ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2608
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

20-01-2024, 16:39

Obrazek
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
wonsz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2657
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

20-01-2024, 21:04

no brzmi to jak bardzo poważny argument za wyborem kandydata XD
rzułf
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10360
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

20-01-2024, 21:18

Mistrzu, ale powiedz - to wklejka ironiczna, prawda?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

20-01-2024, 21:30

Ale chyba na tym właśnie polegają wybory ? W USA w 2016 był wybór między murem na granicy, babą na stołku a darmowym collegem.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

21-01-2024, 00:32

Nie dziwię się, że ludzie mają takich tematów dość w państwie, gdzie są na maxa ciśnięte w mediach, podczas gdy zwykły człowiek wcale nie żyje dobrze - własna nieruchomość staje się coraz dalszym snem, bo ceny wywaliło w kosmos, zarobki zamarzły dawno temu, a realna siła nabywcza spadła, za to dominującym tematem są zaimki.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
wonsz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2657
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

21-01-2024, 00:34

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
21-01-2024, 00:32
własna nieruchomość staje się coraz dalszym snem, bo ceny wywaliło w kosmos, zarobki zamarzły dawno temu, a realna siła nabywcza spadła,
no to są konkretne powody.
rzułf
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

21-01-2024, 00:41

wonsz pisze:
21-01-2024, 00:34
no to są konkretne powody.
Myślę, że to generalnie ten koleś chciał przekazać, czy nawet zakładając uproszczoną formę - powiedzieć, że na poziomie administracyjnym państwo zajmuje się rzeczami, które on uważa za nieważne czy wręcz głupie, podczas gdy są inne, którym należy się więcej uwagi - tylko nie miał tego luksusu co ja, że mógł sobie w międzyczasie wypowiedzi potwierdzić, że realna siła nabywcza faktycznie spadła, porównując np. 1970 do 2020. Nie chodzi o to, że go bronię, ale jak przeskoczyć myśl o tym, że to jakiś redneck, to wtedy nie jest tak, że koniecznie musi być jakiś głupi i zafiksowany (ktokolwiek to jest), takie tylko moje zdanie.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
wonsz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2657
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

21-01-2024, 00:42

no fajnie, ale tego nie powiedział :D
rzułf
SamborWilk
zaczyna szaleć
Posty: 233
Rejestracja: 02-09-2015, 12:00

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

22-01-2024, 06:40

Przebrali się za owieczki a jebani "poprawnopolityczni" widzą w nich murzynów :D
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

22-01-2024, 07:52

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
21-01-2024, 00:41
wonsz pisze:
21-01-2024, 00:34
no to są konkretne powody.
Myślę, że to generalnie ten koleś chciał przekazać, czy nawet zakładając uproszczoną formę - powiedzieć, że na poziomie administracyjnym państwo zajmuje się rzeczami, które on uważa za nieważne czy wręcz głupie, podczas gdy są inne, którym należy się więcej uwagi - tylko nie miał tego luksusu co ja, że mógł sobie w międzyczasie wypowiedzi potwierdzić, że realna siła nabywcza faktycznie spadła, porównując np. 1970 do 2020. Nie chodzi o to, że go bronię, ale jak przeskoczyć myśl o tym, że to jakiś redneck, to wtedy nie jest tak, że koniecznie musi być jakiś głupi i zafiksowany (ktokolwiek to jest), takie tylko moje zdanie.
Pomijając, to co wskazał Szanowny Kolega Wonsz. Jak nazwać wiarę, że multimilioner w 3 czy 4 pokoleniu, którego biznesy obracały się w branży nieruchomości i zapewne do dzisiaj gra w golfa na prywatnym z prominentnymi przedstawicielami tejże, rozwiąże problemy klasy średniej czy niższej z dostępem do nieruchomości, w sensie staną się one tańsze? Nie nazwę go głupim, po marksistowsku powiem, że brak mu świadomości klasowej :D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

22-01-2024, 10:33

Hatefire pisze:
22-01-2024, 07:52

Pomijając, to co wskazał Szanowny Kolega Wonsz. Jak nazwać wiarę, że multimilioner w 3 czy 4 pokoleniu, którego biznesy obracały się w branży nieruchomości i zapewne do dzisiaj gra w golfa na prywatnym z prominentnymi przedstawicielami tejże, rozwiąże problemy klasy średniej czy niższej z dostępem do nieruchomości, w sensie staną się one tańsze? Nie nazwę go głupim, po marksistowsku powiem, że brak mu świadomości klasowej :D
Nie rozwiaze, ale wiele osob nie glosuje za, tylko przeciwko.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1949
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

22-01-2024, 11:08

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
22-01-2024, 10:33
Hatefire pisze:
22-01-2024, 07:52

Pomijając, to co wskazał Szanowny Kolega Wonsz. Jak nazwać wiarę, że multimilioner w 3 czy 4 pokoleniu, którego biznesy obracały się w branży nieruchomości i zapewne do dzisiaj gra w golfa na prywatnym z prominentnymi przedstawicielami tejże, rozwiąże problemy klasy średniej czy niższej z dostępem do nieruchomości, w sensie staną się one tańsze? Nie nazwę go głupim, po marksistowsku powiem, że brak mu świadomości klasowej :D
Nie rozwiaze, ale wiele osob nie glosuje za, tylko przeciwko.
Im dłużej myślę o Trumpie tym bardziej wydaje mi się, że Amerykanom pomyliła się rozrywka z polityką i głosują na kolesia, który jest największym showmanem i rzuci najśmieszniejszym tekstem na debacie jak w "Idiokracji". Sam fakt, że on ustawia się w pozycji anty-establishmentowej jest dla mnie jakąś totalną farsą biorąc pod uwagę, że siedzi w tej branży, znał wielu prominentnych polityków (ma nawet fotki z Epsteinem) i namówił ludzi do ruszenia na Kapitol a do dzisiaj nie został skazany. Dzwonił do władz w Georgii prosząc ich o "znalezienie" dodatkowych głosów żeby wygrać i i tak się wyślizgał. Udowodniono mu też miganie się od płacenia podatków federalnych. Jak ten koleś nie jest częścią establishmentu (czymkolwiek to jest) to nie wiem kto jest.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

22-01-2024, 11:34

DST pisze:
22-01-2024, 11:08

Im dłużej myślę o Trumpie tym bardziej wydaje mi się, że Amerykanom pomyliła się rozrywka z polityką i głosują na kolesia, który jest największym showmanem i rzuci najśmieszniejszym tekstem na debacie jak w "Idiokracji". Sam fakt, że on ustawia się w pozycji anty-establishmentowej jest dla mnie jakąś totalną farsą biorąc pod uwagę, że siedzi w tej branży, znał wielu prominentnych polityków (ma nawet fotki z Epsteinem) i namówił ludzi do ruszenia na Kapitol a do dzisiaj nie został skazany. Dzwonił do władz w Georgii prosząc ich o "znalezienie" dodatkowych głosów żeby wygrać i i tak się wyślizgał. Udowodniono mu też miganie się od płacenia podatków federalnych. Jak ten koleś nie jest częścią establishmentu (czymkolwiek to jest) to nie wiem kto jest.
Plus dla niego ze nie rozpoczal zadnej wojny. Niemniej pamietajmy, ze w praktyce kandydatow jest dwoch. Biden tez ma bardzo dluga historie, ktora niekoniecznie jest chwalebna - jeden z moich amerykanskich ultralewackich znajomych (jakies 45 lat) opisal siebie kiedys jako "lifetime hater of Joe Biden". Wiec mysle, ze moze byc tutaj wiecej rzeczy, o ktorych nie wiemy, a o ktorych przecietny Amerykanin dobrze wie.
I am Jerusalem.
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2194
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

22-01-2024, 11:35

KVLT lizania CZASZKI
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1949
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

22-01-2024, 12:08

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
22-01-2024, 11:34
DST pisze:
22-01-2024, 11:08

Im dłużej myślę o Trumpie tym bardziej wydaje mi się, że Amerykanom pomyliła się rozrywka z polityką i głosują na kolesia, który jest największym showmanem i rzuci najśmieszniejszym tekstem na debacie jak w "Idiokracji". Sam fakt, że on ustawia się w pozycji anty-establishmentowej jest dla mnie jakąś totalną farsą biorąc pod uwagę, że siedzi w tej branży, znał wielu prominentnych polityków (ma nawet fotki z Epsteinem) i namówił ludzi do ruszenia na Kapitol a do dzisiaj nie został skazany. Dzwonił do władz w Georgii prosząc ich o "znalezienie" dodatkowych głosów żeby wygrać i i tak się wyślizgał. Udowodniono mu też miganie się od płacenia podatków federalnych. Jak ten koleś nie jest częścią establishmentu (czymkolwiek to jest) to nie wiem kto jest.
Plus dla niego ze nie rozpoczal zadnej wojny. Niemniej pamietajmy, ze w praktyce kandydatow jest dwoch. Biden tez ma bardzo dluga historie, ktora niekoniecznie jest chwalebna - jeden z moich amerykanskich ultralewackich znajomych (jakies 45 lat) opisal siebie kiedys jako "lifetime hater of Joe Biden". Wiec mysle, ze moze byc tutaj wiecej rzeczy, o ktorych nie wiemy, a o ktorych przecietny Amerykanin dobrze wie.
Zapewne tak, mówię tylko o tym co sam wyczytałem w amerykańskich mediach przez parę ostatnich lat. Czytywałem też Fox i naprawdę starałem się zrozumieć co może skłonić kogoś do głosowania na Trumpa i dalej nie mogę tego zrozumieć. Lista zresztą argumentów jest tak długa, że mógłbym pisać przez dwie godziny. I też nie próbuję wybielać Bidena czy Hillary Clinton, ale Trump jest po prostu totalnym ignorantem i jest w dodatku nieobliczalny. Może wpadłem w informacyjną bańkę, ale słuchałem wiele razy jego przemówień w oryginale i to jest jakiś kompletny debil z narcystyczną osobowością.
Odnośnie wojen to sugerujesz, że Biden zaczął wojnę w Ukrainie czy odnosisz się do czegoś innego?
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

22-01-2024, 12:17

DST pisze:
22-01-2024, 12:08

Zapewne tak, mówię tylko o tym co sam wyczytałem w amerykańskich mediach przez parę ostatnich lat. Czytywałem też Fox i naprawdę starałem się zrozumieć co może skłonić kogoś do głosowania na Trumpa i dalej nie mogę tego zrozumieć. Lista zresztą argumentów jest tak długa, że mógłbym pisać przez dwie godziny. I też nie próbuję wybielać Bidena czy Hillary Clinton, ale Trump jest po prostu totalnym ignorantem i jest w dodatku nieobliczalny. Może wpadłem w informacyjną bańkę, ale słuchałem wiele razy jego przemówień w oryginale i to jest jakiś kompletny debil z narcystyczną osobowością.
Odnośnie wojen to sugerujesz, że Biden zaczął wojnę w Ukrainie czy odnosisz się do czegoś innego?
Nie, to bedzie tylko strzep wspomnienia ale cos pamietam o tym, ze Biden byl swego czasu bardzo prowojenny - np. w Iraku w 2002 i w Bosni wczesniej, i to byly glosy w stylu "powinnismy to wszystko zniszczyc do golej ziemi". No, ogolnie mowil jak ten dowodca z Apocalypse Now. Co do tego, jak mowi Trump - ogolnie jestem niechetny zdaniom w rodzaju ,,politycy to kompletni idioci" (nie mowie, ze Ty tak mowisz, ale wiele osob tak ma) - jesli ktos mimo wszystko jest w stanie zbudowac imperium finansowe, a ja nie, to jednak sklaniam sie do tego, ze to mi czegos brakuje i czegos nie rozumiem, niz na odwrot. Mialem taka mocno lewicowa kolezanke, ktora z zadowoleniem mowila, ze Trump nie zna sie na biznesie, bo 4 razy zbankrutowal czy cos takiego. Zadziwiajace, ze ktos potrafi z taka pewnoscia siebie gadac takie bzdury.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1949
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

22-01-2024, 12:18

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
22-01-2024, 12:17
DST pisze:
22-01-2024, 12:08

Zapewne tak, mówię tylko o tym co sam wyczytałem w amerykańskich mediach przez parę ostatnich lat. Czytywałem też Fox i naprawdę starałem się zrozumieć co może skłonić kogoś do głosowania na Trumpa i dalej nie mogę tego zrozumieć. Lista zresztą argumentów jest tak długa, że mógłbym pisać przez dwie godziny. I też nie próbuję wybielać Bidena czy Hillary Clinton, ale Trump jest po prostu totalnym ignorantem i jest w dodatku nieobliczalny. Może wpadłem w informacyjną bańkę, ale słuchałem wiele razy jego przemówień w oryginale i to jest jakiś kompletny debil z narcystyczną osobowością.
Odnośnie wojen to sugerujesz, że Biden zaczął wojnę w Ukrainie czy odnosisz się do czegoś innego?
Nie, to bedzie tylko strzep wspomnienia ale cos pamietam o tym, ze Biden byl swego czasu bardzo prowojenny - np. w Iraku w 2002 i w Bosni wczesniej, i to byly glosy w stylu "powinnismy to wszystko zniszczyc do golej ziemi". No, ogolnie mowil jak ten dowodca z Apocalypse Now. Co do tego, jak mowi Trump - ogolnie jestem niechetny zdaniom w rodzaju ,,politycy to kompletni idioci" (nie mowie, ze Ty tak mowisz, ale wiele osob tak ma) - jesli ktos mimo wszystko jest w stanie zbudowac imperium finansowe, a ja nie, to jednak sklaniam sie do tego, ze to mi czegos brakuje i czegos nie rozumiem, niz na odwrot. Mialem taka mocno lewicowa kolezanke, ktora z zadowoleniem mowila, ze Trump nie zna sie na biznesie, bo 4 razy zbankrutowal czy cos takiego. Zadziwiajace, ze ktos potrafi z taka pewnoscia siebie gadac takie bzdury.
A gość nie odziedziczył majątku po ojcu?
A z jego "idiotyzmem" miałem na myśli absolutną pewność siebie w tych bzdurach, które np. wygadywał na temat radzenia sobie z Covidem. Ja domyślam się, że on nie musi być totalnym idiotą tylko gada do jakiegoś elektoratu, który uwielbia słuchać słów "great", "fantastic", "crooked Hillary", "nobody respects women more than me" itd., podobnie jak jego puszczanie oczka do QAnon czy Proud Boys.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

22-01-2024, 12:22

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
22-01-2024, 12:17
jesli ktos mimo wszystko jest w stanie zbudowac imperium finansowe, a ja nie
No przyznaj, że mu było jednak łatwiej o odziedziczony majątek niż tobie :D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

22-01-2024, 12:42

Hatefire pisze:
22-01-2024, 12:22
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
22-01-2024, 12:17
jesli ktos mimo wszystko jest w stanie zbudowac imperium finansowe, a ja nie
No przyznaj, że mu było jednak łatwiej o odziedziczony majątek niż tobie :D
Bylo, ale znamy tez wiele historii, w ktorych dziedzic rozpuszcza majatek, a nie go pomnaza.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1949
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

22-01-2024, 12:49

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
22-01-2024, 12:42
Hatefire pisze:
22-01-2024, 12:22
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
22-01-2024, 12:17
jesli ktos mimo wszystko jest w stanie zbudowac imperium finansowe, a ja nie
No przyznaj, że mu było jednak łatwiej o odziedziczony majątek niż tobie :D
Bylo, ale znamy tez wiele historii, w ktorych dziedzic rozpuszcza majatek, a nie go pomnaza.
No ok, ale chyba obiektywnie to zmniejsza jego próg wiarygodności jako biznesmena i rzekomego "budowania imperium finansowego".
ODPOWIEDZ