FILOZOFOWANIE

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

535

Re: FILOZOFOWANIE

24-10-2021, 12:30

Bloodcult pisze:
24-10-2021, 12:24
@535
A po co miałby mi być wtedy dom dla dwóch osób jak tyrałem wtedy po 10 dziennie na budowach ?
Nie wiem. Może żeby mieć satysfakcję i żyć jak człowiek, a nie tylko tyrać jak bezmyślna małpa? Nie tłumacz swojego lenistwa. Przecież wiadomo, że wolałeś mieć posprzątane, wyprane, uprasowane, ugotowane i wszystko bezpłatnie prawie jak na plebanii. Wujka Michała nie oszukasz. :D
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: FILOZOFOWANIE

24-10-2021, 12:32

:D :D :D

Widzę że realia pracy na budowach to ty chyba znasz z opowiadań :D
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10551
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: FILOZOFOWANIE

24-10-2021, 12:39

Bloodcult pisze:
24-10-2021, 12:24
@świat
A ty co jego adwokat ?
Nie wiem o co się pieklisz. Ostatnim razem, gdy coś wiedziałem, to nie miałeś dzieci, a teraz posługujesz się dziećmi jako czymś, co czyni kogoś wartościowym (czy raczej brak dzieci czyni bezwartościowym), więc założyłem, że może coś się zmieniło. Ale skoro tak uciekasz od odpowiedzi, to chyba nie.
I am Jerusalem.
535

Re: FILOZOFOWANIE

24-10-2021, 12:46

Bloodcult pisze:
24-10-2021, 12:32
:D :D :D

Widzę że realia pracy na budowach to ty chyba znasz z opowiadań :D
Dlaczego? Przecież sto razy pisałem, że przez lata pracowałem w nadzorze, a tobie się kurwa cały czas wydaje, że praca na budowie oznacza przykucie do betoniarki i łańcuch długi na tyle, żeby dojść do sracza. Widzisz synek jaki jesteś tępy?
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: FILOZOFOWANIE

25-10-2021, 01:27

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
24-10-2021, 12:39
Bloodcult pisze:
24-10-2021, 12:24
@świat
A ty co jego adwokat ?
Nie wiem o co się pieklisz. Ostatnim razem, gdy coś wiedziałem, to nie miałeś dzieci, a teraz posługujesz się dziećmi jako czymś, co czyni kogoś wartościowym (czy raczej brak dzieci czyni bezwartościowym), więc założyłem, że może coś się zmieniło. Ale skoro tak uciekasz od odpowiedzi, to chyba nie.
Niczym nie wartościuje. Gość usilne myśli że mi dopiecze bo obcy mi facet zbudował se dom dla siebie i żony. Na chuj mi taki dom ja się pytam ?
I skąd w ogóle pomysł że chcę się tutaj dzielić swoim prywatnym życiem ? Po tym co mnie tu spotkało nie mam najmniejszego zamiaru.

Dziwi mnie jeszcze że w ogóle Cię obchodzi w jaki sposób dwóch obcych facetów wyzywa się w internecie ?
A jeśli już cię obchodzi to dlaczego bierzesz do siebie "bezdzietnego pierdziela" a nie "niedopchaną miernotę co nie postawiła domu przed trzydziestką". O ile mi wiadomo trzydziestkę skończyłeś a nie postawiłeś domu (mieszkania na krechę chyba nie nabyłeś nawet). Więc jak to z tobą jest ? W sumie nie musisz odpowiadać, wiem: boli Cię tylko to co ja pisze :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: FILOZOFOWANIE

25-10-2021, 01:35

535 pisze:
24-10-2021, 12:46
Bloodcult pisze:
24-10-2021, 12:32
:D :D :D

Widzę że realia pracy na budowach to ty chyba znasz z opowiadań :D
Dlaczego? Przecież sto razy pisałem, że przez lata pracowałem w nadzorze, a tobie się kurwa cały czas wydaje, że praca na budowie oznacza przykucie do betoniarki i łańcuch długi na tyle, żeby dojść do sracza. Widzisz synek jaki jesteś tępy?
Skoro pracowałeś to powinieneś wiedzieć że w latach 2010-2015 inżynier bez uprawnień mógł liczyć na maks. 2 tysiące na śmieciuwie albo w najlepszym wypadku na b2b. Branża była tak śliska że kredyt na mieszkanie dostawali tylko Ci co mieli żony na UOP w innej branży. Domy tośmy wtedy mogli budować ale dla kogoś i to za stażowe (a i niektórzy bez wpisów do księgi praktyk).
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
535

Re: FILOZOFOWANIE

25-10-2021, 08:44

Bloodcult pisze:
25-10-2021, 01:35
535 pisze:
24-10-2021, 12:46
Bloodcult pisze:
24-10-2021, 12:32
:D :D :D

Widzę że realia pracy na budowach to ty chyba znasz z opowiadań :D
Dlaczego? Przecież sto razy pisałem, że przez lata pracowałem w nadzorze, a tobie się kurwa cały czas wydaje, że praca na budowie oznacza przykucie do betoniarki i łańcuch długi na tyle, żeby dojść do sracza. Widzisz synek jaki jesteś tępy?
Skoro pracowałeś to powinieneś wiedzieć że w latach 2010-2015 inżynier bez uprawnień mógł liczyć na maks. 2 tysiące na śmieciuwie albo w najlepszym wypadku na b2b. Branża była tak śliska że kredyt na mieszkanie dostawali tylko Ci co mieli żony na UOP w innej branży. Domy tośmy wtedy mogli budować ale dla kogoś i to za stażowe (a i niektórzy bez wpisów do księgi praktyk).
Bardzo to wszystko przykre co piszesz. No ale sam widzisz chłopcze, że cwaniakujesz, wytykasz marne zarobki i słabe wykształcenie innym, próbujesz toczyć bekę z tych , którzy radzą sobie lepiej od ciebie, cały czas sugerujesz, że kłamią, a jednocześnie sam jesteś nieudolnym dziadem na utrzymaniu opiekunów. Tak to niestety wygląda. Proponuję zatem byś zaprzestał procederu szydery z innych, skoro sam elegancko wystawiłeś się na strzał ,pisząc powyższą laurkę dla swego lenistwa. Tym bardziej, że sto razy pisałem, że w 2008 zwolniłem się z roboty, a przez te wszystkie lata pracowałem przynajmniej w trzech innych branżach , budowlanką zajmując się z doskoku i głównie dla własnych potrzeb. Ty oczywiście będziesz utrzymywał, że to nie może być prawda, bo sam sobie tego nie wyobrażasz w swoim wykonaniu. Śmiejesz się z mojego wieku ,wchodzisz ze mną w jakiś zabawny spór na każdy poruszany przeze mnie temat, ale wyglądasz w tym wszystkim jak pinczerek obsikujący niepodsypane słupki. Zupełnie bez sensu. Skup się na własnych sprawach. Lepiej na tym wyjdziesz. Taka rada Wuja.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: FILOZOFOWANIE

25-10-2021, 08:54

W ogóle śmieszne są te licytacje. Raz jak zawsze powtarzam internet jest cierpliwy i wszystko przyjmie, dlatego nie należy zbytnio ufać co anonimowi dla nas ludzie wypisują. Bez urazy mnie to akurat wali bo taka jest konwencja anonimowych forów, może i ja ściemniam ;-) Po drugie naprawdę jebie mnie czy koleś z którym dyskutuję o Azarath (na marginesie Dechristianize zmiata z planszy Azarath, choć ich dwie pierwsze to kawał dobrej muzy), ma 3 mieszkania czym mieszka kątem u starej.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: FILOZOFOWANIE

25-10-2021, 09:17

@535
Ziomuś, to ty wchodzisz ze mną w zabawny spór bo to ty za mną łazisz i opowiadasz mi o swoim życiu :D
50 letni koleś kredyt spłacił no sukces niemożliwy :D
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
535

Re: FILOZOFOWANIE

25-10-2021, 09:23

Bloodcult pisze:
25-10-2021, 09:17
@535
Ziomuś, to ty wchodzisz ze mną w zabawny spór bo to ty za mną łazisz i opowiadasz mi o swoim życiu :D
50 letni koleś kredyt spłacił no sukces niemożliwy :D
Z tego co widzę to ty próbujesz z tego bezradnie szydzić. Wyłażą wszystkie katolskie kompleksiki nieudacznika, który widzi, że nawet z taboretem zajebanym opiekunom nie daje rady. :D Szydziłeś z Drona, szydziłeś z Piotrka, teraz próbujesz szydzić ze mnie. Szkoda, że oko w oko nie jesteś taki rezolutny. :D
535

Re: FILOZOFOWANIE

25-10-2021, 09:49

Bloodcult pisze:
25-10-2021, 01:27
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
24-10-2021, 12:39
Bloodcult pisze:
24-10-2021, 12:24
@świat
A ty co jego adwokat ?
Nie wiem o co się pieklisz. Ostatnim razem, gdy coś wiedziałem, to nie miałeś dzieci, a teraz posługujesz się dziećmi jako czymś, co czyni kogoś wartościowym (czy raczej brak dzieci czyni bezwartościowym), więc założyłem, że może coś się zmieniło. Ale skoro tak uciekasz od odpowiedzi, to chyba nie.
Niczym nie wartościuje. Gość usilne myśli że mi dopiecze bo obcy mi facet zbudował se dom dla siebie i żony. Na chuj mi taki dom ja się pytam ?
I skąd w ogóle pomysł że chcę się tutaj dzielić swoim prywatnym życiem ? Po tym co mnie tu spotkało nie mam najmniejszego zamiaru.

Dziwi mnie jeszcze że w ogóle Cię obchodzi w jaki sposób dwóch obcych facetów wyzywa się w internecie ?
A jeśli już cię obchodzi to dlaczego bierzesz do siebie "bezdzietnego pierdziela" a nie "niedopchaną miernotę co nie postawiła domu przed trzydziestką". O ile mi wiadomo trzydziestkę skończyłeś a nie postawiłeś domu (mieszkania na krechę chyba nie nabyłeś nawet). Więc jak to z tobą jest ? W sumie nie musisz odpowiadać, wiem: boli Cię tylko to co ja pisze :)
Jednak piecze dupalek nieudolnego inżynierka. :D Oczywiście zapomniałeś dodać kto prowokuje tego typu reakcje. Zapomniałeś dodać jak szydziłeś choćby z nicrama, czy drona. Zapomniałeś także dodać, jak rżnąłeś wielkiego panicza. Zapomniałeś w końcu o tym kto pisał o "każdym debilu budującym dom". Synku. Siejesz wiatr i zbierasz burzę. Tak to jakoś szło?
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: FILOZOFOWANIE

25-10-2021, 10:39

Zacznijmy od tego że szydziłem jedynie z głupot które Drone tu wypisywał a nie z jego sytuacji materialnej czy mieszkaniowej. Poza tym Drone ma własny rozum czy potrzebuje adwokata ?
A tak na marginesie: gdzie byłeś jak kiedy dane Drona latały po sieci włącznie z danymi żony a jaśnie wielmożni fałszowali z nim wywiady ? Gdzie wtedy stałeś ? Tu czy tam gdzie stało ZOMO ?

Co do trockiego to nikt mu nie kazał udawać króla życia i kpić z prywatnego życia innych. Jak się okazało do króla to mu delikatnie mówiąc wiele brakuje a życie przegrał na własną prośbę przy czym sam oczywiście się musiał o tym uzewnętrznić na fejsbuku :)

Nicram, nicram... To ten co miesiącami za mną latał i wyzywał od katolskich kurew ?

Co do ciebie:
Sam idealnie potwierdziłeś teraz z czego kpię: latami pisałeś że stoISZ przy betoniarce albo że jeździSZ polonezem ale nagle się okazuje że budowlankę to ty rzuciłeś w 2008 :D
Trochę jak z rozdawaniem samochodów na placu czerwonym. Nie samochody tylko rowery i nie rozdają tylko kradną xD
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: FILOZOFOWANIE

25-10-2021, 10:54

Bloodcult pisze:
25-10-2021, 10:39
A tak na marginesie: gdzie byłeś jak kiedy dane Drona latały po sieci włącznie z danymi żony a jaśnie wielmożni fałszowali z nim wywiady ? Gdzie wtedy stałeś ? Tu czy tam gdzie stało ZOMO ?
Co to za afera, jest gdzieś o tym na forume? Męczy mnie mentorski ton Drone, ale nieładnie tak.

BTW chyba nikt nie oczekuje, że ktoś w 2021 nadal jeździ polonezem i każdy spodziewa się beki.
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: FILOZOFOWANIE

25-10-2021, 10:57

Bloodcult pisze:
25-10-2021, 10:39


Co do ciebie:
Sam idealnie potwierdziłeś teraz z czego kpię: latami pisałeś że stoISZ przy betoniarce albo że jeździSZ polonezem ale nagle się okazuje że budowlankę to ty rzuciłeś w 2008 :D
Trochę jak z rozdawaniem samochodów na placu czerwonym. Nie samochody tylko rowery i nie rozdają tylko kradną xD
Przepraszam, ale Drona akurat broniłem zawsze i pisałem, że chujowo jest jechać po kimś kto nie może, albo nie chce się bronić. Co do mnie. Nie udawaj, że nie złapałeś konwencji. Więc jeszcze raz spokojnie. Jestem od ciebie kilkanaście lat starszy. Oczywiście od dawna nie jeżdżę polonezem, ale w czym widzisz problem? Podobnie nigdy nie piłem charnasia. Czujesz się oszukany tym faktem? Po raz setny piszę, że betoniarki potrafię skutecznie użyć i zdarza mi się to tak jak każdemu facetowi, który chce i potrafi coś zrobić w tej dziedzinie, ale nigdy nie robiłem tego w celach zarobkowych. Co jest dziwnego w tym, że facet starszy od ciebie o 15, czy 17 lat rzucił budowlankę w 2008? Mam ci pokazać kopię wypowiedzenia? Wkleić skany rozliczeń podatkowych? Wrzucić zdjęcie świadectwa pracy? Swoją drogą to bardzo podejrzane jak wiele czasu i uwagi spędzasz na życiu innych. Dysponujesz wiedzą o której przeciętny użytkownik tego forum nie ma pojęcia, a nawet zwykle ma ją w dupie. Interesujące. Nie uważasz? Oby to były jedynie kompleksy i standardowa katolska zawiść.
535

Re: FILOZOFOWANIE

25-10-2021, 11:07

Jest jeszcze jedna sprawa panie ministrancie. Przynajmniej kilka osób czytających , a nawet piszących tu na forum zdązyło mnie poznać. Kilka nawet było lub bywa u mnie w pieczarze. Myślisz chłopaczyno, że byłbym aż takim kretynem, by bezczelnie "jechać na farmazonie"? Sam sobie odpowiedz. I proponuję zakończyć tę bezsensowną wymianę....Wybacz, bo mnie już małzonka ovzekuje. Muszę jechać. Więźba na budkie sama się nie ułoży. Wrzucić ci zdjęcie jak dojadę, żebyś nie czuł się okłamany przez betoniarza?
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: FILOZOFOWANIE

25-10-2021, 11:24

@Medard
Drone śmiał nagrać Marliwo i napisać że z tego materiału "jest zadowolony". Paru byłych forumowiczów z adriankiem i słyżem na czele zrobili na fajsbuku ofensywę. Zaczęli się podszywać pod Marliwo, upubliczniach dane zarówno Drona jak i jego żony, fałszowali z nim wywiady. Wybitnie krzywa akcja.

@535
Ja świetnie załapałem konwecje, tyle że konwencja się i tobie wymknęła bo szybciutko zacząłeś robić wobec mnie prywatę. Nie idźcie ta drogą.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: FILOZOFOWANIE

25-10-2021, 11:31

Bloodcult pisze:
25-10-2021, 11:24
@Medard
Drone śmiał nagrać Marliwo i napisać że z tego materiału "jest zadowolony". Paru byłych forumowiczów z adriankiem i słyżem na czele zrobili na fajsbuku ofensywę. Zaczęli się podszywać pod Marliwo, upubliczniach dane zarówno Drona jak i jego żony, fałszowali z nim wywiady. Wybitnie krzywa akcja.
Grubo
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: FILOZOFOWANIE

25-10-2021, 11:36

Bloodcult pisze:
25-10-2021, 10:39


Nicram, nicram... To ten co miesiącami za mną latał i wyzywał od katolskich kurew ?
Cześć katolska, zakłamana qrwo. Pamiętasz jak się wyśmiewałeś się, że jeżdżę tramwajami, mieszkam w jakimś bloku a ty niby zarabiasz więcej? Zabawne w tym wszystkim jest to, że komunikacją miejskiej nie używałem od kilku już lat, a jakby nawet to nie był to powód do żadnego wstydu. Kurwiu, na luzie za gotówkę kupiłbym tę twoją działeczkę, wybudowałbym dom i zatrudniłbym ciebie jako ciecia do sprzątania wokół niego. Tak to wygląda twoje wpierdalanie się w czyjeś życie. Okazuje się, że gówno wiesz i ogólnie jesteś tylko kolejną ludzką gnidą, która zasługuje na rozgniecenie pod butem.
all the monsters will break your heart
535

Re: FILOZOFOWANIE

25-10-2021, 11:42

Bloodcult pisze:
25-10-2021, 11:24
@Medard
Drone śmiał nagrać Marliwo i napisać że z tego materiału "jest zadowolony". Paru byłych forumowiczów z adriankiem i słyżem na czele zrobili na fajsbuku ofensywę. Zaczęli się podszywać pod Marliwo, upubliczniach dane zarówno Drona jak i jego żony, fałszowali z nim wywiady. Wybitnie krzywa akcja.

@535
Ja świetnie załapałem konwecje, tyle że konwencja się i tobie wymknęła bo szybciutko zacząłeś robić wobec mnie prywatę. Nie idźcie ta drogą.
Wygrałbyś chlopcze każdą paraolimpiadę w rżnięciu głupa. Przypomnij sobie co wypisywałeś o nicramie. Przypomnij mi jakieś cytaty w których szydziłem z Drona. Zakłamanie to twój znak firmowy. Bywa.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: FILOZOFOWANIE

25-10-2021, 11:43

@nicram
Aż tyle grantów nawyłudzałeś ? :)

@535
Gdzie ja pisałem że to Ty szydziłeś z Drona ?
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
ODPOWIEDZ