Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

19-04-2021, 22:54

hehe jednak PS Store na PS3 uratowane :sarcasm1:
„Niedawno poinformowaliśmy graczy, że PlayStation Store dla PS3 i PS Vita ma zostać latem zamknięty. Po głębszym zastanowieniu jest jednak jasne, że podjęliśmy złą decyzję. Dlatego dziś z radością mogę powiedzieć, że PlayStation Store będzie nadal działać na tych urządzeniach. Zgodnie z planem, sklep zostanie wycofany z PSP od 2 lipca 2021 roku” – powiedział Jim Ryan, szef PlayStation

„Kiedy początkowo podjęliśmy decyzję o zakończeniu wsparcia cyfrowych zakupów dla PS3 i PS Vita, było to spowodowane wieloma czynnikami, w tym wyzwaniami związanymi z obsługą sklepu na starszych urządzeniach oraz chęcią skupienia większej ilości naszych zasobów na nowszych sprzętach, na których gra większość naszych graczy. Widzimy teraz, że wielu z Was jest bardzo zainteresowanych możliwością kontynuowania zakupów klasycznych gier na PS3 i PS Vita w przyszłości, więc jestem zadowolony, że udało nam się znaleźć rozwiązanie pozwalające na kontynuowanie działalności.

Cieszę się, że możemy zachować tę część naszej historii przy życiu, aby gracze mogli z niej korzystać, podczas gdy my nadal będziemy tworzyć nowe, przełomowe produkcje na PS4, PS5 i następną generację VR” – dodał Jim Ryan, szef PlayStation
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

19-04-2021, 23:08

Skończyłem revii. Fajna gra, bardzo cieszy powrót do eksploracji i zarządzania ekwipunkiem jak w 1,2 i 3. Klimat był, choć mogli pozostać tylko przy jebnietej rodzinie. Te statki, kopalnia to już za dużo. Finał słaby dość wg mnie, ani to walka ani huj wie co. Jeszcze gdyby skończyli na wstrzyknięciu toksyny Eveline to spoko, ale potem ten potwór duch staruszki zjebany :) ogólnie bawiłem się bdb i chętnie zagrałbym w 8
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

20-04-2021, 09:07

Fajna, ale niestety tylko na 1 raz. Dużo bardziej wole RE 2 remake, więcej akcji i lepsza grafika.
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-04-2021, 06:07



Nastawiam się, że film będzie lepszy niż oba z lat 90-tych.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-04-2021, 07:56

Pierwszy jest przecież bdb
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-04-2021, 18:21

Nie no dobry, tak jak i Anniliation ale mnie to jakoś specjanie nie niszczyło - zobaczymy jak całość ale ten nowy zapowiada się po prostu lepiej.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-04-2021, 18:32

No mnie niszczy do dzisiaj. Jedyna premiera w kinie na którą wyjście pamiętam oprócz street fighter, Blair witch i parku jurajskiego (pierwszy raz w kinie). Dla mnie Mk to jest prawie ideal. Świetny roster, dobrze dobrani aktorzy, genialna muzyka, efekty do dzisiaj fajne, walki super i o dziwo historia też się trzyma kupy. Turniej na wyspie idealnie pasuje do Mk. Bez wydziwiania. Oglądam ten film kilka razy w roku i ciągle go uwielbiam. No i świetny lambert
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-04-2021, 18:38

Mnie wkurzało właśnie, że nie trzymali się fabuły gry tylko podzielili roster na złych i dobrych (to zmałpowali potem w reboocie MK9). Z aktorów oczywiście Shang Tsung się wyróżniał ale też Kano, na tyle że kiedy po raz pierwszy Mortale otrzymały profesjonalne cut-sceny - Kano został zrobiony pod rolę Trevora Goddarda:




Kur... ciekawe czy Warner Bros. nakręci kiedyś film w stylu MK vs DC, przecież w dobie popularności tych wszystkich facetów w rajtuzach to rozjebałoby system. Marvel byłby w odwrocie i musiałby nadrabiać zaległości w crossoverach.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-04-2021, 18:58

Wg mnie oprócz postaci ninja to właśnie shang i kano, ale też Sonia. Choć zawsze najbardziej podobał mi się kano taki trochę zacofany w stylu zangiefa.

Co do mieszania Mk z innym uniwersum to ja jestem zdecydowanie na nie. Teraz te wszystkie gościnne postacie są wkurwiajace i zabierają miejsce tym z Mk. Rozumiem 1-2 goście, ale nie tyle. W mkx eszcze to było spoko bo zajebiste postacie ale tutaj? Rzygam tym trochę, zdecydowanie wolałbym tych z Mk nawet nieznanych, ale wiadomo $$$. Ponoć najczęściej kupowane dlc postaci to terminator który przebił innych bardzo. Dla mnie żałosne.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-04-2021, 19:25

maciek z klanu pisze:
21-04-2021, 18:58

Co do mieszania Mk z innym uniwersum to ja jestem zdecydowanie na nie. Teraz te wszystkie gościnne postacie są wkurwiajace i zabierają miejsce tym z Mk. Rozumiem 1-2 goście, ale nie tyle.
Ja bym wolał albo pełen crossover (no bo nie mów że story mode z MK vs DC nie niszczy, niektóre endingi też są super) albo czysty roster a nie jakąś dziwaczną mieszanka typu Al Bundy okłada B.A. Baracusa albo Chuck Norris vs Bogusław Linda.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10444
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-04-2021, 19:43

W to teraz gram. Moja pierwsza nowa gra od co najmniej 15 lat.

I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-04-2021, 19:53

hcpig pisze:
21-04-2021, 19:25
maciek z klanu pisze:
21-04-2021, 18:58

Co do mieszania Mk z innym uniwersum to ja jestem zdecydowanie na nie. Teraz te wszystkie gościnne postacie są wkurwiajace i zabierają miejsce tym z Mk. Rozumiem 1-2 goście, ale nie tyle.
Ja bym wolał albo pełen crossover (no bo nie mów że story mode z MK vs DC nie niszczy, niektóre endingi też są super) albo czysty roster a nie jakąś dziwaczną mieszanka typu Al Bundy okłada B.A. Baracusa albo Chuck Norris vs Bogusław Linda.
Niestety nie znam tych endingow. Ja jestem wielkim fanem Mk od debiutu do 4. I potem powróciłem do mkx i mk11. Trochę widziałem tej z DC i mk9 ale słabo.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-04-2021, 22:51

hcpig pisze:
21-04-2021, 06:07


Nastawiam się, że film będzie lepszy niż oba z lat 90-tych.
Zobaczyłbym w kinie, bo taki film to tylko w kinie .Trailer zajebsty.

Tylko z tymi kinami to może być różnie,bo w pizdę dostają przeokrutnie.

https://www.euractiv.pl/section/all/new ... -brytanii/
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

22-04-2021, 12:07

maciek z klanu pisze:
21-04-2021, 19:53
hcpig pisze:
21-04-2021, 19:25
maciek z klanu pisze:
21-04-2021, 18:58

Co do mieszania Mk z innym uniwersum to ja jestem zdecydowanie na nie. Teraz te wszystkie gościnne postacie są wkurwiajace i zabierają miejsce tym z Mk. Rozumiem 1-2 goście, ale nie tyle.
Ja bym wolał albo pełen crossover (no bo nie mów że story mode z MK vs DC nie niszczy, niektóre endingi też są super) albo czysty roster a nie jakąś dziwaczną mieszanka typu Al Bundy okłada B.A. Baracusa albo Chuck Norris vs Bogusław Linda.
Niestety nie znam tych endingow. Ja jestem wielkim fanem Mk od debiutu do 4. I potem powróciłem do mkx i mk11. Trochę widziałem tej z DC i mk9 ale słabo.
ale mi wczoraj dokopałeś do dupy. Następne starcie za jakiś miesiąc bo teraz to nie ma sensu :D
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

22-04-2021, 12:17

Ale tylko noob saibotem :) reszty nie znam w ogóle. Gram tylko noobem. Myślę że jestem w top20 w Polsce.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

23-04-2021, 19:38

hcpig pisze:
21-04-2021, 06:07


Nastawiam się, że film będzie lepszy niż oba z lat 90-tych.
Ja dziś w nocy odpalam całość , jak tylko żona te swoje babskie gówna skończy oglądać.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

23-04-2021, 20:35

Z neta gdzieś? Czy jakiś stream?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

23-04-2021, 22:53

wszedzie, wypożyczalnie zapraszają :) bedziem ogladać ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

24-04-2021, 07:53

Film jest ok ale nie jest lepszy niż dwa poprzednie ani serial Conquest.

Najbardziej podobają mi się różne meta-wtręty nawiązujące do mechaniki gry ('Zrob uppercuta!' albo trzy podcinki pod rząd - to ostatnie mnie rozjebało kiedy tylko dopadł mnie sens tej sceny), do tego dużo różnych odniesień w tle - np. do fabuły Armageddon.

- Sub-Zero jest zakuty w cięzki pancerz taki jak Smoke w MK9, porusza się jak czołg, biją wibracje jak z antagoniossty horroru i tak jakby robi za Goro, który jest tutaj tylko jobberem. No i ewidentna aluzja do tego, że powstanie sequel i Noob Saibot.

- najlepsze walki? Kung Lao vs Nitara (o ile można to nazwać walką a nie egzekucją fatality hehe, w ogóle Kung Lao rozdaje) i Liu Kang vs Kabal. Aczkolwiek, walki są krótkie i narracja kica momentami od jednej do drugiej na zmianę i nie ma hmmm... suspensu.

- strasznie gówniany Reptile a z Reiko zrobili jakiegoś stękającego debila z wielkim młotem, Mileena też jakaś dziwna.

- dziwny Shang Tsung. Tagawa wyglądał zupełnie inaczej niż postać z gry ale nadał własny charakter - mogli dać do roli albo samego Tagawę albo nowego aktora ucharakteryzować na jakiś klasyczny design z MK2/3 a tak wyszła po prostu taka podróba Tagawy.

- Kano przezabawny.

Ogólnie takie 7/0, nigdy nie uważałem MK95 za geniusz ani Annihilation za gniota, każdy ma mocne i słabe punkty ale ocena wszystkich byłaby podobna. Film uświadomił mi jedno a może raczej potwierdził - w czasach, gdy mortalowe story mode to tak naprawdę długie holllywoodzkie filmy powstałe z udziałem prawdziwych aktorów, kręcenie 'prawdziwych'filmów nie ma większego sensu i widać w nich głównie ograniczenia.

Chcesz 7/10 fajny film akcji/ninja/whatever? Zapodaj filmy MK '95, '97, '21 i serial Conquest.
Cheszcz zajebisty film akcji Mortal Kombat? Obejrzył kompilację cutscen z MK vs DC/9/X/11.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

24-04-2021, 09:33

Pierwsze 13 minut znakomite , ostatnia walka skorpiona z subem też . Reszta gówno . Jaka arkana ???? Laserowe oko Kano to moc a nie technologia wtf .
Dziwny Liu Kang .... Dziwnie mówił .

Najlepiej wypadł Scorpion i Sub zero (szczególnie te jego miny jak zabijał rodzinę Hanzo)
Cole --- ja pierdole koleś nie potrafi za chiny grać ... wtf jego moc to zbroja.
Wiem jedno Sikłela ni byda .
ODPOWIEDZ