Wybitnie mnie wkurwia v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5242
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

05-02-2023, 16:20

Akurat od Jamesa Lavelle, mózgu UNKLE , dostałem podziękowania i pozdrowienia na maila za zakup tych plików, także tego. 😉 I koszulkę w przeliczeniu za 230 zł też mam, nawet krótko szła z UK, tylko 2 tygodnie. Ach, ten Brexit 😉
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16155
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

05-02-2023, 16:22

Sgt. Barnes pisze:
05-02-2023, 16:20
Akurat od Jamesa Lavelle, mózgu UNKLE , dostałem podziękowania i pozdrowienia na maila za zakup tych plików, także tego. 😉 I koszulkę w przeliczeniu za 230 zł też mam, nawet krótko szła z UK, tylko 2 tygodnie. Ach, ten Brexit 😉
Czyli na bogato i konkretnie, gratuluję. Odręczne, to zasadniczo ładny gest. Ja nie dostaję. Chyba wiem dlaczego (xD)

Temat wysyłek, ich trwania, kosztów, też wdzięczny jest ;-) <bóldupizm level hard>
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5242
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

05-02-2023, 16:26

Kup teraz t shirt na Allegro, 90% kraj wysyłki Chiny. Tak z miesiąc średnio trzeba czekać, a jak już przyjdzie, to niekoniecznie wygląda tak, jak na obrazku 😉
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10281
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

05-02-2023, 16:33

Ostatnio zerknąłem tylko na merch Ossuary - koszt wysyłki równy cenie t-shirtu. Chyba poczekam, aż zawitają do Europy w ramach trasy koncertowej (no bo w końcu by mogli).
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5242
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

05-02-2023, 23:08

Wybitnie mnie wkurwia, że musze jutro wstać do pracy. Ale wybitnie mnie cieszy, ze mam już napisane wypowiedzenie :D
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10281
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

05-02-2023, 23:13

NO I PO CHUJ TAK LUDZI WKURWIASZ?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5242
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

05-02-2023, 23:17

Mobilizuję do działania :D
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-02-2023, 11:30

Sybir pisze:
05-02-2023, 23:13
NO I PO CHUJ TAK LUDZI WKURWIASZ?
Czyli wkurwia Cię jego wypowiedź w temacie wybitnie mnie wkurwia?
Ciekawe...
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
Kilgore
rasowy masterfulowicz
Posty: 2140
Rejestracja: 21-12-2010, 20:34

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

18-02-2023, 14:32

Znowu się wyjebałem na allegro lokalnym, sam sobie podbiłem ofertę o pięć dych, jak mnie wkurwia ten portal, prawie jak moja skleroza.
Wyobraź sobie że zawsze masz czas
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

18-02-2023, 14:35

właśnie z powodu tych, oględnie mówiąc, dziwnych zasad licytacji omijam ich szerokim łukiem
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

19-02-2023, 01:10

1.07 kierownik podjeżdża po furę nie mógł kurwa przyjechać za fnia albo jak cały dzień siedzislem beż słuchawek dopiero jak sobie Odpaliłem muze to przyjechał. Nikt mi nic kurwa nie przekazywał, że jego fura stoi na parkingu. Tylko się wkurwiłem niepotrzebnie. Pracuje tu rok inigdy nie było takiej sytuacji. Mam nauczkę, żeby wszystko zamykać na cztery spusty i w chuju ich mieć. Jeszcze gdyby przyszedł normalnie do portierni i powiedział, że bierze furę . Masakra
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

19-02-2023, 02:01

Albo jeszcze go opierdole w tygodniu, że nie ms kiedy wbijać furę zostawiać :D
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-02-2023, 12:10

żyjemy w pojebanym kraju. I to tak pojebanym że ręce opadają. Kurwa w ciągu dwóch tygodniu mam dwa skrajne orzecznictwa SN w sprawie legitymacji czynnej procesowej w sprawach cesji na bank. Mi się odechciewa. Do tego wczoraj fest impreskę zrobiłem u siebie w firmie bite 50 osób + i czuje że jakąś infekcję załapałem od kogoś. Pierdolę -piję piwko na tego kaca,bo rozmową nie było do rana końca i wyjebuje te chujowe komentarze co zamieszczam w interpretacji wyroku. Napierdolę się.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-02-2023, 12:25

tomaszm pisze:
24-02-2023, 12:10
żyjemy w pojebanym kraju. I to tak pojebanym że ręce opadają. Kurwa w ciągu dwóch tygodniu mam dwa skrajne orzecznictwa SN w sprawie legitymacji czynnej procesowej w sprawach cesji na bank. Mi się odechciewa. Do tego wczoraj fest impreskę zrobiłem u siebie w firmie bite 50 osób + i czuje że jakąś infekcję załapałem od kogoś. Pierdolę -piję piwko na tego kaca,bo rozmową nie było do rana końca i wyjebuje te chujowe komentarze co zamieszczam w interpretacji wyroku. Napierdolę się.
Odzywaj się Tomek bo żem się martwić zaczął :sarcasm1:
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
PrezydentKosmosu
postuje jak opętany!
Posty: 428
Rejestracja: 16-10-2021, 12:56
Kontakt:

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-02-2023, 12:45

Wy się kurwa cieszcie, że macie jakąkolwiek robotę.
Pracować się, kurwa, nie chce :).

Powiem tak - prawie całe dorosłe życie prowadzę działalność. Nie dlatego, że jakoś wybitnie chciałem, czy że jakiś ze mnie szakal biznesu. Raczej jestem artystą, i jak się okazuje, pewnie niezdiagnozowanym autystykiem (czy autystą, nie wiem jak to się piszę - ale by wiele rzeczy ogólnie mi to tłumaczyło). Mimo ograniczeń, uważam, że przez te kilkanaście lat udawało mi się nieźle - imperium może nie zbudowałem, ale byłem w stanie utrzymać samodzielnie rodzinę, tak, że raczej na chleb nie brakowało, a czasem i nawet łososia się jadło i na wakacje jeździło. Bez szału, ale powiedzmy, że przyzwoicie. Jakoś tak zacząłem myśleć, że co to nie ja, że teraz będzie tylko do przodu, rozrost firmy (ale nie do przesadnych rozmiarów, kilka osób + ja), przychód pasywny i generalnie szampan. Klienci się pojawiali, jakoś to szło. Projekt jeden się kończył, to już drugi zaczynał. Było to w miarę nawet łatwe, choć oczywiście nie bez poślizgów i problemów - bo każdy, kto w tym kraju prowadził działalność, to ma swoją historię i mógłby pewnie książkę napisać. Ogólnie myślałem (jak młodzi korwiniści), że jak ktoś pracy sobie nie umie zorganizować, to jest albo głupi, albo leniwy.

No i przyszła kurwa kryska na matyska. Pół roku jak szukam pracy, bo już odpuściłem szukanie zleceń, pierdolę, nie wyrabiam ze zjebami, które postanawiają sobie zwyczajnie nie zapłacić za wykonaną pracę. Zaraz z radością przygarnę robotę na czarnucha ze 3/4 stawki, którą sam przed rokiem płaciłem juniorom we własnej firmie. Nigdy bym nie pomyślał, że tak to się poukłada. Czterdziestka właśnie stuknęła, i człowiek już chyba do wyjebania ze względu na wiek - bo 10 lat temu, z ułamkiem obecnego doświadczenia, nie miałem najmniejszego problemu ze zleceniami, a propozycje pracy odmawiałem, bo mi się kurwa zwyczajnie nie opłacało pracować za jakieś śmieszne stawki, jakie na etatach oferowano.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-02-2023, 12:47

Bonecrusher pisze:
24-02-2023, 12:25
tomaszm pisze:
24-02-2023, 12:10
żyjemy w pojebanym kraju. I to tak pojebanym że ręce opadają. Kurwa w ciągu dwóch tygodniu mam dwa skrajne orzecznictwa SN w sprawie legitymacji czynnej procesowej w sprawach cesji na bank. Mi się odechciewa. Do tego wczoraj fest impreskę zrobiłem u siebie w firmie bite 50 osób + i czuje że jakąś infekcję załapałem od kogoś. Pierdolę -piję piwko na tego kaca,bo rozmową nie było do rana końca i wyjebuje te chujowe komentarze co zamieszczam w interpretacji wyroku. Napierdolę się.
Odzywaj się Tomek bo żem się martwić zaczął :sarcasm1:

Ja nie wiem jak się nazywam. Bartuś przejebane. Mam tyle roboty.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-02-2023, 12:48

tomaszm pisze:
24-02-2023, 12:47
Bonecrusher pisze:
24-02-2023, 12:25
tomaszm pisze:
24-02-2023, 12:10
żyjemy w pojebanym kraju. I to tak pojebanym że ręce opadają. Kurwa w ciągu dwóch tygodniu mam dwa skrajne orzecznictwa SN w sprawie legitymacji czynnej procesowej w sprawach cesji na bank. Mi się odechciewa. Do tego wczoraj fest impreskę zrobiłem u siebie w firmie bite 50 osób + i czuje że jakąś infekcję załapałem od kogoś. Pierdolę -piję piwko na tego kaca,bo rozmową nie było do rana końca i wyjebuje te chujowe komentarze co zamieszczam w interpretacji wyroku. Napierdolę się.
Odzywaj się Tomek bo żem się martwić zaczął :sarcasm1:

Ja nie wiem jak się nazywam. Bartuś przejebane. Mam tyle roboty.
Kumam. Współczuję. Polecisz coś z Post blacku?
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-02-2023, 12:51

Ostatnie dwie pełne Altar of Plagues. Kocham bezgranicznie.

Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-02-2023, 12:52

tomaszm pisze:
24-02-2023, 12:51
Ostatnie dwie pełne Altar of Plagues. Kocham bezgranicznie.

Oko. Będzie badane
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10434
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-02-2023, 12:55

PrezydentKosmosu pisze:
24-02-2023, 12:45
Wy się kurwa cieszcie, że macie jakąkolwiek robotę.
Pracować się, kurwa, nie chce :).

Powiem tak - prawie całe dorosłe życie prowadzę działalność. Nie dlatego, że jakoś wybitnie chciałem, czy że jakiś ze mnie szakal biznesu. Raczej jestem artystą, i jak się okazuje, pewnie niezdiagnozowanym autystykiem (czy autystą, nie wiem jak to się piszę - ale by wiele rzeczy ogólnie mi to tłumaczyło). Mimo ograniczeń, uważam, że przez te kilkanaście lat udawało mi się nieźle - imperium może nie zbudowałem, ale byłem w stanie utrzymać samodzielnie rodzinę, tak, że raczej na chleb nie brakowało, a czasem i nawet łososia się jadło i na wakacje jeździło. Bez szału, ale powiedzmy, że przyzwoicie. Jakoś tak zacząłem myśleć, że co to nie ja, że teraz będzie tylko do przodu, rozrost firmy (ale nie do przesadnych rozmiarów, kilka osób + ja), przychód pasywny i generalnie szampan. Klienci się pojawiali, jakoś to szło. Projekt jeden się kończył, to już drugi zaczynał. Było to w miarę nawet łatwe, choć oczywiście nie bez poślizgów i problemów - bo każdy, kto w tym kraju prowadził działalność, to ma swoją historię i mógłby pewnie książkę napisać. Ogólnie myślałem (jak młodzi korwiniści), że jak ktoś pracy sobie nie umie zorganizować, to jest albo głupi, albo leniwy.

No i przyszła kurwa kryska na matyska. Pół roku jak szukam pracy, bo już odpuściłem szukanie zleceń, pierdolę, nie wyrabiam ze zjebami, które postanawiają sobie zwyczajnie nie zapłacić za wykonaną pracę. Zaraz z radością przygarnę robotę na czarnucha ze 3/4 stawki, którą sam przed rokiem płaciłem juniorom we własnej firmie. Nigdy bym nie pomyślał, że tak to się poukłada. Czterdziestka właśnie stuknęła, i człowiek już chyba do wyjebania ze względu na wiek - bo 10 lat temu, z ułamkiem obecnego doświadczenia, nie miałem najmniejszego problemu ze zleceniami, a propozycje pracy odmawiałem, bo mi się kurwa zwyczajnie nie opłacało pracować za jakieś śmieszne stawki, jakie na etatach oferowano.
Współczuję, też rok temu zamknąłem działalność, ale dopiero jak złapałem normalną pracę w korpo, która jest bardzo napięta i niewdzięczna, ale jak na juniora to płacą nienajgorzej. Teraz były podwyżki, mniejsze niż inflacja oczywiście ale zawsze jest to jakieś zabezpieczenie. Też zauważyłem że ci, którzy mówią o tym ile to pracy jest w Polsce i że wystarczy skinąć, to w większości programiści albo ludzie z jakichś wyjątkowych zawodów, którzy nie mają zielonego pojęcia o tym, jak to jest szukać pracy w innym zawodzie i myślą, że każdy ma tak samo jak oni że dostaje 2 oferty pracy na linkedin dziennie. Byłem gotów wziąć praktycznie jakąkolwiek korpo robotę - szukałem chyba półtora roku.
I am Jerusalem.
ODPOWIEDZ