wątroba

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

535

Re: wątroba

22-04-2017, 23:13

Heretyk pisze:o chuj, normalnie się teraz przestraszyłem :) ban? ja jebie, chyba bym nie przeżył :)
Nie gniewaj się, ale ewidentnie byś nie przeżył, bo jesteś z tych co najczęściej zapewniają, że nie tracisz czasu i tutaj nie zaglądasz, namiętnie wyznajesz swą obojętność i niebycie w odbycie, ale jednak tkwisz. Także nie obrażaj inteligencji współużytkowników. Zresztą dziwiłbym się naczelnikowi milicji, gdyby zrobił sierżantem człowieka niewprowadzonego w tematykę.

edit
Zaraz. Kurwa, przepraszam wszystkich. Zapomniałem w jakim kraju żyjemy.

I jeszcze filmik, by Histeryk, był szczęśliwy, a ja nie wyszedł z wprawy i dyrekcja nie miała zarzutów, względem mojej osoby.

[youtube][/youtube]
535

Re: wątroba

23-04-2017, 00:09

morbid pisze:a u mnie wszystko pod kontrolą ..... wątroba ideał :)
No nie wiem. Te żółte skośne oczy. Przecież nawet mnie nie pamiętasz... Proponuję badania, przy okazji następnego przeglądu.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: wątroba

23-04-2017, 12:25

535 pisze: Nie gniewaj się, ale ewidentnie byś nie przeżył, bo jesteś z tych co najczęściej zapewniają, że nie tracisz czasu i tutaj nie zaglądasz, namiętnie wyznajesz swą obojętność i niebycie w odbycie, ale jednak tkwisz. Także nie obrażaj inteligencji współużytkowników. Zresztą dziwiłbym się naczelnikowi milicji, gdyby zrobił sierżantem człowieka niewprowadzonego w tematykę.
e tam. zarzucasz mi, że ci zarzucam, że tu marnotrawisz czas, a teraz robisz to samo? zlituj się
sam wiem najlepiej ile tu przebywam, i uwierz mi, że to są dosłownie momenty, zwłaszcza ostatnio, ale w sumie nie wiem na chuj i komu się tłumaczę :)

i oczywiście się nie gniewam, bo nie mam powodów
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: wątroba

23-04-2017, 13:21

Najprzewielebniejszy pisze:
Najprzewielebniejszy pisze:PRZYPOMINAM O ISTNIENIU TAKIEGO TEMATU:
http://masterful-magazine.com/forum/vie ... 19&t=14988" onclick="window.open(this.href);return false;
ale się uparliście.
Ten temat jest dla mnie ważny. Wzw c to wredna kurwa i uważałem, że trzeba Was tępaki ostrzec, pomóc, przypomnieć o badaniach, żeby najzwyczajniej w świecie uratować Wam dupy. Ale Wy nieeee, wy się kurwa po polaczkowemu musicie kurwa kłócić i skakać sobie do ryjów, bo tamten to powiedział to, a inny tamto. Jak dzieci. Nie pozostaje nic innego, jak Was po prostu jak dzieci traktować. Zrobisz źle - tłumaczenie, nie dotrze i zrobisz to ponownie - kara. Tłumaczenie było, teraz będą kary. Macie podany link do tematu, gdzie sobie możecie skakać do oczu ile chcecie, tam też przenoszę Wasze wcześniejsze pierdolenie z tego tematu, żebyście przypadkiem nie zapomnieli o co się kłóciliście. Jeśli ktoś w TYM temacie powróci do pyskówki - kara - ban. Będziecie mieć czas pójść na podwórko do piaskownicy i odkopać swoje foremki.
Dotarło?
Cieszę się, że wyzdrowiałeś. Naprawdę. Mam tylko nadzieję, że w ramach podziękowań nagrasz wokale na nową płytę Revelation of Doom a nie pobiegniesz do kościoła i się nawrócisz...zmiana nicku na Najprzewielebniejszy i nowe porządki na masterfulu trochę mnie martwią...:-(
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: wątroba

12-05-2017, 22:51

Najprzewielebniejszy pisze:Wzw c to wredna kurwa i uważałem, że trzeba Was tępaki ostrzec, pomóc, przypomnieć o badaniach, żeby najzwyczajniej w świecie uratować Wam dupy.
ja skorzystałem z rady i się przebadałem. Na szczęście wsio git:
Obrazek
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2465
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: wątroba

13-05-2017, 08:36

[youtube][/youtube]
by było trochę muzyki
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15991
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: wątroba

22-04-2020, 20:36

Kurwa zajebisty temat, nie wiedzialem, ze taki jest. Ostatnio wpierdalam watrobe na maksa, zwlaszcza kurza, bo nie trzeba moczyc w mleku, tylko od razu na patelnie. Jest rozpierdol kurwa, pomyslec, ze takie bialeczko jest 5zl kilo a durne pakiery bulo pultorej stuwki za puszke bialka w proszku.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: wątroba

22-04-2020, 20:42

Też uwielbiam drobiową wątróbkę z cebulką, jabłuszkiem i migdałami. Full wypas.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15991
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: wątroba

22-04-2020, 20:45

Z migdalami nie jadlem, ja wrzucam cebule, pieczarki i zalewam smietanka 30% na finito
woodpecker from space
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: wątroba

22-04-2020, 21:00

Śmietana i wątróbka...nie dla mnie te ziemskie rozkosze, wszak szczerze śmietany nienawidzę. :-)
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15991
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: wątroba

22-04-2020, 21:38

Nie lubiec smietany O_o Bez smietany watroba tez swietna, ale smietana z watroba skutecznie zapobiega dnie moczanowej. Mozna jesc watrobe w opor.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: wątroba

23-04-2020, 00:04

Triceratops pisze:Nie lubiec smietany O_o Bez smietany watroba tez swietna, ale smietana z watroba skutecznie zapobiega dnie moczanowej. Mozna jesc watrobe w opor.
Mogę prosić o rozwinięcie? Uwielbiam wątrobę, ale po małej porcji atak dny murowany.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9670
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: wątroba

23-04-2020, 00:06

Co prawda nigdy nie robiłem sam wątróbki (zawsze jadłem w knajpie albo u kogoś) i ten wariant ze śmietaną jest dla mnie nowy, ale też chętnie zobaczyłbym przepis - http://masterful-magazine.com/forum/vie ... 19&t=16469" onclick="window.open(this.href);return false; czeka.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: wątroba

23-04-2020, 07:32

Triceratops pisze:Kurwa zajebisty temat, nie wiedzialem, ze taki jest. Ostatnio wpierdalam watrobe na maksa, zwlaszcza kurza, bo nie trzeba moczyc w mleku, tylko od razu na patelnie. Jest rozpierdol kurwa, pomyslec, ze takie bialeczko jest 5zl kilo a durne pakiery bulo pultorej stuwki za puszke bialka w proszku.
Kurza najlepsza, ale ją też zalewam mlekiem; w sumie to nawet nie wiem dlaczego, ale tak robię od zawsze. :D
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15991
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: wątroba

23-04-2020, 09:01

maciek z klanu pisze:
Triceratops pisze:Nie lubiec smietany O_o Bez smietany watroba tez swietna, ale smietana z watroba skutecznie zapobiega dnie moczanowej. Mozna jesc watrobe w opor.
Mogę prosić o rozwinięcie? Uwielbiam wątrobę, ale po małej porcji atak dny murowany.
Juz przeciez pare razy pisalem
woodpecker from space
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: wątroba

23-04-2020, 10:45

Poszukam w takim razie
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15991
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: wątroba

23-04-2020, 15:40

Jako wielski znachor i milosnik teorii konspiracyjnych nie bardzo wiem jak ci to naukowo wytlumaczyc. Ale kiedys byla rozmowa o tym, wspomnialem zartobiliwie o materiale genetycznym, to mnie nicram zjebal wtedy od razu ;) Nabialem mozna sie szybko z dny wyleczyc, ale to juz w naukowej ksiazce, co medycy ja studiuja.
Ale sprobuj, jak nie zadziala to bedziesz mnie mogl zjebac od oszutow, szarlatanow i tym podobnych zieboidow xD
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15991
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: wątroba

01-01-2021, 18:15

Jak sie jej nie bije to gnije, sprawdzone potwierdzone
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15991
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: wątroba

12-11-2021, 13:21

Nasmazylem kilo wontrublezji z tzebulom i pietrzarkami, o wkurwe ale pyszota. Taniocha rzarcie
woodpecker from space
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8154
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: wątroba

12-11-2021, 13:33

Jak wątróbki to rybne, pychota! W ogóle ryby rządzą.
PLASTIK NIE JEST METALEM
ODPOWIEDZ