GRUBE ROZKMINY

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: GRUBE ROZKMINY

24-03-2022, 17:26

W sumie przypomina mi trochę puteeena
Obrazek
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
olgims
w mackach Zła
Posty: 979
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: GRUBE ROZKMINY

24-03-2022, 17:29

muppet w rękach syjonistycznej finansjery z Proxima centauri. tak teraz to ma sens.
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: GRUBE ROZKMINY

13-10-2022, 11:00

W Kung Fu Panda mistrz Oogwai powtarzal, ze nic sie nie dzieje przypatkowo. Oturz ja wlonczam se wczora najnowszy filme braci Rodzyn i se slucham i mam grubo rozkmine czy lekarze z praktyka kliniczno moga byc szurami, bo mi wychodzi, ze tak. Najpierw 13:53 mi musk rozjebao a potem 14:36 popalilo korki. One jakies gupie som chyba, niech ich ktos naukowo zaora plizka.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: GRUBE ROZKMINY

14-10-2022, 04:27

^Obrazek
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: GRUBE ROZKMINY

14-04-2023, 21:36

Czy Meta bez tego charakterystycznego cykania & motorycznego und monotonnego nabijania, wygenerowanego przez AI, udającego Larsa była by dalej Metą, którą znamy?
13.04.2024
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: GRUBE ROZKMINY

09-08-2023, 16:44

Wpisałbym bym to w temat o zwierzętach, ale wygląda na to, że stał się już prywatnym tematem wielkiego miłośnika zwierząt (spytajcie dowolnego wilka, on potwierdzi), dlatego wpiszę to tutaj. Otóż wczorajszego wieczora wybrałem się do brata z żoną i siedzieliśmy we czwórkę (dwa małżeństwa), temat zszedł na to, że myślą o psie. Prędko przestało być miło, gdy się okazało, że mój brat - typowy konfederata - stwierdził, że jak kupią psa, to będzie mieszkał na podwórku i spał w garażu. No i zaczęliśmy dochodzić, o co chodzi, dlaczego miałby nie mieszkać w domu? W odpowiedzi usłyszeliśmy wszyscy troje tak niesamowite rzeczy, że do teraz nie potrafię sobie tego ułożyć. Czego w tej odpowiedzi nie było! Podejście różnych kultur do zwierząt - Hindusów i Chińczyków, sufrażystki, pozycja psa 100 lat temu, życie człowieka ze zwierzętami ogólnie na przestrzeni 2000 lat, w końcu zaraz po tej mowie o koniach dodał, że tak jak człowiek miał konia żeby orać nim pole, tak on wziął sobie żonę żeby mieć rodzinę xDDD Wtedy już w ogóle wszyscy złapaliśmy się za głowę, o co do kurwy chodzi, przecież to niebywałe, żeby porównywać konia do własnej żony. No po prostu cała historia świata tylko po to, by uzasadnić, dlaczego pies nie powinien być w domu, tylko spać sam w garażu.

Nawet nie miałem mu tego za złe, choć jestem zwierzętom bardzo przyjazny, bo to było po prostu zbyt dziwne, niby coś jak logika, ale taka zupełnie niepotrzebna i maksymalnie zawiła. Dopiero jak się z tym przespałem, to uświadomiłem sobie - niektórzy ludzie po prostu nie mają empatii do zwierząt. Tak jakby nie posiadali jakiegoś organu, którzy mają inni ludzie, którzy jak widzą kota albo psa, to mają go ochotę po prostu przyjaźnie pogłaskać, bez żadnego powodu. Ci ludzie z kolei wiedzą, że nie mogą ot tak powiedzieć - albo może nie są w ogóle tego świadomi - że nie mają wobec zwierząt żadnych uczuć, ponieważ wiedzą, że empatia jest cechą wśród ludzi cenioną, czy to wobec innych ludzi, czy wobec zwierząt - dlatego też próbują to jakoś sobie logicznie wytłumaczyć. Nie są w ogóle świadomi tego, że każda próba wyjaśnienia tego ,,logicznie" brzmi kompletnie niedorzecznie, bo to tak, jakby ktoś siedział z pistoletem i tłumaczył, dlaczego w tym momencie nie zastrzeli swojej żony. Większości ludzi po prostu wie, że do żony nie należy strzelać, nie potrzebują do tego żadnej logiki, ale tutaj sprawa jest inna.

Taki rodzaj człowiek prezentuje z reguły cechy psychopatyczne - np. przekonanie, że wszyscy sekretnie mają jakiś biznes i liczą zyski i straty - co jest projekcją własnego zachowania. Z kolei gdy spotkają ludzi faktycznie lubiących zwierzęta i broniących zwierząt, to czują potrzebę dojechania ich - stąd na forume, gdy tylko ktoś stanie w obronie praw zwierząt, zaraz odzywa się Pacjent, który niechybnie zacznie krzyczeć "Hitlerhitlerhitler!".
I am Jerusalem.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: GRUBE ROZKMINY

09-08-2023, 17:02

Oj borówczany masterze jak Ty dobrze prawisz, to nawet nie wiesz;

1/ bo i ponieważ tutaj jest wiele wątków zawłaszczonych przez rzeczonego. Aż się normalnie nic nie chce w takich momentach i się puszcza luźną gumę

2/ „dlategoż” & również są osoby z wyciętymi nie tylko tymi ośrodkami, i mamy tutaj zoo jakie mamy

Tylko ja właściwie nie o tym. Ja też mam rozkminę. Może cienką ale zawsze. Ile dajesz żonie brata, kiedy zda sobie sprawę, że porównywanie jej do konia pociągowego i sprowadzanie jej roli do żony męża, to kiepski prognostyk na wspólne pożycie? Bo przyznam, że szokłem, że ktoś może sprowadzać żonę do tego poziomu, mieć tupet, i przy niej wygłaszać takie „poglądy”.
13.04.2024
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: GRUBE ROZKMINY

09-08-2023, 17:07

Są małżeństwem 11 lat, ona nie traktuje tego poważnie bo wie, że on tak tylko pierdoli, jak ktoś go pociśnie za jakieś bzdurne poglądy to będzie się bronił do upadłego i mówił nawet coś, czego tak naprawdę nie myśli, po prostu musi dyskutować przeciwnie niż osoba obok bo inaczej się zesra.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: GRUBE ROZKMINY

09-08-2023, 17:14

To wytłumacz mu, że kontakt z psem realizuje ewolucyjne potrzeby człowieka, który z natury jest istotą stadną. Pomizianie psa zwiększa dobrostan psychiczny, dzięki czemu może być potem wydajniejszy w pracy. Serio mówiąc, to niestety wygląda na dosyć toksyczną osobę. Ja mam dwóch braci i nie zawsze się zgadzamy, ale też nie ma ciśnienia żeby ktoś komuś coś udowadniał na siłę. Tak czasem podyskutujemy dla sportu, ale szybko nam się nudzi.
Ostatnio zmieniony 09-08-2023, 17:14 przez Hatefire, łącznie zmieniany 1 raz.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: GRUBE ROZKMINY

09-08-2023, 17:14

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
09-08-2023, 17:07
Są małżeństwem 11 lat, ona nie traktuje tego poważnie bo wie, że on tak tylko pierdoli, jak ktoś go pociśnie za jakieś bzdurne poglądy to będzie się bronił do upadłego i mówił nawet coś, czego tak naprawdę nie myśli, po prostu musi dyskutować przeciwnie niż osoba obok bo inaczej się zesra.
Specyficzna sytuacja. Czyli ona de facto podśmiechuje się z niego, jak z niegroźnego wariata, przepraszam, że tak o Twoim bracie, a on brnie ile fabryka da, aby się tylko wymsknąć z tej błazenady, pogrążając się jeszcze bardziej. Nieźle sobie to tam poukładali. Nie powiem. Ale jak się sprawdza, rozładowują sie tym się, kurde, szapoba! Każdy model dobry aby wspólnie przeć do przodu.
13.04.2024
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: GRUBE ROZKMINY

09-08-2023, 17:20

Hatefire pisze:
09-08-2023, 17:14
To wytłumacz mu, że kontakt z psem realizuje ewolucyjne potrzeby człowieka, który z natury jest istotą stadną. Pomizianie psa zwiększa dobrostan psychiczny, dzięki czemu może być potem wydajniejszy w pracy. Serio mówiąc, to niestety wygląda na dosyć toksyczną osobę. Ja mam dwóch braci i nie zawsze się zgadzamy, ale też nie ma ciśnienia żeby ktoś komuś coś udowadniał na siłę. Tak czasem podyskutujemy dla sportu, ale szybko nam się nudzi.
To raczej nie jest toksyczne, tylko smutno mi się patrzy, jak gada pierdoły, a im mniej wie w jakimś temacie, to szerzej się o tym wypowiada. Ostatnio nawet z dupy wplotłem w jego wypowiedź coś, co wymyśliłem w tamtej chwili, ,,Ej, ale ostatnio mówiłeś, że X", a on natychmiast zaczął tego mojego wymysłu bronić, chociaż tak naprawdę nigdy tego nie powiedział xD albo wymyślam jakieś fejkowe wydarzenia historyczne, a on je natychmiast absorbuje do swojego świata, ponieważ nic nigdy nie sprawdza.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: GRUBE ROZKMINY

09-08-2023, 17:22

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
09-08-2023, 17:20
To raczej nie jest toksyczne, tylko smutno mi się patrzy, jak gada pierdoły, a im mniej wie w jakimś temacie, to szerzej się o tym wypowiada. Ostatnio nawet z dupy wplotłem w jego wypowiedź coś, co wymyśliłem w tamtej chwili, ,,Ej, ale ostatnio mówiłeś, że X", a on natychmiast zaczął tego mojego wymysłu bronić, chociaż tak naprawdę nigdy tego nie powiedział xD albo wymyślam jakieś fejkowe wydarzenia historyczne, a on je natychmiast absorbuje do swojego świata, ponieważ nic nigdy nie sprawdza.
Opisałeś typowego Konfederastę 😁
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8047
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: GRUBE ROZKMINY

09-08-2023, 20:14

Pusć babę na chwilę do sklepu żeby kupiła parę rzeczy dla dziecka ,które przyjdzie na świat w październiku . Tak więc

Obrazek

Chciałbym zadać jedno pytanie: czy Ty kurwa zwariowałaś, ale nie ma co bab w ciązy zaawansowanej wkurwiać ,bo pałają agresją.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: GRUBE ROZKMINY

09-08-2023, 20:35

Gruba rozkmina: czy tomasz juz pisze na pale swoj pamietnik zyciowy i wrzuca zdjecia w kazdym mozliwym temacie, czy ten post powyzej ma jakis sens w tym temacie.
I am Jerusalem.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8047
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: GRUBE ROZKMINY

09-08-2023, 20:43

A pierdolisz tam. Rokzmina polega na tym ,że luba miała jechać po dosłownie 2 rzeczy na liście do sklepu które zapisałem na kartce. Wyszło jak wyszło- pół działu pielęgnacyjnego dla dziecka. Moja rokzmina polega na tym,: co siedzi w kobiecej głowie kiedy wysyłasz Ją na zakupy po dosłownie 2 rzeczy a przywozi tabun jak z cygańskiego taboru.:D

To tak jaki kiedyś wysłałem jednego naszego aplikanta na szkoleniu firmowym: kup 10 butelek wódki, 20 paczek fajek, 4 wina wytrawne- czaisz? czaje


Kupił wszytko a oprócz tego z 20 paczek kondonów, zamówił 10 pizzz- pytam się po chuja to kupowałes- na wszelki wypadek:D
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: GRUBE ROZKMINY

09-08-2023, 20:51

jaka rozkmina ? przecież od dawna wiadomo że baby na zakupach w głowie nie mają dosłownie NIC a NIC ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Believer
weteran forumowych bitew
Posty: 1791
Rejestracja: 08-06-2013, 11:27
Lokalizacja: cipsko twojego starego

Re: GRUBE ROZKMINY

09-08-2023, 21:12

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
09-08-2023, 16:44
tl;dr
A mógł powiedzieć, że pierdoli sierść w domu bo lubi porządek i lubi pospać w weekend, a nie zapierdalać z psem w zimę na sranie o 7 rano w sobotę :)
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: GRUBE ROZKMINY

09-08-2023, 21:18

Believer pisze:
09-08-2023, 21:12

A mógł powiedzieć, że pierdoli sierść w domu bo lubi porządek i lubi pospać w weekend, a nie zapierdalać z psem w zimę na sranie o 7 rano w sobotę :)
Ten temat czystości też gdzieś się pojawił, ale w jakiejś dziwnej formie, bo za każdym razem próbował mówić żonie, że to ,,pies jej podłogę pobrudzi, podrapie płytki" itd. - czyli próbował tak jakby mówić, jakby to miało przeszkadzać żonie, która sama walczyła o to by pies był w domu:D
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 977
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: GRUBE ROZKMINY

19-08-2023, 10:37

Kto wyczyścił? xD
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: GRUBE ROZKMINY

27-09-2023, 19:46

W związku z tym, że zacząłem czytać książkę ,,Wolna wola", uświadomiłem sobie, że sam nie mam poglądów na ten temat - w sensie, czy człowiek ma wolną wolę, czy nie - więc siadłem na godzinę ułożyć sobie to w głowie i rozważyć na piśmie wszystkie za i przeciw. Wyszło mi na to, że nie, a wybory, których dokonujemy, są iluzoryczne. Patrzyłem jednak głównie na większe wybory. Myślę, że należy też przyjrzeć się małym wyborom.
I am Jerusalem.
ODPOWIEDZ