Cytat dnia!

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Cytat dnia!

21-04-2021, 19:34

Prowadził, zamiast wychowawcy, który nie miał na to czasu, te wszelkie pogadanki o alko, narko, seksie, czy aborcji (wersja kk).
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: Cytat dnia!

21-04-2021, 19:35

Tu nie chodzi o nadzieje jakiegoś buca, lecz o gorliwych dyrektorów placówek. Troszkę się poszlajałem po gabinetach. Dyrektorzy szkół, a w szczególności tych średnich, są często dziwnymi ludźmi z chorymi ambicjami i tekstami w stylu : "tak dobre i szanowane liceum nie może tolerować, tego , czy tamtego...". Także nie o ministra się tu boję, lecz o kadrę, która w prostej linii jest odzwierciedleniem tego zjebanego narodku. Oczywiście nie twierdzę, że nie ma normalnych, odważnych i otwartych ludzi na tych stanowiskach. Żeby nie było zaraz afery.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Cytat dnia!

21-04-2021, 19:46

535 pisze:
21-04-2021, 19:35
Tu nie chodzi o nadzieje jakiegoś buca, lecz o gorliwych dyrektorów placówek. Troszkę się poszlajałem po gabinetach. Dyrektorzy szkół, a w szczególności tych średnich, są często dziwnymi ludźmi z chorymi ambicjami i tekstami w stylu : "tak dobre i szanowane liceum nie może tolerować, tego , czy tamtego...". Także nie o ministra się tu boję, lecz o kadrę, która w prostej linii jest odzwierciedleniem tego zjebanego narodku. Oczywiście nie twierdzę, że nie ma normalnych, odważnych i otwartych ludzi na tych stanowiskach. Żeby nie było zaraz afery.
Mnie to ominęło, bo wychowawca raczej nas bronił, jego interesowało tylko czy ktoś był dobry z matmy i przedmiotów zawodowych. Równy gość, niestety od kilku lat na wózku inwalidzkim, chyba przez alzheimera.


Gnoili tylko tych, którzy wpadli w osobnych szatniach obok warsztatów, na paleniu skręta z herą. Nie wywalili ich ze szkoły, ale mieli przejebane do samej matury.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5242
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Cytat dnia!

23-04-2021, 09:26

Obrazek
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Cytat dnia!

23-04-2021, 09:35

Dziennikarz: „Co sądzisz o pandemii koronawirusa?”

Jurgen Klöpp: „Słuchaj, jest jedna rzecz, która nie podoba mi się w życiu, to ludzie którzy wypowiadają się o bardzo ważnych sprawach, na które nie mają zielonego pojęcia. Dlaczego opinia trenera piłki nożnej jest na ten temat ważna? Przecież nie ma znaczenia, co na ten temat mówią sławni ludzie. Musisz omawiać takie sprawy z kompetentnymi ludźmi, a nie z ludźmi bez wiedzy, takimi jak ja. To lekarze powinni powiedzieć ludziom, co powinni robić, jak się zachowywać, nie trenerzy, nie sportowcy, nie politycy. Nie rozumiem ani polityki, ani epidemii... więc po co miałbym o tym mówić?

Jestem tylko źle ogolonym facetem w czapce z daszkiem."
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5242
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Cytat dnia!

27-04-2021, 09:25

Obrazek
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5242
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Cytat dnia!

29-04-2021, 09:19

Obrazek
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Cytat dnia!

29-04-2021, 10:20

hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10114
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Cytat dnia!

29-04-2021, 10:46

Ja pieprzę, jak mnie drażnią te wszystkie Holubko-Olbrychskie. Żyli jak pączki w maśle, system PRL ich hołubił, ich opór ograniczał się do zachlewania ryja w różnych knajpach. Arbitrzy elegancji się znaleźli i ludzie z mandatem do pouczania motłochu.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Cytat dnia!

29-04-2021, 10:48

Hatefire pisze:
29-04-2021, 10:46
Ja pieprzę, jak mnie drażnią te wszystkie Holubko-Olbrychskie. Żyli jak pączki w maśle, system PRL ich hołubił, ich opór ograniczał się do zachlewania ryja w różnych knajpach. Arbitrzy elegancji się znaleźli i ludzie z mandatem do pouczania motłochu.
Właściwie to za każdej władzy było im dobrze, tacy to wielcy bojownicy.
Jeszcze pani krystyna "dajcie wincyj na teatr" do nich pasuje.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Cytat dnia!

29-04-2021, 10:59

Hatefire pisze:
29-04-2021, 10:46
Ja pieprzę, jak mnie drażnią te wszystkie Holubko-Olbrychskie. Żyli jak pączki w maśle, system PRL ich hołubił, ich opór ograniczał się do zachlewania ryja w różnych knajpach. Arbitrzy elegancji się znaleźli i ludzie z mandatem do pouczania motłochu.
Ja pieprzę. weź zdejm kapelusz, bo tak wypada kiedy ktoś mądre rzeczy mówi. Chuj, że go nie lubisz. Za uszy? Za dykcję? Za świadomość własnego talentu? Bo "pieszczoszek komuny"? Ale źle mówi?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10114
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Cytat dnia!

29-04-2021, 11:52

trup pisze:
29-04-2021, 10:59
Ja pieprzę. weź zdejm kapelusz, bo tak wypada kiedy ktoś mądre rzeczy mówi. Chuj, że go nie lubisz. Za uszy? Za dykcję? Za świadomość własnego talentu? Bo "pieszczoszek komuny"? Ale źle mówi?
No, a co on takiego ciekawego mówi, poza jakimiś ogólnikami, okraszonymi cytatem z Gombrowicza? No mówi że źle jak niekompetentni ludzie rządzą. Boże, eureka. Tłucze jakieś banały po prostu z poziomu autorytetu i tyle. Poza tym legitymację do pouczania ma żadną. W dziedzinie aktorstwa być może.. "Prawo i pięść" świetny film.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
535

Re: Cytat dnia!

29-04-2021, 11:56

Tak z innej beczki. Jak się czuje wierny wyborca lewicy po ostatnich wydarzeniach?
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10114
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Cytat dnia!

29-04-2021, 12:07

535 pisze:
29-04-2021, 11:56
Tak z innej beczki. Jak się czuje wierny wyborca lewicy po ostatnich wydarzeniach?
Tak samo. Jak zawsze pisałem nie głosuję na tych, których lubię, tylko na tych których nie lubię mniej. Poza tym PO rozdzierająca szaty nad zdradą jest śmieszna, Jeszcze niedawno Pan Borys deklarował bezwarunkowe porpacie opozycji dla Funduszu. Odmieniło mu się jak Ziobro się znarowił i wyczuł szansę. Poza tym zastanawia mnie skąd pomysł, że jak Fundusz nie przejdzie upadnie rząd. Do przegłosowania skrócenia kadencji Sejmu trzeba 2/3 głosów. Już widzę jak ziobrowcy, gowinowcy i Konfa zagrożeni, że ich nie wybiorą znowu, za tym głosują.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Cytat dnia!

29-04-2021, 12:15

Hatefire pisze:
29-04-2021, 11:52
trup pisze:
29-04-2021, 10:59
Ja pieprzę. weź zdejm kapelusz, bo tak wypada kiedy ktoś mądre rzeczy mówi. Chuj, że go nie lubisz. Za uszy? Za dykcję? Za świadomość własnego talentu? Bo "pieszczoszek komuny"? Ale źle mówi?
No, a co on takiego ciekawego mówi, poza jakimiś ogólnikami, okraszonymi cytatem z Gombrowicza? No mówi że źle jak niekompetentni ludzie rządzą. Boże, eureka. Tłucze jakieś banały po prostu z poziomu autorytetu i tyle. Poza tym legitymację do pouczania ma żadną. W dziedzinie aktorstwa być może.. "Prawo i pięść" świetny film.
No oczywiście... nie eureka. Oczywistość. Truizm. Banał. Koniec dyskusji.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
535

Re: Cytat dnia!

29-04-2021, 12:21

Hatefire pisze:
29-04-2021, 12:07
535 pisze:
29-04-2021, 11:56
Tak z innej beczki. Jak się czuje wierny wyborca lewicy po ostatnich wydarzeniach?
Tak samo. Jak zawsze pisałem nie głosuję na tych, których lubię, tylko na tych których nie lubię mniej. Poza tym PO rozdzierająca szaty nad zdradą jest śmieszna, Jeszcze niedawno Pan Borys deklarował bezwarunkowe porpacie opozycji dla Funduszu. Odmieniło mu się jak Ziobro się znarowił i wyczuł szansę. Poza tym zastanawia mnie skąd pomysł, że jak Fundusz nie przejdzie upadnie rząd. Do przegłosowania skrócenia kadencji Sejmu trzeba 2/3 głosów. Już widzę jak ziobrowcy, gowinowcy i Konfa zagrożeni, że ich nie wybiorą znowu, za tym głosują.
Tylko widzisz pan, panie szanowny tu już nie chodzi o to nad czym się debatuje. Tu bardziej chodzi o sam fakt, że światopoglądowi wrogowie na śmierć i życie dogadują się pod stołem i to w takiej jak obecna , sytuacji. Przecież to jest jak splunięcie w twarz i nasranie na dywan jednocześnie. WiP dla nich wszystkich. Teraz i zawsze.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Cytat dnia!

29-04-2021, 12:28

Obrazek
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16136
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Cytat dnia!

29-04-2021, 12:32

Hatefire pisze:
29-04-2021, 12:07
535 pisze:
29-04-2021, 11:56
Tak z innej beczki. Jak się czuje wierny wyborca lewicy po ostatnich wydarzeniach?
Tak samo. Jak zawsze pisałem nie głosuję na tych, których lubię, tylko na tych których nie lubię mniej. Poza tym PO rozdzierająca szaty nad zdradą jest śmieszna, Jeszcze niedawno Pan Borys deklarował bezwarunkowe porpacie opozycji dla Funduszu. Odmieniło mu się jak Ziobro się znarowił i wyczuł szansę. Poza tym zastanawia mnie skąd pomysł, że jak Fundusz nie przejdzie upadnie rząd. Do przegłosowania skrócenia kadencji Sejmu trzeba 2/3 głosów. Już widzę jak ziobrowcy, gowinowcy i Konfa zagrożeni, że ich nie wybiorą znowu, za tym głosują.
Sporo ogólników w tej wypowiedzi. Na całe szczęcie nie z perspektywy aktorskiego "autorytetu" ;-)

Teraz bez zbędnych złośliwości.

Powiem Tobie, że w tym wszystkim jest jeden mały myk. Pół roku temu, wypowiedzi typu: "faszyści", "totalitaryści" - wszystko w kontekście zaostrzenia prawa aborcyjnego. Wczoraj, "luz, dla dobra lolandii, opierdolimy deal'a". Tutaj jak dla mnie jest główny ból dupy. I boli mnie obok tego, co powyżej napisałem, też to, że setki jak nie tysiące młodych ludzi, którzy w dalszej perspektywie, byli perspektywą dla tego kurwidołka, czuje się oszukanych. Co zresztą wylewa się aktualnie w internecie. Dla mnie jest to przykre, jak ta młodzież na to reaguje i jak zaprzepaszczono jej energię.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16136
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Cytat dnia!

29-04-2021, 12:35

Bloodcult pisze:
29-04-2021, 12:28
Obrazek
Uwielbiam jak takie katolskie pomioty się aktywują. A i ten pisowy pomiot też. No ten mad. Chwile radości w tym smutnym jak pizda życiu. Na zdrowie przegrywy!
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Cytat dnia!

29-04-2021, 12:38

Zapiekła dupa że twoją kochaną partyjkę obrażają ?
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
ODPOWIEDZ