Cytat dnia!

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4586
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Cytat dnia!

23-10-2021, 10:48

Bloodcult pisze:
23-10-2021, 09:51
...i właśnie w imię tych zasad 535 marnuje swój czas na szukanie i czytanie artykułów o tym że go Kościół "okradł" na 7 zł rocznie na swoje emerytury :D
Akurat taką wiedzę powinien mieć każdy obywatel. Może by się w końcu udało pogonić czarną mafię.
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4586
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Cytat dnia!

23-10-2021, 10:53

535 pisze:
23-10-2021, 10:01
empir pisze:
23-10-2021, 09:46
Fajna. Trochę utopijna ale co tam.
Gdzie widzisz utopię? Konkretnie.
W tym że nic z tego nie wyjdzie.
I nawet nie trzeba analizować poparcia społecznego (i nie poparcia przy okazji) podczas wszelkich wyborów do sejmu.
Większość głosuję na mniejsze zło, większość daje się nabrać na obiecanki. Tego nie zmienisz.
Chyba że akurat jakaś masowa zagłada podczas obradów sejmu będzie.
535

Re: Cytat dnia!

23-10-2021, 11:04

empir pisze:
23-10-2021, 10:53
535 pisze:
23-10-2021, 10:01
empir pisze:
23-10-2021, 09:46
Fajna. Trochę utopijna ale co tam.
Gdzie widzisz utopię? Konkretnie.
W tym że nic z tego nie wyjdzie.
I nawet nie trzeba analizować poparcia społecznego (i nie poparcia przy okazji) podczas wszelkich wyborów do sejmu.
Większość głosuję na mniejsze zło, większość daje się nabrać na obiecanki. Tego nie zmienisz.
Chyba że akurat jakaś masowa zagłada podczas obradów sejmu będzie.
Czekaj, bo mnie ta żelazna logika rozluźniła. Czy ja gdzieś napisałem, że swym działaniem chcę coś zmienić? Chyba jasno dałem sygnał, że chcę być jedynie w zgodzie z samym sobą. Spróbuj pomyśleć nie od strony ludu, a od strony własnego ja. Czysty egoizm, który być może zakończy się katastrofą, ale panie. Co ja mogę? Tymczasem idę coś zrobić. Balustrada nie złoży się sama.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Cytat dnia!

23-10-2021, 11:30

Tę balustradę to chyba od miesiąca robisz :D
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
535

Re: Cytat dnia!

23-10-2021, 11:47

Bloodcult pisze:
23-10-2021, 11:30
Tę balustradę to chyba od miesiąca robisz :D
Żeby być perfekcyjnie precyzyjnym to od marca 2020. Nie jestem idealny. Wtedy ją zdemontowałem. Materiał dokupiłem w tym tygodniu. Piszę o tym od kilku dni. Także tradycyjnie mijasz się z prawdą, ale jednocześnie masz rację. :lol:
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4586
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Cytat dnia!

23-10-2021, 12:07

535 pisze:
23-10-2021, 11:04
empir pisze:
23-10-2021, 10:53
535 pisze:
23-10-2021, 10:01


Gdzie widzisz utopię? Konkretnie.
W tym że nic z tego nie wyjdzie.
I nawet nie trzeba analizować poparcia społecznego (i nie poparcia przy okazji) podczas wszelkich wyborów do sejmu.
Większość głosuję na mniejsze zło, większość daje się nabrać na obiecanki. Tego nie zmienisz.
Chyba że akurat jakaś masowa zagłada podczas obradów sejmu będzie.
Czekaj, bo mnie ta żelazna logika rozluźniła. Czy ja gdzieś napisałem, że swym działaniem chcę coś zmienić? Chyba jasno dałem sygnał, że chcę być jedynie w zgodzie z samym sobą. Spróbuj pomyśleć nie od strony ludu, a od strony własnego ja. Czysty egoizm, który być może zakończy się katastrofą, ale panie. Co ja mogę? Tymczasem idę coś zrobić. Balustrada nie złoży się sama.
Spoko, też tak robię. A przynajmniej mam taką nadzieję.
No ale to nic nie zmieni niestety. Poza tym, że we właściwy sposób skorzystać z przyskygującego ci prawa.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Cytat dnia!

23-10-2021, 13:59

empir pisze:
23-10-2021, 10:48
Bloodcult pisze:
23-10-2021, 09:51
...i właśnie w imię tych zasad 535 marnuje swój czas na szukanie i czytanie artykułów o tym że go Kościół "okradł" na 7 zł rocznie na swoje emerytury :D
Akurat taką wiedzę powinien mieć każdy obywatel. Może by się w końcu udało pogonić czarną mafię.
W sumie nie głupie aby się z dwa razy z tacą przelecieć i raz na zawsze zamknąć mordy szajbusom :)

Oczywiście wiem że mord to nie zamknie bo szajba eskaluje ale próbować warto :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
535

Re: Cytat dnia!

23-10-2021, 14:06

Bloodcult pisze:
23-10-2021, 13:59
empir pisze:
23-10-2021, 10:48
Bloodcult pisze:
23-10-2021, 09:51
...i właśnie w imię tych zasad 535 marnuje swój czas na szukanie i czytanie artykułów o tym że go Kościół "okradł" na 7 zł rocznie na swoje emerytury :D
Akurat taką wiedzę powinien mieć każdy obywatel. Może by się w końcu udało pogonić czarną mafię.
W sumie nie głupie aby się z dwa razy z tacą przelecieć i raz na zawsze zamknąć mordy szajbusom :)

Oczywiście wiem że mord to nie zamknie bo szajba eskaluje ale próbować warto :)
Rozumiem, że tych którzy nazywają degeneratów i złodziei po imieniu określasz szajbusami. Wolałbyś te sprawy przemilczeć. Nie jestem wcale zdziwiony. Twa moralność przypomina drewniany wychodek. Drzwi oberwane i wszędzie nasrane. Najbardziej we łbie.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Cytat dnia!

23-10-2021, 14:44

Dorosły człowiek zdaje sobie sprawę że podatki nie zawsze idą na to co się chce :)

W sumie powinno być Ci wszystko jedno bo nie pracując prawie ich nie płacisz :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4586
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Cytat dnia!

23-10-2021, 14:47

Bloodcult pisze:
23-10-2021, 13:59


W sumie nie głupie aby się z dwa razy z tacą przelecieć i raz na zawsze zamknąć mordy szajbusom :)

Oczywiście wiem że mord to nie zamknie bo szajba eskaluje ale próbować warto :)
Pod warunkiem że nie dostaną ani grosza z budżetu państwa, miasta itd a podatki płacić będą jak każdy. Wtedy niech zapierdalają z tacą ile chcą.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10109
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Cytat dnia!

23-10-2021, 14:54

Bloodcult pisze:
23-10-2021, 13:59
W sumie nie głupie aby się z dwa razy z tacą przelecieć i raz na zawsze zamknąć mordy szajbusom :)
No tylko oni dobrze wiedzą że przy obecnych trendach bez państwowego cycka nie da się utrzymać tak rozbuchanej organizacji, zwłaszcza że łatwiej wiernym wrzucić 20 Pln raz na tydzień niż przejąć na barki finansowanie tej organizacji bez państwowej kroplówki. Potwierdza to fakt masowych apostazji rodaków emigrujących do Niemiec kiedy się dowiadują ile podatku kościelnego musieliby dopłacić :D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
535

Re: Cytat dnia!

23-10-2021, 14:59

Bloodcult pisze:
23-10-2021, 14:44
Dorosły człowiek zdaje sobie sprawę że podatki nie zawsze idą na to co się chce :)

W sumie powinno być Ci wszystko jedno bo nie pracując prawie ich nie płacisz :)
Dorosły człowiek nie powinien się zgadzać na to by ktoś bezczelnie ruchał go w dupsko. Wiadomo jednak, że to nie jest twój przypadek. Poza tym sugerujesz, że nie pracując nie płacę podatków? Możesz napisać coś więcej na ten temat? Jestem przekonany, że od stycznia 2020 zapłaciłem więcej podatków, niż niejeden pozostający w tak zwanym stosunku pracy. W związku z tym mam prawo o tym pisać i akurat w przypadku tych kurew wyjątkowo i wybitnie, nie jest mi wszystko jedno. Poza tym dziwnie omijasz fakt, że to nie jest 7 zyla, a zdecydowanie więcej. Twe zakłamanie jest nieprawdopodobne. Nie wiem na co liczysz pierdoląc te bzdety? Myślisz, że ktoś w to uwierzy?
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Cytat dnia!

23-10-2021, 15:03

@Hatefire
No bo takie rozwiązanie jest głupie. Nie masz gwarancji że to co pobiera państwo jest przekazywane tam gdzie wierni by sobie tego życzyli albo nawet i tam gdzie tego realnie potrzeba.

Ja bym wolał że niczego nie finansujemy a zrzutki (jawne) robią konkretne parafie na konkretne cele. Jak masz fajne cele to i kasa się zbiera (patrz o. Szustak czy łódzcy jezuici)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Cytat dnia!

23-10-2021, 15:06

535 pisze:
23-10-2021, 14:59
Bloodcult pisze:
23-10-2021, 14:44
Dorosły człowiek zdaje sobie sprawę że podatki nie zawsze idą na to co się chce :)

W sumie powinno być Ci wszystko jedno bo nie pracując prawie ich nie płacisz :)
Dorosły człowiek nie powinien się zgadzać na to by ktoś bezczelnie ruchał go w dupsko. Wiadomo jednak, że to nie jest twój przypadek. Poza tym sugerujesz, że nie pracując nie płacę podatków? Możesz napisać coś więcej na ten temat? Jestem przekonany, że od stycznia 2020 zapłaciłem więcej podatków, niż niejeden pozostający w tak zwanym stosunku pracy. W związku z tym mam prawo o tym pisać i akurat w przypadku tych kurew wyjątkowo i wybitnie, nie jest mi wszystko jedno. Poza tym dziwnie omijasz fakt, że to nie jest 7 zyla, a zdecydowanie więcej. Twe zakłamanie jest nieprawdopodobne. Nie wiem na co liczysz pierdoląc te bzdety? Myślisz, że ktoś w to uwierzy?
Fundusz o którym wstawiłeś artykuł był o 7 zł. Jak uważasz że więcej po policz.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
535

Re: Cytat dnia!

23-10-2021, 15:07

Bloodcult pisze:
23-10-2021, 15:06
535 pisze:
23-10-2021, 14:59
Bloodcult pisze:
23-10-2021, 14:44
Dorosły człowiek zdaje sobie sprawę że podatki nie zawsze idą na to co się chce :)

W sumie powinno być Ci wszystko jedno bo nie pracując prawie ich nie płacisz :)
Dorosły człowiek nie powinien się zgadzać na to by ktoś bezczelnie ruchał go w dupsko. Wiadomo jednak, że to nie jest twój przypadek. Poza tym sugerujesz, że nie pracując nie płacę podatków? Możesz napisać coś więcej na ten temat? Jestem przekonany, że od stycznia 2020 zapłaciłem więcej podatków, niż niejeden pozostający w tak zwanym stosunku pracy. W związku z tym mam prawo o tym pisać i akurat w przypadku tych kurew wyjątkowo i wybitnie, nie jest mi wszystko jedno. Poza tym dziwnie omijasz fakt, że to nie jest 7 zyla, a zdecydowanie więcej. Twe zakłamanie jest nieprawdopodobne. Nie wiem na co liczysz pierdoląc te bzdety? Myślisz, że ktoś w to uwierzy?
Fundusz o którym wstawiłeś artykuł był o 7 zł. Jak uważasz że więcej po policz.
Tak pajacu. Oni sami nie są w stanie tego policzyć, a ja będę siedział i liczył.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10109
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Cytat dnia!

23-10-2021, 15:13

Bloodcult pisze:
23-10-2021, 15:03
@Hatefire
No bo takie rozwiązanie jest głupie. Nie masz gwarancji że to co pobiera państwo jest przekazywane tam gdzie wierni by sobie tego życzyli albo nawet i tam gdzie tego realnie potrzeba.

Ja bym wolał że niczego nie finansujemy a zrzutki (jawne) robią konkretne parafie na konkretne cele. Jak masz fajne cele to i kasa się zbiera (patrz o. Szustak czy łódzcy jezuici)
Ejjjj ale to mniej pretensje do tych swoich compadres. Sami uznali taką formę za lepszą. W Niemczech związki wyznaniowe mogą same wybrać czy chcą podatek czy same wolą zbierać. Zarówno katolicy jak i ewangelicy wybrali sobie tą formę. Muzułmanie np z tego nie korzystają, choć to zapewne wynika z mniej scentralizowanej struktury i każda wspólnota składa się sama na meczet.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Cytat dnia!

23-10-2021, 21:28

Niczym wygłodniały lampart przeszukujący puszczę, z wielką godnością i całkowitą pewnością o słuszności swojego postępowania, z majestatycznym spokojem i skupieniem umysłu godnym medytującego buddysty, przemierzam bezkresne szlaki doliny Kongo w poszukiwaniu ciepłych aromatycznych stolców dzikich zwierząt, aby móc zaspokoić swój niedający się opisać głód oraz uświadczyć podniebienie smakiem tego cudownego przysmaku, który gdy już znajdę to z wielkim pietyzmem i z poszanowaniem godności oraz ze świadomością wspaniałości chwili wyniosłym ruchem ręki obejmuję upatrzony stolec i w sakramentalnej ciszy konsumuję swój posiłek, aż mi się uszy trzęsą, odczuwając przy tym stan głębokiego oczyszczenia duszy i całkowitego spełnienia swojej egzystencji.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5242
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Cytat dnia!

29-10-2021, 09:10

Obrazek
Podczas czwartkowej konferencji prasowej dziennikarze pytali Czarnka o wyniki kontroli poselskiej posłanek Koalicji Obywatelskiej. Posłanki Krystyna Szumilas, Katarzyna Lubnauer i Kinga Gajewska alarmowały w środę, że podstawę programową do nowego przedmiotu mają tworzyć naukowcy w większości związani z partią rządząca.
A związanie, na czym polega? Rozumiem, że gdyby byli związani z Platformą Obywatelską, to byliby całkowicie niezależni i byliby znakomitymi ekspertami - mówił Czarnek. Zapewnił, że eksperci pracujący przy nowym przedmiocie to "wybitni profesorowie", a przy ich doborze decydowały względy merytoryczne, a nie polityczne.

- To że nie są komunistami, że nie są agentami SB, że nie są zarejestrowani na listach agentów SB, to że nie są fałszerzami historii, to że nie są propagandzistami Platformy Obywatelskiej. Wydaje mi się, że to jest ich zaleta - wymieniał.
Ty mi się coraz bardziej podobasz, Nowy!
Obrazek
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: Cytat dnia!

31-10-2021, 22:02

"Breakfast is the most important drink of a day."
Kerosene keeps me warm.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Cytat dnia!

17-11-2021, 21:35

"Przepraszam, ale powiem krótko - Anka zachowuje się jak baba z magla. Na dodatek przeżarta kłamstwem do szpiku kości".
[Dworczyk do Morawieckiego o Zalewskiej.]

Pełna zgoda.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
ODPOWIEDZ