Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

25-07-2022, 19:26

Że Mk 12 robią tak . Że na Evo coś ujawnia , to moje przypuszczenia
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14144
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

28-07-2022, 18:03

Producent PS5 i PS4 nawiązał współpracę z firmą Backbone One, która opracowała licencjonowany kontroler do urządzeń mobilnych – Japończycy zachęcają do gry w produkcje z PS5 i PS4 na małym ekranie.

PlayStation Backbone One został „zainspirowany wyglądem kontrolera bezprzewodowego DualSense” i urządzenie ma zapewnić łatwy dostęp do gier PlayStation na urządzeniach Apple (iPhone) za pośrednictwem PS Remote Play.

„Wygląd Backbone One - PlayStation Edition został stworzony przez nasz zespół projektowy we współpracy z genialnymi umysłami z PlayStation. Eleganckie kolory, materiały i wykończenia są inspirowane projektem bezprzewodowego kontrolera DualSense konsoli PS5, aż po przezroczyste przyciski i charakterystyczny, opływający wygląd. Idealnie komponuje się z innymi produktami z linii PS5, takimi jak zestaw słuchawkowy Pulse 3D, który można podłączyć bezpośrednio do Backbone One - PlayStation Edition” – powiedział Maneet Khaira – CEO, Backbone

Obrazek

Sony idzie drogą Microsoftu i przez nawiązanie współpracy z Backbone One chce sprawić, by gracze cieszyli się dużymi grami na małym ekranie – firma podkreśla, że jest to niezbędnik do gry na PlayStation za pomocą telefonu iPhone.

„Jeśli masz dostęp do szerokopasmowego internetu i konsolę PS5 lub PS4, podłącz iPhone'a do Backbone One i natychmiast zacznij grać w swoje gry na PS5 i PS4 za pomocą aplikacji PS Remote Play”.

Backbone One działa również z grami z App Store i innymi usługami streamingowymi, więc zapewne bez problemu za pomocą kontrolera włączycie także pozycje z chmury Microsoftu (Xbox Game Pass Ultimate).
eeeee ok :sarcasm1:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14144
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

02-08-2022, 18:10

czy to nie jest gówniany pomysł ? ;)

Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

02-08-2022, 19:29

Nareszcie z przyjemnością mogę coś dobrego napisać o grze AAA i to z PS4. Spiderman 2018 jest zakurwisty i to dokładnie z takich powodów z jakich przewidywałem.

Gra jest ni mniej ni więcej tylko chamskim klonem serii Batman-Arkham, gdzie oryginalność sprowadza się w zasadzie tylko do umiejętności bohatera bo siłą rzeczy Spajdi jest bardziej mobilny a mechanika bujania się niszczy tym jak bardzo jest zajebista. Poza tym - kloniarstwo jest tak daleko posunięte, że nie zawachano się dosłownie przekleić gości uzbrojonych w pałki elektryczne, tarcze policyjne a podczas bujania się na bohatera polują laserowe celowniki karabinów snajperskich i na wzór Batmana, każdy wymaga innego podejścia.

Absolutnie nie krytykuję braku oryginalności bo tutaj rzemiosło podniesione jest do rangi sztuki i bardzo dobrze, że gra opuści za chwilę smutny grajdołek konsolowy (przeszedłem na PS4 Pro) i trafi do PC Master Race, przez co PS4 stanie się literalnie Bloodborne-Machine.

Mam nadzieję, że Miles Morales jest przynajmniej tak samo dobry.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14144
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

02-08-2022, 19:49

hcpig pisze:
02-08-2022, 19:29
Mam nadzieję, że Miles Morales jest przynajmniej tak samo dobry.
jest lepszy bo czarny :sarcasm1:

a tym czasem klocek będzie miał swojego Kratosa ;)

Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

03-08-2022, 10:45

do Spidermana podchodziłem kilka razy, ciągle nie mogę się przekonać. Najbardziej irytują mnie ciosy spidermana który przecież nie zabija, ale ciosami w szczękę podbija przeciwników na 5 metrów do góry. strasznie mnie to drażni.

ostatnio poświęciłem czas na death's door, wyśmienity relaksujący indyczek. Polecam.

Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

03-08-2022, 18:48

Only_True_Believers pisze:
03-08-2022, 10:45
Najbardziej irytują mnie ciosy spidermana który przecież nie zabija, ale ciosami w szczękę podbija przeciwników na 5 metrów do góry. strasznie mnie to drażni.
Robi rzeczy dużo gorsze jak strącanie bandytów kopniakami z było nie było wieżowców i drapaczy chmur czy elektryfikacja ale nie wiem gdzie problem, każda gra z facetami w rajtuzach oparta jest na przemocy.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6707
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

03-08-2022, 21:57



Wczoraj zacząłem grać i jest naprawdę kozacko!!
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

04-08-2022, 13:35

hcpig pisze:
03-08-2022, 18:48
Only_True_Believers pisze:
03-08-2022, 10:45
Najbardziej irytują mnie ciosy spidermana który przecież nie zabija, ale ciosami w szczękę podbija przeciwników na 5 metrów do góry. strasznie mnie to drażni.
Robi rzeczy dużo gorsze jak strącanie bandytów kopniakami z było nie było wieżowców i drapaczy chmur czy elektryfikacja ale nie wiem gdzie problem, każda gra z facetami w rajtuzach oparta jest na przemocy.
dla mne to po prostu bezdennie głupie, w batmanie nie było tego tak mocno widać, To sie chyba nazywa Dysonans ludonarracyjny.
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

04-08-2022, 20:07

Only_True_Believers pisze:
04-08-2022, 13:35
dla mne to po prostu bezdennie głupie, w batmanie nie było tego tak mocno widać, To sie chyba nazywa Dysonans ludonarracyjny.
Można grać jako pacyfista, strzelajac pajęczyną przy ścianie możesz przylepić do niej wroga na stałe + łapanie ludzi cichymi atakami z powietrza, walka w Spidermania jest chyba jeszcze lepsza niż w Batmanach.
vicek pisze:
25-07-2022, 19:26
Że na Evo coś ujawnia , to moje przypuszczenia
Nie będzie tam Mortala, pewnie ujawnią wczesną zimą z premierą na wiosnę 2023:

https://www.gry-online.pl/newsroom/mort ... 22/z1227bd
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Bolt
rasowy masterfulowicz
Posty: 2046
Rejestracja: 25-12-2010, 18:32

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

08-08-2022, 13:30

Na Evo zasygnalizowano, że Tekken 8 już się robi. No i dobrze, pewnie do dwóch lat wypuszczą, z rok ponaprawiają kod sieciowy i się akurat z kumplami przerzucimy na to z siódemki ;)
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14144
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

16-08-2022, 13:39



grałbym :lol:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

18-08-2022, 20:50

Epic rozdaje za darmo prawdziwą trójkę Dooma (nie mylić z tym szitem z 2004 roku) czyli Doom 64.

Do tego jedna z najlepszych gier na PC ever czyli Mortal Kombat Trilogy trafiła do GoG, od czasu pudełek 25 lat temu nie było żadnej reddycji, jest w promocji -10%.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
PrezydentKosmosu
postuje jak opętany!
Posty: 428
Rejestracja: 16-10-2021, 12:56
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

24-08-2022, 23:54

Obrazek
Obrazek

Kiedy za gówniarza bawiłem się w robienie map do Duke Nukem 3d, to marzyła mi się totalna konwersja w świecie Fallouta. Taki fps w stylistyce Dooma / Duke'a, ale w post-apo, z elementami erpega - trochę zbierania zasobów, gadania z NPC-ami, questów - no ale przede wszystkim napierdalanie do bandziorów i mutantów. No i dostałem to cudo: Ashes 2063 i Ashes: Afterglow, od razu w dwóch częściach.

Jest to teoretycznie mod do Dooma, ale w praktyce to pełna gra - i to jaka w chuj zajebista. Na dodatek, zupełnie za darmo, w wersji standalone, więc nie wymaga nawet posiadania Duma. Polecałbym nawet bez mrugnięcia okiem gdyby była do kupienia za poważny pieniądz, a tak, to w ogóle nie ma o czym gadać - brać.

Wszystko trybi tam - jest klimat Falloutowo-MadMaxowy, jest zajebisty gunplay z pukawkami, które się czuje niemal tak, jakby je człowiek w łapcach trzymał, jest zajebisty soundtrack, jest uzi z tłumikiem, rewolwer, z którego można strzelać frajerom prosto w czaszkę, niezgorsza fabuła, znakomite i zróżnicowane projekty leveli, które są autentycznymi miejscami a nie tylko arenami do likwidacji przeciwników, jest radiacja, no chyba naprawdę nie trzeba mówić więcej. Brać.

https://www.moddb.com/mods/ashes-2063
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

25-08-2022, 07:37

PrezydentKosmosu pisze:
24-08-2022, 23:54
Obrazek
Obrazek

Kiedy za gówniarza bawiłem się w robienie map do Duke Nukem 3d, to marzyła mi się totalna konwersja w świecie Fallouta. Taki fps w stylistyce Dooma / Duke'a, ale w post-apo, z elementami erpega - trochę zbierania zasobów, gadania z NPC-ami, questów - no ale przede wszystkim napierdalanie do bandziorów i mutantów. No i dostałem to cudo: Ashes 2063 i Ashes: Afterglow, od razu w dwóch częściach.

Jest to teoretycznie mod do Dooma, ale w praktyce to pełna gra - i to jaka w chuj zajebista. Na dodatek, zupełnie za darmo, w wersji standalone, więc nie wymaga nawet posiadania Duma. Polecałbym nawet bez mrugnięcia okiem gdyby była do kupienia za poważny pieniądz, a tak, to w ogóle nie ma o czym gadać - brać.

Wszystko trybi tam - jest klimat Falloutowo-MadMaxowy, jest zajebisty gunplay z pukawkami, które się czuje niemal tak, jakby je człowiek w łapcach trzymał, jest zajebisty soundtrack, jest uzi z tłumikiem, rewolwer, z którego można strzelać frajerom prosto w czaszkę, niezgorsza fabuła, znakomite i zróżnicowane projekty leveli, które są autentycznymi miejscami a nie tylko arenami do likwidacji przeciwników, jest radiacja, no chyba naprawdę nie trzeba mówić więcej. Brać.

https://www.moddb.com/mods/ashes-2063
Grałem w tego moda bdb . Ogólnie polecał jeszcze Dion golden soul i wolfendoom blade od agony
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

27-08-2022, 21:28

Dorzucam Winter's Fury do GZDoom.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

02-09-2022, 10:27



szykuje sie coś fajnego.
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

02-09-2022, 19:11

Polecam też oblukac mod broniowy kar en tuk na gz doom . Robi ze starego dooma doom eternal , jeszcze nie wyszedł , ale to będzie niesamowita kosa
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14144
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

06-09-2022, 04:19

kto ogarnia gazetki komputerowe/konsolowe ten pewnie kojarzy ekipe

nagrali se film na 25-lecie

Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
ODPOWIEDZ