Przy muzyce o sporcie v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

07-05-2021, 11:59

Gratulacje dla Stali,Zastal ze srebrem,bardzo dobre finały,szkoda tylko,że w bańce i te dziadowskie sędziowanie.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2641
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

07-05-2021, 14:11

Daj spokój, mnie ten finał załamał.Pamiętam dobrze początek sezonu i stal notuje katastrofalny start na tyle, że ja już myślałem że nie wejdą do playoff.W tym samy czasie zastal sie rozkręcał, demolował każdego, wygrał z CSKA i dla mnie pewniakiem było 4-1/4-2.
A tu cyk Stal sie odbudowuje, załatwia sobie finał u siebie i niszczą niespodziewanie Zastal, w sumie bez większych problemów :D Sport jest piękny ale i brutalny
szczylun
zahartowany metalizator
Posty: 3379
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

08-05-2021, 19:55

LEWY SHOW, już hattric, a jeszcze graju :D
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2290
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-05-2021, 00:11

maciek z klanu pisze:
05-05-2021, 16:47
Jak w latach 90 uwielbiałem NBA to teraz na te koszykówkę bez obrony nie chce mieć patrzeć, trochę taka gra jak na placu
Obiema ręcyma się pod tym podpisze. Zero zaangażowania w obronie, zero walki przy zbiórkach, coraz mniej podstaw w wyszkoleniu indywidualnym, a więcej popisów i taniego efekciarstwa. Nie da się tego oglądać bez bólu zębów. Stern, a teraz Silver w pogoni za $ i produktem "family friendly" zabili rywalizycyjność tej gry. Teraz to banda kumpli, sowicie opłacanych przybijaczy piątek, politycznie zaangażowanych w wybiórczo wybrane tematy, którzy tak naprawde nie potrafią grać, a jedynie rzucać. Mam nadzieję, że "woke NBA" przez kilka lat pogeneruje straty i spadnie jej oglądalność, by przynajmniej niektóre pomysły Silvera, jak na przykład rzut za 4 pkt szczezły w zapomnieniu, a sowite kontrakty zostały zmiejszone. Marzę o tym, by wrócił hand checking i przepisy faworyzujące obronę i w miare swobodne wyrażanie swoich opinii na boisku. Na razie przestałem śledzić ten cyrk kompletnie, podobnie zresztą jak nowoczesną piłkę nożną.
535

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-05-2021, 07:09

Bardzo trafna analogia. Marketingowe szpagaty speców od szoł i sprzedaży wszystkiego zabiły w tych i pewnie nie tylko w tych dyscyplinach, twardą, a może nawet plemienną rywalizację. Rywalizację w której trzeszczały kości, a emocje nie tylko na placu boju , znacznie wykraczały poza czerwone pole. Dostajemy produkt, trzeba przyznać, że na każdej płaszczyźnie profesjonalnie zrealizowany i opakowany, ale tylko produkt. Rozrywkę dla statystyków w kapciach. Tak jak napisałem gdzieś wyżej. Od dawna nie mam serca do tego, by marnować czas i zawracać sobie głowę tym co się obecnie odbywa w sporcie.
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2290
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-05-2021, 10:13

^^

Papierkiem lakmusowym tego jak mi zbrzydł nowoczesny sport zespołowy jest to, że jeszcze 10 lat temu na tym forum z Adrianem wymienialiśmy serdeczności przy okazji wtop ulubionych drużyn. Teraz wzruszam jedynie ramionami i i nie śledzę profesjonalnych sportów zespołowych w ogóle, a większą radochę daje mi oglądanie dyscyplin olimpijskich i rywalizacji dzieciaków, gdy ganiają za piłką. Bardziej to szczere, radosne i zaskakujące, pomimo tego, że może poziom sportowy odstaje.
Co do profesjonalnych gier zespołowych- czekam aż to jebnie w przysłowiowych płomieniach. Będę jednym z pierwszych, który przy tym ognisku będzie palił kiełbaski. Pierwsze symptomy już są widoczne, jak choćby próba powstania Superligi, albo spadki oglądalnośc NBA.
https://www.sportspromedia.com/news/nba ... ip-tnt-tbs
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14261
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

10-05-2021, 00:48

hmm to był troszke dziwny weekend ;)

Lester - Newcastle 2:4 :sarcasm1:
Leeds - Tottenham 3:1 :sarcasm1:
finał LM dla Chelsea :sarcasm1:
Liverpool - Święci 2:0 :roll:
Aston Villa - United 1:3 :mrgreen: LM zapewniona 8)
Arsenal - West Brom 3:1 ;) a niech mają ;) przy okazji spuścili ich z ligi ;) jutro może dołączyć Fulham
Derby (Jóźwiek, Bielik, trener Rooney) ledwo się utrzymali w Championship
niestety w Championship nie będzie derby Sheffield bo Wednesday spadli do League One :roll:

Barca - Atletico 0:0 :roll:
Real - Sevilla 2:2 :roll: ale było blisko, w ostatniej chwili wyrównali :evil:
dobre było zamieszanie z karnymi, najpierw ręka w polu karnym Realu, potem kontra Benzemy 1na1 i faul w polu karnym
jeszcze nie widziałem aby VAR analizował jednocześnie 2 karniaki :lol: zwycięsko wyszła z tego Sevilla ;)
Atletico 77, Real, Barca 75, Sevilla 71

Spezia - Napoli 1:4 :roll: gol i asysta Zielińskiego
Inter - Sampdoria 5:1 :mrgreen:
Fiorentina - Lazio 2:0 ;)
Parma - Atalanta 2:5 :roll:
Juve - Milan 0:3 :facepalm:
Inter 85, Atalanta, Milan 72, Napoli 70, Juve 69, Lazio 64 i mecz zaległy

Legia nadal rozdaje prezenty, 0:0 ze Stalą :lol:
szczylun pisze:
08-05-2021, 19:55
LEWY SHOW, już hattric, a jeszcze graju :D
Obrazek

przy okazji zostali mistrzami ;) Lewy 39 ;) jeszcze 2 ;)

w F1 bez zmian :roll: Hamilton zaliczył 100 PP i niedługo bedzie 100 zwycięstwo :roll:
Ferrari niezle bo Leclerc 4 a Sainz 7 ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14759
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

10-05-2021, 08:12

Lewy to jest monster. Chyba ekipa Bayernu tez mu kibicuje, bo robią treningi pod akcje z Lewym, zeby namachał tych goli jak najwięcej. Gigant. Po kontuzji wraca jak gdyby nigdy nic i napierdala dalej....
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2641
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

12-05-2021, 09:41



W israelu dzień jak co dzień, liga, trzeba grać playofyy ale i trzeba sie kłaść kiedy lecą bomby :/
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14261
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

13-05-2021, 23:51

:roll:

tak jak przewidywałem trzecim spadkowiczem zostało Fulham
United - Lester 1:2 :roll: no niby rezerwy zagrały ale wszystko jedno, można było to przynajmniej zremisować
United - Liverpool podejście drugie ;) co prawda kibole tez się pojawili przed stadionem ale tym razem dobrze zamknęli bramę ;)
po mieście latały trefne autokary, troche szkoda bo jeden autokar Liverpool dorwali kibice ;)
2:4 :facepalm: a zapowiadało się całkiem niezle, do tego swojak i brak karniaka dla Liverpoolu a potem zaczeli człapać :roll:
i przewaga nad Lester poszła się jebać, tylko 4 oczka zostały :roll:
Chelsea - Arsenal 0:1 :wink:

Levante - Barca 3:3 :facepalm: nastepni kurwa jego mać i spadek na 3 miejsce, a wygrywali 2:0 :facepalm:
Granada - Real 1:4 :roll:
na szczeście Atletico - Sociedad 2:1 ;)
Sevilla - Valencia 1:0 :roll:
Atletico 80, Real 78, Barca 76, Sevilla 74

Napoli - Udinese 5:1 :roll: Zielu gol i asysta ;)
Atalanta - Benevento 2:0
Inter - Roma 3:1 :mrgreen:
Lazio - Parma 1:0
Sassuolo - Juve 1:3 :mrgreen:
Torino - Milan 0:7 :shock:
Atalanta, Milan 75, Napoli 73, Juve 72, Lazio 67 + mecz zaległy

puchar Niemiec dla Piszczka, 4:1 z Lipskiem
Piątek złamał kostke i Euro ma z głowy

Sporting mistrzem :mrgreen: w końcu :mrgreen:

Krychowiak z Rybusem wygrali krajowy puchar, Dynamo Kijów też ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14759
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

16-05-2021, 18:59

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14261
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

16-05-2021, 23:18



:sarcasm1:

tym czasem Newcastle postraszyło City przegrywając tylko 3:4 ;) hat-trick Torresa
Burnley - Leeds 0:4 w tym raz dla Klicha ;)
Brighton - West Ham 1:1 LM dla Fabiana sie oddala, Moder cały mecz, Karbownik ławka
Tottenham - Wilki 2:0 Kane 165 gol w lidze ;)
West Brom - Liverpool 1:2 :roll: a było tak blisko :roll: w ostatniej akcji Allison (bramkarz) trafił główką :roll:
Everton - Sheffield 0:1 :sarcasm1:

FA CUP dla Lester :mrgreen: 1:0 z Chelsea

Benfica - Sporting 4:3 :roll: mistrz już zapewniony ale to dopiero 1 porażka w tym sezonie na kolejke przed końcem :shock:

Rangers - Aberdeen 4:0 i uwaga uwaga
w 38 meczach, 32 wygrane i 6 remisów :mrgreen: 102 punkty :mrgreen: Celtic zdobył tylko 77 :sarcasm1:

mistrzem kebabów Besitkas :roll: różnicą bramek przed Galatarasay :roll: Sobiech strzelił 2 gole, razem 9, całkiem nieźle

Genoa - Atalanta 3:4 :roll:
Juve - Inter 3:2 ;)
Roma - Lazio 2:0
Fiorentina - Napoli 0:2 :roll: ZIeliński strzelił ale ostatecznie zmienili na swojaka
Drągowski dostał czerwoną z ławki za rzucanie kurwami z sędziego :sarcasm1:
Milan - Cagliari 0:0 ;)
Atalanta 78, Milan, Napoli 76, Juve 75, Lazio odpadło z zabawy

Atletico - Osasuna 2:1 ;)
Bilbao - Real 0:1 :roll:
Barca - Celta 1:2 :sarcasm1: to co oni opierdalają co istny cyrk na kółkach :sarcasm1: walczymy o pudło ;)
Villareal - Sevilla 4:0 :sarcasm1:

Milik hat-trick (karny) ale wygrali fartem (karny) ;)
Lyon stracił szanse na mistrza :roll:
Lille 80, PSG 79, Monaco 77, Lyon 76

Legia spuściła Podbeskidzie z ligi ;) oczywiście kibice musieli znowu zasmrodzić stadion :roll:
czemu nie ma przepisu że przerywamy mecz = walkower ? :roll:
w pucharach jako czwarty zagra Śląsk :roll:

Świątkowa zdobyla Rzym :mrgreen: w finale 2x 6:0 :sarcasm1:

awans na 10 miejsce w rankingu ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Duban
weteran forumowych bitew
Posty: 1080
Rejestracja: 14-03-2006, 13:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

17-05-2021, 11:25

Śląsk w pucharach to potwierdzenie klasy i jakości polskiej kopanej. Zupełnie mnie te 2 lub 4 mecze nie będą cieszyły.
If you believe the western sun
is falling down on everyone.
You're breaking free and the morning's come.
If you would know your time has come.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14261
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

17-05-2021, 15:47

tak przy okazji ;) Trałka rozegrał 400 mecz w lidze ;) oraz kadra na EURO ;)

Bramkarze: Łukasz Fabiański (West Ham United FC, Anglia), Łukasz Skorupski (Bologna FC 1909, Włochy), Wojciech Szczęsny (Juventus FC, Włochy)

Obrońcy: Jan Bednarek (Southampton FC, Anglia), Bartosz Bereszyński (UC Sampdoria, Włochy), Paweł Dawidowicz (Hellas Verona FC, Włochy), Kamil Glik (Benevento Calcio, Włochy), Michał Helik (Barnsley FC, Anglia), Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów, Ukraina), Kamil Piątkowski (Raków Częstochowa), Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań), Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa, Rosja)

Pomocnicy: Przemysław Frankowski (Chicago Fire, USA), Kamil Jóźwiak (Derby County FC, Anglia), Mateusz Klich (Leeds United FC, Anglia), Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin), Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw Moskwa, Rosja), Karol Linetty (Torino FC, Włochy), Jakub Moder (Brighton & Hove Albion FC, Anglia), Przemysław Płacheta (Norwich City FC, Anglia), Piotr Zieliński (SSC Napoli, Włochy)

Napastnicy: Dawid Kownacki (Fortuna Düsseldorf, Niemcy), Robert Lewandowski (FC Bayern München, Niemcy), Arkadiusz Milik (Olympique Marsylia, Francja), Karol Świderski (PAOK, Grecja), Jakub Świerczok (Piast Gliwice)

Lista rezerwowych: Rafał Augustyniak (Urał Jekaterynburg, Rosja), Kamil Grosicki (West Bromwich Albion FC, Anglia), Robert Gumny (FC Augsburg, Niemcy), Sebastian Szymański (Dinamo Moskwa, Rosja)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

18-05-2021, 09:16

Wreszcie zawody sportowe, które są ciekawe i pożyteczne jednocześnie, a nie jakieś kopanie i uderzanie piłki.

Kopanie mogił o rozmiarach 200 x 80 cm oraz 160 cm głębokości na czas - takie zawody odbyły się w rosyjskim Nowosybirsku.

Pierwsze miejsce w zawodach zajęła drużyna stowarzyszenia firm rytualnych "Dziedzictwo" z Omska, która wykopała mogiłę w 38 minut.


https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... -grabarze/

Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14261
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

19-05-2021, 23:09

zawsze było w czwartek ale tym razem będzie w środe ;)

United - Fulham 1:1 :roll: piękny gol Cavaniego ale reszta ? szkoda gadać, ale 2 miejsce zapewnione ;)
Brighton - City 3:2 :sarcasm1: a City wygrywało 2:0 grają od 10 minuty w 10 :sarcasm1: Moder cały mecz
może Karbownik wystąpi w ostatniej kolejce ? no bez sensu go sciagali z Legii :roll:
Chelsea - Lester 2:1 czyli udany rewanż za FA Cup ;) czyżby Lisy 2 sezon z rzędu na ostatniej prostej do LM złapały gume ? ;)
Newcastle - Sheffield 1:0 :roll:
Tottenham - Aston Villa 1:2 :sarcasm1: piekny gol na 1:0, potem Regulion bawił się w świętego mikołaja :sarcasm1:
najpierw swojak a potem głupie wybicie w polu karnym ;) Kane chce odejść
Crystal Palace - Arsenal 1:3 ale dopiero sie ogarneli w doliczonym czasie ;)
Burnley - Liverpool 0:3 :roll:
Fabian na rozgrzewce złapał kontuzje :roll:

puchar żabojadów dla PSG 2:0 z Monaco (Majecki grał) :roll:

puchar makaronów dla Juve 2:1 z Atalantą ;)

puchar kebabów dla Besitkasu :wink:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14759
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

22-05-2021, 17:40

41

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14261
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

22-05-2021, 18:01

czy to rozmiar buta ? ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
szczylun
zahartowany metalizator
Posty: 3379
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

22-05-2021, 18:02

trup pisze:
16-05-2021, 18:59
Obrazek
do poprawki :sarcasm1:
Awatar użytkownika
wonsz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2633
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

22-05-2021, 19:01

piękne osiągnięcie i zapisanie się w historii, może w końcu przestaną forsować debila Tomaszewskiego bo mu jeden mecz w 73 wyszedł.
rzułf
ODPOWIEDZ