Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

31-10-2021, 12:05

hcpig pisze:
24-10-2021, 07:51


Zgodnie z tym wyciekiem nowa gra od NRS to nie MK12, Injustice 3 ani żaden Marvel tylko klon Smasha z Gandalfem, Shaggym, Harrym Potterem i Fredem Flinstonem WTF :/

To tak głupie że aż prawdopodobne, w Rambo w MK11 też nikt nie wierzył.
ta gra jest potwierdzona , ale to nie gra netherlealm .
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

31-10-2021, 12:31

vicek pisze:
31-10-2021, 12:05
ta gra jest potwierdzona , ale to nie gra netherlealm .
No jeżeli łączyć kilka wycieków to ten klon Smasha nazywa się Multiversus i wydaje go WBros a NRS robi MK12 - oby to była prawda bo wkurwiłbym się na brak Mortala w zamian za coś takiego:

Obrazek
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6707
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

04-11-2021, 14:14

Za parę chwil prezentacja gameplay'u Elden Ring.



edit: Obejrzałem i zapowiada się konkretna zabawa. Połączyli najlepsze i najbardziej sztandarowe elementy ze swoich poprzednich produkcji, ale nie dopatrzyłem się jakichś wyjątkowych nowości (może woleli żeby ludzie zobaczyli je sami po włączeniu gry).
Lipy raczej bym się nie spodziewał po tej firmie.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

09-11-2021, 12:30

A koń zjeżdżający z góry? Xdd

Ja zamówiłem właśnie smtv
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

09-11-2021, 13:18

jest już info ,że na ps5 4k tylko w 30 fpsach :/ trochę kicha jak na naową generacje.
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

09-11-2021, 13:26

Nawet bardzo slabo
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14140
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

09-11-2021, 15:51

Obrazek

"To, co jest tak wspaniałe w "Itchy, tasty", to fakt, że umożliwia twórcom ponowne opowiedzenie historii o tej niezwykłej serii gier z pierwszej ręki, a także daje cenny wgląd w chaos i nieszczęścia, z których ostatecznie wzięła się magia Resident Evil w pierwszych latach istnienia serii. W rezultacie powstała książka, która jest w zasadzie niezastąpiona, niezależnie od tego, czy jesteś fanem serii, czy nie" - Eurogamer.net

---

Unikalne spojrzenie za kulisy serii gier wideo Resident Evil - najsłynniejszego, najpopularniejszego i najbardziej wpływowego cyklu horrorów.

Alex Aniel spędził 2 lata rozmawiając z kluczowymi pracownikami firmy Capcom i poznając sekrety powstawania Resident Evil, począwszy od wizji pod koniec lat 80., przez bezprecedensowy sukces w latach 90., który ocalił firmę przed problemami finansowymi, po wielką sensację dla branży gier wideo, jaką była premiera Resident Evil 4.

"Itchy, tasty" prowadzi czytelnika przez cykl rozwoju serii od 1996 do 2006 roku, przeplatając rys historyczny komentarzami samych twórców - między innymi Tokuro Fujiwary, Yoshikiego Okamoto, Shinjiego Mikamiego i Hidekiego Kamiyi - oferując unikalny wgląd w proces, w wyniku którego marka stała się jednym z najmocniejszych filarów popkultury.

Seria gier Resident Evil przez 25 lat istnienia sprzedała się w liczbie 120 milionów egzemplarzy na całym świecie, co czyni ją najlepiej sprzedającym się cyklem grywalnych horrorów. Na jej bazie powstały niezliczone filmy animowane, serie komiksowe, powieści, kolekcje zabawek, a nawet sztuki teatralne. Posłużyła jako podstawa serii filmów fabularnych pod tym samym tytułem, która doczekała się już 6 części. Siódma, o tytule "Resident Evil: Welcome to Raccoon City", trafi do kin jeszcze w tym roku.

Autor: Alex Aniel
Tłumaczenie: Bartosz Czartoryski
Liczba stron: 220
Okładka: miękka
Data premiery: 17.11.2021

https://wydawnictwoopenbeta.pl/pl/p/PRE ... ON0jaWly1I
ciekawe w sumie
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

09-11-2021, 17:07

Żułek pisze:
09-11-2021, 15:51
Unikalne spojrzenie za kulisy serii gier wideo Resident Evil - najsłynniejszego, najpopularniejszego i najbardziej wpływowego cyklu horrorów.
Najbardziej wpływowy to jest Alone in the Dark, którego Resident Evil jest zwykłą zrzynką.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14140
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

09-11-2021, 18:00

hcpig pisze:
09-11-2021, 17:07
Żułek pisze:
09-11-2021, 15:51
Unikalne spojrzenie za kulisy serii gier wideo Resident Evil - najsłynniejszego, najpopularniejszego i najbardziej wpływowego cyklu horrorów.
Najbardziej wpływowy to jest Alone in the Dark, którego Resident Evil jest zwykłą zrzynką.
w marketingu kariery nie zrobisz ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

10-11-2021, 22:46

Jest grane w SMT5, kurwa ta gra tak bardzo nie ma konkurencji że brak słów.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

11-11-2021, 07:02

hcpig pisze:
10-11-2021, 22:46
Jest grane w SMT5, kurwa ta gra tak bardzo nie ma konkurencji że brak słów.
Do mnie wczoraj wysłali więc jutro będę już nadzieral.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
booshee
postuje jak opętany!
Posty: 649
Rejestracja: 22-03-2004, 16:36

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

12-11-2021, 19:34

Battlefield 2042 jest sprawdzany... Na razie jest gitara. Polubimy się. Trochę błędów z łączeniem się z serwerami, o dziwo w czasie meczu wszystko śmiga. Pierwsze odczucia - od razu przypomniała mi się "czwórka". Jak tak dalej pójdzie to więcej napisze pewnie jutro, jak się zbudzę po zarwanej nocy;)

Mały edit: Chyba jednak wyjebało serwery na bogato, może nie będę nocki zarywał xD
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

12-11-2021, 21:02

Hcpig jak najdzie Cię ochota to łap remaster pierwszego quake . W pakiecie jest nowy dodatek Dimension of the Machine , który śmiem twierdzić ma najlepiej zaprojektowane lokacje jakie widziałem od dawien dawna . Są ogromne. Dawno mi się nie zdarzyło pobłądzić w etapach. Jest pięknie. Wracam do gry.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

13-11-2021, 08:00

tomaszm pisze:
12-11-2021, 21:02
Hcpig jak najdzie Cię ochota to łap remaster pierwszego quake . W pakiecie jest nowy dodatek Dimension of the Machine , który śmiem twierdzić ma najlepiej zaprojektowane lokacje jakie widziałem od dawien dawna . Są ogromne. Dawno mi się nie zdarzyło pobłądzić w etapach. Jest pięknie. Wracam do gry.
W 1 Quake gram już tylko na pierwszym Xboxie (D3D Quake) i widzę, że ten dodatek nie pójdzie (9:55, MVG próbował odpalić):



Swoją drogą, nie spodziewałem się że akurat w Q1 gra się tak dobrze na padzie, od paru lat unikam w ogóle klawiatury i myszy więc było to zbawienie.

A co do SMT5 myślałem, że po sukcesie Persony 5 złagodzą trudność ale nie, tutaj NORMAL na początku jest trudny nawet w porównaniu do innych Megatenów, żeby pokonać pierwszego bossa, mimo że mam podobny level, muszę trochę pogrindować i każdemu demonowi dać Bufu.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
booshee
postuje jak opętany!
Posty: 649
Rejestracja: 22-03-2004, 16:36

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

13-11-2021, 12:10

BF 2042 - Pierwsza sprawa: Wszystkie mapy OGROMNE, powierzchnia 4-6 map z BF 3 -4, może nawet i więcej. Dwie mapy na siedem (ten niby Dubaj i arktyczna) są przez to tylko trochę grywalne. Reszta jest zajebista, zwłaszcza cmentarzysko tankowców. Te przestrzenie wkurwiają ludzi nastawionych na trafienia co 3-4 sekundy non stop, a mi to siedzi elegancko. Zmienia się bardzo klimat rozgrywki. Żeby zdobyć sektor mapy trzeba podbić teraz dwie flagi i każde takie oblężenie to malutka wojenka. Przez te przestrzenie, flankowanie, podchody itd. zawsze są takim małymi eskapadami, z zaskakującymi starciami gdzieś w krzakach na odludziu, czy w jakichś budynkach na uboczu. Dodał bym trochę więcej cywilnych pojazdów. Na 128 graczy na mapie jest prawie idealnie (kiepsko będą mieli konsolowcy starej generacji bo tam ma byc tylko 64 ludzi na mapie - nie widzę tego).No i nie ma klas - to akurat zajebisty pomysł: jest 10 specjalistów, czyt. takie "podstawki" różniące się umiejętnościami które dozbrajamy jak chcemy. Chcemy snajpera, który może postawić autonomiczną wieżyczkę i dodatkowo nosić wyrzutnię ziemia powietrze to mamy Itd. Druga sprawa ( tu uświadomiłem sobie że chyba gram od 15 lat w BF z innych powodów niż połowa świata) - zniknęły z gry zaskakujące rzeczy, ja mam na nie wyjebane bo się nawet nie zorientowałem: nie ma tablicy/listy graczy i wyników, a co za tym idzie nie jest wyliczane K/D ratio. Liczone są tylko killsy a nie liczba zgonów. Nie ma czatu ogólnego. widzimy rozmowy tylko naszej strony. I ludzie są wściekli. Ja nie xD Zawsze traktowałem BF jak singla, bo gram dla pojebanych momentów rodem z filmów sensacyjnych klas niższych i już kilka miałem. Nie jest to najlepszy BF jaki powstał ale najlepszy BF od czasów trójki i czwórki.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

13-11-2021, 12:38

Cod>bf
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

13-11-2021, 12:40

hcpig pisze:
13-11-2021, 08:00
tomaszm pisze:
12-11-2021, 21:02
Hcpig jak najdzie Cię ochota to łap remaster pierwszego quake . W pakiecie jest nowy dodatek Dimension of the Machine , który śmiem twierdzić ma najlepiej zaprojektowane lokacje jakie widziałem od dawien dawna . Są ogromne. Dawno mi się nie zdarzyło pobłądzić w etapach. Jest pięknie. Wracam do gry.
W 1 Quake gram już tylko na pierwszym Xboxie (D3D Quake) i widzę, że ten dodatek nie pójdzie (9:55, MVG próbował odpalić):



Swoją drogą, nie spodziewałem się że akurat w Q1 gra się tak dobrze na padzie, od paru lat unikam w ogóle klawiatury i myszy więc było to zbawienie.

A co do SMT5 myślałem, że po sukcesie Persony 5 złagodzą trudność ale nie, tutaj NORMAL na początku jest trudny nawet w porównaniu do innych Megatenów, żeby pokonać pierwszego bossa, mimo że mam podobny level, muszę trochę pogrindować i każdemu demonowi dać Bufu.
Co do smtv wczoraj pograłem z godzinę i jest bdb. Intrygujące mocno. Dziś ponapierdalam więcej.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Mental
weteran forumowych bitew
Posty: 1737
Rejestracja: 31-08-2003, 12:29
Lokalizacja: anus mundi

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

13-11-2021, 23:12

booshee pisze:
13-11-2021, 12:10
BF 2042 - Pierwsza sprawa: Wszystkie mapy OGROMNE, powierzchnia 4-6 map z BF 3 -4, może nawet i więcej. Dwie mapy na siedem (ten niby Dubaj i arktyczna) są przez to tylko trochę grywalne. Reszta jest zajebista, zwłaszcza cmentarzysko tankowców. Te przestrzenie wkurwiają ludzi nastawionych na trafienia co 3-4 sekundy non stop, a mi to siedzi elegancko. Zmienia się bardzo klimat rozgrywki. Żeby zdobyć sektor mapy trzeba podbić teraz dwie flagi i każde takie oblężenie to malutka wojenka. Przez te przestrzenie, flankowanie, podchody itd. zawsze są takim małymi eskapadami, z zaskakującymi starciami gdzieś w krzakach na odludziu, czy w jakichś budynkach na uboczu. Dodał bym trochę więcej cywilnych pojazdów. Na 128 graczy na mapie jest prawie idealnie (kiepsko będą mieli konsolowcy starej generacji bo tam ma byc tylko 64 ludzi na mapie - nie widzę tego).No i nie ma klas - to akurat zajebisty pomysł: jest 10 specjalistów, czyt. takie "podstawki" różniące się umiejętnościami które dozbrajamy jak chcemy. Chcemy snajpera, który może postawić autonomiczną wieżyczkę i dodatkowo nosić wyrzutnię ziemia powietrze to mamy Itd. Druga sprawa ( tu uświadomiłem sobie że chyba gram od 15 lat w BF z innych powodów niż połowa świata) - zniknęły z gry zaskakujące rzeczy, ja mam na nie wyjebane bo się nawet nie zorientowałem: nie ma tablicy/listy graczy i wyników, a co za tym idzie nie jest wyliczane K/D ratio. Liczone są tylko killsy a nie liczba zgonów. Nie ma czatu ogólnego. widzimy rozmowy tylko naszej strony. I ludzie są wściekli. Ja nie xD Zawsze traktowałem BF jak singla, bo gram dla pojebanych momentów rodem z filmów sensacyjnych klas niższych i już kilka miałem. Nie jest to najlepszy BF jaki powstał ale najlepszy BF od czasów trójki i czwórki.
Biedafield - graficzne słabo, dźwięk słabo, tylko siedem niepotrzebnie rozwleczonych nudnych map. Najgorszy BF, nawet ten nowy cod wygląda lepiej lol
You may raise your chalice of nothing
And salute the leech that you are
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

14-11-2021, 09:46

tomaszm pisze:
12-11-2021, 21:02
Hcpig jak najdzie Cię ochota to łap remaster pierwszego quake . W pakiecie jest nowy dodatek Dimension of the Machine , który śmiem twierdzić ma najlepiej zaprojektowane lokacje jakie widziałem od dawien dawna . Są ogromne. Dawno mi się nie zdarzyło pobłądzić w etapach. Jest pięknie. Wracam do gry.
Dzie dajo tego remastera?
woodpecker from space
Awatar użytkownika
booshee
postuje jak opętany!
Posty: 649
Rejestracja: 22-03-2004, 16:36

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

14-11-2021, 10:00

Mental pisze:
13-11-2021, 23:12

Biedafield - graficzne słabo, dźwięk słabo, tylko siedem niepotrzebnie rozwleczonych nudnych map. Najgorszy BF, nawet ten nowy cod wygląda lepiej lol
w której godzinie gry naszły Cie takie myśli?
ODPOWIEDZ