Wybitnie mnie wkurwia v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

12-09-2021, 00:48

Jestem ponad wszelkie gówno. Pogódź się z tym.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

12-09-2021, 00:54

Bloodcult pisze:
12-09-2021, 00:48
Jestem ponad wszelkie gówno. Pogódź się z tym.
Tego już nie skomentuję, bo mógłbym dostać bana, a nie chcę z tak nieistotnego powodu.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

12-09-2021, 00:56

To podaj przykład ludzi-gówna. Dajesz.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

12-09-2021, 01:03

Ale że co? Z imienia i nazwiska? Nie znam w większości, ani mnie to nie interesuje. A nawet jak znam, to jaki byłby sens podawania tych danych na forum dla brudasów? Pozostają oczywiście tzw. osoby publiczne, ale na ten temat każdy sam może sobie wyrobić opinię.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

12-09-2021, 08:33

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
11-09-2021, 22:10
Pacjent pisze:
11-09-2021, 21:56
Z faktami chcesz walczyć? Zredukowanie "podludzi" w III Rzeszy do poziomu poniżej fauny miało miejsce i miało swoje konsekwencje. Było to oczywiście jeden z elementów chorej całości i sam w sobie nie doprowadził do zbrodni.
We współczesnym świecie zwierzęta mają więcej praw niż niektórzy ludzie. Co więcej ci sami, którzy walczą o prawa zwierząt walczą też o prawa do zabijania ludzi, a konkretnie nienarodzonych dzieci.
No to logicznie wychodzi, że żeby być jak najbardziej cywilizowanymi, powinniśmy odebrać zwierzętom wszystkie prawa, by zapobiec kolejnemu Holokaustowi abortowanych dzieci. Genialne. Trochę jak ten wywód tłumaczący angielski humor, który zaczyna się od pytania, dlaczego wozy strażackie są czerwone, a to dlatego, że jest ośmiu strażaków i cztery koła, a cztery plus dwa to dwanaście, a dwanaście cali to długość linijki (ruler), a Królowa Elżbieta też była ruler, i był też taki statek Królowa Elżbieta, a ten statek pływał po morzach, a w morzach były ryby, a ryby miały płetwy (fins/Finns), a Finowie walczyli z Rosjanami, a Rosjanie to komuniści, a komunizm jest czerwony, i dlatego wozy strażackie są czerwone. Tym samym miłośnicy zwierząt są odpowiedzialni za holokaust, prawo do zabijania ludzi, II wojnę światową i aborcję. W przeciwieństwie do nacjonalizmu, bo pamiętam że broniłeś ONR kilkukrotnie, nacjonalizm nie miał z tym wszystkim nic wspólnego.
Co by tu nie pisać. Robercik został zaorany.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

12-09-2021, 08:39

Ascetic pisze:
11-09-2021, 22:12
Pacjent pisze:
11-09-2021, 22:11
535 pisze:
11-09-2021, 22:07

To raczej ty masz problem z tym, że pewne osobistości nie wzbudzają u wszystkich reakcji pozytywnych. Na szczęście masz wujka adolfa w odwodzie. Portret trzymasz na biurku, czy na ścianie?
Nie. Obserwuję tylko jak co chwilę niektórzy urządzają mu tutaj urodziny krzycząc dla kamuflażu: "bunatny" w całkiem inną stronę.
Jesteś typie ewidentnie nienormalny. Piszę to najzupełniej poważnie.
No jest. Ciekawe ile teraz wytrzyma w "niepisaniu" po czym znienacka znowu ujawni swoje faszystowskie poglądy w rozmowie z miłośnikami zwierząt.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

12-09-2021, 08:44

Lukass pisze:
12-09-2021, 01:03
Ale że co? Z imienia i nazwiska? Nie znam w większości, ani mnie to nie interesuje. A nawet jak znam, to jaki byłby sens podawania tych danych na forum dla brudasów? Pozostają oczywiście tzw. osoby publiczne, ale na ten temat każdy sam może sobie wyrobić opinię.
Nie nazwiska. Przykłady wystarczy.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

12-09-2021, 13:55

Przykłady powiadasz... Zacznijmy może od tego, że ja nie jestem katolikiem, a ludzi w swej masie ledwo toleruję, a z pewnością nie lubię. Ty zaś katolik, miłość bliźniego i inne takie pitololo. Niby rozumiem, że masz problem z takim podejściem. Ale nawet ja nie pokuszę się o nienawiść (to bardzo silne, osobiste uczucie) ani wobec grupy sierściuchów, ani tym bardziej ich właścicieli. Tylko dlatego, że na chodniku leży klocek. Nawet u mnie wywoła to tylko lekką irytację, a przypominam - nie lubię ludzi. Jak to leciało?
Bloodcult pisze:
11-09-2021, 19:38
Nienawidzę ich. Nie chcę psa w domu czy nawet na podwórku. Nienawidzę gdy podbiega do mnie obcy pies i chuj wie czego chce. Nienawidzę zasranych chodników i bezdennie głupich właścicieli. Kotów z resztą też.
Na potrzeby przykładu wydzielmy trzy grupy:
Mały człowiek-gówno = bezmyślny, robi coś wkurwiającego, ale niezbyt groźnego; istnieje szansa poprawy i wypłynięcia z szamba
Średni człowiek-gówno = działa celowo; robi coś, bo tak, ma w dupie zdanie innych, bo jego jest lepsze; marne szanse na poprawę
Duży człowiek-gówno = przypadek beznadziejny i niemożliwy do tolerowania; WiP

Przykład nr 1: Łojcowie Wielokrotnie Przełożeni (wybacz, nie mogłem się powstrzymać):
Duży człowiek-gówno: ksiądz, o przepraszam, Łojciec, co za bardzo lubi dzieci; jego przełożony, Wielebny Łojciec, który zamiatał sprawę pod dywan, utrudniał jej wykrycie i umożliwiał transfer Łojca do innego klubu; Prokurator, który sprawie próbował ukręcić łeb, bagatelizując bądź wprost sabotując dochodzenie. Tak, może być ten od ciumkania, albo dowolny inny. Oczywiście, jeśli zamiast Łojca będzie piekarz, murarz albo astronauta, to nadal duży człowiek-gówno, ale grupa takowych będzie mniejsza, bo murarzy rzadko przenoszą do innej parafii. WiP.
Średni człowiek-gówno: Każdy, kto skończył gównoszkółkę dla kolesi w sukienkach, a teraz myśli, że daje mu to prawo do oceny, jakie zachowanie jest dobre, a jakie złe. I publicznego wyrażania swych, jakże cennych, opinii, nie tylko wobec swoich owiec, ale także wobec wszystkich niezainteresowanych. Najbardziej bolą go kolesie, którzy też noszą sukienki, ale inne. Oraz ci, którzy - podobnie jak sam pouczający - nie utrzymują kontaktów intymnych z przedstawicielkami płci przeciwnej. Z pewnością da się to jakoś wyjaśnić.

Żeby nie było, przedstawiciele stanu duchownego stanowią jednak mniejszość w ogólnym zbiorze :sarcasm1:

Przykład nr 2: Psiarze
Mały człowiek-gówno: Zazwyczaj z dużym psem, nad którym nie panuje. Oczekuje, że każdy lubi, jak wskakuje na niego 30 kg futra, w niewiadomym celu. Nie widzi niczego złego w tym, że przechodzień został opleciony smyczą. Duża szansa poprawy, potrzebna odrobina edukacji dla człowieka oraz tresury dla psa. Czyli może wyjść na ludzi.
Średni człowiek-gówno: Wpada na pomysły typu "spuszczę swojego amstaffa bez kagańca na zatłoczonej plaży, niech piesek sobie pobiega, nikomu nic nie zrobi i jest przyjacielski". Wypuszcza dużego psa na spacer z dzieciakiem, który nad tym psem nie panuje. Zamiast wyjść na spacer, wypuszcza psa luzem. Małe szanse poprawy, bo nie widzi w tym wszystkim niczego niewłaściwego.
Duży człowiek-gówno: Wie, że ma agresywne bydlę, ale nie dba o to, czy się nie wydostanie i kogoś nie zagryzie. Każdy, kto organizuje walki psów lub w nich uczestniczy. Każdy, kto wpada na pomysł ciągnięcia psa za samochodem, walnięcia go bez wyraźnego powodu metalowym prętem lub zakopania żywcem. Plus masa innych patologii, które można sobie wyobrazić. WiP.

Czy przykłady koledze wystarczają?
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

12-09-2021, 15:06

sekunde przed startem F1 straciłem sygnał przez jebany deszcz :evil:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
535

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

12-09-2021, 16:33

Żułek pisze:
12-09-2021, 15:06
sekunde przed startem F1 straciłem sygnał przez jebany deszcz :evil:
To znak. Nie lekceważ go.
535

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

12-09-2021, 17:48

Bloodcult pisze:
12-09-2021, 00:48
Jestem ponad wszelkie gówno. Pogódź się z tym.
Z taboretem, czy bez?
535

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

12-09-2021, 17:52

nicram pisze:
12-09-2021, 08:33
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
11-09-2021, 22:10
Pacjent pisze:
11-09-2021, 21:56
Z faktami chcesz walczyć? Zredukowanie "podludzi" w III Rzeszy do poziomu poniżej fauny miało miejsce i miało swoje konsekwencje. Było to oczywiście jeden z elementów chorej całości i sam w sobie nie doprowadził do zbrodni.
We współczesnym świecie zwierzęta mają więcej praw niż niektórzy ludzie. Co więcej ci sami, którzy walczą o prawa zwierząt walczą też o prawa do zabijania ludzi, a konkretnie nienarodzonych dzieci.
No to logicznie wychodzi, że żeby być jak najbardziej cywilizowanymi, powinniśmy odebrać zwierzętom wszystkie prawa, by zapobiec kolejnemu Holokaustowi abortowanych dzieci. Genialne. Trochę jak ten wywód tłumaczący angielski humor, który zaczyna się od pytania, dlaczego wozy strażackie są czerwone, a to dlatego, że jest ośmiu strażaków i cztery koła, a cztery plus dwa to dwanaście, a dwanaście cali to długość linijki (ruler), a Królowa Elżbieta też była ruler, i był też taki statek Królowa Elżbieta, a ten statek pływał po morzach, a w morzach były ryby, a ryby miały płetwy (fins/Finns), a Finowie walczyli z Rosjanami, a Rosjanie to komuniści, a komunizm jest czerwony, i dlatego wozy strażackie są czerwone. Tym samym miłośnicy zwierząt są odpowiedzialni za holokaust, prawo do zabijania ludzi, II wojnę światową i aborcję. W przeciwieństwie do nacjonalizmu, bo pamiętam że broniłeś ONR kilkukrotnie, nacjonalizm nie miał z tym wszystkim nic wspólnego.
Co by tu nie pisać. Robercik został zaorany.
Niepotrzebnie wyciągał ze szuflady wuja adolfa , próbując udowodnić, że należy mu się większe uznanie jako człowiekowi, niż mojemu sympatycznemu chomikowi. Cóż za brawurowa szarża na ścianę.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

12-09-2021, 18:03

Lukass pisze:
12-09-2021, 13:55
Czy przykłady koledze wystarczają?
Wystarczą. Super przykłady. Wczoraj nadętym mentorskim tonem przekonywałeś mnie że mało o życiu wiem bo ludzi-gówna nie sposób uniknąć ale potrzebowałeś aż całej doby aby wymyślić aż dwa przykłady : ksiądz i właśnie psiarz o którym toczyła się cała dyskusja. Chylę czoło panie dorosły. Jak ty w ogóle musisz księży unikać to musisz mieć chyba ojca księdza :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

12-09-2021, 18:04

535 pisze:
12-09-2021, 17:52
nicram pisze:
12-09-2021, 08:33
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
11-09-2021, 22:10
No to logicznie wychodzi, że żeby być jak najbardziej cywilizowanymi, powinniśmy odebrać zwierzętom wszystkie prawa, by zapobiec kolejnemu Holokaustowi abortowanych dzieci. Genialne. Trochę jak ten wywód tłumaczący angielski humor, który zaczyna się od pytania, dlaczego wozy strażackie są czerwone, a to dlatego, że jest ośmiu strażaków i cztery koła, a cztery plus dwa to dwanaście, a dwanaście cali to długość linijki (ruler), a Królowa Elżbieta też była ruler, i był też taki statek Królowa Elżbieta, a ten statek pływał po morzach, a w morzach były ryby, a ryby miały płetwy (fins/Finns), a Finowie walczyli z Rosjanami, a Rosjanie to komuniści, a komunizm jest czerwony, i dlatego wozy strażackie są czerwone. Tym samym miłośnicy zwierząt są odpowiedzialni za holokaust, prawo do zabijania ludzi, II wojnę światową i aborcję. W przeciwieństwie do nacjonalizmu, bo pamiętam że broniłeś ONR kilkukrotnie, nacjonalizm nie miał z tym wszystkim nic wspólnego.
Co by tu nie pisać. Robercik został zaorany.
Niepotrzebnie wyciągał ze szuflady wuja adolfa , próbując udowodnić, że należy mu się większe uznanie jako człowiekowi, niż mojemu sympatycznemu chomikowi. Cóż za brawurowa szarża na ścianę.
Niestety, to było silniejsze od niego. Od tego naszego forumowego faszysty. :-)
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

12-09-2021, 18:16

Bloodcult pisze:
12-09-2021, 18:03
Lukass pisze:
12-09-2021, 13:55
Czy przykłady koledze wystarczają?
Wystarczą. Super przykłady. Wczoraj nadętym mentorskim tonem przekonywałeś mnie że mało o życiu wiem bo ludzi-gówna nie sposób uniknąć ale potrzebowałeś aż całej doby aby wymyślić aż dwa przykłady : ksiądz i właśnie psiarz o którym toczyła się cała dyskusja. Chylę czoło panie dorosły. Jak ty w ogóle musisz księży unikać to musisz mieć chyba ojca księdza :)
Drogi (no, przesadzam, wiem) kolego. Nie wiem, jak Ty, ale ja czasami śpię, gotuję, idę na spacer, walnę browarka, takie tam wiesz - normalne czynności. Nie zastanawiam się zbytnio nad tym, co napiszę na forum dla brudasów. Przykłady mają to do siebie, że nie wyczerpują listy, a jedynie wskazują możliwości. Psiarze pojawili się tam właśnie dlatego, że była o nich mowa wcześniej. Twój cytat miał za zadanie pokazać, gdzie tkwi różnica, ale najwyraźniej nie załapałeś. Nie mój problem. O wpływie księży na ten nasz grajdołek, którego nie da się uniknąć, chociażby przez zbratanie Twych ulubieńców z władzami, była mowa już sto razy, nie chce mi się zaczynać po raz 101.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5246
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

15-09-2021, 09:35

Wybitnie me wkurwia, że od 9 września moje zamówienie na Fan.pl ma status "zlecone do wysyłki", a nadal paczka nie nadana. Nigdy się tak nie opierdalali... :(
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

15-09-2021, 15:16

a nie zapomniałeś zapłacić ? ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5246
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

15-09-2021, 15:23

Żułek pisze:
15-09-2021, 15:16
a nie zapomniałeś zapłacić ? ;)
Nie zapomniałem ;-)
W sumie pierwszy raz taka sytuacja - jak do jutra nie wyślą, to im kilka chujów podeślę mailem ;-)
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

15-09-2021, 15:27

Sgt. Barnes pisze:
15-09-2021, 15:23
Żułek pisze:
15-09-2021, 15:16
a nie zapomniałeś zapłacić ? ;)
Nie zapomniałem ;-)
W sumie pierwszy raz taka sytuacja - jak do jutra nie wyślą, to im kilka chujów podeślę mailem ;-)
no to faktycznie długo, zwykle nie trwa to dłużej niż 2-3 dni
trza się upomnieć ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

23-09-2021, 19:12

może nie wybitnie ale
"Ze względu na zagrożenia, które niesie za sobą pandemia oraz mój wiek, doszedłem do wniosku, że najwyższy czas pożegnać się z koncertowaniem w trasie.
W rezultacie bardzo drastycznie zmniejszę ilość moich koncertów i ograniczę je do lokalnych występów w pobliżu mojego domu w Kalifornii.
Moje koncertowanie w ramach tras zakończyło się.
Chciałbym podziękować mojej publiczności za wszystkie wspaniałe dziesięciolecia koncertów, za zaraźliwy entuzjazm w stosunku do mojej muzyki i za wsparcie w trakcie moich wielu muzycznych wcieleń.
Żyłem robiąc, to co kocham. Zarówno to, jak i Wasza obecność w trakcie mojej podróży, były dla mnie wielkim przywilejem.
Mimo, że nie mogę już przyjechać do Waszego miasta, to nadal chcę dzielić się z Wami moją miłością do Bluesa.
Mam dla Was nową muzykę – album „The Sun is Shining Down”, który zostanie wydany przez Forty Below Records w dniu 21 stycznia, z udziałem sekcji rytmicznej Grega Rzaba i Jaya Davenporta a także ekscytujących gości specjalnych.
Jestem dumny z tego, co stworzyliśmy i podekscytowany, że mogę się tym z Wami podzielić. Nie mogę się doczekać spotkania z tymi z Was, którzy będą mogli uczestniczyć w moich lokalnych koncertach i będę tęsknił za wszystkimi, którzy nie będą mieli takiej możliwości, ale jak zawsze, kochajcie Bluesa!"
John Mayall
biorąc pod uwage że koncerty w kwietniu mógł przynajmniej poczekać do nowego roku i dopiero się namyśleć :roll:
jako że mam 2 bilety mam nadzieje że uda się jeden zamienić na Anthrax a drugi niech oddają kase ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
ODPOWIEDZ