Przy muzyce o sporcie v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 14:06

Pięknie kibice wygwizdali uczczenie pamięci czarnego recydywisty i narkomana. Brawo!
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16171
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 14:16

535 pisze:
09-09-2021, 14:01
Ascetic pisze:
09-09-2021, 13:59
535 pisze:
09-09-2021, 13:56
Tomku. Weź mnie nie rozluźniaj. Co prawda na meczu nie byłem od trzynastu lat, ale zgduję, że na trybunach niewiele się zmieniło. Jestem pewien, że nadal jest jak było. Nie bądźmy dziećmi. Agresja, chamstwo i chęć poniżenia w każdy możliwy sposób jest nadal standardem. Ty zaś o jakimś buczeniu na klęczących kopaczy. Czy stadion to miejsce do wyrażania swojej religii względnie oddawania hołdów jakiejś bandziorce? ....Czekaj. z tym drugim się żem zagalopował ....
Specjalnie po tym jak przeczytałem jak się zachowało to bydło, poszukałem, spojrzałem. Bo akurat początku meczu nie widziałem. W tym konkretnie przypadku w większości byli to normalsi, rodziny z dziećmi, może nawet za pińcetplus. Bym jednak rozdzielił mecze motoru lublin od repry. Inne towarzycho na ten piknik przychodzi. Niestety z tymi samymi stadnymi zachowaniami, zakodowanymi przez pis i zjebów z konfy.
Nie no stary. Chyba masz obsesję. Gdzie byłeś na początku lat dziewięćdziesiątych, bo zgaduję, że nie na trybunach?
Jakie ma znaczenie, co było w 90? Znaczenie ma, że wczoraj, zamiast się jako tako zachować, bydło się zachowało po polaczkowatemu. Dla mnie sprawa jest klarowna. Bez niuansowania. A wystarczyło zająć się kubeczkiem piwka, czy dłubaniem w telefonie.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 14:17

Tez uważam że manifestowanie swoich przekonań podczas meczu przez pilkarzy to kompletny idiotyzm. Szopka.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
535

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 14:17

Daleki jestem od powtarzania zabiegu retorycznego z serii , kto kogo uczył jeść widelcem. Natomiast w tym przypadku apeluję, by nie dać się złapać brytolskiej cwelozie na lep walki z rasizmem, a już w szczególności w piłce kopanej. Niech te chuje sami się tłumaczą. Klękanie przed meczem w imię obchodów śmierci jakiegoś bandyty winno być zakazane. Podobnie jak każde pajacowanie nacechowane ideologicznie lub politycznie. W innym przypadku będziemy mieli tego typu sytuacje i rozważania przy każdej nadarzającej się okazji. Cud, że gdy ta wyżelowana pizda zabrała kolę ze stołu nie padły oskarżenia o rasizm..., a może padły?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16171
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 14:23

535 pisze:
09-09-2021, 14:17
Daleki jestem od powtarzania zabiegu retorycznego z serii , kto kogo uczył jeść widelcem. Natomiast w tym przypadku apeluję, by nie dać się złapać brytolskiej cwelozie na lep walki z rasizmem, a już w szczególności w piłce kopanej. Niech te chuje sami się tłumaczą. Klękanie przed meczem w imię obchodów śmierci jakiegoś bandyty winno być zakazane. Podobnie jak każde pajacowanie nacechowane ideologicznie lub politycznie. W innym przypadku będziemy mieli tego typu sytuacje i rozważania przy każdej nadarzającej się okazji. Cud, że gdy ta wyżelowana pizda zabrała kolę ze stołu nie padły oskarżenia o rasizm..., a może padły?
To nie znaczenia, co tam brytole sobie pierdolą. Bo to jest pokarm dla konfiarskich zjebów pokroju pacjenta. Dla mnie mogą pierdzieć, że na trybunach były ufoki. Nic by to nie zmieniło. Nie muszę, i nie przyjmuję ich retoryki. Ważne jest, że polskie bydło, zamiast zająć się swoimi sprawami, zajmuje się jakimiś obsesjami brytoli, i musi to oczywiście wyszydzić. Ja tu:

Obrazek

Taki samo poziom kultury, a właściwie jej braku. A wystarczyło się zająć swoimi sprawami, tyle, że takie przegrywy jak pacjent ich pewnie nie mają.

I jeszcze jedno. Przecież te tematy nie grzejesz Ty, nie grzeje ja. To woda na młyn konfiarzom i pisowcom. Jak nie lgbt, sars, to setki kilometrów stąd klękanko.
Ostatnio zmieniony 09-09-2021, 14:24 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 14:24

535 pisze:
09-09-2021, 14:17
Daleki jestem od powtarzania zabiegu retorycznego z serii , kto kogo uczył jeść widelcem. Natomiast w tym przypadku apeluję, by nie dać się złapać brytolskiej cwelozie na lep walki z rasizmem, a już w szczególności w piłce kopanej. Niech te chuje sami się tłumaczą. Klękanie przed meczem w imię obchodów śmierci jakiegoś bandyty winno być zakazane. Podobnie jak każde pajacowanie nacechowane ideologicznie lub politycznie. W innym przypadku będziemy mieli tego typu sytuacje i rozważania przy każdej nadarzającej się okazji. Cud, że gdy ta wyżelowana pizda zabrała kolę ze stołu nie padły oskarżenia o rasizm..., a może padły?
Poza tym gdy już raz pozwoliło się nawet przerywać spotkania po oskarżeniach o rasizm (najczęściej fałszywych) to jest to nagminnie wykorzystywane by osłabić przeciwnika. Dziwne, że nazwanie kogoś czarnuchem skutkuje wielkimi karami, ale już skurwysynem nie. Dla mnie ta druga jest zdecydowanie większą obelgą.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16171
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 14:25

Pacjent pisze:
09-09-2021, 14:24
535 pisze:
09-09-2021, 14:17
Daleki jestem od powtarzania zabiegu retorycznego z serii , kto kogo uczył jeść widelcem. Natomiast w tym przypadku apeluję, by nie dać się złapać brytolskiej cwelozie na lep walki z rasizmem, a już w szczególności w piłce kopanej. Niech te chuje sami się tłumaczą. Klękanie przed meczem w imię obchodów śmierci jakiegoś bandyty winno być zakazane. Podobnie jak każde pajacowanie nacechowane ideologicznie lub politycznie. W innym przypadku będziemy mieli tego typu sytuacje i rozważania przy każdej nadarzającej się okazji. Cud, że gdy ta wyżelowana pizda zabrała kolę ze stołu nie padły oskarżenia o rasizm..., a może padły?
Poza tym gdy już raz pozwoliło się nawet przerywać spotkania po oskarżeniach o rasizm (najczęściej fałszywych) to jest to nagminnie wykorzystywane by osłabić przeciwnika. Dziwne, że nazwanie kogoś czarnuchem skutkuje wielkimi karami, ale już skurwysynem nie. Dla mnie ta druga jest zdecydowanie większą obelgą.
ciebie cieniasie nikt nie musi osłabiać. Wystarczy, że piszesz. Jesteś tak bezdennie uprzedzony do wszystkiego w około, że aż dziw, że wychodzisz do tego mopsu po zasiłek.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 14:28

Pacjent jest uprzedzony do sars i lgbt i lewakow, ty do kościoła, prawakow I antyszczepow. Remis
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
535

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 14:33

W takim razie ja oddalę się do swoich spraw.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16171
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 14:38

maciek z klanu pisze:
09-09-2021, 14:28
Pacjent jest uprzedzony do sars i lgbt i lewakow, ty do kościoła, prawakow I antyszczepow. Remis
Jakbyś dostrzegł moją aktywność w postaci, bycia reaktywnym, to byłoby miło. Jest pewna różnica pomiędzy koleżką, który wbija z przekazem, dzień po dniu, a koleżką który reaguje. Zresztą był tu moment, i pewnie jeszcze nie raz będzie, że będzie zalew konfiarskiego gówna. Wystarczy dać pole do popisu i się zaczyna.

Tym samym, poproszę o choć trochę sumienności i uczciwości w ocenie. Biorąc pod uwagę intencje. Poza tym na bank nie znasz moich poglądów i zakładasz, czy bazujesz na tym co napisane zostało. Nie mam pełnej akceptacji dla środowisk lgbt, powiem więcej, mam umiarkowaną. Prawactwo jako takie, mam zlew i zieeeeww, nudy w huj, ale jak już mówimy o skrajnych gównach, typu ruskie trolle z konfy to inna inszość. Kościółek, no nie jest specjalnie lubiany. Owszem. Tyle, że ja nie wbijam z przekazem dnia. Raeguję na takie kurwy, co robią z tego miejsca wiec polityczny. Takie jak pacjent.

ps. Kowid. Bym zapomniał. Jakby była rzetelna informacja od nich to pewnie i by się nawet z sensem pogadało. a tak, jak ktoś z uporem maniaka, wkleja fejkowe newsy, to jak można reagować? Przecież to zwykły brak szacunku do ludzi z tego miejsca. Nie tylko ja grzecznie prosiłem o zaprzestanie takich praktyk i znalezienie sobie innych miejsc do takich zabaw. Nigdy też nie pisałem, że nie mam obaw np. co do szczepień. Mam, miałem, i bedę miał, tyle, że ja myślę innymi kategoriami. Nie polityka, tylko np. dbanie o rodzinę. O pracę. Bilansik plusów i minusów. Choćby też o to kto z jakim info do mnie dociera. No szurski lol kontent mógłby dotzreć w dwóch sytuacjach, albo bym był funkcjonariszem konfy, albo debilem nie potrafiącym czytać i rozumieć co się czyta. O logice nie wspomnę. Konkludując, tu mam alergię. Poza tym te ludziki, szurki są li tylko dla mnie żałosne i śmieszne.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 14:45

maciek z klanu pisze:
09-09-2021, 14:28
Pacjent jest uprzedzony do sars i lgbt i lewakow, ty do kościoła, prawakow I antyszczepow. Remis
On Ci tu nic nowego nie napisze poza totalnymi uprzedzeniami i swędzeniem dupy z powodu odmienności czyichś poglądów. Problem w tym, że idzie krok dalej, bo kilka razy przebierał tu nogami, żeby kogoś gdzieś podpierdolić za poglądy, przy użyciu oszczerstw, i namawiał do tego innych forumowiczów. Typowa postSB-cka menda.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16171
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 14:49

Pacjent pisze:
09-09-2021, 14:45
maciek z klanu pisze:
09-09-2021, 14:28
Pacjent jest uprzedzony do sars i lgbt i lewakow, ty do kościoła, prawakow I antyszczepow. Remis
On Ci tu nic nowego nie napiszę poza totalnymi uprzedzeniami i swędzeniem dupy z powodu odmienności czyichś poglądów. Problem w tym, że idzie krok dalej, bo kilka razy przebierał tu nogami, żeby kogoś gdzieś podpierdolić za poglądy, przy użyciu oszczerstw, i namawiał do tego innych forumowiczów. Typowa postSB-cka menda.
Na ciebie nie ma co specjalnie gonić. I tak jesteś przegrany w kilku miejscach i sytuacjach. Tutaj nie ma co namiawiać. Kazdy widzi co wypisujesz: lgbt, żydzi, pedofile w kościele cacy, co tam jeszcze było, teraz blm. Wszystkie prawakoidalne urojenia jakie można spotkać w polskim internecie. I nie są to misiu poglądy, sobie tam już nie tłumacz tego w główce, żeby ci było miło przed spankiem. A zwykły szowinizm, rasizm, ksenofobia. Dlatego też się kitrasz za klawiaturą.

Poza tym napisz coś jeszcze dzisiaj o czarnuchach, dla ciebie, to dobre miejsce dla twoich urojeń. Jak każde inne na forum*. Polecam.

* Jak zamknięty zostanie sars, tutaj musiałeś wbić z jazdami z chorej łepetyny. Ciekawe gdzie dalej będziesz się produkował? W księżach lubowałeś się w produkcji konfiarskiego kontentu, w polityce, w sporcie. Jest w czym wybierać.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 15:05

Warto dodać, że menda wypytuje znajomych o dossier niektórych forumowiczów. Najwidoczniej każdy z kim się nie zgadza musi mieć założoną teczkę.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16171
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 15:08

Mordeczko, po co pytać co się wie?

Zresztą, z tego co się zorientowałem, te strasznia, kilka innych akcji też są od ciebie. Chcesz o tym pogadać?

Mam opisać aktywność twoją i jeszcze jednego koleżki? Zasadniczo nie powinieneś chcieć. Choć z drugiej strony może już pora.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 15:16

Kolejne konfabulacje.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16171
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 15:19

Jasne. Też bym się wypierał. Tym bardziej, że .... czeka na swój bieg.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 15:20

Super :D
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Kilgore
rasowy masterfulowicz
Posty: 2141
Rejestracja: 21-12-2010, 20:34

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 15:22

Czy ktoś z obytych i światłych urzyszkodników może mnie oświecić po co kopaczom staniki pod koszulkami? Vide Szymański? Powaznie się pytam.
Wyobraź sobie że zawsze masz czas
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 15:23

Kilgore pisze:
09-09-2021, 15:22
Czy ktoś z obytych i światłych urzyszkodników może mnie oświecić po co kopaczom staniki pod koszulkami? Vide Szymański? Powaznie się pytam.
I po co zdejmować koszulkę po strzelonej bramce?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Kilgore
rasowy masterfulowicz
Posty: 2141
Rejestracja: 21-12-2010, 20:34

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 15:36

Kilgore pisze:
09-09-2021, 15:22
Czy ktoś z obytych i światłych urzyszkodników może mnie oświecić po co kopaczom staniki pod koszulkami? Vide Szymański? Powaznie się pytam.
Dobra już znalazłem, to trackery GPS.
Wyobraź sobie że zawsze masz czas
ODPOWIEDZ