Wybitnie mnie wkurwia v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1895
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

10-03-2023, 20:45

Wybitnie mnie wkurwiają młodociane szczyle na siłowni, które zajmują maszyny na 30 min i 25 minut gapią się w ścianę lub w komórkę. Czy to ja jestem starym, sfrustrowanym dziadem (32 lata) czy to pokolenie jest skurwiałe, czy może trafiłem na taki przypadek?
Jak zwróciłem suchoklatesowi uwagę pytając ile jeszcze mu to zajmie to i tak się nie przejął i robił serię następne 5 minut. Ja pierdolę...
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

10-03-2023, 20:54

DST pisze:
10-03-2023, 20:45
Wybitnie mnie wkurwiają młodociane szczyle na siłowni, które zajmują maszyny na 30 min i 25 minut gapią się w ścianę lub w komórkę. Czy to ja jestem starym, sfrustrowanym dziadem (32 lata) czy to pokolenie jest skurwiałe, czy może trafiłem na taki przypadek?
To pokolenie takie jest. Mam nawet taką teorię, że wychowanie cyfrowe prowadzi do dziwnej formy egocentryzmu i ignorowania potrzeb innych ludzi.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-03-2023, 15:50

Mi dzisiaj też kierownik dojebał " masz dzianych starych, to po co robisz" no kurwa
Oni ciężko zapierdalają od rana do nocy na chleb to mają. Nie wyobrażam sobie żerować na nich, więc pracuje uczciwie i uczciwie się dokładam do życia. Wystarczająco wycierpieli przez moje błędy. Poza tym nie mam już 16 lat by się opierdala. Wkurwia mnie takie gadanie. A z rodzicami też jestem około dwa ksta w zgodzie dopiero. Muszę udowodnić, że coś do mnie dotarło po latach myślenia jak idiota i lekkiego podejścia do życia. Trzeba zapierdalać, ale pamiętać o swoich. Mama jeździła po wszystkich ośrodkach i szpitalach do mnie, więc też kupę kasy czasu i nerwów straciła, dlatego gdy dziś słyszę, że jest że mnie dumna to ja sam jestem z siebie dumny i tak powinno być 🔥
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10433
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-03-2023, 16:05

Bonecrusher pisze:
11-03-2023, 15:50
Mi dzisiaj też kierownik dojebał " masz dzianych starych, to po co robisz" no kurwa
Oni ciężko zapierdalają od rana do nocy na chleb to mają. Nie wyobrażam sobie żerować na nich, więc pracuje uczciwie i uczciwie się dokładam do życia. Wystarczająco wycierpieli przez moje błędy. Poza tym nie mam już 16 lat by się opierdala. Wkurwia mnie takie gadanie. A z rodzicami też jestem około dwa ksta w zgodzie dopiero. Muszę udowodnić, że coś do mnie dotarło po latach myślenia jak idiota i lekkiego podejścia do życia. Trzeba zapierdalać, ale pamiętać o swoich. Mama jeździła po wszystkich ośrodkach i szpitalach do mnie, więc też kupę kasy czasu i nerwów straciła, dlatego gdy dziś słyszę, że jest że mnie dumna to ja sam jestem z siebie dumny i tak powinno być 🔥
Szanuję, ale dokształcasz się jakoś żeby w przyszłości zmienić pracę czy coś? Bo chyba nie zakończysz kariery tam gdzie jesteś?
I am Jerusalem.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9130
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-03-2023, 16:07

Głupi ciul nie kierownik. I Karkas ms rację, potrzebujesz czegoś więcej żeby się od takich głupich ciuli uwolnić.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10433
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-03-2023, 16:25

Bonecrusher pisze:
11-03-2023, 16:18
Tomku chyba źle mnie zrozumiałeś. Chodzi o to ile cierpień ja im przysporzyłem;)
Poza tym ten tekst kierownika to bsrdziej żart był niż na poważnie. A właśnie mam taką zagwozdkę co by tu robić dalej... czy przerobić te 5 lat i dostać rentę i połączyć to z etatem, czy kolekcjonować kursy do cv. Ta praca jest spoko, bo może posłużyć jako baza do dalszych działań ;) plus zamiast oglądać filmy czy słuchać muzy mogę się tu na spokojnie uczyć. Tu 75% czasu nikogo nie ma. Cisza spokój można działać. Co polecacie?
Słyszałem, że informatyka to konkretny kierunek, tzn. Kurs programowania, ale jestem ostatnia pizda z matmy
W cyber security wciąż jest dużo miejsc pracy, ale to wymaga trochę programowania by zostać np. pentesterem. Kierunek jest przyszłościowy. Na chwilę obecną mogę radzić z całym przekonaniem żebyś wystrzegał się jakiejkolwiek pracy, która w przyszłości może zostać zautomatyzowana. To znaczy wszystkie zostaną prędzej czy później zautomatyzowane, ale w krótszym okresie myślimy. Mnie tam wyautomazowano w zasadzie z nauczania, zarobki nie wzrastały, inflacja rosła, tymczasem zaczęły powstawać platformy przez które za połowę mojej stawki pracowali native speakerzy z Zimbabwe. Jeśli chodzi o programowanie to spodziewaj się, że na początku trzeba będzie cośtam chwilę porobić za darmo, bo na rynku jest przesycenie potencjalnych programistów na pozycji startowej a szukani są raczej midzi i seniorzy. Niemniej jest to pewna przyszłość. Sam chciałem się poduczyć ale to trzeba by parę godzin dziennie jednak pouczyć się solidnie przez kilka lat, a praca mi na to nie pozwala jednak, musiałbym odstawić wszystko inne, a takie życie nie miałoby sensu.
I am Jerusalem.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-03-2023, 16:31

@Bonecrusher

Tylko i wyłacznie moja koncepcja.Weż sie też nie uzewnętrzniaj na forume- tu są dziwne przypadki, pisz na tyle na ile możesz ale nie więcej. Jesteś osoba niepełnosprawną i tyle. Kurwa łaski Ci też pracodawcy nie robią- zdajesz sobie sprawę ile za twoją osobe dostają? .

trzeba to wszystko rozegrać w właściwy sposób.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-03-2023, 16:52

tomaszm pisze:
11-03-2023, 16:31
@Bonecrusher

Tylko i wyłacznie moja koncepcja.Weż sie też nie uzewnętrzniaj na forume- tu są dziwne przypadki, pisz na tyle na ile możesz ale nie więcej. Jesteś osoba niepełnosprawną i tyle. Kurwa łaski Ci też pracodawcy nie robią- zdajesz sobie sprawę ile za twoją osobe dostają? .

trzeba to wszystko rozegrać w właściwy sposób.
Pytałem przez smsa to nie odpisałeś;)
Karkas chcę sie nauczyć czegoś co zaowocuje w przyszłości ;)
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 936
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-03-2023, 17:48

ja to mam chyba najspokojniejszą pracę na świecie, na godziwe życie w Sto(L)icy wystarcza. :)
myślę sobie teraz nad jakimiś wczasami w Grecji bo lubię tam wracać, ale inflacja daje znać i w biurze podróży już się szuka ofert od 5k PLN w górę za 11 dni, tak żeby te 5 gwiazdek w hotelu było chociaż
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-03-2023, 18:35

To trochę jak ratownicy medyczni, strażacy czy policja, pewnych rzeczy się nie da odzobaczyć, czy przerobić na szkoleniu
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16153
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-03-2023, 18:46

Rejwan pisze:
11-03-2023, 17:48
ja to mam chyba najspokojniejszą pracę na świecie, na godziwe życie w Sto(L)icy wystarcza. :)
myślę sobie teraz nad jakimiś wczasami w Grecji bo lubię tam wracać, ale inflacja daje znać i w biurze podróży już się szuka ofert od 5k PLN w górę za 11 dni, tak żeby te 5 gwiazdek w hotelu było chociaż
Godziwe życie w Wawie i cykasz się z 5-10–15 k na wyjazd?
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 936
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-03-2023, 19:01

Ascetic pisze:
11-03-2023, 18:46
Rejwan pisze:
11-03-2023, 17:48
ja to mam chyba najspokojniejszą pracę na świecie, na godziwe życie w Sto(L)icy wystarcza. :)
myślę sobie teraz nad jakimiś wczasami w Grecji bo lubię tam wracać, ale inflacja daje znać i w biurze podróży już się szuka ofert od 5k PLN w górę za 11 dni, tak żeby te 5 gwiazdek w hotelu było chociaż
Godziwe życie w Wawie i cykasz się z 5-10–15 k na wyjazd?
niesatety inflacja też tutaj dotarła, a Trzaskoski nic z tym nie robi i jeszcze jakieś robaki każe jeść :?
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16153
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-03-2023, 19:08

Rejwan pisze:
11-03-2023, 19:01
Ascetic pisze:
11-03-2023, 18:46
Rejwan pisze:
11-03-2023, 17:48
ja to mam chyba najspokojniejszą pracę na świecie, na godziwe życie w Sto(L)icy wystarcza. :)
myślę sobie teraz nad jakimiś wczasami w Grecji bo lubię tam wracać, ale inflacja daje znać i w biurze podróży już się szuka ofert od 5k PLN w górę za 11 dni, tak żeby te 5 gwiazdek w hotelu było chociaż
Godziwe życie w Wawie i cykasz się z 5-10–15 k na wyjazd?
niesatety inflacja też tutaj dotarła, a Trzaskoski nic z tym nie robi i jeszcze jakieś robaki każe jeść :?
Ba, na stołówkach w LO w wawce u dzieciaków tylko zupy i kotlety z robaków xD
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-03-2023, 19:16

Rejwan pisze:
11-03-2023, 19:01
.........a Trzaskoski nic z tym nie robi i jeszcze jakieś robaki każe jeść :?
nie ma się czego bać.... : )
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10433
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-03-2023, 21:58

SODOMOUSE pisze:
11-03-2023, 19:16
Rejwan pisze:
11-03-2023, 19:01
.........a Trzaskoski nic z tym nie robi i jeszcze jakieś robaki każe jeść :?
nie ma się czego bać.... : )
Obrazek
Obrazek
Jedyny minus to że pierdze po nich jak skurwol
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-03-2023, 22:06

to jeszcze jest dobre, o nicieniach
Obrazek
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16153
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

19-03-2023, 21:46

Łażąc po tych lasach, chyba trzeba zacząć nosić swoją.



Kilkanaście godzin, podzielonych na dwie sesje/ tury i dwa razy takie "atrakcje"?

Jakieś wzmożenie zielonych leśnych patusów?

Obrazek
Obrazek
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2593
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

20-03-2023, 09:27

Skradziono mi aparat.Coś co dawało mnóstwo radości.I jeszcze kurwa teraz jak przyroda budzi sie do życia.Ja pierdole
Awatar użytkownika
PrezydentKosmosu
postuje jak opętany!
Posty: 428
Rejestracja: 16-10-2021, 12:56
Kontakt:

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-03-2023, 13:32

Robienie zadań testowych do pracy, którą nie wiem, czy będę miał, za darmo. No kurwa, mając 10 lat doświadczenie w samym gamedevie i 15 jako grafik ogólnie, powinienem chyba śmiechem zajebać. Tylko czemu, kurwa, tego nie robię? Nie wiem sam do końca. Niby tylko małe zadanie, pół dnia najwyżej... Tak, pierdololo. Nie urodziłem się wczoraj, i dość ludzi przemieliłem we własnej firmie, żeby mieć pojęcie, jak szybko / wolną pracują. Wystarczającą ilość razy już słyszałem od kozaków, jak to moją robotę zrobią szybciej, taniej i lepiej, przy czym zawsze było wolniej, gorzej i drożej. Kurwa, czemu ja się daję jak jakiś leszcz na to nabierać.

A zapłacić za pracę testową, to, umówmy się, nie jest temat. Nie był dla mnie, kiedy byłem mikro firmą, żeby wygospodarować 500 zeta za test, z którego człowiek miał przyzwoitą godzinówkę jak na to stanowisko w tym kraju. A byłem płocią ledwie, może nawet i nie płocią.

Tydzień w plecy na dwóch kurwa zadaniach, niech mnie chuj. Dobrze, że jedno płatne chociaż, wołczerem, ale lepsze to niż nic.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-03-2023, 15:10

PrezydentKosmosu pisze:
24-03-2023, 13:32
Robienie zadań testowych do pracy, którą nie wiem, czy będę miał, za darmo. No kurwa, mając 10 lat doświadczenie w samym gamedevie i 15 jako grafik ogólnie, powinienem chyba śmiechem zajebać. Tylko czemu, kurwa, tego nie robię? Nie wiem sam do końca. Niby tylko małe zadanie, pół dnia najwyżej... Tak, pierdololo. Nie urodziłem się wczoraj, i dość ludzi przemieliłem we własnej firmie, żeby mieć pojęcie, jak szybko / wolną pracują. Wystarczającą ilość razy już słyszałem od kozaków, jak to moją robotę zrobią szybciej, taniej i lepiej, przy czym zawsze było wolniej, gorzej i drożej. Kurwa, czemu ja się daję jak jakiś leszcz na to nabierać.

A zapłacić za pracę testową, to, umówmy się, nie jest temat. Nie był dla mnie, kiedy byłem mikro firmą, żeby wygospodarować 500 zeta za test, z którego człowiek miał przyzwoitą godzinówkę jak na to stanowisko w tym kraju. A byłem płocią ledwie, może nawet i nie płocią.

Tydzień w plecy na dwóch kurwa zadaniach, niech mnie chuj. Dobrze, że jedno płatne chociaż, wołczerem, ale lepsze to niż nic.
Nie robić. Zdecydowanie. Nie robić. Żadnych prób. Testów.
"Sami zobaczą. Wyjdzie w praniu."
Tracisz czas.
Jak zrobiłeś i nie ma kolejnych zleceń, wystawiasz rachunek za "Zadanie testowe". Wysyłasz. Czekasz. Ponaglasz. Upierdliwiasz życie. Płacą.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
ODPOWIEDZ