Przy muzyce o sporcie v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

szczylun
zahartowany metalizator
Posty: 3349
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

26-11-2021, 17:28

Pary barażowe mistrzostw świata 2022
Szkocja – Ukraina
Walia – Austria
Rosja – Polska
Szwecja – Czechy
Włochy – Macedonia Północna
Portugalia – Turcja

Potencjalne pary finałów baraży
Szkocja / Ukraina – Walia / Austria
Rosja / Polska – Szwecja / Czechy
Włochy / Macedonia Północna – Portugalia / Turcja
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

26-11-2021, 17:39

szczylun pisze:
26-11-2021, 17:28
Pary barażowe mistrzostw świata 2022
Rosja – Polska
ja
I dobrze, będzie zemsta za smoleńsk, łukaszenkę i uchodźców.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

26-11-2021, 20:42

szczylun pisze:
26-11-2021, 17:28
Pary barażowe mistrzostw świata 2022
Szkocja – Ukraina
Walia – Austria
Rosja – Polska
Szwecja – Czechy
Włochy – Macedonia Północna
Portugalia – Turcja

Potencjalne pary finałów baraży
Szkocja / Ukraina – Walia / Austria
Rosja / Polska – Szwecja / Czechy
Włochy / Macedonia Północna – Portugalia / Turcja
Chyba lepiej nie można było trafić. Portugalczycy i Włosi mają przejebane. :-)
all the monsters will break your heart
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

26-11-2021, 20:45

nawet się im udało to losowanie, ale i tak przewiduję odpadnięcie
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10283
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

28-11-2021, 22:43

Musiał przyjść taki dzień - Legia wygrała mecz. Co prawda na "grę" obu zespołów nie dało się patrzeć na trzeźwo (co bardziej tyczy się Jagiellonii), mimo to wytrzymałem do końca, łudząc się, że może to będzie tylko jeden punkt dla stołecznej drużyny. :D Ciekawostka - trener Legii trzykrotnie zmieniał środkowego obrońcę: za Jędrzejczyka (zwichnięty bark lub złamany obojczyk) wszedł Johansson (uraz mięśnia dwugłowego uda), za niego zaś tuż po przerwie Rose (złamany nos). Koniec końców, tego ostatniego zluzował Pekhart - i wytrzymał do samego końca.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14141
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

28-11-2021, 23:15

Sybir pisze:
28-11-2021, 22:43
Musiał przyjść taki dzień - Legia wygrała mecz. Co prawda na "grę" obu zespołów nie dało się patrzeć na trzeźwo (co bardziej tyczy się Jagiellonii), mimo to wytrzymałem do końca, łudząc się, że może to będzie tylko jeden punkt dla stołecznej drużyny. :D Ciekawostka - trener Legii trzykrotnie zmieniał środkowego obrońcę: za Jędrzejczyka (zwichnięty bark lub złamany obojczyk) wszedł Johansson (uraz mięśnia dwugłowego uda), za niego zaś tuż po przerwie Rose (złamany nos). Koniec końców, tego ostatniego zluzował Pekhart - i wytrzymał do samego końca.
grunt że Johansson zdążył trafić przed przerwą ;) idziemy na mistrza :sarcasm1: :sarcasm1: :sarcasm1:
ciekawostka, kibole jak zwykle postanowili się popisać paląc flagi Jagi, nawet to ładnie wyszło

tyle że jak zwykle coś nie stykło :sarcasm1:


derby Poznania dla Lecha, Wisła z Radomiakiem skisła :sarcasm1:

tylko nie wiem po co to oglądać jak można było Chelsea - United ? :mrgreen:
co prawda wynik 1:1 a powinno być po 1 połowie chyba z 5:0 dla Chelsea ale De Gea był nie do ruszenia
nawet strzeliliśmy pierwszy bo Jorginho zgubił piłke i poszła kontra 2 na bramkarza, Sancho pyk i wygrywamy ;)
niestety potem Jorginho się zrehabilitował celnym karniakiem za długi faul Misaki Bisaki :facepalm:
ten koleś jest beznadziejny, oprócz wślizgów nic nie umi :roll: żelik zaczął z ławki, Harry pauzował za kartki (uff) a na ławce pojawił się Jones :lol: ale w końcówke pogliśmy wygrać, Mendy zrobił babola i podał piłke Fredowi który .......... mu ją oddał :facepalm:
potem była zmiana, Van De Beek wszedł i dał Fredowi karteczke z instrukcjami a komentator na to "jak lobujesz to rób to lepiej" :lol:
Arsenal - Newcastle 2:0 ;) Newcastle chyba zleci z hukiem
Liverpool - Święci 4:0
Brentford - Everton 1:0 ;)
w Burnley zima zaskoczyła drogowców ;) mecz z Tottenhamem odwołany, można była bałwany lepić ;)
w City też troche zasypało ale tylko do przerwy, niestety City - West Ham 2:1 :roll:
Lester - Watford 4:1 Vardy 2x i 127 goli w lidze, ominiety Anelka i Keane, dogoniony Hasselbaink ;)

Valencia - Rayo 1:1 :roll:
Real - Sevilla 2:1 :evil: Sevilla powinna po 30 minutach wygrywać 3:0 :evil: Real odskakuje w tabeli :roll:
Villareal - Barca 1:3 :mrgreen:
Sociedad w dupe, Atletico wygrywa

Juve - Atalanta 0:1 :roll: Czesnemu coś nie idzie :sarcasm1:
Venezia - Inter 0:2 :mrgreen: już tylko oczko za Milanem :mrgreen:
Milan - Sassuolo 1:3 :sarcasm1:
Roma - Torino 1:0
Napoli - Lazio 4:0

Augustyniak, Szymański, Zieliński po golu, Krycha nie trafił karniaka :sarcasm1:

ciekawostka w Portugalii
W Portugalii doszło do niecodziennego wydarzenia. W najwyższej klasie rozgrywkowej tego kraju zespół Belenenses wyszedł na mecz z Benficą w dziewiątkę. Wszystko za sprawą pandemii COVID-19, która zdziesiątkowała drużynę.
Zespół Belenenses z Lizbony poinformował w ostatnich dniach, że z zakażeniem koronawirusem zmaga się aż 17 zawodników. Mimo tego faktu prezes klubu Rui Pedro Soares zapowiedział, że nie będzie wnioskował o przełożenie meczu z Benficą.
Do przerwy Benfica prowadziła 7:0, a piłkarze Belenenses nie zdołali oddać nawet jednego strzału. Gospodarze na drugą część gry wyszli już tylko w siódemkę, a od razu po pierwszym gwizdku jeden z podopiecznych Filipe Candido zgłosił kontuzję. Jako że szkoleniowiec nie mógł wpuścić na boisko żadnego rezerwowego, sędzia musiał przerwać spotkanie – minimalna liczba graczy w jednym zespole to właśnie siedmiu zawodników. Mecz zakończył się walkowerem.
nasze skoki to jakaś padaka w tym sezonie
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10283
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

28-11-2021, 23:35

Żułek pisze:tylko nie wiem po co to oglądać jak można było Chelsea - United ? :mrgreen:
Bo chuj mnie obchodzą jakieś Chelsea i Manchestery? :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14141
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

29-11-2021, 01:28

Sybir pisze:
28-11-2021, 23:35
Żułek pisze:tylko nie wiem po co to oglądać jak można było Chelsea - United ? :mrgreen:
Bo chuj mnie obchodzą jakieś Chelsea i Manchestery? :D
patriota ? :sarcasm1:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10283
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

29-11-2021, 04:59

Żułek? :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

29-11-2021, 11:29

Sport to nie zdrowie?
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10283
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

29-11-2021, 11:54

Sport to zdrowie póki nie przyjedzie pogotowie. ¯\_(ツ)_/¯
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14141
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

29-11-2021, 12:22

taka ciekawostka o Czesiu z Legii ;)
Dziennikarz „PS” Łukasz Olkowicz ujawnia, że do drużyny Czesława Michniewicza dołączali piłkarze, których on nie widział wcześniej w akcji. O transferze kilku z nich dowiedział się z internetu. Nazwiska innych podsuwano mu, by sprawdzić, czy informacjami nie dzieli się z dziennikarzami.

„O przyjściu Yuriego Ribeiro, Ihora Charatina, Lirama Kastratiego i Çelhaki dowiedział się z internetu. Pod tymi transferami nigdy by się nie podpisał, dlatego jego zdaniem mu o nich nie mówili. (...) Trenerowi podsunięto nazwiska dwóch piłkarzy, którymi Legia miała się interesować, choć w rzeczywistości nie było ich na jej liście transferowej. Jeden z nich to lewy obrońca Ferencvarosu, Marcel Heister. Informacja o nim w kontekście transferu do Legii rzeczywiście pojawiła się w polskich mediach. Od tamtej pory – choć wciąż to brzmi groteskowo – nazwiska nowych piłkarzy starano się trzymać w tajemnicy przed trenerem." – pisze w najnowszym „Prześwietleniu” Łukasz Olkowicz.

„Szczelność trenera sprawdzali przy innym piłkarzu, Peterem Pokornym, pomocnikiem Red Bulla Salzburg. Do trenera późno w nocy zadzwonił Radosław Kucharski i powiedział, że ten zawodnik jutro przychodzi do Legii. Następnego dnia okazało się, że go jednak nie będzie. To był taki test.”
więcej w gazecie, w sumie to żadne zaskoczenie ;)
Sybir pisze:
29-11-2021, 04:59
Żułek? :D
Sybir ? :D
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

29-11-2021, 12:26

Słabo w męskiej koszykówce,wczoraj porażka w Lublinie z niemcami,wcześniej przegrana z żydami na wyjeździe.W lutym lub marcu dwumecz z Estonią,dobrze,że z grupy wychodzą aż 3 zespoły.

Za kilka dni mistrzostwa świata w kobiecej piłce ręcznej,dzięki dzikiej karcie grają nasze panny.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10283
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

29-11-2021, 12:28

E, nie chce mi się tłumaczyć żartu, Żułek - siadaj, niedostateczny. A ta ciekawostka to taka dość starawa, dbanie o czystość pomnika CM711 trwało i trwać będzie, aczkolwiek fajnie się czyta (po raz kolejny) teksty grillujące Mioduskiego - a chłopak robi przecież w Legii dobrą robotę.
Tego czempionatu w ręcznej nawet jestem ciekaw, choć nie jestem wielkim fanem dyscypliny i pewnie nie będę śledził, o kibicowaniu nie wspominając.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14141
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

29-11-2021, 12:42

aha zapomniłem ;)

Ralf Rangnick nowym trenerem Manchesteru United, może coś z tego będzie ;)
ale tylko do końca sezonu (póki co) ale potem ma zostać w klubie jako wujek dobra rada ;)
Sybir pisze:
29-11-2021, 12:28
Żułek - siadaj, niedostateczny.
często to w szkole słyszałem :lol:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
szczylun
zahartowany metalizator
Posty: 3349
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

29-11-2021, 21:58

łoszukały chuje, karakan wyjebał Robercika
Maruder
postuje jak opętany!
Posty: 657
Rejestracja: 02-01-2011, 22:21

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

30-11-2021, 05:07

Le cabaret.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

30-11-2021, 07:53

szczylun pisze:
29-11-2021, 21:58
łoszukały chuje, karakan wyjebał Robercika
Dziwny pęd po nagrodę jakiejś francuskiej gazety.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
ODPOWIEDZ