ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8158
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

25-10-2022, 11:36

To było pytanie retoryczne. Bujaj się.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

25-10-2022, 11:43

bartwa pisze:
25-10-2022, 11:36
To było pytanie retoryczne. Bujaj się.
Ok. Życzę owocnej dyskusji ze sobą.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8158
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

25-10-2022, 12:59

Straszysz ludzi sądami, a sam uprawiasz stalking. Pierdol się.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10578
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

25-10-2022, 15:28

Przypominam tylko, że mimo wszystko jest to forum dyskusyjne i należy się spodziewać, że ktoś może się odnieść do naszych publicznych wypowiedzi nawet, jeśli się nam to nie podoba. Generalnie na tym ta zabawa polega.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14773
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

25-10-2022, 16:27

Twardziel!

hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

25-10-2022, 16:31

bartwa pisze:
25-10-2022, 12:59
Straszysz ludzi sądami, a sam uprawiasz stalking. Pierdol się.
Dyskusja to nie stalking. Nie chcesz rozmawiać to się nie wypowiadaj.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8158
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

25-10-2022, 16:41

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
25-10-2022, 15:28
Przypominam tylko, że mimo wszystko jest to forum dyskusyjne i należy się spodziewać, że ktoś może się odnieść do naszych publicznych wypowiedzi nawet, jeśli się nam to nie podoba. Generalnie na tym ta zabawa polega.
Generalnie jak najbardziej.

A teraz wytłumaczę na czym polega jak jest w konkretnych wypadkach, kiedy już się ludzie trochę poznają (wiem, że to wirtualny świat, ale jednak świat): Jeśli nie chcesz, żeby cię ktoś zaczepiał, to dajesz mu do zrozumienia, żeby poszedł w swoją stronę. Najpierw delikatnie, potem, jak typ nie kuma, albo ma wyjebane, to dosadniej. Wszystko to z pacjentem przerobiłem. Jakżesz trzeba nie mieć honoru i godności, żeby, mimo jebania, cały czas namolnie do mnie podbijać. Nie znaczy nie. Choć wiem, że nie w jego kręgu kulturowym. Te chuje nie mają żadnych zasad moralnych. Mam nadzieję, że ta kultura zatruwania ludziom życia w końcu w Polsce zginie.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8158
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

25-10-2022, 17:06

trup pisze:
25-10-2022, 16:27
Twardziel!

Jak w kolarstwie torowym haha, gość z kamerką jednak lepiej ogarnął temat finalnie.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10578
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

25-10-2022, 19:05

bartwa pisze:
25-10-2022, 16:41
Generalnie jak najbardziej.

A teraz wytłumaczę na czym polega jak jest w konkretnych wypadkach, kiedy już się ludzie trochę poznają (wiem, że to wirtualny świat, ale jednak świat): Jeśli nie chcesz, żeby cię ktoś zaczepiał, to dajesz mu do zrozumienia, żeby poszedł w swoją stronę. Najpierw delikatnie, potem, jak typ nie kuma, albo ma wyjebane, to dosadniej. Wszystko to z pacjentem przerobiłem. Jakżesz trzeba nie mieć honoru i godności, żeby, mimo jebania, cały czas namolnie do mnie podbijać. Nie znaczy nie. Choć wiem, że nie w jego kręgu kulturowym. Te chuje nie mają żadnych zasad moralnych. Mam nadzieję, że ta kultura zatruwania ludziom życia w końcu w Polsce zginie.
No tak, tylko że już co najmniej trzeci raz narzekasz na to, że ktoś Ci odpisuje/pisze prywatne wiadomości, to zaczyna już być pewien wzór. Forum to całość i nie można jednak wybierać kto może a kto nie może odpisywać, nawet jeśli ktoś wnerwia.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8158
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

25-10-2022, 19:20

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
25-10-2022, 19:05
bartwa pisze:
25-10-2022, 16:41
Generalnie jak najbardziej.

A teraz wytłumaczę na czym polega jak jest w konkretnych wypadkach, kiedy już się ludzie trochę poznają (wiem, że to wirtualny świat, ale jednak świat): Jeśli nie chcesz, żeby cię ktoś zaczepiał, to dajesz mu do zrozumienia, żeby poszedł w swoją stronę. Najpierw delikatnie, potem, jak typ nie kuma, albo ma wyjebane, to dosadniej. Wszystko to z pacjentem przerobiłem. Jakżesz trzeba nie mieć honoru i godności, żeby, mimo jebania, cały czas namolnie do mnie podbijać. Nie znaczy nie. Choć wiem, że nie w jego kręgu kulturowym. Te chuje nie mają żadnych zasad moralnych. Mam nadzieję, że ta kultura zatruwania ludziom życia w końcu w Polsce zginie.
No tak, tylko że już co najmniej trzeci raz narzekasz na to, że ktoś Ci odpisuje/pisze prywatne wiadomości, to zaczyna już być pewien wzór. Forum to całość i nie można jednak wybierać kto może a kto nie może odpisywać, nawet jeśli ktoś wnerwia.
A powinno być można, tak jak w życiu, które też jest całością (cokolwiek to oznacza). W życiu wybierasz znajomych i nie utrzymujesz kontaktu z tymi, z którymi nie chcesz. To tak ciężko pojąć? Wędliniarz pojął i przestał mendzić. Przynajmniej taka zasada wydaje mi się w porządku.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10578
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

25-10-2022, 19:27

bartwa pisze:
25-10-2022, 19:20
A powinno być można, tak jak w życiu, które też jest całością (cokolwiek to oznacza). W życiu wybierasz znajomych i nie utrzymujesz kontaktu z tymi, z którymi nie chcesz. To tak ciężko pojąć? Wędliniarz pojął i przestał mendzić. Przynajmniej taka zasada wydaje mi się w porządku.
Forum jest raczej jak kuchnia w której wszyscy siedzą i gadają. Jeśli jedna osoba nie chce słyszeć drugiej, to może albo udawać, że jej nie słyszy, albo opuścić kuchnię. Potencjalnie pobić, ale ta opcja tutaj odpada z braku fizyczności. Też ostatnio wybuchłem an Tricepsa, no ale jak chce normalnie odpisywać to nie ma problemu. Tutaj Pacjent też nic strasznego nie pisał, jest jaki jest, jest tutaj od nastu lat, każdy wie czego się spodziewać.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8158
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

25-10-2022, 19:31

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
25-10-2022, 19:27
bartwa pisze:
25-10-2022, 19:20
A powinno być można, tak jak w życiu, które też jest całością (cokolwiek to oznacza). W życiu wybierasz znajomych i nie utrzymujesz kontaktu z tymi, z którymi nie chcesz. To tak ciężko pojąć? Wędliniarz pojął i przestał mendzić. Przynajmniej taka zasada wydaje mi się w porządku.
Forum jest raczej jak kuchnia w której wszyscy siedzą i gadają. Jeśli jedna osoba nie chce słyszeć drugiej, to może albo udawać, że jej nie słyszy, albo opuścić kuchnię. Potencjalnie pobić, ale ta opcja tutaj odpada z braku fizyczności. Też ostatnio wybuchłem an Tricepsa, no ale jak chce normalnie odpisywać to nie ma problemu. Tutaj Pacjent też nic strasznego nie pisał, jest jaki jest, jest tutaj od nastu lat, każdy wie czego się spodziewać.
Przed pobiciem zwykle jest prośba, żeby ktoś dał ci spokój. Przynajmniej wśród cywilizowanych ludzi.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6280
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-10-2022, 13:23

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
25-10-2022, 19:27
bartwa pisze:
25-10-2022, 19:20
A powinno być można, tak jak w życiu, które też jest całością (cokolwiek to oznacza). W życiu wybierasz znajomych i nie utrzymujesz kontaktu z tymi, z którymi nie chcesz. To tak ciężko pojąć? Wędliniarz pojął i przestał mendzić. Przynajmniej taka zasada wydaje mi się w porządku.
Forum jest raczej jak kuchnia w której wszyscy siedzą i gadają. Jeśli jedna osoba nie chce słyszeć drugiej, to może albo udawać, że jej nie słyszy, albo opuścić kuchnię. Potencjalnie pobić, ale ta opcja tutaj odpada z braku fizyczności. Też ostatnio wybuchłem an Tricepsa, no ale jak chce normalnie odpisywać to nie ma problemu. Tutaj Pacjent też nic strasznego nie pisał, jest jaki jest, jest tutaj od nastu lat, każdy wie czego się spodziewać.
Dobra metafora z tą kuchnią. Nie każdy przy jedzeniu ma jednak ochotę słuchać fantazji o braniu obsranej pały do gęby :D
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-10-2022, 14:45

Jakiś kurwa rak mózgu polaczków dorwał.

W każdym, dokładnie każdym miejscu muszą wysrywać te swoje kowidy, polityki, pedalstwo, lewacto i huj wie jakie -ctwo.Na formach metalowych, w komentarzach pod artykułem o jedzeniu kapusty, na portalu o pompach ciepła, wszędzie.

Nie napisze taki jeden z drugim nic sensownego, konstruktywnego, adekwatnego do przestrzeni w której się porusza, tylko zasra miejsce w którym stanie, żydami, kolarzami, kowidami ...
13.04.2024
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6740
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-10-2022, 16:19

^ Olać, nie czytać i będziesz miał spokój. Ja się już trochę wyćwiczyłem i jak tylko widzę, że łajno wylane i te kurewskie cebulactwo wjeżdża to spierdalam i nie zaśmiecam sobie głowy. Hailsa!
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-10-2022, 18:45



Tym razem jakiś kretyn przykleił się do obrazu Vermeera.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6740
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-10-2022, 20:32

https://natemat.pl/445561,sledztwo-w-sp ... -zabojstwa

Solidna patologia. Odkąd pamiętam gardzę tymi krzyworyjcami i podludżmi, którzy narobią dzieciaków a potem albo się nimi nie zajmują albo traktują jak zwierzęta puszczone samopas czy też zabijają i potem porzucają gdzieś zwłoki. Oczywiście wcześniej 500+ za każdego dzieciaka (a zwykle takie mutanty robią po kilka sztuk) brali i było fajnie. Na trunki, szlugi czy prochy kasa się nagle pojawiała w kieszeni. Do pieca z takimi kurwami i sayonara.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8158
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-10-2022, 23:45

TheDude pisze:
27-10-2022, 20:32
https://natemat.pl/445561,sledztwo-w-sp ... -zabojstwa

Solidna patologia. Odkąd pamiętam gardzę tymi krzyworyjcami i podludżmi, którzy narobią dzieciaków a potem albo się nimi nie zajmują albo traktują jak zwierzęta puszczone samopas czy też zabijają i potem porzucają gdzieś zwłoki. Oczywiście wcześniej 500+ za każdego dzieciaka (a zwykle takie mutanty robią po kilka sztuk) brali i było fajnie. Na trunki, szlugi czy prochy kasa się nagle pojawiała w kieszeni. Do pieca z takimi kurwami i sayonara.
To już nie onkologia panie, to wcielone zło.

Dobra dziunia, 19 lat i 4,5 letnie dziecko. Prababcia 63 lata, niezła ekipa.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2194
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

28-10-2022, 10:04

zupełnie szczerze - zawsze byłem za sterylizacją marginesu społecznego. Wiem, jest problem z określeniem i zdefiniowaniem, ale w takich przypadkach chyba nikt nie miałby wątpliwości
KVLT lizania CZASZKI
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8158
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

28-10-2022, 10:20

Pan_Kimono pisze:
28-10-2022, 10:04
zupełnie szczerze - zawsze byłem za sterylizacją marginesu społecznego. Wiem, jest problem z określeniem i zdefiniowaniem, ale w takich przypadkach chyba nikt nie miałby wątpliwości
nie lepsza utylizacja w tym konkretnym wypadku? wysterylizowana kurwa dalej może zabić, a zakopanie 4 letniego dziecka, to nie jest coś, co można wybaczyć i liczyć na poprawę
PLASTIK NIE JEST METALEM
ODPOWIEDZ