męsku (to ważne!) pakować, ja tam lecę łączyć kroki i wyłączać TV, ale to już po meczu Lecha LOL
olgims
w mackach Zła
Posty: 904
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 21:21

Ascetic pisze:
23-02-2023, 21:17
olgims pisze:
23-02-2023, 21:12
Ascetic pisze:
23-02-2023, 21:06


Cicho tam :-) Typ chory był. Nie wiesz? Nie znamy jego karty medycznej, nie jesteśmy uprawnieni do wypowiadania się :facepalm:

Czekam na strory, ze Karkass zajebał jakiegoś Roma, nie lubi ich, jak już wiemy, bo ma niemałą kartę medyczną. Karkas a nie Lakataosz jakiś.

Cyrk & komedia w jednym LOL Argumentacja jak typa pod celą. Panie sędzio, wie Pan, wyrwałem chwasta, bo tatuś wchodził mi do wanny xD
poza tym oni walczą z matrixem, illuminati, i spiskiem nwo, który zarządzany jest przez Klausa szwaba i pijących krew dzieci rotszildow, mówią ludziom prawdę :D krzyż kurwa na drogę :)
To co napisałeś powyżej sugeruje, że jednak chorzy i właściwie trzeba by było ich zrozumieć, pochylić się nad nimi, tylko jak kurwa wariata zrozumieć? xD

Karkas poszedł po męsku (to ważne!) pakować, ja tam lecę łączyć kroki i wyłączać TV, ale to już po meczu Lecha LOL
tak pakowanie jest bardzo ważne, zwłaszcza po internetowej sprzeczce
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16177
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 21:26

olgims pisze:
23-02-2023, 21:21
Ascetic pisze:
23-02-2023, 21:17
olgims pisze:
23-02-2023, 21:12


poza tym oni walczą z matrixem, illuminati, i spiskiem nwo, który zarządzany jest przez Klausa szwaba i pijących krew dzieci rotszildow, mówią ludziom prawdę :D krzyż kurwa na drogę :)
To co napisałeś powyżej sugeruje, że jednak chorzy i właściwie trzeba by było ich zrozumieć, pochylić się nad nimi, tylko jak kurwa wariata zrozumieć? xD

Karkas poszedł po męsku (to ważne!) pakować, ja tam lecę łączyć kroki i wyłączać TV, ale to już po meczu Lecha LOL
tak pakowanie jest bardzo ważne, zwłaszcza po internetowej sprzeczce
Bez rękawiczek! < Jak nakazał niezapomniany forumowy trener. Dobrze jeszcze w tzw.międzyczasie pomorsować, nie jeść z miesiąc, popijając bimber z sodówą + jarając samo-zdrowie-fajki. Później to tylko słonina, zero chleba, Aryan .... itd. itp.
olgims
w mackach Zła
Posty: 904
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-02-2023, 21:34

Ascetic pisze:
23-02-2023, 21:26
olgims pisze:
23-02-2023, 21:21
Ascetic pisze:
23-02-2023, 21:17


To co napisałeś powyżej sugeruje, że jednak chorzy i właściwie trzeba by było ich zrozumieć, pochylić się nad nimi, tylko jak kurwa wariata zrozumieć? xD

Karkas poszedł po męsku (to ważne!) pakować, ja tam lecę łączyć kroki i wyłączać TV, ale to już po meczu Lecha LOL
tak pakowanie jest bardzo ważne, zwłaszcza po internetowej sprzeczce
Bez rękawiczek! < Jak nakazał niezapomniany forumowy trener. Dobrze jeszcze w tzw.międzyczasie pomorsować, nie jeść z miesiąc, popijając bimber z sodówą + jarając samo-zdrowie-fajki. Później to tylko słonina, zero chleba, Aryan .... itd. itp.
ale czy od tego wszystkiego w końcu wyrosną jaja ? Czy potrzebne jest jeszcze błogosławieństwo doktora Petersona?
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
ODPOWIEDZ