Wybitnie mnie wkurwia v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

05-03-2024, 17:59

To chyba te kable pod morzem czerwonym co przecieli, bo u mnie w pracy tez outage, u zony tez, nie dziala tez poczta wp i o2, wiec korzystajcie z czasu dla rodziny;)
I am Jerusalem.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

05-03-2024, 20:44

Obrazek

tzn. dzisiaj
13.04.2024
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

05-03-2024, 21:52

nagrobek pisze:
05-03-2024, 11:55
zjeby ponaglające i dopytujące co godzinę od zamówienia kiedy wysyłka to rak ale miesiąc nie wysłać towaru (bez kontaktu i ważnego powodu) to mocna przeginka
Co to to nie. Kontakt z mojej strony był cały czas
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

05-03-2024, 23:04

skasowali mi z zamówienie płytke na fanie bo
"powód : przekroczony czas realizacji, w przypadku dalszego zainteresowania zakupem prosimy złożyć zamówienie ponownie"
co nie jest prawdą bo został czas do końca miesiąca ale niech im będzie, zamówiłem jeszcze raz i niech kombinuja bo nie mam zamiaru jeszcze płacić (reszta gotowa) bo dzisiaj przejebałem 500zeta na koncerty i płyty w KnockAucie :sarcasm1:
koncerty drogie :evil: płyty spoko ceny ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8050
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-03-2024, 10:36

Informatycy.

Ja tam staram się nie wkurwiać. Nie ma to sensu. Obrzucanie się gnojem w sensie: wy kurwa prawnicy nic nie rozumiecie- to nie jest takie proste

Tu odpowiedź:

Kurwa zdaje sobie z tego sprawe, ja wiem ,że macie wyzwanie i to nie jest takie proste

Informatycy: to są miliony danych

Nie ma się siły dziś kłócić z nimi ,bo mam kaca, pracowałem po 16 godzin przez ostatnie dwa tygodnie- nawet nie mam siły gadać z ludźmi ,bo Ci wyssali ze mnie energię jak wampiry

Powiedziałbym tak szczerze: zapytaj się informatyków dlaczego to jeszcze nie hula
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3113
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-03-2024, 11:01

Ascetic pisze:
03-03-2024, 00:19
No właśnie, nie! Sącząc piwko w aucie, jako pasażer, jak członek, hehe, pokolenia Chlor, mówię małż, nie knajpa Drob, a mnięszany lokalny kebsior. Poczujmy smak Polesia. I taki k-wa zmieszany był, że tam ognisko gości i lokalsów, a ja zmnięszany zmnięszanym, nie ostrym, z wywalonymi korkami se rzygnąłem i poszedłem lulu o 19 tej. Może jakiś specjalny dodatek dla tych z blachami WWxx88xxxxx . Wiadomix, nikt nie lubi słoików. W każdym bądź razie typa bym zostawił, choć nie wiem co on robi w mieścinie gdzie mieszka 1100 osób 😀Choćby dla tego, że zafundował mi przygodę, którą będę wspominał jeszcze chwile. XD
Nie wiedziałem, że tam jest kebab. Muszę sprawdzić :D
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-03-2024, 11:16

gelO pisze:
06-03-2024, 11:01
Ascetic pisze:
03-03-2024, 00:19
No właśnie, nie! Sącząc piwko w aucie, jako pasażer, jak członek, hehe, pokolenia Chlor, mówię małż, nie knajpa Drob, a mnięszany lokalny kebsior. Poczujmy smak Polesia. I taki k-wa zmieszany był, że tam ognisko gości i lokalsów, a ja zmnięszany zmnięszanym, nie ostrym, z wywalonymi korkami se rzygnąłem i poszedłem lulu o 19 tej. Może jakiś specjalny dodatek dla tych z blachami WWxx88xxxxx . Wiadomix, nikt nie lubi słoików. W każdym bądź razie typa bym zostawił, choć nie wiem co on robi w mieścinie gdzie mieszka 1100 osób 😀Choćby dla tego, że zafundował mi przygodę, którą będę wspominał jeszcze chwile. XD
Nie wiedziałem, że tam jest kebab. Muszę sprawdzić :D
'-) Pychota. Przyzwoite punkty, oceny na google. Jak odbieraliśmy, auto za autem zjeżdżało, więc lokalsi sobie cenią. "Kebab u Hindusa" się zwie. Obok przystanku Czahary. Uj wie czy polecam, bo jak wcześniej, rozjebał mi system, ale smakowite kebabiszcze było jednak :lol:
13.04.2024
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-03-2024, 11:36

Ascetic pisze:
06-03-2024, 11:16
'-) Pychota. Przyzwoite punkty, oceny na google. Jak odbieraliśmy, auto za autem zjeżdżało, więc lokalsi sobie cenią. "Kebab u Hindusa" się zwie. Obok przystanku Czahary. Uj wie czy polecam, bo jak wcześniej, rozjebał mi system, ale smakowite kebabiszcze było jednak :lol:
Ale rozumiem, że klasyczna "mięsna kula mocy", co wchodzi jak złoto jak się wraca np z koncertu po przyjęciu przemysłowej ilości alkoholu, a nie jakieś, kraftowe, tfuuu, mięso z jagnięcych policzków ;-)

Z takich przygód, to pamiętam jak kiedyś wracaliśmy z kumplem z jakiś baletów, jakaś 3 nad ranem. Zahaczamy o kebsa, i kumpel mówi, że chce ostrego, ale naprawdę ostrego. I nawija tak, w pijanym widzie (ja byłem niezłym stanie psychofizycznym akurat) beżowemu kilka minut, że ostry, ostry, żeby go na ostrym nie oszukał. No i patrzę kebab-master, zgodnie z życzeniem, ale i złośliwym uśmiechem leje ten ostry do środka chochlami, dosłownie. Kumpel oszołomiony etanolem, to zeżarł. Na drugi dzień koło 14 dzwoni, że nie dość, że sra z częstotliwością kolei podmiejskiej w godzinach szczytu, to po sraniu musi wskakiwać do wanny z letnią wodą odmaczać i dopiero brać się za papier :-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-03-2024, 12:11

Hatefire pisze:
06-03-2024, 11:36
Ascetic pisze:
06-03-2024, 11:16
'-) Pychota. Przyzwoite punkty, oceny na google. Jak odbieraliśmy, auto za autem zjeżdżało, więc lokalsi sobie cenią. "Kebab u Hindusa" się zwie. Obok przystanku Czahary. Uj wie czy polecam, bo jak wcześniej, rozjebał mi system, ale smakowite kebabiszcze było jednak :lol:
Ale rozumiem, że klasyczna "mięsna kula mocy", co wchodzi jak złoto jak się wraca np z koncertu po przyjęciu przemysłowej ilości alkoholu, a nie jakieś, kraftowe, tfuuu, mięso z jagnięcych policzków ;-)

Z takich przygód, to pamiętam jak kiedyś wracaliśmy z kumplem z jakiś baletów, jakaś 3 nad ranem. Zahaczamy o kebsa, i kumpel mówi, że chce ostrego, ale naprawdę ostrego. I nawija tak, w pijanym widzie (ja byłem niezłym stanie psychofizycznym akurat) beżowemu kilka minut, że ostry, ostry, żeby go na ostrym nie oszukał. No i patrzę kebab-master, zgodnie z życzeniem, ale i złośliwym uśmiechem leje ten ostry do środka chochlami, dosłownie. Kumpel oszołomiony etanolem, to zeżarł. Na drugi dzień koło 14 dzwoni, że nie dość, że sra z częstotliwością kolei podmiejskiej w godzinach szczytu, to po sraniu musi wskakiwać do wanny z letnią wodą odmaczać i dopiero brać się za papier :-)
Jakbyś wiedział jak wyglądała ta budka w miejscowości Urszulin, nie zadawałbyś mój ulubiony Kolego takich pytań ;-) Klasyczny klasyk, jeżeli chodzi o kebsa. Najlepsza kebsiana chamówa. Sos wycieka na kurtkę, mięsiwo ze wszystkiego co latało koło wilka do mielenia mięsa, warzywko tak dobrze naturalnie albo i nie, podkwaszone. Pychota. Poważka. No, a że później zafundowało mi szamsko, spańsko od 19tej ;_0 to już inna sprawa. Ktoś wspomniał o grzybach, może, może ...

Swoją drogą tam w opiniach jest taka oto ładna, wystawiona laurka


Obrazek

oraz standardowe:

Obrazek


Twoja historia, a właściwie Twojego ziomka urokliwa i taka życiowa ... Ten co podaje, zawsze ma przewagę, nad tym co będzie szamał. O tym nigdy nie powinno się zapominać, przenigdy.
13.04.2024
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-03-2024, 12:31

O, z takich rzeczy to z duma powiem, ze przez 2 tygodnie wakacji w innej strefie klimatycznej nie zaliczylem zadnej sraczki. Super pro tip, jak jestes daleko od domu, codziennie trzeba jesc jakies jogurty lokalne i inne probiotyki, i wtedy bedzie elegancko. Zaluje, ze nie poznalem tego wczesniej.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10148
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-03-2024, 12:51

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
06-03-2024, 12:31
O, z takich rzeczy to z duma powiem, ze przez 2 tygodnie wakacji w innej strefie klimatycznej nie zaliczylem zadnej sraczki. Super pro tip, jak jestes daleko od domu, codziennie trzeba jesc jakies jogurty lokalne i inne probiotyki, i wtedy bedzie elegancko. Zaluje, ze nie poznalem tego wczesniej.
te jogurty zapamiętam,
na wyjazdach stosuję zasadę jedzenia samych gotowanych i pieczonych oraz odkażania >= %40, ale tutaj zapewne kraj, gdzie nie wszystko można kupić, kiedyś u sąsiada Omanu nie chcieli nawet w hotelu sprzedać alko, mimo, że mieli na stanie, chyba dlatego, że dla nich 21 była za późna godzina
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-03-2024, 13:08

Medard pisze:
06-03-2024, 12:51
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
06-03-2024, 12:31
O, z takich rzeczy to z duma powiem, ze przez 2 tygodnie wakacji w innej strefie klimatycznej nie zaliczylem zadnej sraczki. Super pro tip, jak jestes daleko od domu, codziennie trzeba jesc jakies jogurty lokalne i inne probiotyki, i wtedy bedzie elegancko. Zaluje, ze nie poznalem tego wczesniej.
te jogurty zapamiętam,
na wyjazdach stosuję zasadę jedzenia samych gotowanych i pieczonych oraz odkażania >= %40, ale tutaj zapewne kraj, gdzie nie wszystko można kupić, kiedyś u sąsiada Omanu nie chcieli nawet w hotelu sprzedać alko, mimo, że mieli na stanie, chyba dlatego, że dla nich 21 była za późna godzina
Nie widzialem tam alkoholu ani razu, chyba nawet w najwiekszych marketach. Nie przyszlo mi do glowy nawet szukanie, a w sumie szkoda. Fajki maja na takiej oddzielnej kasie.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Alkoholokaust
postuje jak opętany!
Posty: 623
Rejestracja: 09-01-2007, 13:49
Lokalizacja: delirium
Kontakt:

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-03-2024, 16:00

Bonecrusher pisze:
04-03-2024, 02:14
Wybitnie zajebałem się w akcji i przez miesiąc (!) Nie potrafiłem się zebrać q sobie i wysłać plyt do ludzi. Wstyd jak chuj....
Masz zamiar coś z tym zrobić? Wiesz, ludzie się niecierpliwią.
hare hare supermarket

nsbm.pl
piotraz
weteran forumowych bitew
Posty: 1183
Rejestracja: 01-04-2011, 11:14

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-03-2024, 16:27

Kasa przejebana, płyt nie ma...widły i piec :)
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-03-2024, 17:29

Żułek pisze:
05-03-2024, 23:04
skasowali mi z zamówienie płytke na fanie bo
"powód : przekroczony czas realizacji, w przypadku dalszego zainteresowania zakupem prosimy złożyć zamówienie ponownie"
co nie jest prawdą bo został czas do końca miesiąca ale niech im będzie, zamówiłem jeszcze raz i niech kombinuja bo nie mam zamiaru jeszcze płacić (reszta gotowa) bo dzisiaj przejebałem 500zeta na koncerty i płyty w KnockAucie :sarcasm1:
koncerty drogie :evil: płyty spoko ceny ;)
o widze że na fanie pojawiła się rysa, jak pisałem powyżej skasowali mi płyte przed koncem terminu i zamówiłem jeszcze raz
dostałem coś takiego
ponieważ złożone zamówienia znacznie różnią się terminami realizacji, a termin realizacji najnowszego wynosi do 60 dni, prosimy o zlecenie wysyłki pozycji z magazynu.

Optymalnym rozwiązaniem jest sytuacja, gdy sprowadzona dla klienta płyta oczekuje w naszym magazynie na odbiór nie dłużej niż przez 30 dni od daty dostawy. Płyty oczekujące w naszym magazynie przez okres dłuższy wpływają negatywnie na prowadzone przez sklep statystyki, powodując m.in. nieścisłości w generowaniu przez sklep zamówień do dostawców, czy nieodpowiednie obliczanie cen dla tytułów o niskiej rotacji w magazynie.

Jeżeli z jakichś przyczyn odbiór już sprowadzonych dla Pana płyt nie jest aktualnie dla Pana dogodny, prosimy o opłacenie płyt z magazynu (bez opłaty spedycyjnej), a wówczas opłacona i przygotowana dla Pana partia płyt będzie mogła bezpiecznie oczekiwać w magazynie na skompletowanie pozostałej części Pańskich zamówień.
statystyki kurwa :lol:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5314
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-03-2024, 18:08

A propos kebsów, to taki dowcip mi się przypomniał:
Wchodzi facet do budki z kebabem i daje:
Panie, dej mi kebsa, ale tak wszystkiego potrójnie: mięcha, surówek i sosów! Ino wartko, mój ty krzepki gospodarzu!
Sprzedawca nabija na kasę i rzuca do drugiego obok: Kurwa z gitarą, raz!
Typ dostaje kebsa, zaczyna go wpierdalać, a wtedy połowa z tego leci mu na kurtkę!
Klient zamaszystym, charakterystycznym, "gitarowym" gestem próbuje to wszystko strącić z kurtki na podłogę i drze ryja: O kurwa!!!
:D
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 977
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-03-2024, 20:19

Nigdy bym nie wziął kebsa od hindusa
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8050
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-03-2024, 21:21

Jezus maria kurwa jak się ciesze ,że jadę jutro na chwilę urlopu. Od 3 godzin siedzę na telefonie. i Bookuje na evencie ludziom stoliki.

Ludzie co mogę na ich temat powiedzieć..... ludzie są rózni:D

Zazwyczaj mam ich dosyć ale wszystko się kręci wokół tego:)
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8050
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-03-2024, 23:31

Zaraz tak się wkurwie ,że wyłacze cała sieć naszych firmowych zabezpieczeń. Zeby chociaż jedno zdjęcie wkleić. Paranoja.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

07-03-2024, 00:45

Alkoholokaust pisze:
06-03-2024, 16:00
Bonecrusher pisze:
04-03-2024, 02:14
Wybitnie zajebałem się w akcji i przez miesiąc (!) Nie potrafiłem się zebrać q sobie i wysłać plyt do ludzi. Wstyd jak chuj....
Masz zamiar coś z tym zrobić? Wiesz, ludzie się niecierpliwią.
Tak mam zamiar je wysłać
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
ODPOWIEDZ