Cytat dnia!

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Cytat dnia!

15-07-2021, 10:15

Triceratops pisze:
15-07-2021, 10:09
ej trupie zaloz temat "pisowiec powiedzial" bo wiekszosc twoich wklejek to obsesja na punkcie pisowcow
Kto ma ten ma. Wszędzie widzisz moje cytaty o pisowcach. Ja nawet nie wiem czy ten koleś to pisowiec... p prostu pierdolnął mądrość i tyle. Se załóż temat o konfederacji.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Cytat dnia!

15-07-2021, 10:22

Ale przeciez ja nie gadam o zadnej konfederacji, masz zwidy xd? I nie mow, ze nie wiesz, ze prezes banku to pisowiec z nadania tak jak glapinski i reszta
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Cytat dnia!

15-07-2021, 10:32

Kurwa, pisu nie można, bo obsesja, konfederacji, bo agitacja i szkalowanie :(
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Cytat dnia!

15-07-2021, 10:38

Scorn pisze:
15-07-2021, 09:50
niezastąpiona Krysia Pawłowicz:

We środę,14 lipca rocznica wybuchu rewolucji francuskiej /1789 r/.
Ogrom zbrodni,ateizmu,zapaść kulturowa...
Narodziny współczesnego lewactwa,anarchii,bluźnierstwa i
satanizmu.Podkręcone póżniej rewolucją bolszewicką w 1917 r.w Rosji
Jak można czcić takie zdarzenia..?


widzę same pozytywy
https://twitter.com/i/status/1415412660737282048
"Trybunał Konstytucyjny jest niepotrzebny...."
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Cytat dnia!

15-07-2021, 10:39

Triceratops pisze:
15-07-2021, 10:22
Ale przeciez ja nie gadam o zadnej konfederacji, masz zwidy xd? I nie mow, ze nie wiesz, ze prezes banku to pisowiec z nadania tak jak glapinski i reszta
Nie nie wiedziałem kim on jest. Ale skoro mówisz, że pisowiec....
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Cytat dnia!

15-07-2021, 11:00

Spoko, w sumie racja, mogles nie wiedziec
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5242
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Cytat dnia!

16-07-2021, 09:22

Jako dzieciak słuchałem dużo death metalu. Słuchałem Cradle Of Filth, Slipknota i podobnych rzeczy. Myślę, że mógłbym kiedyś wejść w ten świat. Jako dzieciak nauczyłem się tych wszystkich riffów. Nigdy nie myślałem o tym, żeby nagrać metalową płytę, ale nie miałbym nic przeciwko temu
Niejaki Ed Sheeran...
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Cytat dnia!

19-07-2021, 15:59

jakiś komentarz...
"Opozycja powinna wnieść projekt ustawy zakazującej bezdzietnym kawalerom posiadania domów dwukondygnacyjnych przy głównych ulicach Żoliborza, a w uzasadnieniu stwierdzić, że nie jest to ustawa skierowana przeciwko komukolwiek, bo chodzi o uporządkowanie rynku mieszkaniowego."
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Antton213
weteran forumowych bitew
Posty: 1349
Rejestracja: 26-07-2019, 08:54

Re: Cytat dnia!

21-07-2021, 12:02

Obrazek
Chcę podziękować każdemu pracownikowi Amazona i każdemu klientowi Amazona, bo to wy za to zapłaciliście
brazzers, po swoim pierwszym locie w kosmos;)
Awatar użytkownika
Fanatyk
weteran forumowych bitew
Posty: 1339
Rejestracja: 02-09-2015, 20:23

Re: Cytat dnia!

21-07-2021, 19:54

Ten tekst jest esencją ludzkiego charakteru.
,,Jacques Attali był doradcą François Mitterranda (byłego prezydenta Francji) i w 1981 roku napisał tak: "W przyszłości będzie to kwestia znalezienia sposobu na zmniejszenie populacji. Zaczniemy od starców, ponieważ po przekroczeniu 60-65 roku życia człowiek żyje dłużej niż produkuje, a to drogo kosztuje społeczeństwo. Potem słabi, potem bezużyteczni, którzy nic nie wnoszą do społeczeństwa, bo będzie ich coraz więcej, a zwłaszcza w końcu głupi. Eutanazja skierowana do tych grup; eutanazja musi być niezbędnym instrumentem naszych przyszłych społeczeństw, we wszystkich przypadkach. Oczywiście, nie będziemy mogli wykonywać egzekucji ani organizować obozów. Pozbędziemy się ich poprzez przekonanie ich, że jest to dla ich własnego dobra. Zbyt duża populacja, w większości niepotrzebna, jest czymś zbyt kosztownym z ekonomicznego punktu widzenia. Społecznie też o wiele lepiej jest dla ludzkiej maszyny zatrzymać się nagle, niż stopniowo pogarszać jej stan. Nie będziemy w stanie zdać testów na inteligencję milionów ludzi, możecie sobie wyobrazić! Znajdziemy coś lub spowodujemy; pandemię, która będzie wymierzona w określonych ludzi, prawdziwy kryzys ekonomiczny lub nie, wirus, który dotknie starców lub osoby starsze, to nie ma znaczenia, słabi i bojaźliwi ulegną. Głupi uwierzą w to i poproszą o leczenie. Zadbamy o to, by zaplanować leczenie, leczenie, które będzie rozwiązaniem. Selekcja idiotów dokona się więc sama: pójdą do rzeźni sami."
Fragment ten pochodzi z jego książki "Krótka historia przyszłości", wydanej we Francji w 2006 roku.
DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!
shitshow
postuje jak opętany!
Posty: 646
Rejestracja: 15-10-2020, 13:48

Re: Cytat dnia!

22-07-2021, 14:24

^

„Tekst udostępniany na Facebooku w niczym nie przypomina tekstu oryginalnego. To tak, jakby powiedzieć, że napisałem »Mein Kampf«”. Jacques Attali dla AFP Factuel
We can't hear nothing
but propaganda and commercials, sermons and machine gun fire.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Cytat dnia!

22-07-2021, 15:29

<itsck>.... nie poszło temu Fanatyku.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Scorn
w mackach Zła
Posty: 701
Rejestracja: 23-07-2012, 10:58
Lokalizacja: Þríhnúkagígur

Re: Cytat dnia!

22-07-2021, 15:39

Fanatyk pisze:
21-07-2021, 19:54
Ten tekst jest esencją ludzkiego charakteru.
,,Jacques Attali był doradcą François Mitterranda (byłego prezydenta Francji) i w 1981 roku napisał tak: "W przyszłości będzie to kwestia znalezienia sposobu na zmniejszenie populacji. Zaczniemy od starców, ponieważ po przekroczeniu 60-65 roku życia człowiek żyje dłużej niż produkuje, a to drogo kosztuje społeczeństwo. Potem słabi, potem bezużyteczni, którzy nic nie wnoszą do społeczeństwa, bo będzie ich coraz więcej, a zwłaszcza w końcu głupi. Eutanazja skierowana do tych grup; eutanazja musi być niezbędnym instrumentem naszych przyszłych społeczeństw, we wszystkich przypadkach. Oczywiście, nie będziemy mogli wykonywać egzekucji ani organizować obozów. Pozbędziemy się ich poprzez przekonanie ich, że jest to dla ich własnego dobra. Zbyt duża populacja, w większości niepotrzebna, jest czymś zbyt kosztownym z ekonomicznego punktu widzenia. Społecznie też o wiele lepiej jest dla ludzkiej maszyny zatrzymać się nagle, niż stopniowo pogarszać jej stan. Nie będziemy w stanie zdać testów na inteligencję milionów ludzi, możecie sobie wyobrazić! Znajdziemy coś lub spowodujemy; pandemię, która będzie wymierzona w określonych ludzi, prawdziwy kryzys ekonomiczny lub nie, wirus, który dotknie starców lub osoby starsze, to nie ma znaczenia, słabi i bojaźliwi ulegną. Głupi uwierzą w to i poproszą o leczenie. Zadbamy o to, by zaplanować leczenie, leczenie, które będzie rozwiązaniem. Selekcja idiotów dokona się więc sama: pójdą do rzeźni sami."
Fragment ten pochodzi z jego książki "Krótka historia przyszłości", wydanej we Francji w 2006 roku.
Ty jesteś esencją. Szurostwa.

Jeśli depopulacja wymierzona ma być w głupich, to przykro mi fanatyku, ale myślę że większość osób z tego forum przeżyje ciebie i zatańczy na twoim masterfulowym grobie.

BTW widziałem filmik jak protestują antyszczepionkowcy w jakimś polskim mieście. Prawie każdy miał wyraz twarzy jakby tęsknił za rozumem. Pewnie gdyby go o coś zapytać, nie umiałby poprawnego zdania sklecić po polsku. Za to doskonale opanowali sztukę linkowania artykułów i filmików na temat plandemii. Tacy specjaliści-epidemiolodzy co ostatni kontakt z nauką mieli na biologii w podstawówce. To ta elita która przetrwa zarazę?
Czy oni zapoczątkują nowy lepszy świat po apokalipsie?
heykvísl og ofn
Awatar użytkownika
Fanatyk
weteran forumowych bitew
Posty: 1339
Rejestracja: 02-09-2015, 20:23

Re: Cytat dnia!

22-07-2021, 16:16

Ty jesteś esencją. Szurostwa.

Jeśli depopulacja wymierzona ma być w głupich, to przykro mi fanatyku, ale myślę że większość osób z tego forum przeżyje ciebie i zatańczy na twoim masterfulowym grobie.

BTW widziałem filmik jak protestują antyszczepionkowcy w jakimś polskim mieście. Prawie każdy miał wyraz twarzy jakby tęsknił za rozumem. Pewnie gdyby go o coś zapytać, nie umiałby poprawnego zdania sklecić po polsku. Za to doskonale opanowali sztukę linkowania artykułów i filmików na temat plandemii. Tacy specjaliści-epidemiolodzy co ostatni kontakt z nauką mieli na biologii w podstawówce. To ta elita która przetrwa zarazę?
Czy oni zapoczątkują nowy lepszy świat po apokalipsie?
Kolejny prawidłowo wyszczepiony barani łeb.
DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!
Awatar użytkownika
Antton213
weteran forumowych bitew
Posty: 1349
Rejestracja: 26-07-2019, 08:54

Re: Cytat dnia!

23-07-2021, 00:16

plus taki, że żyd, został oczerniony, sam walił w obrzezanenego chuja, teraz się dziwi, że mu z dupy stodołę robią
Jacques Attali w 1993 r. ustąpił wskutek skandalu po ujawnieniu informacji, że EBOiR wydał więcej pieniędzy na własne potrzeby (m.in. ponad 100 mln dolarów na wyposażenie londyńskiej siedziby banku) niż na pomoc dla krajów Europy Środkowej i Wschodniej oraz byłego ZSRR, która jest głównym zadaniem Banku.
już wtedy pieniądze powinny płynąć do nas szerokim strumieniem, bo nam się należało, ale nie.. żyd to przyblokował
trzeba oczerniać tego doradcę mitterranda, trzeba go walić, po trzkroć, jak trójcę;)
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16165
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Cytat dnia!

30-07-2021, 13:07

Obrazek

Ciekawe, czy p Zosia zabrała ze sobą petardy do Tokio, bo na razie tylko się fejs grzeje. A przecież potrafi nie tylko sama się odpalić.

#bekazkatoli
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Cytat dnia!

30-07-2021, 13:59

poiwnna być oddzielna olimpiada dla Ideologii LGBTQ+.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Antton213
weteran forumowych bitew
Posty: 1349
Rejestracja: 26-07-2019, 08:54

Re: Cytat dnia!

30-07-2021, 14:02

klepaczka, giń szatanie!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16165
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Cytat dnia!

30-07-2021, 14:12

trup pisze:
30-07-2021, 13:59
poiwnna być oddzielna olimpiada dla Ideologii LGBTQ+.
Święte słowa. Tak ja te:

Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5242
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Cytat dnia!

20-08-2021, 12:54

Obrazek
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
ODPOWIEDZ