Wybitnie mnie wkurwia v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

535

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-09-2021, 21:50

Pacjent pisze:
11-09-2021, 21:44
535 pisze:
11-09-2021, 21:27
Pacjent pisze:
11-09-2021, 21:21

Inaczej. Stawianie zwierząt ponad ludźmi źle się kończy, ale jak widać ci, którzy czerpią całymi garściami z ww. szaleńca najgłośniej krzyczą "brunatny!"
Wszystko przekręciłeś. Tylko wiesz pan, panie katolicki intelektualisto. Nie ze mną te sztuczki. Poszukaj se jakiegoś ułoma w swojej organizacji. Stawianie ścierw pokroju adolfa, czy jędraszewskiego ponad innymi ludźmi oraz zwierzętami źle się kończy. Źle skończysz Robert.
Kiepskie zestawienie (nazi-dyktator i arcybiskup), bo Adolf jakby antycypując to co wydarzy się na forum walił takie teksty: „Chrześcijaństwo to jest najgłupsza rzecz, jaka się zalęgła w chorym ludzkim mózgu, drwina ze wszystkiego co boskie. Murzyn ze swoim fetyszem o niebo przerasta kogoś, kto poważnie wierzy w cud przeistoczenia”, "najcięższym ciosem, jakiego doznała ludzkość było powstanie chrześcijaństwa", „chrześcijaństwo jest największym nawrotem ciemnoty, jaki ludzkość kiedykolwiek przeżyła”.
Przypomnij mi kto wjechał z adolfem? Tylko tak, żeby wszyscy widzieli. Co do jędraszewskiego, twego idola. Każdego kundla szanuję bardziej, niż to ludzkie łajno. Masz z tym problem?
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-09-2021, 21:54

Lukass pisze:
11-09-2021, 19:56
Podsumowując tę fantastyczną dyskusję, to nie jest żadna "niestety prawda", tylko po prostu nie znosisz psów i projektujesz swoją fobię na innych ("trzymanie psów w domach jest obleśne" itp.), przypisując im jeszcze jakieś wyimaginowane motywacje typu kompensacja braku rodziny. Już pomijam, że żadna to szczególna wartość, żeby było się nad czym zachwycać. Chcesz mieć, to zakładasz. Nie chcesz, to nie zakładasz.
Bloodcult pisze:
11-09-2021, 19:49
Nie. Ludzie którzy cenią sobie wartość obiektywną zarówno stawiają ludzi wyżej jak i są religijni.
Cytując pewny znany zespół: PEOPLE = SHIT. I jest to "niestety prawda", jeśli rozpatrujemy nie jednostki, tylko ogół populacji. W każdym razie bardziej, niż Twoje rojenia o substytutach.
Smród i sierść w domach psiarzy sobie wymyśliłem ?
Autentyczne słowa znajomego że kupił psa aby uśpić instynkt macierzyński żony też sobie wymyśliłem ?
Zasrane chodniki to też moja fobia ?
Pozwalanie się psu lizać po mordzie też sobie wymyśliłem ?

Mentalność że ludzie to gówno wyznają jedynie ci co z gównem się zadają :)
A jak ktoś twierdzi że zwierząta > ludzie to już jest mentalność gimnazjum albo po prostu srogie spierdolenie :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-09-2021, 21:56

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
11-09-2021, 21:48
Pacjent pisze:
11-09-2021, 21:36
O czym Ty piszesz? Był to po prostu jeden z ważnych elementów. Brak poszanowania dla życia jednych ludzi doprowadził najpierw do ich zredukowania poniżej poziomu zwierząt, a potem do eksperymentów na nich (AH nie chciał eksperymentować na zwierzaczkach) i eksterminacji. Ciekawe, że ten wybitny wegetarianin z miłości do zwierząt zamierzał w dłuższym okresie zaszczepić w Niemcach niechęć do jedzenia mięsa. Jednocześnie skutecznie pracowano nad tym by niemieccy "nadludzie" bez żadnych uczuć eliminowali z tego świata "podludzi".
No ale gdzie Rzym a gdzie Krym - gdzie zwierzęta mają więcej praw niż ludzie? Możemy porównać wyroki za zabicie kota i zabicie człowieka. Przecież miłośnicy zwierząt nie dążą w przytłaczającej większości do eksterminacji ludzi, poza jakimiś terrorystami, tak samo, jak nie każdy wierzący zakłada klamrę z totenkopfem i napisem "Gott mit uns". Sugerowanie, że lubienie zwierząt doprowadziło do Holokaustu to tak kosmiczny odlot, że aż dziwię się, że w ogóle odpisuję.
Z faktami chcesz walczyć? Zredukowanie "podludzi" w III Rzeszy do poziomu poniżej fauny miało miejsce i miało swoje konsekwencje. Było to oczywiście jeden z elementów chorej całości i sam w sobie nie doprowadził do zbrodni.
We współczesnym świecie zwierzęta mają więcej praw niż niektórzy ludzie. Co więcej ci sami, którzy walczą o prawa zwierząt walczą też o prawa do zabijania ludzi, a konkretnie nienarodzonych dzieci.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-09-2021, 21:59

Pacjent pisze:
11-09-2021, 21:49
535 pisze:
11-09-2021, 21:42
Pacjent pisze:
11-09-2021, 21:36

O czym Ty piszesz? Był to po prostu jeden z ważnych elementów. Brak poszanowania dla życia jednych ludzi doprowadził najpierw do ich zredukowania poniżej poziomu zwierząt, a potem do eksperymentów na nich (AH nie chciał eksperymentować na zwierzaczkach) i eksterminacji. Ciekawe, że ten wybitny wegetarianin z miłości do zwierząt zamierzał w dłuższym okresie zaszczepić w Niemcach niechęć do jedzenia mięsa. Jednocześnie skutecznie pracowano nad tym by niemieccy "nadludzie" bez żadnych uczuć eliminowali z tego świata "podludzi".
I to żeś se przypasował do dyskusji. Interesujące. Czyli nie eliminowałbyś morderców, czy choćby pedofili? W twoim postrzeganiu świata wspomniani dżentelmeni stoją wyżej niż zwierzęta i zasługują na szacunek? Tak, czy nie? Robert, krótka męska odpowiedź.
Odpowiedź jest oczywista. Mordercy i pedofile ludzie stoją wyżej od zwierząt i dlatego powinni zostać sprawiedliwie osądzeni, otrzymując karę śmierci. Zwierzę, które zabije człowieka nie potrzebuje procesu.
Czyli każdy pedofil i morderca zasługuje na twój szacunek tylko dlatego że jest człowiekiem w przeciwieństwie do salonowej pusi, która co prawda nikogo nie zgwałci, ani nie zamorduje, ale sika na twą wycieraczkę, więc pozbawiona jest wszelkich praw. Rób jak uważasz. Ja stawiam wyżej salonową pusię, niż twego chorego z nienawiści klechę. Mordował go nie będę, ale miski z wodą mu nie wystawię.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-09-2021, 22:00

535 pisze:
11-09-2021, 21:50
Przypomnij mi kto wjechał z adolfem? Tylko tak, żeby wszyscy widzieli. Co do jędraszewskiego, twego idola. Każdego kundla szanuję bardziej, niż to ludzkie łajno. Masz z tym problem?
Twój wybór, Misiek. Masz problem z tym, że pewne porównania mogą się kojarzyć jednoznacznie?
535 pisze:
11-09-2021, 21:59
Czyli każdy pedofil i morderca zasługuje na twój szacunek tylko dlatego że jest człowiekiem w przeciwieństwie do salonowej pusi, która co prawda nikogo nie zgwałci, ani nie zamorduje, ale sika na twą wycieraczkę, więc pozbawiona jest wszelkich praw. Rób jak uważasz. Ja stawiam wyżej salonową pusię, niż twego chorego z nienawiści klechę. Mordował go nie będę, ale miski z wodą mu nie wystawię.
Dobra, dobra. Gdzie napisałem, że ich szanuję?! Uderzaj z tym do przeciwników kary śmierci. Szybki szafot po procesie to jedyna metoda na takich. Natomiast pies, który zagryzie dziecko nie wymaga procesu z prawem do obrony, powołaniem świadków itp. elementami.
Ostatnio zmieniony 11-09-2021, 22:05 przez Pacjent, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-09-2021, 22:04

Bloodcult pisze:
11-09-2021, 21:54


Mentalność że ludzie to gówno wyznają jedynie ci co z gównem się zadają :)
Zabrzmiało jak samokrytyka i poniekąd usprawiedliwienie faktu, że zdarzają sie przypadki ludzkiego gówna. Widzisz gówno, gdy patrzysz w lustro?
535

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-09-2021, 22:07

Pacjent pisze:
11-09-2021, 22:00
535 pisze:
11-09-2021, 21:50
Przypomnij mi kto wjechał z adolfem? Tylko tak, żeby wszyscy widzieli. Co do jędraszewskiego, twego idola. Każdego kundla szanuję bardziej, niż to ludzkie łajno. Masz z tym problem?
Twój wybór, Misiek. Masz problem z tym, że pewne porównania mogą się kojarzyć jednoznacznie?
To raczej ty masz problem z tym, że pewne osobistości nie wzbudzają u wszystkich reakcji pozytywnych. Na szczęście masz wujka adolfa w odwodzie. Portret trzymasz na biurku, czy na ścianie?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-09-2021, 22:09

Pacjent pisze:
11-09-2021, 21:56
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
11-09-2021, 21:48
Pacjent pisze:
11-09-2021, 21:36
O czym Ty piszesz? Był to po prostu jeden z ważnych elementów. Brak poszanowania dla życia jednych ludzi doprowadził najpierw do ich zredukowania poniżej poziomu zwierząt, a potem do eksperymentów na nich (AH nie chciał eksperymentować na zwierzaczkach) i eksterminacji. Ciekawe, że ten wybitny wegetarianin z miłości do zwierząt zamierzał w dłuższym okresie zaszczepić w Niemcach niechęć do jedzenia mięsa. Jednocześnie skutecznie pracowano nad tym by niemieccy "nadludzie" bez żadnych uczuć eliminowali z tego świata "podludzi".
No ale gdzie Rzym a gdzie Krym - gdzie zwierzęta mają więcej praw niż ludzie? Możemy porównać wyroki za zabicie kota i zabicie człowieka. Przecież miłośnicy zwierząt nie dążą w przytłaczającej większości do eksterminacji ludzi, poza jakimiś terrorystami, tak samo, jak nie każdy wierzący zakłada klamrę z totenkopfem i napisem "Gott mit uns". Sugerowanie, że lubienie zwierząt doprowadziło do Holokaustu to tak kosmiczny odlot, że aż dziwię się, że w ogóle odpisuję.
Z faktami chcesz walczyć? Zredukowanie "podludzi" w III Rzeszy do poziomu poniżej fauny miało miejsce i miało swoje konsekwencje. Było to oczywiście jeden z elementów chorej całości i sam w sobie nie doprowadził do zbrodni.
We współczesnym świecie zwierzęta mają więcej praw niż niektórzy ludzie. Co więcej ci sami, którzy walczą o prawa zwierząt walczą też o prawa do zabijania ludzi, a konkretnie nienarodzonych dzieci.
Kolejny frazes, który powtarzasz, jak wiele innych bredni, na zasadzie, "a niech się utrwali".

Jakie konkretnie "przywileje" mają zwierzęta, a których nie mają ludzie? Interesuje mnie to "więcej".
Ostatnio zmieniony 11-09-2021, 22:11 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10443
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-09-2021, 22:10

Pacjent pisze:
11-09-2021, 21:56
Z faktami chcesz walczyć? Zredukowanie "podludzi" w III Rzeszy do poziomu poniżej fauny miało miejsce i miało swoje konsekwencje. Było to oczywiście jeden z elementów chorej całości i sam w sobie nie doprowadził do zbrodni.
We współczesnym świecie zwierzęta mają więcej praw niż niektórzy ludzie. Co więcej ci sami, którzy walczą o prawa zwierząt walczą też o prawa do zabijania ludzi, a konkretnie nienarodzonych dzieci.
No to logicznie wychodzi, że żeby być jak najbardziej cywilizowanymi, powinniśmy odebrać zwierzętom wszystkie prawa, by zapobiec kolejnemu Holokaustowi abortowanych dzieci. Genialne. Trochę jak ten wywód tłumaczący angielski humor, który zaczyna się od pytania, dlaczego wozy strażackie są czerwone, a to dlatego, że jest ośmiu strażaków i cztery koła, a cztery plus dwa to dwanaście, a dwanaście cali to długość linijki (ruler), a Królowa Elżbieta też była ruler, i był też taki statek Królowa Elżbieta, a ten statek pływał po morzach, a w morzach były ryby, a ryby miały płetwy (fins/Finns), a Finowie walczyli z Rosjanami, a Rosjanie to komuniści, a komunizm jest czerwony, i dlatego wozy strażackie są czerwone. Tym samym miłośnicy zwierząt są odpowiedzialni za holokaust, prawo do zabijania ludzi, II wojnę światową i aborcję. W przeciwieństwie do nacjonalizmu, bo pamiętam że broniłeś ONR kilkukrotnie, nacjonalizm nie miał z tym wszystkim nic wspólnego.
I am Jerusalem.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-09-2021, 22:11

535 pisze:
11-09-2021, 22:07
Pacjent pisze:
11-09-2021, 22:00
535 pisze:
11-09-2021, 21:50
Przypomnij mi kto wjechał z adolfem? Tylko tak, żeby wszyscy widzieli. Co do jędraszewskiego, twego idola. Każdego kundla szanuję bardziej, niż to ludzkie łajno. Masz z tym problem?
Twój wybór, Misiek. Masz problem z tym, że pewne porównania mogą się kojarzyć jednoznacznie?
To raczej ty masz problem z tym, że pewne osobistości nie wzbudzają u wszystkich reakcji pozytywnych. Na szczęście masz wujka adolfa w odwodzie. Portret trzymasz na biurku, czy na ścianie?
Nie. Obserwuję tylko jak co chwilę niektórzy urządzają mu tutaj urodziny krzycząc dla kamuflażu: "bunatny" w całkiem inną stronę.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-09-2021, 22:12

Pacjent pisze:
11-09-2021, 22:11
535 pisze:
11-09-2021, 22:07
Pacjent pisze:
11-09-2021, 22:00

Twój wybór, Misiek. Masz problem z tym, że pewne porównania mogą się kojarzyć jednoznacznie?
To raczej ty masz problem z tym, że pewne osobistości nie wzbudzają u wszystkich reakcji pozytywnych. Na szczęście masz wujka adolfa w odwodzie. Portret trzymasz na biurku, czy na ścianie?
Nie. Obserwuję tylko jak co chwilę niektórzy urządzają mu tutaj urodziny krzycząc dla kamuflażu: "bunatny" w całkiem inną stronę.
Jesteś typie ewidentnie nienormalny. Piszę to najzupełniej poważnie.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-09-2021, 22:14

Aha i było porównanie do aborcji. Tyleż efektowne co fałszywe. Jak zwykle u katolików pomija się perspektywę kobiety która w własnym ciele ten płód nosi. Pacjent nie będzie miał w brzuchu przez 9 miesięcy dziecka i nie będzie ryzykował własnym zdrowiem ciąży i porodu więc łatwo mu mówić. Jak ci kibole co to niby ojczyzny bronić będą.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
535

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-09-2021, 22:18

Pacjent pisze:
11-09-2021, 22:11
535 pisze:
11-09-2021, 22:07
Pacjent pisze:
11-09-2021, 22:00

Twój wybór, Misiek. Masz problem z tym, że pewne porównania mogą się kojarzyć jednoznacznie?
To raczej ty masz problem z tym, że pewne osobistości nie wzbudzają u wszystkich reakcji pozytywnych. Na szczęście masz wujka adolfa w odwodzie. Portret trzymasz na biurku, czy na ścianie?
Nie. Obserwuję tylko jak co chwilę niektórzy urządzają mu tutaj urodziny krzycząc dla kamuflażu: "bunatny" w całkiem inną stronę.
Wiesz co Robert. Opowiem ci historyjkę. Miałem kiedyś chomika. Zdechł i bardzo płakałem. Chcesz mi wmówić, że tak jak ty powinienem pochylić się nad biednym adolfem i razem z tobą po nim płakać, bo przecież stał wyżej , niż mój chomik? Dobrze się kurwa czujesz chlopie?
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10443
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-09-2021, 22:20

535 pisze:
11-09-2021, 22:18
Wiesz co Robert. Opowiem ci historyjkę. Miałem kiedyś chomika. Zdechł i bardzo płakałem. Chcesz mi wmówić, że tak jak ty powinienem pochylić się nad biednym adolfem i razem z tobą po nim płakać, bo przecież stał wyżej , niż mój chomik? Dobrze się kurwa czujesz chlopie?
xD
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-09-2021, 22:22

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
11-09-2021, 22:10
Pacjent pisze:
11-09-2021, 21:56
Z faktami chcesz walczyć? Zredukowanie "podludzi" w III Rzeszy do poziomu poniżej fauny miało miejsce i miało swoje konsekwencje. Było to oczywiście jeden z elementów chorej całości i sam w sobie nie doprowadził do zbrodni.
We współczesnym świecie zwierzęta mają więcej praw niż niektórzy ludzie. Co więcej ci sami, którzy walczą o prawa zwierząt walczą też o prawa do zabijania ludzi, a konkretnie nienarodzonych dzieci.
No to logicznie wychodzi, że żeby być jak najbardziej cywilizowanymi, powinniśmy odebrać zwierzętom wszystkie prawa, by zapobiec kolejnemu Holokaustowi abortowanych dzieci. Genialne. Trochę jak ten wywód tłumaczący angielski humor, który zaczyna się od pytania, dlaczego wozy strażackie są czerwone, a to dlatego, że jest ośmiu strażaków i cztery koła, a cztery plus dwa to dwanaście, a dwanaście cali to długość linijki (ruler), a Królowa Elżbieta też była ruler, i był też taki statek Królowa Elżbieta, a ten statek pływał po morzach, a w morzach były ryby, a ryby miały płetwy (fins/Finns), a Finowie walczyli z Rosjanami, a Rosjanie to komuniści, a komunizm jest czerwony, i dlatego wozy strażackie są czerwone. Tym samym miłośnicy zwierząt są odpowiedzialni za holokaust, prawo do zabijania ludzi, II wojnę światową i aborcję. W przeciwieństwie do nacjonalizmu, bo pamiętam że broniłeś ONR kilkukrotnie, nacjonalizm nie miał z tym wszystkim nic wspólnego.
Chwilę po tym poście i słusznej uwadze, o odwracaniu uwagi, kto odpowiada za wymienione: holokaust itd., zawodnik, po przeczytaniu wpisu Sebastiana, dokonuje następującej inwersji:

Obrazek

Pomiędzy postami jest kilka minut.

Ktoś was tam uczy takich technik? Jak ktoś powie na ciebie, np. dzban, to ty na niego masz powiedzieć też dzban. Tak to działa? Bez uwzględnienia logiki, faktów i zdrowego rozsądku.
Ostatnio zmieniony 11-09-2021, 22:24 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-09-2021, 22:22

Bloodcult pisze:
11-09-2021, 21:54
Lukass pisze:
11-09-2021, 19:56
Podsumowując tę fantastyczną dyskusję, to nie jest żadna "niestety prawda", tylko po prostu nie znosisz psów i projektujesz swoją fobię na innych ("trzymanie psów w domach jest obleśne" itp.), przypisując im jeszcze jakieś wyimaginowane motywacje typu kompensacja braku rodziny. Już pomijam, że żadna to szczególna wartość, żeby było się nad czym zachwycać. Chcesz mieć, to zakładasz. Nie chcesz, to nie zakładasz.
Bloodcult pisze:
11-09-2021, 19:49
Nie. Ludzie którzy cenią sobie wartość obiektywną zarówno stawiają ludzi wyżej jak i są religijni.
Cytując pewny znany zespół: PEOPLE = SHIT. I jest to "niestety prawda", jeśli rozpatrujemy nie jednostki, tylko ogół populacji. W każdym razie bardziej, niż Twoje rojenia o substytutach.
Smród i sierść w domach psiarzy sobie wymyśliłem ?
Autentyczne słowa znajomego że kupił psa aby uśpić instynkt macierzyński żony też sobie wymyśliłem ?
Zasrane chodniki to też moja fobia ?
Pozwalanie się psu lizać po mordzie też sobie wymyśliłem ?

Mentalność że ludzie to gówno wyznają jedynie ci co z gównem się zadają :)
A jak ktoś twierdzi że zwierząta > ludzie to już jest mentalność gimnazjum albo po prostu srogie spierdolenie :)
Te, ale co cię obchodzi sierść psa i rzekomy smród w cudzych domach? To wrodzona katolska skłonność do zaglądania ludziom na kwadrat przez judasza i pod kołdrę? To, że pies komuś mordę liże też cie bulwersuje? Ja na ten przykład nie mam nic przeciwko temu, że księża liza się po jajcach, ich sprawa.

"kupił psa żeby uśpić instnkt macierzyński". Kurwa, czworonogi zagrożeniem dla przyrostu naturalnego i bożego porządku świata xD.

Zasrane chodniki... nie wiem jak tam w Łodzi, ale sprzątanie po psie to dziś raczej norma, poza tym psy mają raczej naturalną skłonność do srania na ziemi/trawie, więc te gówna na chodniku to chyba kolejny wymysł twojej fantazji.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-09-2021, 22:24

Bloodcult pisze:
11-09-2021, 21:54
Lukass pisze:
11-09-2021, 19:56
Podsumowując tę fantastyczną dyskusję, to nie jest żadna "niestety prawda", tylko po prostu nie znosisz psów i projektujesz swoją fobię na innych ("trzymanie psów w domach jest obleśne" itp.), przypisując im jeszcze jakieś wyimaginowane motywacje typu kompensacja braku rodziny. Już pomijam, że żadna to szczególna wartość, żeby było się nad czym zachwycać. Chcesz mieć, to zakładasz. Nie chcesz, to nie zakładasz.
Bloodcult pisze:
11-09-2021, 19:49
Nie. Ludzie którzy cenią sobie wartość obiektywną zarówno stawiają ludzi wyżej jak i są religijni.
Cytując pewny znany zespół: PEOPLE = SHIT. I jest to "niestety prawda", jeśli rozpatrujemy nie jednostki, tylko ogół populacji. W każdym razie bardziej, niż Twoje rojenia o substytutach.
Smród i sierść w domach psiarzy sobie wymyśliłem ?
Autentyczne słowa znajomego że kupił psa aby uśpić instynkt macierzyński żony też sobie wymyśliłem ?
Zasrane chodniki to też moja fobia ?
Pozwalanie się psu lizać po mordzie też sobie wymyśliłem ?

Mentalność że ludzie to gówno wyznają jedynie ci co z gównem się zadają :)
A jak ktoś twierdzi że zwierząta > ludzie to już jest mentalność gimnazjum albo po prostu srogie spierdolenie :)
Smród i sierść, lizanie po mordzie. To nie są obiektywne przeszkody, tylko jakieś Twoje własne, osobnicze problemy, lęki czy co tam. Nie lubisz sierści, nie lubisz lizania po mordzie - nie kupuj psa, ale nie rób z tego najprawdziwszej prawdy, że jest to złe. Masa ludzi nie ma z tym problemu, nie wiem, dlaczego Ty masz problem, że oni nie mają problemu.

Uśpienie instynktu macierzyńskiego żony - też się z tym spotkałem, ale kumpel, który próbował to zrobić, powiedział tylko "kurwa, to nie działa, po paru miesiącach temat dzieciaka wrócił". Tyle, że to nie jest żaden substytut. Kolega (Twój zapewne także) po prostu nie chciał w tym momencie mieć dzieci, a żona chciała. Próbowali wybrnąć z sytuacji. Co z tego?

Zasrane chodniki to pretensje do właścicieli, nie psów. Toć pies wysrał się tam, gdzie właściciel mu pozwolił. Właściciel mógł sprzątnąć, a tego nie zrobił. To nie cecha psiarzy, tylko cecha ludzi. I tu dochodzimy do:

PEOPLE = SHIT

Jak już kiedyś wyjdziesz z piwnicy, to może zauważysz, że stykasz się nie tylko z ludźmi, z którymi chcesz, ale także z takimi, którzy się po prostu napatoczą. Na ulicy, w tramwaju, w sklepie. Chyba, że panicz z bogatego domu, to pewnie limuzyną jeździ i z motłochem się nie styka. Rozumiem w takim przypadku pewne braki poznawcze. Do podobnego wniosku można także dojść, słuchając niektórych hierarchów pewnej bliskiej paniczowi instytucji. Zabawne, bo jeśli dobrze się przyjrzeć, to instytucja ta niejako z zasady traktuje połowę populacji jak gówno. Oczywiście w trosce o dobro tych nieszczęsnych istot.

A twierdzenie, że zwierzęta > ludzie, to już Twoja kolejna projekcja. Dwa różne porządki. Tak, wyżej cenię przypadkowego psa, niż abpa J. W tym sensie, że psu dałbym wodę i michę, a abp J. nie. Niech sam sobie zapracuje. Po prostu, (niektórzy) ludzie mają intelekt i świadomość, i wypadałoby z nich korzystać. Jeśli korzystają z nich źle, to nie mogą liczyć na szacunek. Tak, jak księdzu nie należy się szacunek z samego faktu, że jest księdzem (to z Twojej autentycznej wypowiedzi gdzieś), tak człowiekowi nie należy się szacunek za sam fakt bycia człowiekiem. Zwierzę działa instynktownie, człowiek ma więcej narzędzi. Z wiekiem (a jest już nieco zaawansowany) coraz bardziej przekonuję się, że większość korzysta z tych narzędzi bardzo kiepsko.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
535

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-09-2021, 23:03

Wychodzi na to, że mamy tutaj osobników, którzy bardziej szanują adolfa, niż Szarika. Smutna sprawa. Pamiętacie jak Tomek napierdalał hitlerowskich spadochroniarzy za strzelanie do krów? Robert chyba nie oglądał tego odcinka.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

12-09-2021, 00:00

Lukass pisze:
11-09-2021, 22:24
jak księdzu nie należy się szacunek z samego faktu, że jest księdzem (to z Twojej autentycznej wypowiedzi gdzieś)
Po pierwsze nie kłam. Nigdzie nic takiego nie pisałem.

Po drugie twoje oburzenie zapewne dowodzi że sam jesteś psiarzem i liżesz psa po mordzie. Mam rację ?

Gdybyś śledził choć trochę co tu pisze wiedziałbyś że nie jeżdżę limuzyną tylko Passatem B5. To z jakiego jestem domu różnież nie ma nic do rzeczy bo każdy się otacza tym na co go stać. Tylko muchy lgną gówna :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

12-09-2021, 00:19

Bloodcult pisze:
12-09-2021, 00:00
Lukass pisze:
11-09-2021, 22:24
jak księdzu nie należy się szacunek z samego faktu, że jest księdzem (to z Twojej autentycznej wypowiedzi gdzieś)
Po pierwsze nie kłam. Nigdzie nic takiego nie pisałem.

Po drugie twoje oburzenie zapewne dowodzi że sam jesteś psiarzem i liżesz psa po mordzie. Mam rację ?

Gdybyś śledził choć trochę co tu pisze wiedziałbyś że nie jeżdżę limuzyną tylko Passatem B5. To z jakiego jestem domu różnież nie ma nic do rzeczy bo każdy się otacza tym na co go stać. Tylko muchy lgną gówna :)
Tiaaaa...
Bloodcult pisze:
08-09-2021, 14:00
Jak piszesz do zwykłego księdza wystarczy "Ojcze" jak do proboszcz to raczej "Wielebny Ojcze". Jak profesor to "Księże Profesorze". To biskupa nie wiem. Do Papieża pewnie Najprzewielebniekszy xD
Dobrze, że nie jego ekscelencjo. Ojca miałem jednego, leży od dawna na cmentarzu. W tym przypadku Szanowny Panie to i tak będzie za dużo. Szczęśliwie nie mam potrzeby pisać do jakichkolwiek przedstawicieli tej Twojej zakłamanej instytucji.

Psa nigdy nie miałem i na razie mieć nie planuję. Lubię się czasem urwać z domu. Więc pudło.

Nie śledzę, czym jeździsz, bo mi to koło chuja lata. Ale Twój kompletny brak rozeznania, jak wygląda przeciętny mieszkaniec ziemi, tej ziemi (bo to nie kwestia narodowa) każe mi przypuszczać, żeś w bańce wychowany. Nie lgnę do gówna, ono po prostu jest wszędzie wokół. Życzę, byś się szybko o tym przekonał.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
ODPOWIEDZ