ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 16:36

Lukass pisze:
16-09-2021, 16:29
Tak? No to wypadałoby zacząć od góry - najpierw zakazujemy hodowli (w fatalnych i skrajnie stresujących warunkach, co nie jest tajemnicą), zabijania i spożywania świnek, krówek, owiec, królików; następnie kur, kaczek, gęsi, indyków i perliczek
Umyka Ci, że nakładają sie tu dwa porzadki: istnieje nie tylko umowna hierarchia rodzajów zwierząt, jakie chemy objąć ochroną, ale też hierarchia praw czy dóbr człowieka, które ta ochrona może uszczuplić. Prawo do zabijania zwierząt w celu zapewnienia sobie pożywienia to inna kategoria, niż prawo do torturowania zwierząt dla rozrywki.

Lukass pisze:
16-09-2021, 16:29
Oczywiście także żadnych myśliwych.
Oczywiście - tym bardziej, że stanowią zagrożenie także dla ludzi. Dopiero co jakiś reprezentant tego patokółka strzelił do dziecka, bo.. tak: myślał, że to dzik: https://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/z ... em/w5y4gzh
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 16:46

WaszJudasz pisze:
16-09-2021, 16:36
Umyka Ci, że nakładają sie tu dwa porzadki: istnieje nie tylko umowna hierarchia rodzajów zwierząt, jakie chemy objąć ochroną, ale też hierarchia praw czy dóbr człowieka, które ta ochrona może uszczuplić. Prawo do zabijania zwierząt w celu zapewnienia sobie pożywienia to inna kategoria, niż prawo do torturowania zwierząt dla rozrywki.
Nic mi nie umyka, a wędkarstwo to nie tylko sposób na rozrywkę, ale i na zdobycie pożywienia. Wiem, w tej chwili pewnie mało istotny, ale jak ktoś chce jeść ryby, to nieporównywalnie lepiej z punktu widzenia ochrony środowiska jest, gdy je sobie złowi sam, niż gdy kupi tuńczyka, dorsza czy pstrąga tęczowego z hodowli. Takie myślenie to bardziej odsuwanie od siebie odpowiedzialności. Ktoś złowił, ktoś zabił, ktoś wypatroszył. Ja żadnej krwi nie widziałem, tylko zjadłem. Wędkarstwo pod tym względem ma tę przewagę, że jak chcesz zjeść, to musisz zabić sam.
WaszJudasz pisze:
16-09-2021, 16:36
Lukass pisze:
16-09-2021, 16:29
Oczywiście także żadnych myśliwych.
Oczywiście - tym bardziej, że stanowią zagrożenie także dla ludzi. Dopiero co jakiś reprezentant tego patokółka strzelił do dziecka, bo.. tak: myślał, że to dzik: https://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/z ... em/w5y4gzh
Akurat zdolność polskich myśliwych do mylenia różnych obiektów z dzikiem jest już legendarna. Alkohol pewnie tę super-moc jeszcze potęguje.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 17:14

Lukass pisze:
16-09-2021, 16:46
jak chcesz zjeść, to musisz zabić sam.
+ 666
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 17:23

Lukass pisze:
16-09-2021, 16:46
WaszJudasz pisze:
16-09-2021, 16:36
Umyka Ci, że nakładają sie tu dwa porzadki: istnieje nie tylko umowna hierarchia rodzajów zwierząt, jakie chemy objąć ochroną, ale też hierarchia praw czy dóbr człowieka, które ta ochrona może uszczuplić. Prawo do zabijania zwierząt w celu zapewnienia sobie pożywienia to inna kategoria, niż prawo do torturowania zwierząt dla rozrywki.
Nic mi nie umyka, a wędkarstwo to nie tylko sposób na rozrywkę, ale i na zdobycie pożywienia. Wiem, w tej chwili pewnie mało istotny, ale jak ktoś chce jeść ryby, to nieporównywalnie lepiej z punktu widzenia ochrony środowiska jest, gdy je sobie złowi sam, niż gdy kupi tuńczyka, dorsza czy pstrąga tęczowego z hodowli. Takie myślenie to bardziej odsuwanie od siebie odpowiedzialności. Ktoś złowił, ktoś zabił, ktoś wypatroszył. Ja żadnej krwi nie widziałem, tylko zjadłem. Wędkarstwo pod tym względem ma tę przewagę, że jak chcesz zjeść, to musisz zabić sam.
WaszJudasz pisze:
16-09-2021, 16:36
Lukass pisze:
16-09-2021, 16:29
Oczywiście także żadnych myśliwych.
Oczywiście - tym bardziej, że stanowią zagrożenie także dla ludzi. Dopiero co jakiś reprezentant tego patokółka strzelił do dziecka, bo.. tak: myślał, że to dzik: https://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/z ... em/w5y4gzh
Akurat zdolność polskich myśliwych do mylenia różnych obiektów z dzikiem jest już legendarna. Alkohol pewnie tę super-moc jeszcze potęguje.
Dawno nie było, tutaj głośny, bardzo podobny przypadek.

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news- ... rp_state=1

https://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,487 ... rects=true

Mocna ekipa - myśliwi to podobnie jak kler skrajnie zdegenerowane środowisko, również zblatowane z władzą.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 17:44

Nerwowy pisze:
16-09-2021, 17:23

Mocna ekipa - myśliwi to podobnie jak kler skrajnie zdegenerowane środowisko, również zblatowane z władzą.
Bioąc pod uwagę odsetek myśliwych w kolejnych inkarnacjach parlementu i rzadu - nawet mocniejsza niż kler. To jedna z niewielu grup hobbystycznych (jedyna?), która w zasadzie nie musi nawet naciskać i lobbować, bo jest w stanie sama napisać i przepchnąć prawo obmyślone pod swoje widzimisię.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 17:47

Przypomnę tylko teorię spiskową o tym że Komorowski zabił kogoś na polowaniu przez co był tak pokorną wtyką WSI.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
535

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 19:00

Zboczyliście z tematu panowie. Takie ścierwa jak spurek , najpierw zabronią produkcji mięsa, potem mleka, a następnie choćby piwa. To gówno niczym nie różni się od jędraszewskiego i wuja malarza, by być maksymalnie precyzyjnym. Nie dajcie się nabrać.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 19:11

535 pisze:
16-09-2021, 19:00
Zboczyliście z tematu panowie. Takie ścierwa jak spurek , najpierw zabronią produkcji mięsa, potem mleka, a następnie choćby piwa. To gówno niczym nie różni się od jędraszewskiego i wuja malarza, by być maksymalnie precyzyjnym. Nie dajcie się nabrać.
Przede wszystkim, już w stolicy robią przymiarki do zabronienia palenia na balkonach, sam nie palę, ale mi to też nie przeszkadza na balkonach.
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 19:15

Medard pisze:
16-09-2021, 19:11
535 pisze:
16-09-2021, 19:00
Zboczyliście z tematu panowie. Takie ścierwa jak spurek , najpierw zabronią produkcji mięsa, potem mleka, a następnie choćby piwa. To gówno niczym nie różni się od jędraszewskiego i wuja malarza, by być maksymalnie precyzyjnym. Nie dajcie się nabrać.
Przede wszystkim, już w stolicy robią przymiarki do zabronienia palenia na balkonach, sam nie palę, ale mi to też nie przeszkadza na balkonach.
Bardzo dobrze. Przez kretynów palących na balkonach inni mieszkańcy nie mogą otworzyć okna. Trzeba być wybitną kurwą, by skazywać kogoś na smród fajek.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10430
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 19:21

535 pisze:
16-09-2021, 19:15
Medard pisze:
16-09-2021, 19:11
535 pisze:
16-09-2021, 19:00
Zboczyliście z tematu panowie. Takie ścierwa jak spurek , najpierw zabronią produkcji mięsa, potem mleka, a następnie choćby piwa. To gówno niczym nie różni się od jędraszewskiego i wuja malarza, by być maksymalnie precyzyjnym. Nie dajcie się nabrać.
Przede wszystkim, już w stolicy robią przymiarki do zabronienia palenia na balkonach, sam nie palę, ale mi to też nie przeszkadza na balkonach.
Bardzo dobrze. Przez kretynów palących na balkonach inni mieszkańcy nie mogą otworzyć okna. Trzeba być wybitną kurwą, by skazywać kogoś na smród fajek.
Nasze cierpienie od 3 lat
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 19:22

Palacze to najbardziej roszczeniowa i zdegenerowana grupa społeczna.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 19:23

:sarcasm1:

Lubię, jak inni ludzie przeze mnie cierpią!

To dymek chyba. :evil:
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10430
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 19:47

hcpig pisze:
16-09-2021, 19:22
Palacze to najbardziej roszczeniowa i zdegenerowana grupa społeczna.
W sensie ze jakie sa ich zadania? Z tego co widze to jednak od lt sa konsekwentnie spychani na margines: drozsze fajki, coraz mniej miejsc gdzie wolno zapalic i wiecej, gdzie jest to w oczywisty sposob zabrinione, coraz mniej ludzi pali etc.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 19:52

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
16-09-2021, 19:47
W sensie ze jakie sa ich zadania?
Prawo do robienia wokół siebie syfu w dowolnym miejscu i czasie bez zważania na normalnych ludzi plus (zaobserwowałem kilka razy) prawo do dodatkowych przerw w pracy.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 19:54

^ A wiesz, jak wydajność rośnie po szlugu? :sarcasm1:
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 20:06

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
16-09-2021, 19:47
W sensie ze jakie sa ich zadania? Z tego co widze to jednak od lt sa konsekwentnie spychani na margines: drozsze fajki, coraz mniej miejsc gdzie wolno zapalic i wiecej, gdzie jest to w oczywisty sposob zabrinione, coraz mniej ludzi pali etc.
No biedne misie lol. Zawsze obnoszą się z tym swoim nałogiem i oczekują ustępstw od innych (m. in. to co pisze WaszJudasz). Smoluchy gardzą też korzystaniem z koszy na śmieci.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 20:11

Z koszy korzystam. W dupie mam, że się komuś nie podoba. Mi się nie podoba, jak ktoś śmierdzi daniem z maka, jak ktoś słucha muzyki z głośnika, jak ktoś drze ryja. Co z tego? Argument o szkodliwości wdychania dymu na ulicy jest kuriozalny, biorąc pod uwagę ilość spalin.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 20:14

Lukass pisze:
16-09-2021, 19:54
^ A wiesz, jak wydajność rośnie po szlugu? :sarcasm1:
Ciekawe jak spada u kogoś, kto zaczyna myśleć głównie o tym, kiedy wreszcie będzie mógł zaspokoić swoje uzależnienie 8)
Ostatnio zmieniony 16-09-2021, 20:25 przez WaszJudasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 20:16

WaszJudasz pisze:
16-09-2021, 20:14
Lukass pisze:
16-09-2021, 19:54
^ A wiesz, jak wydajność rośnie po szlugu? :sarcasm1:
Ciekawe jak spada u kogoś, kto zaczyna myśleć głwnie o tym, kiedy wreszcie będzie mógł zasppokoić swoje uzależnienie 8)
Nie mogę mówić za innych, ale jak mam co robić, to w ogóle o tym nie myślę. Jak mam lukę, to idę zapalić.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
535

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

16-09-2021, 20:39

Lukass pisze:
16-09-2021, 20:11
Z koszy korzystam. W dupie mam, że się komuś nie podoba. Mi się nie podoba, jak ktoś śmierdzi daniem z maka, jak ktoś słucha muzyki z głośnika, jak ktoś drze ryja. Co z tego? Argument o szkodliwości wdychania dymu na ulicy jest kuriozalny, biorąc pod uwagę ilość spalin.
Tylko widzisz. Problemik w tym, że mieszkając przykładowo na pierwszym piętrze, regularnie obdzielasz smrodem wszystkich powyżej oraz obok. To nie jest zwyczajne palenie na ulicy. Teściowie mają trzech sąsiadów, którzy od kilkudziesięciu lat zatruwają im w ten sposób życie. U matki, sąsiad z Polski Walczącej wychodzil żeby nie smrodzić u siebie. Stawał matce pod oknem i cały dym lądował w mieszkaniu. Po zwrócemiu uwagi chodzi gdzies dalej. Przynajmniej się chlopina stara.Natomiast nie jest to normalne. Z drugiej strony nie ma porównania z tym co było kiedyś, gdy palili prawie wszyscy. Sam paliłem to wiem. Teraz weź kurwa kup wymarzone mieszkanie za pińcet milionów na kredyt do końca żywota z takim kolesiem za ścianą, który ma w dupie...Ja pierdole, niechybnie któryś z nas wylądowałby na monte.
ODPOWIEDZ