Wybitnie mnie wkurwia v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-04-2022, 17:57

Jak baby sa głupie to jest nie do wyobrażenia.Kurwa pretensje o to ,że w domu zamurowałem ścinę bez okna. Kurwa gadamy o projekcie domu od 1,5 roku, Zamurowałem okno bo kurwa gdzieś musze powisieć 4 tys płyt muzycznych i tłumaczyłem debilowi ,że te płyty tam będą wisieć choćby chuj na chuju stawał. Tego się nie da inczej zrobić. Partnerka z projektantem myślą inaczej. I tak te płyty tam zawisną. Nie wiem po co tyle się wkurwiam. Te jebane płyty kolekcjonuje od 20 ponad lat i będą wisieć na tej ścianie. To jest moja tożsamośc. Będą tam wisieć jakbym miał zdechnać. Koniec , kropka a w piździe mam wizje projektanta.Ave Sztan.
Ostatnio zmieniony 27-04-2022, 18:01 przez tomaszm, łącznie zmieniany 1 raz.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-04-2022, 18:00

Mnie qkurwia, że od roku nie potrafię pchać mojej muzyki krok na przód, boję się wyraźnego progressu, tzn konkretnie boję się koncertów, chuj tam właśnie Odpalam Bit I piszę nowe nuciwo
Tomku, baby to tylko coś co wyroslo z naszego zebra, nie oczekuj za dużo xD
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8164
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-04-2022, 18:01

A gdyby nie miały cip, to w ogóle byśmy z nimi nie gadali.
PLASTIK NIE JEST METALEM
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-04-2022, 18:15

Z babami szkoda gadać. Kurwa tłumaczysz jak debil debilowi ,że wszystkie płyty muzyczne mają być KURWA W PIERDOLONYM SALONIE. Bo to dla ciebie ważna częśc życia. Nie ma kurwa inaczej. Po czym wchodzi ci na głowę ,że może w salonie piersze tysiąc płyt, drugie w biurze trzecie chuj wie gdzie bo jeszcze tego nie przemyślała. Nie kurwa wszystkie płyty będa w salonie, specjalnie pozbyłem się okna w salonie żeby tam mieć kąt mizantropa i twoim chujowym znajomym, których nie zapraszałem pokazywać ,że twój partner w sobotnie popołudnie wybiera odsłuch Immolation a jak przypala szluga to puszcza Drawn and Quartered. Kurwa.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-04-2022, 18:18

Tomku spokojnie , polecam odpalić jakichś krzykaczy, zrobić se kawkę i mieć wyjebane :wink:
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6743
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-04-2022, 18:19

tomaszm pisze:
27-04-2022, 17:57
Jak baby sa głupie to jest nie do wyobrażenia.Kurwa pretensje o to ,że w domu zamurowałem ścinę bez okna. Kurwa gadamy o projekcie domu od 1,5 roku, Zamurowałem okno bo kurwa gdzieś musze powisieć 4 tys płyt muzycznych i tłumaczyłem debilowi ,że te płyty tam będą wisieć choćby chuj na chuju stawał. Tego się nie da inczej zrobić. Partnerka z projektantem myślą inaczej. I tak te płyty tam zawisną. Nie wiem po co tyle się wkurwiam. Te jebane płyty kolekcjonuje od 20 ponad lat i będą wisieć na tej ścianie. To jest moja tożsamośc. Będą tam wisieć jakbym miał zdechnać. Koniec , kropka a w piździe mam wizje projektanta.Ave Sztan.
Płacisz mu kasę i jak sobie zażyczysz to nawet pisuar jak w pubie ma zrobić i się kurwa nie pytać tylko robić, a babie daj krzyżówkę i niech idzie do swojego pokoju oglądać ''Dlaczego ja?'' ;)
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-04-2022, 18:26

^ haha , mój człowiek
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-04-2022, 18:30

tomaszm pisze:
27-04-2022, 18:15
Z babami szkoda gadać. Kurwa tłumaczysz jak debil debilowi ,że wszystkie płyty muzyczne mają być KURWA W PIERDOLONYM SALONIE. Bo to dla ciebie ważna częśc życia. Nie ma kurwa inaczej. Po czym wchodzi ci na głowę ,że może w salonie piersze tysiąc płyt, drugie w biurze trzecie chuj wie gdzie bo jeszcze tego nie przemyślała. Nie kurwa wszystkie płyty będa w salonie, specjalnie pozbyłem się okna w salonie żeby tam mieć kąt mizantropa i twoim chujowym znajomym, których nie zapraszałem pokazywać ,że twój partner w sobotnie popołudnie wybiera odsłuch Immolation a jak przypala szluga to puszcza Drawn and Quartered. Kurwa.
Tomku pw
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-04-2022, 18:37

Wyślij babę wespół z projektantem to każdy budżet zrujnują. Tam nie ma przemyślenia. Wysłałem kobitę z czterema kopertami do wręczeniami(hydraulicy, dekarze, elektryk, projektant ,bo zmienialiśmy płaski dach). Kurwa, przyjechła i 10 zmian. okej dwie łykłem ale kurwa jak dostałem informację ,że płyty muzyczne będą rozjebane po czterech powieszczeniach, bo tego jest zbyt dużo i że kurwa w salonie gdzie specjalnie usunąłem okno żeby te wszystkie płyty pomieścić a im się nie podoba ,bo jak stwierdzili z projektantem będzie ciemno i ponuro...kurwa litości. Ale dobrze się jest pokłócić i bzdur wysłuchać. To wzmacnia. Wmacnia przynajmniej w przekonaniu ,że projektant za dużo zarabia.:D
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 815
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-04-2022, 18:44

tomaszm pisze:
27-04-2022, 18:37
Wyślij babę wespół z projektantem to każdy budżet zrujnują. Tam nie ma przemyślenia. Wysłałem kobitę z czterema kopertami do wręczeniami(hydraulicy, dekarze, elektryk, projektant ,bo zmienialiśmy płaski dach). Kurwa, przyjechła i 10 zmian. okej dwie łykłem ale kurwa jak dostałem informację ,że płyty muzyczne będą rozjebane po czterech powieszczeniach, bo tego jest zbyt dużo i że kurwa w salonie gdzie specjalnie usunąłem okno żeby te wszystkie płyty pomieścić a im się nie podoba ,bo jak stwierdzili z projektantem będzie ciemno i ponuro...kurwa litości. Ale dobrze się jest pokłócić i bzdur wysłuchać. To wzmacnia. Wmacnia przynajmniej w przekonaniu ,że projektant za dużo zarabia.:D
Tomek, nie mów mi tylko, że w tak dużej chacie nie zaplanowałeś sobie pokoju odsłuchowego z półkami, regałami na wszystkie płyty.
Może jeszcze nie jest za późno...??
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-04-2022, 18:45

Ja bym jeszcze widział fotel bujany i wiaderko hahaha
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-04-2022, 18:50

SATYROS pisze:
27-04-2022, 18:44
tomaszm pisze:
27-04-2022, 18:37
Wyślij babę wespół z projektantem to każdy budżet zrujnują. Tam nie ma przemyślenia. Wysłałem kobitę z czterema kopertami do wręczeniami(hydraulicy, dekarze, elektryk, projektant ,bo zmienialiśmy płaski dach). Kurwa, przyjechła i 10 zmian. okej dwie łykłem ale kurwa jak dostałem informację ,że płyty muzyczne będą rozjebane po czterech powieszczeniach, bo tego jest zbyt dużo i że kurwa w salonie gdzie specjalnie usunąłem okno żeby te wszystkie płyty pomieścić a im się nie podoba ,bo jak stwierdzili z projektantem będzie ciemno i ponuro...kurwa litości. Ale dobrze się jest pokłócić i bzdur wysłuchać. To wzmacnia. Wmacnia przynajmniej w przekonaniu ,że projektant za dużo zarabia.:D
Tomek, nie mów mi tylko, że w tak dużej chacie nie zaplanowałeś sobie pokoju odsłuchowego z półkami, regałami na wszystkie płyty.
Może jeszcze nie jest za późno...??
Serio nie zaplanowałem. Jest salon gdzie jest sprzęt grający i pokój tzw biuro które liczy 12 m2. Kurcze Maciek jak Ci wcześniej wypominałem Ty to masz kompletny wypas:)
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 815
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-04-2022, 18:59

tomaszm pisze:
27-04-2022, 18:50
SATYROS pisze:
27-04-2022, 18:44
tomaszm pisze:
27-04-2022, 18:37
Wyślij babę wespół z projektantem to każdy budżet zrujnują. Tam nie ma przemyślenia. Wysłałem kobitę z czterema kopertami do wręczeniami(hydraulicy, dekarze, elektryk, projektant ,bo zmienialiśmy płaski dach). Kurwa, przyjechła i 10 zmian. okej dwie łykłem ale kurwa jak dostałem informację ,że płyty muzyczne będą rozjebane po czterech powieszczeniach, bo tego jest zbyt dużo i że kurwa w salonie gdzie specjalnie usunąłem okno żeby te wszystkie płyty pomieścić a im się nie podoba ,bo jak stwierdzili z projektantem będzie ciemno i ponuro...kurwa litości. Ale dobrze się jest pokłócić i bzdur wysłuchać. To wzmacnia. Wmacnia przynajmniej w przekonaniu ,że projektant za dużo zarabia.:D
Tomek, nie mów mi tylko, że w tak dużej chacie nie zaplanowałeś sobie pokoju odsłuchowego z półkami, regałami na wszystkie płyty.
Może jeszcze nie jest za późno...??
Serio nie zaplanowałem. Jest salon gdzie jest sprzęt grający i pokój tzw biuro które liczy 12 m2. Kurcze Maciek jak Ci wcześniej wypominałem Ty to masz kompletny wypas:)
Tomek, rób. Jeśli chata w budowie to zawsze można coś zmienić. Taki pokój to Twój azyl. Możesz napierdalać ile wlezie i nikt Ci nie zwróci uwagi.
A w takim salonie to zaraz pretensje że za głośno, że co za głupia muza, że przeszkadza i będziesz w ciągłym stresie. Znam to z własnego doświadczenia. O walorach akustycznych nawet nie będę wspominal
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-04-2022, 19:05

zostaw, może Tomek bedzie miał ochote poudawać Bentona latając z gołą dupą po pijaku wte i wewte ;)
w małym pokoju nie dość że wszystko rozpierdoli (spadną mu te płyty na łeb) to jeszcze się zabije :(
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-04-2022, 19:20

@Satyros

Masz rację Takie pokój odłsuchowy to jest coś. Pieknie to u Ciebie wygląda. Pewnie się pokusze. Ale to już po urodzenia bajtla.Na spokojnie będę myślał.Przestrzeń mam. Na razie jestem zestresowany rolą ojca.A i kobita nie jest nie jest najgorsza- pomarudzi,w polemikę wchodzi z Kolegami z Masterfula na koncertach jak sie widzimy,bo właściwie to miesiąc temu jak pierwszy raz się z smyczy urwałem,(zawsze mi towarzyszy więc lekko nie ma) chociaż Towarzysz Morbid potwierdzi, że kobitę mam z środowiska(co gorzoł pije, i się rozbija ale bywa marudna) toteż gruz metal przekładając na Anię zasłuchaną w Paradaise Lost, Amorphis, Katatonię und inne nazwy w sumie co rozpoznaję patrząc po Jej płytach. Toteż rozumie ,że trzeba przyjebać do cugu z metalem. Ale taki pokój odsłuchowy to marzenie nie ukrywam:)
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 815
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-04-2022, 23:13

tomaszm pisze:
27-04-2022, 19:20
@Satyros

Masz rację Takie pokój odłsuchowy to jest coś. Pieknie to u Ciebie wygląda. Pewnie się pokusze. Ale to już po urodzenia bajtla.Na spokojnie będę myślał.Przestrzeń mam. Na razie jestem zestresowany rolą ojca.A i kobita nie jest nie jest najgorsza- pomarudzi,w polemikę wchodzi z Kolegami z Masterfula na koncertach jak sie widzimy,bo właściwie to miesiąc temu jak pierwszy raz się z smyczy urwałem,(zawsze mi towarzyszy więc lekko nie ma) chociaż Towarzysz Morbid potwierdzi, że kobitę mam z środowiska(co gorzoł pije, i się rozbija ale bywa marudna) toteż gruz metal przekładając na Anię zasłuchaną w Paradaise Lost, Amorphis, Katatonię und inne nazwy w sumie co rozpoznaję patrząc po Jej płytach. Toteż rozumie ,że trzeba przyjebać do cugu z metalem. Ale taki pokój odsłuchowy to marzenie nie ukrywam:)
To życzę Ci tego pokoju i to jak najszybciej.
Małe dzieci potrafią być męczące i złapanie oddechu w takim azylu...bezcenne :D
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

29-04-2022, 22:25

Że trochę skiepściłem jutrzejszy wylot. Bo se teraz to mogę wylecieć. Na dacze.
13.04.2024
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

30-04-2022, 08:37

Zacząłem znowu popalac szlugi
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

02-05-2022, 21:02

Może nie wybitnie, ale Bonesraszer ze swoim kulturalnym ADHD i attentionspanem na poziomie komara, spamujący we wszystkich tematach.
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

02-05-2022, 22:12

Cały czas zastanawiam się czyj to klon (:
ODPOWIEDZ