Duchowość, religia etc.

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ

Jesteś ateuszem?

TAK
67
52%
NIE
62
48%
 
Liczba głosów: 129
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8046
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 14:46

U mnie jest tak ,że jakbym miał chociaż najmniejsze podejrzenia, czy przy gorzole się się dowiedział ,że jakaś kurwa w sutannie dopuszcza się jakiś niecnych uczynków to dla tej jednostki parafia/diecezji/metropoli - wypowiadam pełnomocnictwo od razu. Nie ma tematu.90% tematu kleru to pięniądze i wypływy. Oczywiście tam też jest sroga patologia ,że się na dzieci rzucają. Ja sobie bardzo mocno prześwituję jednostki kościołoca katolickiego gdzie mam robić robotę. Dopusczają się haniebnych czynów.Z tymi którymi ja to załatwiam wszystko obracają wokól pieniędzy. Jakbym powziął informację ,że któryś się na dzieci rzuca od razu wypowiedzenie pełnomocnictwa.
Awatar użytkownika
booshee
postuje jak opętany!
Posty: 652
Rejestracja: 22-03-2004, 16:36

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 14:49

tomaszm pisze:
24-02-2023, 13:23


Najbardziej pojebane jest to ,że w tej wspólnocie są osoby zajebiście kumate co bezgranicznie w ten szajs wieżą. Mowa o wieruszcze mojej firmy ,która w tym uczestniczy. Mateusz najmądrzejszy radca prawny jest tam co tydzień, Ola szefowa mojego biura.....to juest kurwa jakaś niebezpieczna organizacja.

Ja się z tego śmieje- kurwa co mieliśmy na wszelakich spędach formowych utarczek- dla mnie to są konowały religijne -osoba Daniela, to jest sekciarstwo, chujowo najbliższym osobom z firmy ubliżać na spotkaniach ale ja nie mogę się powstrzymać i zawsze na naszych spotkaniach na te tematy wchodzi- tzn wiary. Wkurwia mnie to ,że tacy ludzie ode mnie w takie sidła dali się złapać, Ja na tych egzorcyzmowaniach byłem 2-krotnie. Nie widzę tam nic poza tym ,że ci ludzie rzekomo opętani są chorzy psychicznie i należałoby im pomoc w sposób doraźny,

Wkurwia mnie to wyjebiście.
Wspólnoty ekumeniczne to są jakieś bardzo niebezpieczne twory. Pamiętam jak kiedyś znalazłem nagranie spotkania z młodzieżą które to spotkanie prowadzili członkowie kabaretu Mumio, należący do tego typu organizacji. Wydawało by się że ludzie ponadprzeciętnie inteligentni a próbowali wciskać tym dzieciakom takie kocpoły, że z ręką na sercu, naprawdę myślałem że jest to część występu i podciągnęli swój kabaretowy jazz na jeszcze wyższy poziom. Może to i dobrzy i prawi ludzie ale niech ich bóg broni przed szerzeniem tego "czegoś" na zewnątrz swoich wspólnot. Sekty w sekcie.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 14:50

trup pisze:
24-02-2023, 09:23
Stary bredzi na modłę protestancką i ekumeniczną. Trochę mało ma argumentów, a te które podaje...
Piekło w Biblii:
https://bazhum.muzhp.pl/media/files/Stu ... s71-87.pdf
Pierwsze tłumaczenie Biblii na polski to rok 1599. Przy czym trzeba podkreślić, że wielu z tych, którzy umieli wtedy czytać znało również łacinę. Prosty lud słuchał słowa Bożego po polsku (kazania były w tym języku).
Problem w tym, że p. Linda chciałby jak w protestantyzmie czyli wiara prowadzi do zbawienia, a dobre uczynki nie mają znaczenia. Tymczasem jakiś klecha bredzi, że jak tak dalej będzie postępował to może trafić w mało komfortowe miejsce. Jak tak można denerwować i straszyć? Kościół jest od poklepywania po plecach, a nie od pouczania.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8046
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 14:56

Chuj to kogo obchodzi. Wyraził swoją myśl pod która ja się podpisuje. Rolą kościoła obecną jest to żeby ludzi gorszyć, bo ci kolesie z wiarą mają tyle wspólnego co ja do melodyjnym Black Metalu.Znasz te środowisko? Bo ja znam zajebiście, z chujami piłem częściej wódkę jak powonieniem. Idź się zapytaj proboszcza kto w razie wystapienia szkody majątkowej albo przy jej wystąpieniu ma to likwidowac? odpowiem Ci ja . Bo mam monopolizację tego środowiska. Idź się zapytaj.

Cały ten kościół to wyżerka na intelektualnych ułomach. Gówno ma to z wiarą wspólnego.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 15:03

tomaszm pisze:
24-02-2023, 14:56
Chuj to kogo obchodzi. Wyraził swoją myśl pod która ja się podpisuje. Rolą kościoła obecną jest to żeby ludzi gorszyć, bo ci kolesie z wiarą mają tyle wspólnego co ja do melodyjnym Black Metalu.Znasz te środowisko? Bo ja znam zajebiście, z chujami piłem częściej wódkę jak powonieniem. Idź się zapytaj proboszcza kto w razie wystapienia szkody majątkowej albo przy jej wystąpieniu ma to likwidowac? odpowiem Ci ja . Bo mam monopolizację tego środowiska. Idź się zapytaj.

Cały ten kościół to wyżerka na intelektualnych ułomach. Gówno ma to z wiarą wspólnego.
Ci kolesie (księża) są różni. Sam nie znasz wszystkich, a na pewno nie znasz wszystkich, których ja znam. Nawet jeśli nie wierzą to mają obowiązek głosić słowo, a nie bić brawo panu Lindzie. Jak idę do lekarza to też często wiem co niektórzy z nich mają za uszami, ale oni mają głównie leczyć i większość z nich to robi. Pozdrawiam.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8046
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 15:14

Pierdolisz i nie wiesz o czym piszesz. Wszystkie szkody majątkowe i oszacowania majątku są prowadzone przeze mnie w tym katolickim katotalibolandzie. Znam z tego środowiska tysiące osób, To o czym piszesz to promil osób, Ludzi z deklarowaną wiarą. nic nie znaczą. Są stłamszeni. Ja jak dostaje nie raz pełnomocnictwo to opiera się na tym ,że z przełożonym muszę pogadać,bo udzielenie pełnomocnictwa przez kogoś tam w hierarchii tam nic nie znaczy,Tyś jest taki ,że na przykładzie Twich wpisów opierdalisz pałę pierwszemu lepszemu klechu a z wiarą katolicką masz chuja wspólnego. Wystarczy Te twoje bełkotlwie wpisy poczytać w tenmacie wojny z Ukrainą gdzie przeznaczyłbyś ludzi na rzeź i odmówił im prawa do obrony. Jesteś takim jebanym hipokrytą, że ja pierdole.

Na ta religię katolicką można tylko wodę z sracza spuścić. Zaden Bóg nie chciałby być odpowiedzialny za takie metalne szbamo i spierdoliny Twojego pokroju. Jechowa przybity do krzyża i jego matka KURWA która została poczęta przez zapłodnienie z powietrza. Wszyscy jesteście siebie warci.
Ostatnio zmieniony 24-02-2023, 15:24 przez tomaszm, łącznie zmieniany 1 raz.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 15:20

tomaszm pisze:
24-02-2023, 15:14
Pierdolisz i nie wiesz o czym piszesz. Wszystkie szkody majątkowe i oszacowania majątku są prowadzone przeze mnie w tym katolickim katotalibolandzie. Znam z tego środowiska tysiące osób, To o czym piszesz to promil osób, Ludzi z deklarowaną wiarą. nic nie znaczą. Są stłamszeni. Ja jak dostaje nie raz pełnomocnictwo to opiera się na tym ,że z przełożonym muszę pogadać,bo udzielenie pełnomocnictwa przez kogoś tam w hierarchii tam nic nie znaczy,Tyś jest taki ,że na przykładzie Twich wpisów opierdalisz pałę pierwszemu lepszemu klechu a z wiarą katolicką masz chuja wspólnego. Wystarczy Te twoje bełkotlwie wpisy poczytać w tenmacie wojny z Ukrainą gdzie przeznaczyłbyś ludzi na rzeź i odmówił im prawa do obrony. Jesteś takim jebanym hipokrytą, że ja pierdole.
Nie będę z Tobą rozmawiał o wierze, bo musielibyśmy zejść na temat Mszy Wszechczasów, a o tym nie masz pojęcia. Poza tym cały czas piszesz o sprawach materialnych, które w tym kontekście są sprawą trzeciorzędną, nawet jeśli większość księży rżnie III RP na kasie. Co do Ukrainy to nie chce mi się już komentować. Ta wojna dawno by się skończyła, a tysiące Ukraińców by żyło, gdyby była normalna.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8046
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 15:25

Tyś jest wiara wszewchczasów jebany hiporktyto. Splunąłbym ci w ryj jakbył mógł. Mama Twój aderes a bywam porywczy.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6283
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 16:54

Pacjent pisze:
24-02-2023, 15:20
Co do Ukrainy to nie chce mi się już komentować. Ta wojna dawno by się skończyła, a tysiące Ukraińców by żyło, gdyby była normalna.
To jak to w końcu jest z tą wojną? Zwykła kłótnia w rodzinie gdzie większość uchodźców z Ukrainy nie miało powodów żeby w ogóle z kraju uciekać czy jednak wojna totalna na wyniszczenie w której giną tysiące niewinnych ludzi? Bo coś widzę niespójna ta narracja ostatnio :D.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 17:04

Nerwowy pisze:
24-02-2023, 16:54
Pacjent pisze:
24-02-2023, 15:20
Co do Ukrainy to nie chce mi się już komentować. Ta wojna dawno by się skończyła, a tysiące Ukraińców by żyło, gdyby była normalna.
To jak to w końcu jest z tą wojną? Zwykła kłótnia w rodzinie gdzie większość uchodźców z Ukrainy nie miało powodów żeby w ogóle z kraju uciekać czy jednak wojna totalna na wyniszczenie w której giną tysiące niewinnych ludzi? Bo coś widzę niespójna ta narracja ostatnio :D.
Podobno zagrano nawet mecz.
I am Jerusalem.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8046
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 17:05

Całe te środowisko jest śmiszne w chuj. Kolesie w jakiś kieckach, których tak naprawdę tylko interesuje własny dobrobyt i zapełnienie dupy- reszcie motłochu tłumaczom co jest dobre a co nie napęcznijąc sobie dupska.Ja jestem wierzącą osobą tylko sram na cały katolicyzm ,bo dla mnie to banda wyłudzaczy lichwy. Bzdurne historyjki oparte o matkę dziwicę i pizdę który chce wszystkim przebaczyć i nabił się na krzyż. Ja z mojej perspektywy nikomu nie będę tłumaczyć w co ma wierzyć i jak. To TYLKO indywidualna sprawa każdego z nas. Każdy może mieć na to wyjebane. Moje przeoniania nie muszą być słuszne ale są moje, MOJE i mam je dla siebie. Ja wierzę w swoje pogańskie bóstwa i to jest moja sprawa. A kościół katolick i będę na moich lichwiarskich wynagrodzeniach dalej ograbiać. Mam ich w piździe:) Nie mają wyjścia:)
Ostatnio zmieniony 24-02-2023, 17:09 przez tomaszm, łącznie zmieniany 2 razy.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 17:06

Nerwowy pisze:
24-02-2023, 16:54
Pacjent pisze:
24-02-2023, 15:20
Co do Ukrainy to nie chce mi się już komentować. Ta wojna dawno by się skończyła, a tysiące Ukraińców by żyło, gdyby była normalna.
To jak to w końcu jest z tą wojną? Zwykła kłótnia w rodzinie gdzie większość uchodźców z Ukrainy nie miało powodów żeby w ogóle z kraju uciekać czy jednak wojna totalna na wyniszczenie w której giną tysiące niewinnych ludzi? Bo coś widzę niespójna ta narracja ostatnio :D.
Nie chce się kolaborantowi komentować tej „nienormalnej wojny” (jakby istniały takie normalne) a 16 godzin wcześniej wkleja przeklejki od brauna z jego dezinformacją -:) Ryju jak zawsze, od lat bez zmian xD Krąży, robi kółka, aby za 3 dni znów wbić z kacapskim mesydżem LOL Robota sama się nie zrobi przecie. No, czasem zniknie na 2 dni jak zostanie po raz setny udowodnione jak się tu zabawia, po to aby znów wrócić jakby nigdy nic
13.04.2024
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6283
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 17:11

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
24-02-2023, 17:04
Nerwowy pisze:
24-02-2023, 16:54
Pacjent pisze:
24-02-2023, 15:20
Co do Ukrainy to nie chce mi się już komentować. Ta wojna dawno by się skończyła, a tysiące Ukraińców by żyło, gdyby była normalna.
To jak to w końcu jest z tą wojną? Zwykła kłótnia w rodzinie gdzie większość uchodźców z Ukrainy nie miało powodów żeby w ogóle z kraju uciekać czy jednak wojna totalna na wyniszczenie w której giną tysiące niewinnych ludzi? Bo coś widzę niespójna ta narracja ostatnio :D.
Podobno zagrano nawet mecz.
A pociągi i metro kursują?
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 17:14

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
24-02-2023, 17:04
Nerwowy pisze:
24-02-2023, 16:54
Pacjent pisze:
24-02-2023, 15:20
Co do Ukrainy to nie chce mi się już komentować. Ta wojna dawno by się skończyła, a tysiące Ukraińców by żyło, gdyby była normalna.
To jak to w końcu jest z tą wojną? Zwykła kłótnia w rodzinie gdzie większość uchodźców z Ukrainy nie miało powodów żeby w ogóle z kraju uciekać czy jednak wojna totalna na wyniszczenie w której giną tysiące niewinnych ludzi? Bo coś widzę niespójna ta narracja ostatnio :D.
Podobno zagrano nawet mecz.
Kurvin napisał, że w Bahmucie można nawet wynająć pokój, bez gwarancji bezpieczeństwa po prawdzie dodał, wiec żyje się tam normalnie. Po szpitalach tez manekiny jak za kowida. O meczu nie słyszałem, ale wiem, że to tylko „20%” terenu i czasem bomby gdzieś tam i raptem 80-100 tys. zamordowanych Ukraińców. Luz.
13.04.2024
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8046
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 17:32

Ja 8 lat temu byłem strasznym zwolennikiem konfederacji, Pewnych rzeczy nie dało mi się przetłumaczyć. Miałem zupełne wartościowe poglady na gospodarkę. Ba do dzisiaj mam. Jako rasowy przedsiębiorca. Jak już usłyszałem w jakim kierunku światopoglądowym zamierza ta partia- jaki to syf dla mnie, gadzie ja jestem pełnym zwolennikiem reglamentacji ludzi-a apropo aborcji, jakiś chojo-śmiesznych betonowych głazów mentalnych-powiedziałem dosyć. Nie mój cyrk -nie moje małpy. I to nie jest tak ,że pełznę w kierunku demokracji którą uważam ,za debilny ustrój ,że Mietek spod baru ma tak sam głoś sprawczy jak Profesor Prawa Międzynarodowego. Wiele rzeczy mi nie pasuje i z którym nie znajdę wspólnego dyskursu- począwszy od Covidu gdzie ja chorująć za pierwszym razem ledwo przeżyłem.(okrutna choroba)a miałem 3 krotnie(słownie 3 razy) , wszystkie te 2 przypadki były z pizdy wzięte,bo nic kurwa kompletnie mi nie było, bardziej chodziło o to żebym w sądzie się nie pojawiał, covid służył jako narzędzie manipulacji.Do tego że jakbym był Minister Sprawiedliwości to ze zmiany co Zbysiu ziobro chce wprowadzić to pikuś. Zbysiu dużo pierdoli a chuja z tego jest.Ja bym jako minister sprawiedliwości rozkurwił całe środowiskowo sędziowskie z premedytacją,bo na pewno ono nie służy obywatelom tak samo na matkę boskę wylałbym się ciepłym moczem. Bo nic tak nas nie uwstecznia ja ta jebana religia dla motłochu.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 17:42

tomaszm pisze:
24-02-2023, 17:32
Ja 8 lat temu byłem strasznym zwolennikiem konfederacji,
Tomasz, Konfederacja istnieje od 2019 roku.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8046
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 17:53

Pacjent pisze:
24-02-2023, 17:42
tomaszm pisze:
24-02-2023, 17:32
Ja 8 lat temu byłem strasznym zwolennikiem konfederacji,
Tomasz, Konfederacja istnieje od 2019 roku.
Ale Ci ludzie startowali z innych ugrupowań po innym szyldem. I możej jestem naiwny przyświecały im inne cele. Ja czekam na partię wyzbytą z mrzonek światopoglądowych. Głosująć na PO czuję się jak dziwka. Bo ci kolesie zupełnie mi nie leżą. Słuchając pierdolenia Trzasskowskiego i jego świty. Ale to zawsze wybór mniejszego zła. Wolę jego ryj oglądać jak tych trodlodytów co wmawaiją ci że ceny diesla w listopadzie-grudniu były wyższe ,bo Obajtek trzymał pieczę nad ochotną cen paliw
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 18:02

tomaszm pisze:
24-02-2023, 17:53
Pacjent pisze:
24-02-2023, 17:42
tomaszm pisze:
24-02-2023, 17:32
Ja 8 lat temu byłem strasznym zwolennikiem konfederacji,
Tomasz, Konfederacja istnieje od 2019 roku.
Ale Ci ludzie startowali z innych ugrupowań po innym szyldem. I możej jestem naiwny przyświecały im inne cele. Ja czekam na partię wyzbytą z mrzonek światopoglądowych. Głosująć na PO czuję się jak dziwka. Bo ci kolesie zupełnie mi nie leżą. Słuchając pierdolenia Trzasskowskiego i jego świty. Ale to zawsze wybór mniejszego zła. Wolę jego ryj oglądać jak tych trodlodytów co wmawaiją ci że ceny diesla w listopadzie-grudniu były wyższe ,bo Obajtek trzymał pieczę nad ochotną cen paliw
Spoko. Jako osoba co do zasady niegłosująca nie mam z tym żadnego problemu. Tylko nie wmawiaj mi, że wśród ugrupowań, które już rządziły jest jakieś mniejsze zło. Sam masz od lat firmę i wiesz, że każdy z nich zarąbałby Cię podatkami i daninami by uzyskać głosy roszczeniowych Karyn i Sebixów. Jeśli bywasz czasem w telewizji zapytaj kogoś z ekipy jak te dziwki (politycy), którzy żrą się na wizji robią sobie dobrze poza anteną. Jedno są drugich warci.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8046
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 18:11

Tu się zgadzam. Ale wkurwia mnie to ,że w 21 wieku nie moge oddać na kogoś głosu postępując z własnym sumieniem. Zadna z tych kurewstw partii nigdy mi nie pomogła. Wręcz przerciwnie- zawsze kłody pod nogi. NIkt nic nie zrobił w kierunku pomocy takim ludziom jak ja jako przedsiębiorca. Jak wjebali covid i zniszczyli na pół roku postępowania sądowe to prosiłem się jak uniozony sługa w banku ,bo straciłem płynność finansową. Ja żeby swoją kancelarię opłacić potrzebuję 500 tys zł miesięcznie. Piszę o podstawowych wydatkach. To są takie kwoty.Jak tylę nie zarobię- płynę, Wykazałem straty w firmie na ponad 600 tys zł. Tyle tez dostałem z tarczy. Ukarali mnie za to ,że utrzymałem poziom zatrudnienia i stanowiska pracy. Musiałem połowę oddać. Potrzymaliby mnie jeszcze 2 miesiące i leże i kwiczę.
Ostatnio zmieniony 24-02-2023, 18:13 przez tomaszm, łącznie zmieniany 1 raz.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Duchowość, religia etc.

24-02-2023, 18:12

tomaszm pisze:
24-02-2023, 17:32
Ja 8 lat temu byłem strasznym zwolennikiem konfederacji, Pewnych rzeczy nie dało mi się przetłumaczyć. Miałem zupełne wartościowe poglady na gospodarkę. Ba do dzisiaj mam. Jako rasowy przedsiębiorca. Jak już usłyszałem w jakim kierunku światopoglądowym zamierza ta partia- jaki to syf dla mnie, gadzie ja jestem pełnym zwolennikiem reglamentacji ludzi-a apropo aborcji, jakiś chojo-śmiesznych betonowych głazów mentalnych-powiedziałem dosyć. Nie mój cyrk -nie moje małpy. I to nie jest tak ,że pełznę w kierunku demokracji którą uważam ,za debilny ustrój ,że Mietek spod baru ma tak sam głoś sprawczy jak Profesor Prawa Międzynarodowego. Wiele rzeczy mi nie pasuje i z którym nie znajdę wspólnego dyskursu- począwszy od Covidu gdzie ja chorująć za pierwszym razem ledwo przeżyłem.(okrutna choroba)a miałem 3 krotnie(słownie 3 razy) , wszystkie te 2 przypadki były z pizdy wzięte,bo nic kurwa kompletnie mi nie było, bardziej chodziło o to żebym w sądzie się nie pojawiał, covid służył jako narzędzie manipulacji.Do tego że jakbym był Minister Sprawiedliwości to ze zmiany co Zbysiu ziobro chce wprowadzić to pikuś. Zbysiu dużo pierdoli a chuja z tego jest.Ja bym jako minister sprawiedliwości rozkurwił całe środowiskowo sędziowskie z premedytacją,bo na pewno ono nie służy obywatelom tak samo na matkę boskę wylałbym się ciepłym moczem. Bo nic tak nas nie uwstecznia ja ta jebana religia dla motłochu.
Znasz aktualną akcję z Dziamborem? To są tacy kurwa właśnie "wolnościowcy". Znasz akcję z prawyborami w Legnicy? Tak jak motłoch kacapski tutaj się zachowuje tak i pomiędzy sobą "wolnościowe zapędy" realizują.
13.04.2024
ODPOWIEDZ