Wybitnie mnie wkurwia v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 09:14

Hatefire pisze:
24-11-2022, 09:11
Ascetic pisze:
24-11-2022, 09:08
Żeby później nie było, że nie prosiłem, grzecznie.
Bo co? Sorry straszonko w necie. Nie mogę :D
Bo możesz spowodować, że staniesz się takim samym obiektem pośmiewiska? Specjalnie nie dużo się różnisz od takiego od wierszyków o obsranej pale, brniesz i brniesz, w to co mało kogo śmieszy, wiec dlaczego by nie?

Dodam, że Tomasz Tobie grzecznie odpowiada a ty dalej idziesz, idziesz, idziesz i wydaje się tobie, że kogoś tam pociągniesz za sobą, a tu nic, ziew i ten sam temat od dłuższego czasu.
Ostatnio zmieniony 24-11-2022, 09:18 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
13.04.2024
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 977
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 09:17

historia z wilkiem dobra, ale nie aż tak dobra jak ta o nawiedzonym domu :D tam poprzeczka została wysoko postawiona :D
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 09:18

Ascetic pisze:
24-11-2022, 09:14
Bo możesz spowodować, że staniesz się takim samym obiektem pośmiewiska?
No i spoko. Dlaczego wydaje ci się, że przejmuję się opinią anonimowych dla mnie użytkowników Forume? Nawet jak zacznie mnie to drażnić, to się wyloguję i tyle. Widzę, że dla niektórych internet to serious business :D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 09:29

Hatefire pisze:
24-11-2022, 09:18
Ascetic pisze:
24-11-2022, 09:14
Bo możesz spowodować, że staniesz się takim samym obiektem pośmiewiska?
No i spoko. Dlaczego wydaje ci się, że przejmuję się opinią anonimowych dla mnie użytkowników Forume? Nawet jak zacznie mnie to drażnić, to się wyloguję i tyle. Widzę, że dla niektórych internet to serious business :D
Mało widzisz, jednak. Czytasz też dość wybiórczo i pod swoje założenie. Jasne, rób co tam chcesz, nikt na to nie ma wpływu. Mi tam to nie leży, nie podobają mi sie intencje i konsekwencje tego. Właściwie mam nawet swoją interpretacje takiego zachowania. A, że w tym momencie kilku łapie ten wątek i klakieruje? Dzisiaj tak jest, jutro może być inaczej.

Wiadomo. Co do pierwszej cześci wypowiedzi do której sie odnoszę. To sie częściowo wiąże z tym co powyżej napisałem.
13.04.2024
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 09:41

Ascetic pisze:
24-11-2022, 09:29
Mało widzisz, jednak. Czytasz też dość wybiórczo i pod swoje założenie. Rób co tam chcesz, nikt na to nie ma wpływu. Mi tam to nie leży, nie podobają mi sie intencje i konsekwencje tego. Właściwie mam swoją interpretacje tego zachowania. A, że w tym momencie kilku łapie ten wątek i klakieruje? Dzisiaj tak, jutro może inaczej.

Wiadomo. Co do pierwszej cześci wypowiedzi do której sie odnoszę. To sie częściowo wiąże z tym co powyżej napisałem.
No to może jednak wydobędziesz od swojego funfla, po pierwsze czy naprawdę zastrzelił tego wilka, czy może trollował dla jaj lub coś mu się uwidziało w pijackim amoku. Jeśli jednak zastrzelił, to czy ma papier uprawniający do odstrzału osobnika gatunku znajdującego się pod ustawową ochroną ścisłą. Hint, jeśli odstrzelił i nie ma papieru, to jest kłusownikiem. Krótko mówiąc masz pretensje, że nazywam rzecz po imieniu, bazując na tym co sam zainteresowany raczył napisać na Forume, ba chlubiąc się wręcz tym. Zabawnym ponadto znajduję, to twoje wzmożenie. To chrzestny twojej, córki i z tego tytułu bronisz go jak Stanowski Michniewicza, czy co. To dorosły człowiek i chyba wie co pisze na Forume?
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 09:44

Pan_Kimono pisze:
24-11-2022, 09:10
Przeciez dzisiejsze kola mysliwskie to jakis zart i klub dla regionalnych bonzow. Tam juz dawno nie chodzi o łowy, to tylko klub wasatych januszy, lekarzy pijaków, i brzuchatych pseudobiznesmenow. W okolicach 2000-2005 wiekszosc kol sie tak zmienila, wpisowe podniesli tak zeby "biedota" im nie bruzdzila. Jakis czas temu te kurwy z krakowskich kol napierdalaly 20 metrow od domu mojej siostry. Jeszcze szmaty straszyly mojego szwagra jakimis "konsekwencjami". Skonczylo sie w sadzie, bo nie podumali, ze sie nagrali:)
Tak to niestety wygląda. Lublinieckie kółko i nagonki gdzie 100 typa biega po lesie po wszelakich używkach to niestety rzecz powszednia. Czysta patologia. Nawet nie zamierzam tego bronić. Dlatego jestem w tym środowisku ale trzymam się z dala.Bo czuje się zażenowany.
Kupię:

Vastum Hole Below
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 09:48

Hatefire pisze:
24-11-2022, 09:41
Ascetic pisze:
24-11-2022, 09:29
Mało widzisz, jednak. Czytasz też dość wybiórczo i pod swoje założenie. Rób co tam chcesz, nikt na to nie ma wpływu. Mi tam to nie leży, nie podobają mi sie intencje i konsekwencje tego. Właściwie mam swoją interpretacje tego zachowania. A, że w tym momencie kilku łapie ten wątek i klakieruje? Dzisiaj tak, jutro może inaczej.

Wiadomo. Co do pierwszej cześci wypowiedzi do której sie odnoszę. To sie częściowo wiąże z tym co powyżej napisałem.
No to może jednak wydobędziesz od swojego funfla, po pierwsze czy naprawdę zastrzelił tego wilka, czy może trollował dla jaj lub coś mu się uwidziało w pijackim amoku. Jeśli jednak zastrzelił, to czy ma papier uprawniający do odstrzału osobnika gatunku znajdującego się pod ustawową ochroną ścisłą. Hint, jeśli odstrzelił i nie ma papieru, to jest kłusownikiem. Krótko mówiąc masz pretensje, że nazywam rzecz po imieniu, bazując na tym co sam zainteresowany raczył napisać na Forume, ba chlubiąc się wręcz tym. Zabawnym ponadto znajduję, to twoje wzmożenie. To chrzestny twojej, córki i z tego tytułu bronisz go jak Stanowski Michniewicza, czy co. To dorosły człowiek i chyba wie co pisze na Forume?
Rzeczywiście słabo czytasz, na przestrzeni lat i kiepsko sklejasz fakty. Ja właściwie chciałem grzecznie napisać, czytając właśnie forum, abyś sobie poszedł i zajął się czytaniem książek, ale ty widzę, taki osiołkowaty jesteś. Albo jak te jeleniowate z TSE. Kręce się, ogon kręci mną, kręce się, w kółeczko.

Jeszcze raz. Powiedział Tobie jasno, masz problem, dostaniesz od i do niego namiary, możesz bezpośrednio z Tomaszem wyjaśnić. Ty jednak jak rozumiem na forum wolisz, czyli jakieś serious bussines, ten internet, bo forum i forum. Możesz mieć przecież info z pierwszej ręki, tylko do tego trzeba mieć jaja.

Jakieś tam wycieczki do córki przemilczę, ale zapamiętam i wrócę w swoim czasie. Takie to mało eleganckie mieszać tego typu sprawy, ale po tym wiem, że xxx już nie trzyma. Drażliwy i mało kulturalny chłoptaś nam się trafił.
Ostatnio zmieniony 24-11-2022, 09:54 przez Ascetic, łącznie zmieniany 2 razy.
13.04.2024
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8164
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 09:52

tomaszm pisze:
24-11-2022, 09:44
trzymam się z dala.Bo czuje się zażenowany.
No jest to żenujące. "Myśliwi" udający myśliwych.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 09:55

Ascetic pisze:
24-11-2022, 09:48
Jeszcze raz. Powiedział Tobie jasno, masz problem, dostaniesz od niego namiary, możesz bezpośrednio z Tomaszem wyjaśnić. Ty jednak jak rozumiem na forum wolisz. Możesz mieć info z pierwszej ręki, tylko do tego trzeba mieć jaja.
Zdanie klucz. Napisał co napisał, to się do tego odnoszę i tyle. Serio nie mam ochoty i czasu prowadzić prywatnego śledztwa, z wypytywaniem świadków, jak było naprawdę :-D Wyjaśnię prosto. Fora internetowe działają tak: ktoś coś pisze ---> inni użytkownicy to komentują. Tak trudne do zrozumienia?
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 09:56

bartwa pisze:
24-11-2022, 09:52
tomaszm pisze:
24-11-2022, 09:44
trzymam się z dala.Bo czuje się zażenowany.
No jest to żenujące. "Myśliwi" udający myśliwych.
Dokładnie. Ale nic Pan z tym nie zrobisz. Pieniądze.Pieniądze czy napisałem o pieniądzach? Kółko mysliwskie jest tak rozbrykane ,że kiedy pandemia covidu szalała w knajpie należącej do brata od naszego Posła pisu(przepraszam Jego brata ,bo On nie może mieć zarejestrowanej działalności gospodarczej na siebie) mojego wujka (każdy sobie to może wyggoglować o kogo chodzi nie będę pisał ad personam) impreza na 150 najebanych w sztok zawodników chulała w najlepsze. I nie fikniesz. Za potężni ludzie. Z niczym z nikim się nie liczą.Ja co najwyzej w stanie upojenia alkoholowego wyrażam swoje zdanie przy nich na ich temat. Prawnie nie fiknę, bo bez względu jak mocne mam siły zjedzą mnie żywcem.
Kupię:

Vastum Hole Below
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 10:03

Hatefire pisze:
24-11-2022, 09:55
Ascetic pisze:
24-11-2022, 09:48
Jeszcze raz. Powiedział Tobie jasno, masz problem, dostaniesz od niego namiary, możesz bezpośrednio z Tomaszem wyjaśnić. Ty jednak jak rozumiem na forum wolisz. Możesz mieć info z pierwszej ręki, tylko do tego trzeba mieć jaja.
Zdanie klucz. Napisał co napisał, to się do tego odnoszę i tyle. Serio nie mam ochoty i czasu prowadzić prywatnego śledztwa, z wypytywaniem świadków, jak było naprawdę :-D Wyjaśnię prosto. Fora internetowe działają tak: ktoś coś pisze ---> inni użytkownicy to komentują. Tak trudne do zrozumienia?


Skontaktuj się z Tomaszem.

No chyba, że nie masz jaj, to pewnie będziesz tutaj wlekł dalej padlinę.

Interpretacja, czym są fora internetowe mamy zgoła odmienne. Ale czego oczekiwać po kolesiu, który się ukrywa za klawiaturą i mu się wydaje, że za jakimś krzywymhehetemacikiem poniesie za sobą tłum. Poza tym ty w tym przypadku nie komentujesz. Tutaj nie ma co interpretować. A nawet jeżeli, już trzymając się tej interpretacji, to masz odpowiedzi, więc jaki cel przyświeca? A jak uważasz, że musisz dopytać o miejsce, czas, godzinę, kaliber i nawietrzną to do Tomasza zadzwoń. Masz niepowtarzalną okazję wszystkiego się dowiedzieć, bo jak rozumiem ta sprawa spędza tobie sen z oczu, rili siriłs biznes, po ilości wpisów na jeden temat.
Ostatnio zmieniony 24-11-2022, 10:04 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
13.04.2024
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 10:03

Ascetic pisze:
24-11-2022, 09:48
Jakieś tam wycieczki do córki przemilczę, ale zapamiętam i wrócę w swoim czasie. Takie to mało eleganckie mieszać tego typu sprawy, ale po tym wiem, że xxx już nie trzyma. Drażliwy i mało kulturalny chłoptaś nam się trafił.
Drażliwy, to jesteś ty. Zrobiłem po prostu nawiązanie do powszechnie znanego publicznie stosunku łączącego Stanowskiego z 711. Skojarzyło mi się, bo bronisz Tomasza jak Krzysio Czesia. Natomiast ok, za to akurat mogę przeprosić. Nie było to potrzebne, choć nie miałem nic obraźliwego na myśli odnośnie twojej rodziny
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 10:08

Ascetic pisze:
24-11-2022, 10:03
Skontaktuj się z Tomaszem.

No chyba, że nie masz jaj, to pewnie będziesz tutaj wlekł dalej padlinę.

Interpretacja, czym są fora internetowe mamy zgoła odmienne. Ale czego oczekiwać po kolesiu, który się ukrywa za klawiaturą i mu się wydaje, że za jakimś krzywymhehetemacikiem poniesie za sobą tłum. Poza tym ty w tym przypadku nie komentujesz. Tutaj nie ma co interpretować. A nawet jeżeli, już trzymając się tej interpretacji, to masz odpowiedzi, więc jaki cel przyświeca? A jak uważasz, że musisz dopytać o miejsce, czas, godzinę, kaliber i nawietrzną to do Tomasza zadzwoń.
Kurde wyjaśnię po raz ostatni, bo nudne to się robi. Tomasz napisał na Forume co napisał, jak mam swoja opinię na temat tego co napisał. Nie będę ukrywał bardzo krytyczną i tyle. Nie mam ochoty i powodu kontaktować się z tym osobnikiem. Jak mu się nie podobają reakcje na jego wpis, to niech sprostuje co napisał. Jak nie, to jego sprawa. Powtarzam to dorosły człowiek i wie chyba co pisze.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 10:12

Hatefire pisze:
24-11-2022, 10:03
Ascetic pisze:
24-11-2022, 09:48
Jakieś tam wycieczki do córki przemilczę, ale zapamiętam i wrócę w swoim czasie. Takie to mało eleganckie mieszać tego typu sprawy, ale po tym wiem, że xxx już nie trzyma. Drażliwy i mało kulturalny chłoptaś nam się trafił.
Drażliwy, to jesteś ty. Zrobiłem po prostu nawiązanie do powszechnie znanego publicznie stosunku łączącego Stanowskiego z 711. Skojarzyło mi się, bo bronisz Tomasza jak Krzysio Czesia. Natomiast ok, za to akurat mogę przeprosić. Nie było to potrzebne, choć nie miałem nic obraźliwego na myśli odnośnie twojej rodziny
Ja tam rozumiem, że trudno jest mieć pozytywny stosunek do kogoś kogo się zna. Być wyrozumiały na błędy. Trudne do pojęcia dla człowieka, który ma definicję forum jako "komentowanie" a ja bym to określił trollowaniem. Spoko, zdecydowana większość jest tutaj takich. Pewnie z 90% towarzystwa. Nie wylezą spoza klawiatury to sobie tak poprzeskakują pomiędzy ludźmi i sobie kosztem ich będą robić dzień. Rozumiem, nie pochwalam, inaczej do tego podchodzę, forum spełnia u mnie inną funkcje.

I nie wiem, czy jest to bronienie. Odpisuje, wyjaśnia, a ty dalej, dalej. Daje możliwość kontaktu, ty dalej, dalej. Nie chcesz prywatnego śledztwa a je prowadzisz. Komentujesz a wbijasz w trollling. Się określ, czy chcesz wiedzieć, czy chcesz trollować, choć z tego co pamiętam nie dalej jak z kilka dni temu napisałeś Karkassowi, że nie trollujesz na forum.
13.04.2024
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 10:17

Ascetic pisze:
24-11-2022, 10:12
I nie wiem, czy jest to bronienie. Odpisuje, wyjaśnia, a ty dalej, dalej. Daje możliwość kontaktu, ty dalej, dalej. Nie chcesz prywatnego śledztwa a je prowadzisz. Komentujesz a wbijasz w trollling. Się określ, czy chcesz wiedzieć, czy chcesz trollować, choć z tego co pamiętam nie dalej jak z kilka dni temu napisałeś Karkassowi, że nie trollujesz na forum.
Jego wyjaśnienia na Forume wskazują na kłusownictwo. No właśnie nie prowadzę żadnego śledztwa. Komentuję, co sam Tomasz raczył napisać i tyle. Tak trudno, to zrozumieć? Serio nie wiem, uważasz go za głupka, który nie wie co pisze i trzeba go bronić jak napisze głupotę?
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 10:18

Hatefire pisze:
24-11-2022, 10:08
Ascetic pisze:
24-11-2022, 10:03
Skontaktuj się z Tomaszem.

No chyba, że nie masz jaj, to pewnie będziesz tutaj wlekł dalej padlinę.

Interpretacja, czym są fora internetowe mamy zgoła odmienne. Ale czego oczekiwać po kolesiu, który się ukrywa za klawiaturą i mu się wydaje, że za jakimś krzywymhehetemacikiem poniesie za sobą tłum. Poza tym ty w tym przypadku nie komentujesz. Tutaj nie ma co interpretować. A nawet jeżeli, już trzymając się tej interpretacji, to masz odpowiedzi, więc jaki cel przyświeca? A jak uważasz, że musisz dopytać o miejsce, czas, godzinę, kaliber i nawietrzną to do Tomasza zadzwoń.
Kurde wyjaśnię po raz ostatni, bo nudne to się robi. Tomasz napisał na Forume co napisał, jak mam swoja opinię na temat tego co napisał. Nie będę ukrywał bardzo krytyczną i tyle. Nie mam ochoty i powodu kontaktować się z tym osobnikiem. Jak mu się nie podobają reakcje na jego wpis, to niech sprostuje co napisał. Jak nie, to jego sprawa. Powtarzam to dorosły człowiek i wie chyba co pisze.
Czyli nic się nie pomyliłem. Chciałbyś aby pisał i abyś miał to tutaj. Tylko po co? Zaskakujące.

Jak rzeczywiście tak jesteś krytyczny wobec tej sprawy, to ja teraz nie po raz ostatni, powtórzę. Masz możliwość wcielić się w rolę strażnika lasu i wszystkiego się dowiedzieć. Łapiesz za słuchawkę i masz to. Proste? Proste. Jak tego nie chcesz robić, to znaczy się, że trollowanie dla trollowania. Nie oceniam źle, ale po huj wycierać sobie gębę lewackimi "kłusownik to podczłowiek". Bo piana się toczy, a tak po prawdzie to beczunia a nie piana. Choć, jak już było, nie oceniam tego źle, tylko po co się pisze, że się nie trolluje, a "komentuje".
13.04.2024
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 10:25

Hatefire pisze:
24-11-2022, 10:17
Ascetic pisze:
24-11-2022, 10:12
I nie wiem, czy jest to bronienie. Odpisuje, wyjaśnia, a ty dalej, dalej. Daje możliwość kontaktu, ty dalej, dalej. Nie chcesz prywatnego śledztwa a je prowadzisz. Komentujesz a wbijasz w trollling. Się określ, czy chcesz wiedzieć, czy chcesz trollować, choć z tego co pamiętam nie dalej jak z kilka dni temu napisałeś Karkassowi, że nie trollujesz na forum.
Jego wyjaśnienia na Forume wskazują na kłusownictwo. No właśnie nie prowadzę żadnego śledztwa. Komentuję, co sam Tomasz raczył napisać i tyle. Tak trudno, to zrozumieć? Serio nie wiem, uważasz go za głupka, który nie wie co pisze i trzeba go bronić jak napisze głupotę?
Usilnie wracasz do tego, że bronię. Przesuwasz te akcenty na Tomasza. A ja dla odmiany wolę się skoncetrować na tobie. twoich intencjach, kłamstwie, że tutaj nie trollujesz, pewnym mechanizmie, że sobie kolo siedzi ukryty za klawiaturką i pod przykrywką lewarowej "wrażliwości" jedzie z tematem, dla mnie włąśnie trolluje. Idąc dalej z tobą. Nie ma nic łatwiejszego. Rzeczywiście sprawa leży na sercu, sprawa wyczytana na niszowym forum staje się sb, dzwoń do niego. Może nakrzycz na niego, nie wiem, wlep mu lewacki mandat, może jakaś pogadanka uświadamiająca? A nie. Pewnie jednak nie.
13.04.2024
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 10:32

Ascetic pisze:
24-11-2022, 10:25
Usilnie wracasz do tego, że bronię. Przesuwasz te akcenty na Tomasza. A ja dla odmiany wolę się skoncetrować na tobie. twoich intencjach, kłamstwie, że tutaj nie trollujesz, pewnym mechanizmie, że sobie kolo siedzi ukryty za klawiaturką i pod przykrywką lewarowej "wrażliwości" jedzie z tematem, dla mnie włąśnie trolluje. Idąc dalej z tobą. Nie ma nic łatwiejszego. Rzeczywiście sprawa leży na sercu, sprawa wyczytana na niszowym forum staje się sb, dzwoń do niego. Może nakrzycz na niego, nie wiem, wlep mu lewacki mandat, może jakaś pogadanka uświadamiająca? A nie. Pewnie jednak nie.
No widzisz masz sobie prawo uważać, że trolluję. Nie jest to dla mnie problem. Nawet z tym nie zamierzam dyskutować. Przyjdą inni ocenią, może podzielą twoją opinię może nie, zwisa mi to. Natomiast nie mam ochoty bawić się w dzwonienie do jakiegoś kolesia z Lublińca, żeby mi łaskawie wyjaśnił dlaczego napisał na Forume, to co napisał. To brzmi wręcz groteskowo :D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 10:47

Hatefire pisze:
24-11-2022, 10:32
Ascetic pisze:
24-11-2022, 10:25
Usilnie wracasz do tego, że bronię. Przesuwasz te akcenty na Tomasza. A ja dla odmiany wolę się skoncetrować na tobie. twoich intencjach, kłamstwie, że tutaj nie trollujesz, pewnym mechanizmie, że sobie kolo siedzi ukryty za klawiaturką i pod przykrywką lewarowej "wrażliwości" jedzie z tematem, dla mnie włąśnie trolluje. Idąc dalej z tobą. Nie ma nic łatwiejszego. Rzeczywiście sprawa leży na sercu, sprawa wyczytana na niszowym forum staje się sb, dzwoń do niego. Może nakrzycz na niego, nie wiem, wlep mu lewacki mandat, może jakaś pogadanka uświadamiająca? A nie. Pewnie jednak nie.
No widzisz masz sobie prawo uważać, że trolluję. Nie jest to dla mnie problem. Nawet z tym nie zamierzam dyskutować. Przyjdą inni ocenią, może podzielą twoją opinię może nie, zwisa mi to. Natomiast nie mam ochoty bawić się w dzwonienie do jakiegoś kolesia z Lublińca, żeby mi łaskawie wyjaśnił dlaczego napisał na Forume, to co napisał. To brzmi wręcz groteskowo :D
Nie mniej niż usilne próby wyciągania informacji poprzez internet, poprzez wpisy, w szczególności kiedy zakłada się, że ten piszący konfabuluje, albo wcześniej łapiąc go na rozbieżności do ilości wilków w watasze. No, to już nie jest to groteskowe. A jak się do tego doda, że się wyciera twarz, - DRĄŻĘ, BO NIE MAM NA TO ZGODY - z możliwością, niewykorzystaną, informacji u źródła, to jakby podwójnie cyrk na kółkach.

Proponuję zakończyć, bo się ciekawsze rzeczy zaczynają dziać w "III WW". Onuce się tam rozkręcają. Nie można być wszędzie, co nie?
13.04.2024
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-11-2022, 10:58

Ascetic pisze:
24-11-2022, 10:47
Nie mniej niż usilne próby wyciągania informacji poprzez internet, poprzez wpisy, w szczególności kiedy zakłada się, że ten piszący konfabuluje, albo wcześniej łapiąc go na rozbieżności do ilości wilków w watasze. No, to już nie jest to groteskowe. A jak się do tego doda, że się wyciera twarz, - DRĄŻĘ, BO NIE MAM NA TO ZGODY - z możliwością, niewykorzystaną, informacji u źródła, to jakby podwójnie cyrk na kółkach.

Proponuję zakończyć, bo się ciekawsze rzeczy zaczynają dziać w "III WW". Onuce się tam rozkręcają. Nie można być wszędzie, co nie?
Ale ja nie chciałem od niego wyciągać żadnych informacji. Napisał co napisał, ja się odniosłem do tego co napisał. Potem jak zaczęliście się pruć, że to nie tak, stwierdziłem ok napiszcie jak było naprawdę, to może zweryfikuję swoją opinię i tyle. Na pewno nie będę dzwonić do jakiś obcych mi ludzi, bo twierdzą, że że ich internetowa relacja, to konfabulacja czy coś w tym stylu :-D No, ale faktycznie kończmy, bo do konstruktywnych wniosków tu nie dojdziemy :D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
ODPOWIEDZ