Jak obchodzicie święta?

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Jak obchodzicie święta?

18-04-2022, 19:47

Medard pisze:
18-04-2022, 19:41
Za Jelcyna żyło się RUS na bogato, mięso, kiełbasa była, wszystko było,
teraz za putina, nawet cukru nie ma w sklepach, same jajka będą mieć na talerzach, jak im wyślą żołnierze walczący na Ukrainie w paczkach, a jedzenie sobie domalują na kartkach, dzieci im narysują.
Jak to nie jest rusofobia to co piszesz, to co to jest? Śmiejesz się i cieszysz, że ludzie gdzieś tam nie będą mieli co jeść. Zaraz znów najjem się placków i będę leżał do góry brzuchem, a jutro zjem kartofli z barszczem, z jajkami, podgardlem i wdrobionym chlebem. Pojutrze też będzie dużo jedzenia. Do końca tygodnia mamy wszystkiego. Ty pewnie masz mniej. I co, nie jest ci przykro, że chwale się ile mam, a ty nie masz tyle?
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Jak obchodzicie święta?

18-04-2022, 20:00

Mariusz Wędliniarz pisze:
18-04-2022, 19:47
Medard pisze:
18-04-2022, 19:41
Za Jelcyna żyło się RUS na bogato, mięso, kiełbasa była, wszystko było,
teraz za putina, nawet cukru nie ma w sklepach, same jajka będą mieć na talerzach, jak im wyślą żołnierze walczący na Ukrainie w paczkach, a jedzenie sobie domalują na kartkach, dzieci im narysują.
Jak to nie jest rusofobia to co piszesz, to co to jest? Śmiejesz się i cieszysz, że ludzie gdzieś tam nie będą mieli co jeść. Zaraz znów najjem się placków i będę leżał do góry brzuchem, a jutro zjem kartofli z barszczem, z jajkami, podgardlem i wdrobionym chlebem. Pojutrze też będzie dużo jedzenia. Do końca tygodnia mamy wszystkiego. Ty pewnie masz mniej. I co, nie jest ci przykro, że chwale się ile mam, a ty nie masz tyle?
Bzdury piszesz, jest mi ich bardzo szkoda, bo mogli tak dalej mieć, starczyło nie wybierać putina i miedwiediewa.
Za Jelcyna był na Grochowie taki bazarek, rosjanie tam przywozili lornetki wojskowe, aparaty Zenit, papierosy golden american, jakie to były dobre urządzenia, a papierosy najmocniejsze. Mieli z tego handlu dużo grosza, cóż, że pewnie sprzęt wyniesiony cichcem z magazynu, skoro dla każdego starczało, komu to szkodziło?

A jak jest za putina? Nie mają prostych kamerek do dronów, takiego sobie wybrali przywódcę, że Ukraińcy strzelają im z artylerii w czołgi ukryte w lasach, a oni boją się nawet wyjść spod krzaków. Cały pieniądz rozkradziony przez oligarchów, na jachty i domy w Anglii. Nic tam niedługo nie będzie, chyba, że im żołnierze wyślą pralki zrabowane Ukraińcom. A za Jelcyna mieli i dostatek i pokój.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Jak obchodzicie święta?

18-04-2022, 20:17

Medard pisze:
18-04-2022, 20:00
Mariusz Wędliniarz pisze:
18-04-2022, 19:47
Medard pisze:
18-04-2022, 19:41
Za Jelcyna żyło się RUS na bogato, mięso, kiełbasa była, wszystko było,
teraz za putina, nawet cukru nie ma w sklepach, same jajka będą mieć na talerzach, jak im wyślą żołnierze walczący na Ukrainie w paczkach, a jedzenie sobie domalują na kartkach, dzieci im narysują.
Jak to nie jest rusofobia to co piszesz, to co to jest? Śmiejesz się i cieszysz, że ludzie gdzieś tam nie będą mieli co jeść. Zaraz znów najjem się placków i będę leżał do góry brzuchem, a jutro zjem kartofli z barszczem, z jajkami, podgardlem i wdrobionym chlebem. Pojutrze też będzie dużo jedzenia. Do końca tygodnia mamy wszystkiego. Ty pewnie masz mniej. I co, nie jest ci przykro, że chwale się ile mam, a ty nie masz tyle?
Bzdury piszesz, jest mi ich bardzo szkoda, bo mogli tak dalej mieć, starczyło nie wybierać putina i miedwiediewa.
Za Jelcyna był na Grochowie taki bazarek, rosjanie tam przywozili lornetki wojskowe, aparaty Zenit, papierosy golden american, jakie to były dobre urządzenia, a papierosy najmocniejsze. Mieli z tego handlu dużo grosza, cóż, że pewnie sprzęt wyniesiony cichcem z magazynu, skoro dla każdego starczało, komu to szkodziło?

A jak jest za putina? Nie mają prostych kamerek do dronów, takiego sobie wybrali przywódcę, że Ukraińcy strzelają im z artylerii w czołgi ukryte w lasach, a oni boją się nawet wyjść spod krzaków. Cały pieniądz rozkradziony przez oligarchów, na jachty i domy w Anglii. Nic tam niedługo nie będzie, chyba, że im żołnierze wyślą pralki zrabowane Ukraińcom. A za Jelcyna mieli i dostatek i pokój.
Bo zachód sankcje wprowadził i dlatego teraz zbiednieli. To przez zachód i Amerykę. Ale ci ludzie ze wsi tam pewnie mają jeszcze jedzenie. Prosiaki, kury, kaczki. Obsieiwają też ziemie i jedzą plony wyrośnięte z niej. Robią barszcze, kompoty i mają chrust i drzewo z lasu na opał.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Jak obchodzicie święta?

18-04-2022, 20:35

Żadne tam sankcje Zachodu, kamerek nie mieli do dronów przed wojną, generałowie czołgi rozkradli, że żołnierze własne pierzyny w nich wozili, żeby było im cieplej, obiecują żołnierzom dużo pięniedzy za wojnę, ale tym, którzy zginęli nic nie trzeba wypłacać, to można obiecywać. Putinowi szkoda nawet na worek foliowy i trumnę z blachy ocynkowanej dla nich, nawet w Afganistanie była z przydziału dla każdego trumna z blachy ocynkowanej i druga drewniana. Tak źle zwykłemu rosjaninowi nigdy u nich nie było, od czasów stalina, a to dopiero początek.
Ostatnio zmieniony 18-04-2022, 20:36 przez Medard, łącznie zmieniany 1 raz.
Die Welt ist meine Vorstellung.
olgims
w mackach Zła
Posty: 965
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: Jak obchodzicie święta?

18-04-2022, 20:36

Mariusz Wędliniarz pisze:
18-04-2022, 20:17
Medard pisze:
18-04-2022, 20:00
Mariusz Wędliniarz pisze:
18-04-2022, 19:47


Jak to nie jest rusofobia to co piszesz, to co to jest? Śmiejesz się i cieszysz, że ludzie gdzieś tam nie będą mieli co jeść. Zaraz znów najjem się placków i będę leżał do góry brzuchem, a jutro zjem kartofli z barszczem, z jajkami, podgardlem i wdrobionym chlebem. Pojutrze też będzie dużo jedzenia. Do końca tygodnia mamy wszystkiego. Ty pewnie masz mniej. I co, nie jest ci przykro, że chwale się ile mam, a ty nie masz tyle?
Bzdury piszesz, jest mi ich bardzo szkoda, bo mogli tak dalej mieć, starczyło nie wybierać putina i miedwiediewa.
Za Jelcyna był na Grochowie taki bazarek, rosjanie tam przywozili lornetki wojskowe, aparaty Zenit, papierosy golden american, jakie to były dobre urządzenia, a papierosy najmocniejsze. Mieli z tego handlu dużo grosza, cóż, że pewnie sprzęt wyniesiony cichcem z magazynu, skoro dla każdego starczało, komu to szkodziło?

A jak jest za putina? Nie mają prostych kamerek do dronów, takiego sobie wybrali przywódcę, że Ukraińcy strzelają im z artylerii w czołgi ukryte w lasach, a oni boją się nawet wyjść spod krzaków. Cały pieniądz rozkradziony przez oligarchów, na jachty i domy w Anglii. Nic tam niedługo nie będzie, chyba, że im żołnierze wyślą pralki zrabowane Ukraińcom. A za Jelcyna mieli i dostatek i pokój.
Bo zachód sankcje wprowadził i dlatego teraz zbiednieli. To przez zachód i Amerykę. Ale ci ludzie ze wsi tam pewnie mają jeszcze jedzenie. Prosiaki, kury, kaczki. Obsieiwają też ziemie i jedzą plony wyrośnięte z niej. Robią barszcze, kompoty i mają chrust i drzewo z lasu na opał.
no i fajnie - skansen rosja to sie nazywa
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Jak obchodzicie święta?

28-04-2022, 16:45

A żeby deszcze spadły na te majówke ! Żeby ciapa była, błoto i zimno. Żeby te grille się nieudały. W domach niech piją i jedzą. Ja nigdy na żadnej majówce nie byłem i jakoś żyję.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6733
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Jak obchodzicie święta?

28-04-2022, 17:36

Jak ma się wolne i jest brzydka pogoda to najlepiej się siedzi w chacie. Pełne zabunkrowanie.
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3919
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Jak obchodzicie święta?

27-11-2022, 18:16

jakby ktoś nie miał pomysłu na spędzenie Sylwestra to tutaj jest niedroga propozycja :D

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,29 ... BoxBizImg3
sisterhood
postuje jak opętany!
Posty: 358
Rejestracja: 21-12-2010, 16:26

Re: Jak obchodzicie święta?

27-11-2022, 19:09

Stoigniew pisze:
27-11-2022, 18:16
jakby ktoś nie miał pomysłu na spędzenie Sylwestra to tutaj jest niedroga propozycja :D

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,29 ... BoxBizImg3
Limit wiekowy 13-19 lat. Niezłe kąski Tadziu wybiera.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8154
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Jak obchodzicie święta?

27-11-2022, 19:20

sisterhood pisze:
27-11-2022, 19:09
Stoigniew pisze:
27-11-2022, 18:16
jakby ktoś nie miał pomysłu na spędzenie Sylwestra to tutaj jest niedroga propozycja :D

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,29 ... BoxBizImg3
Limit wiekowy 13-19 lat. Niezłe kąski Tadziu wybiera.
Myślałem, że żartujesz, ale nie, faktycznie tak stoi w artykule.
PLASTIK NIE JEST METALEM
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9196
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2022, 18:48

W tym roku skromnie bo kryzys, wojna, wungla ni ma, choinka po staremu ze świeczkami, a po karpia byłem z sąsiadem w środku nocy w pełnym kamuflażu. Choć raz jest tak jak za dzieciaka. Tylko śniegu brakuje.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14273
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2022, 19:13

jebać świeta :P
upiekłem se sernik, nakupowałem płyt i bede napierdalał 8)
no i meczyki, trzeba pamietać o meczykach, koniecznie bo to bardzo ważne :sarcasm1:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2022, 19:17

Żułek pisze:
22-12-2022, 19:13
jebać świeta :P
upiekłem se sernik, nakupowałem płyt i bede napierdalał 8)
no i meczyki, trzeba pamietać o meczykach, koniecznie bo to bardzo ważne :sarcasm1:
Ceny w górę takie, a ty na płyty masz. Pewnie jesteś bogaty i w dupie masz biedę, ale dzięki tej biedzie, tym biednym ludziom ze wsi jak ja, masz kartofle w sklepie, marchew, pietruszkę, jabłka i jajka. Tylko mleko macie w kartonach sztuczne i się trujecie aby. I sraczki w kiblach póżniej.
Raz się zje, raz się nie zje.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9196
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2022, 19:23

W kiblach z rurami!
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6733
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2022, 19:30

Nie lubię świąt. Odkąd pamiętam te wszystkie celebracje to była męka. I te uśmiechy i jakieś życzenia.
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 973
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2022, 19:33

est pisze:W kiblach z rurami!
W kiblach z rurami i mlekiem ze sklepu, a nie od krowy.

Wysłane z mojego iPhone 14 Pro Max przy użyciu Tapatalka

To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10551
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2022, 19:37

TheDude pisze:
22-12-2022, 19:30
Nie lubię świąt. Odkąd pamiętam te wszystkie celebracje to była męka. I te uśmiechy i jakieś życzenia.
Też powiedziałem żonie że wolałbym siedzieć w lesie. Pierwsze święta u rodziny żony były super, bardzo kameralna atmosfera i minimum religii, a potem teściowa odleciała maksymalnie w stronę Jezusa w takim trochę inkwizytorskim stylu.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6650
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2022, 19:38

W tam, barszcz, zarelko, dyskusje, whisky. Fajny, rodzinny czas. Lubię w chuj.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2022, 19:40

Jak się doi krowę to trzeba do niej mówić. Opowiadać jakąś historię. Rozmawiać z nią. Przekonywać żeby dała dobre mleko. Czasem podczas dojenia, krowa robi kopę. Jak wpadnie trochę do wiadra to nic się nie dzieje, bo to wszystko naturalne.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6279
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Jak obchodzicie święta?

22-12-2022, 19:42

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
22-12-2022, 19:37
TheDude pisze:
22-12-2022, 19:30
Nie lubię świąt. Odkąd pamiętam te wszystkie celebracje to była męka. I te uśmiechy i jakieś życzenia.
Też powiedziałem żonie że wolałbym siedzieć w lesie. Pierwsze święta u rodziny żony były super, bardzo kameralna atmosfera i minimum religii, a potem teściowa odleciała maksymalnie w stronę Jezusa w takim trochę inkwizytorskim stylu.
No niestety. Ludziom na starość strasznie jebie na dekiel od katolicyzmu, te wszystkie żydowskie bajki to straszna trucizna dla umysłu co zresztą widać na forume :D
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
ODPOWIEDZ