Warszawa

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Warszawa

12-12-2019, 04:19

no to niezle ale z tego co widze u mnie na dzielni wszystko ok
zresztą ja i tak nie mam kaloryferów (trudno słowo) więc mnie nie dotyczy ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Warszawa

12-12-2019, 07:21

Żułek pisze:no to niezle ale z tego co widze u mnie na dzielni wszystko ok
zresztą ja i tak nie mam kaloryferów (trudno słowo) więc mnie nie dotyczy ;)
Mokotów i Ursus bez ogrzewki,
tylko zgrzewki harnasia do brania.

Ogrzewasz gazem czy kopciuchem węglowym?
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Warszawa

12-12-2019, 11:24

prądem :(
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10109
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Warszawa

12-12-2019, 11:43

Żułek pisze:prądem :(
No przecież trudno tramwaj ogrzewać inaczej niż prądem ;-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16133
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Warszawa

14-12-2019, 13:42

poważnie?

Obrazek
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10281
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Warszawa

14-12-2019, 13:50

Co to, X-kom w CH Reduta? :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16133
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Warszawa

14-12-2019, 13:53

Sybir pisze:Co to, X-kom w CH Reduta? :D
akcja "cebula" miała miejsce w g. mokotów ;-)
dzisiaj o 8ej rano ;-)
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10281
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Warszawa

14-12-2019, 13:56

W sobotę o 8 rano? Mein Gott, czy ci Polaken nie mają nic innego do roboty? :V
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Warszawa

14-12-2019, 14:42

To zdaje się ta esencja i śmietanka narodu, spadkobiercy husarii, którzy będą bronić kraju, gdy napadną nas zmasowane siły zła! A lewactwo ukryje się w iSpotach ze strachu!
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2431
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Warszawa

14-12-2019, 15:05

Obrazek
już niebawem spodziewajcie się ponad milionowego natarcia na stolicę oj będzie w końcu porządek
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16133
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Warszawa

14-12-2019, 22:31

właśnie wróciłem z promenady. z zakupami. a co? 4 paczki wydane na przyjemności. małe i duże.

niestety z przykrością muszę stwierdzić, że nie było żadnych promocji od siałomi. żal.pl

[youtube][/youtube]

^ a w g. mokotów kulturka jak no forku ;-)
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Warszawa

15-12-2019, 09:04

Co tej pory wywóz śmieci 9,5 plnów per capita.
Podwyżka na 65 per mieszkanie lub 95 per dom.

Wszystko przez ten pis, najpierw rozwalili rurę od czajki i zalali wisłę, no dobra, chociaż ryby wtedy się pożywiły, a co skorzystali kąpielowicze to też ich.

Niedawno wysadzili rurę grzewczą, a teraz wymuszają na trzaskosiu podwyżkę opłat na śmieci. Na samotną osobę wyjdzie tylko między 6-7 x.
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: Warszawa

15-12-2019, 09:22

Naprawdę aż tyle? W małopolskiem mielibyśmy rewoltę przy takich wartościach. Tutaj ludziska jęczą jak im z dwunastu na dwadzieścia skoczy. Oczywiście w przeliczeniu na gospodarstwo, a nie na głowę. Ja jestem zdania, że należy płacić. Natomiast jednocześnie należy kontrolować i walić mandaty bez litości, dotąd dopóki hołota nie pojmie, że na syfie tracimy wszyscy. Niestety z tym drugim jest i będzie problem. Dodatkowo, edukacja leży i kwiczy. Wystarczy rozejrzeć się po okolicy.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Warszawa

15-12-2019, 09:52

535 pisze:Naprawdę aż tyle? W małopolskiem mielibyśmy rewoltę przy takich wartościach. Tutaj ludziska jęczą jak im z dwunastu na dwadzieścia skoczy. Oczywiście w przeliczeniu na gospodarstwo, a nie na głowę. Ja jestem zdania, że należy płacić. Natomiast jednocześnie należy kontrolować i walić mandaty bez litości, dotąd dopóki hołota nie pojmie, że na syfie tracimy wszyscy. Niestety z tym drugim jest i będzie problem. Dodatkowo, edukacja leży i kwiczy. Wystarczy rozejrzeć się po okolicy.

Jest i artykuł:
https://www.money.pl/gospodarka/podwyzk ... 2753a.html
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Kilgore
rasowy masterfulowicz
Posty: 2140
Rejestracja: 21-12-2010, 20:34

Re: Warszawa

15-12-2019, 10:21

535 pisze:Naprawdę aż tyle? W małopolskiem mielibyśmy rewoltę przy takich wartościach. Tutaj ludziska jęczą jak im z dwunastu na dwadzieścia skoczy. Oczywiście w przeliczeniu na gospodarstwo, a nie na głowę. Ja jestem zdania, że należy płacić. Natomiast jednocześnie należy kontrolować i walić mandaty bez litości, dotąd dopóki hołota nie pojmie, że na syfie tracimy wszyscy. Niestety z tym drugim jest i będzie problem. Dodatkowo, edukacja leży i kwiczy. Wystarczy rozejrzeć się po okolicy.
Ta pewnie, u mnie 30/15 od osoby, i wywóz raz w miesiącu.
Wyobraź sobie że zawsze masz czas
535

Re: Warszawa

15-12-2019, 13:16

U mnie 36 za miesiąc wywóz co dwa tygodnie. Nie uważam, żeby to było specjalnie dużo. Inna sprawa, że przy segregacji i kompostowniku, panowie przyjeżdżają po niemal pusty kosz.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Warszawa

19-12-2019, 12:05

Sybir pisze:W sobotę o 8 rano? Mein Gott, czy ci Polaken nie mają nic innego do roboty? :V
Lekarzowi fajnie powiedzieć :)
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10281
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Warszawa

19-12-2019, 12:15

Czemuż to?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Warszawa

19-12-2019, 12:22

no i znowu nasze metro :P ale tym razem to nie kluseczek a truchło ;)
Kolejne znalezisko na budowie metra. Tym razem na powstającej stacji C21 Bródno odkryto szczątki tura sprzed ośmiu tysięcy lat. Na miejscu pracują już archeologowie, którzy zabezpieczają gości. To nie pierwsze odkrycie podczas budowy II linii metra.
Wola ma swojego słonia leśnego, Bródno będzie miało tura. Rok temu przy stacji Płocka budowniczowie metra natknęli się na szczątki słonia leśnego, który ponad 100 tysięcy lat temu. We wtorek 17 grudnia dokonano kolejnego odkrycia. Tym razem archeologów wezwano w okolicę stacji C21 Bródno. Osiem metrów pod ziemią znaleziono tam kości dużego zwierzęcia.

Muzeum Archeologiczne wysłało swoich ekspertów, którzy rozpoczęli pracę. Z piasku wyłoniły się dwa fragmenty czaszki z zachowanym rogiem oraz oczodołem, a także część górnej szczęki z dwoma zębami.

„Są to szczątki tura (Bos primigenius). Ich wielkość wskazuje, że mogą to być kości samicy lub młodego osobnika tego gatunku. Między innymi z uwagi na głębokość zalegania można szacować, że mamy do czynienia z ssakiem żyjącym co najmniej 6-7 tys. lat p.n.e. Określenie dokładnej daty będzie możliwe po weryfikacji odwiertów geologicznych i analizie próbek pobranych z miejsca znalezienia” - ustalił dr Wojciech Borkowski, zastępca dyrektora Państwowego Muzeum Archeologicznego.

Tury tysiące lat temu zamieszkiwały prawie całą Europę. Dotarły tu z Indii, gdzie pojawiły się około dwa miliony lat temu. Wyglądem tur przypominał bydło domowe z charakterystycznymi rogami o wielkości nawet 80 cm.Rogi miały barwę kości słoniowej z ciemniejącymi w kolorze szarym końcówkami przechodzącymi w czarne groty.

Jak podaje Muzeum Archeologiczne, tury znikały z Europy w średniowieczu. „Ostatni mazowiecki tur padł w 1623 r. Najpóźniejsza znana ostoja tych zwierząt przetrwała w Prusach Książęcych, gdzie nad Pregołą, na północny-wschód od Tapiewa (dzisiejszy Gwardiejsk) tury żyły do połowy XVIII w. – ich populacja podlegała opiece i była dokarmiana. Liczebność tapiewskiego stada w 1739 r. wynosiła około 70 szt., natomiast w 1742 r. już tylko 2 szt. W 1755 r. z rąk kłusownika zginął ostatni przedstawiciel tej populacji i ostatni znany osobnik gatunku na świecie.”
a wyglądało to ponoć tak ;)
Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Warszawa

29-03-2020, 09:57

https://mobile.twitter.com/damian_kret/ ... 9350948865" onclick="window.open(this.href);return false;



https://mobile.twitter.com/TSmokowski/s ... 6125086720" onclick="window.open(this.href);return false;

taaaa. niestety to prawda. aż strach się bać wbić do sklepu,bo rzeczywiście zaczyna to wyglądać, że obok największej każdorazowej frekwencji w wyborach,będziemy mieć też największy wskaźnik koronawirusowości

ps. jak się obserwuje co te dzbany wyprawiaja na ścieżkach zdrowia to dochodzę do wniosku, że trzeba stad jednak spierdalac. dobrze tu już było.
ODPOWIEDZ