Ciekawostki

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2663
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Ciekawostki

31-01-2024, 14:43

Haha, tak sie składa, że ja mam takie samo podejście.Może coś ze mną nie tak ale jest mi kompletnie obojętne czy mnie pochowają normalnie, czy mnie skremują czy zwyczajnie rozłoże się gdzieś w sypialni.Jest mi to kompletnie OBOJĘTNE.,
Apropo kremacji, bardzo ciekawy film

Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5314
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Ciekawostki

01-02-2024, 19:27

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
31-01-2024, 14:28
Robilem raz wywiad z pracownikiem zakladu pogrzebowego, najlepszy fragment byl o rodzinie, ktora miala wybrac trumne dla ojca, na co powiedzieli ,,po prostu wrzuccie go do dolu".
Albo doróbcie uchwyty do ciała :D
Tymczasem:
https://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/mo ... 2a9f&ei=14
Ja akurat mam tak z "latino girls" :D
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2663
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Ciekawostki

01-02-2024, 19:42

Obrazek

Gene Hackman 30stycznia obchodził 94 urodziny ;)
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10599
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Ciekawostki

01-02-2024, 19:45

Jezu kurwa chryste, starość jest straszna.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
TrombaZaguady
rozkręca się
Posty: 49
Rejestracja: 30-11-2023, 23:15

Re: Ciekawostki

01-02-2024, 19:53

Sgt. Barnes pisze:
01-02-2024, 19:27
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
31-01-2024, 14:28
Robilem raz wywiad z pracownikiem zakladu pogrzebowego, najlepszy fragment byl o rodzinie, ktora miala wybrac trumne dla ojca, na co powiedzieli ,,po prostu wrzuccie go do dolu".
Albo doróbcie uchwyty do ciała :D
Tymczasem:
https://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/mo ... 2a9f&ei=14
Ja akurat mam tak z "latino girls" :D
Amerykańscy prawacy spuszczający się nad swoją wizją Polski jako konserwatywnej ziemi obiecanej, gdzie trad babuszki codziennie samodzielnie pieką chleb swoim rodzinom, a mężczyźni ujeżdżający niedźwiedzie polują na gejów z imieniem Chrystusa na ustach to w ogóle jest komiczne zjawisko. Niektórym cały światopogląd się zawalił po wyniku ostatnich wyborów i doniesienia o upadku Polski pojawiają się kilka razy w tygodniu.
Awatar użytkownika
Szalony Opos
zaczyna szaleć
Posty: 185
Rejestracja: 01-01-2024, 19:51

Re: Ciekawostki

04-02-2024, 21:22

https://stilon-c60.blogspot.com/?m=1

"Blog poświęcony polskiej muzyce punk/nowa fala głównie z lat osiemdziesiątych choć nie tylko. Zawiera nagrania z prób, koncertów, dema zespołów i oficjalne wydawnictwa niedostępne od wielu lat - nie popieramy piractwa. Niektóre zespoły grają do dziś, innych już dawno nie ma. Jeżeli miałeś kapelę, masz unikalne nagrania polskich zespołów z tamtych lat to podziel się z innymi, nie daj o nich zapomnieć. Starajmy się zachować archiwalia w najlepszej jakości czyli najlepiej w audio a jeśli w mp3 to w kompresji 320 kbps."


Kilka miesięcy temu jeszcze linki do pobierania śmigały. Sporo historii polskiego punka jest na tym blogu. Polecam 😉
Everyone loves you when you are dead
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2608
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Ciekawostki

10-02-2024, 23:38

"Jaś Fasola zniszczył auta elektryczne". Już nie tylko krowy są święte.

https://motoryzacja.interia.pl/raport-s ... Id,7323758
Celem życia nie jest przeżycie.
Br00tal
rozkręca się
Posty: 99
Rejestracja: 03-02-2024, 17:42

Re: Ciekawostki

11-02-2024, 09:43

Bo to jak zwykle ekologia jest tylko przykrywką do zarabiania grubej kasy przez tych którzy w produkcję elektryków zainwestowali.
SamborWilk
zaczyna szaleć
Posty: 235
Rejestracja: 02-09-2015, 12:00

Re: Ciekawostki

11-02-2024, 13:45

mistrzsardu pisze:
10-02-2024, 23:38
"Jaś Fasola zniszczył auta elektryczne". Już nie tylko krowy są święte.

https://motoryzacja.interia.pl/raport-s ... Id,7323758
Post dałbym do działu z dowcipami. Rowan napisał samą prawdę, ale nie dobra o tym mówić bo establishment który nastawił się już na nowe źródła dochodów pod przykrywką pseudo ekologii wie lepiej. Ciekawi mnie jak niemiaszki wyjdą z tej eko pułapki, na razie na własne życzenie zarzynają swój przemysł motoryzacyjny.

https://www.auto-swiat.pl/ev/wiadomosci ... dy/nkqy60v

Śmieszne że bez dopłat sprzedaż elektryków już nie idzie :D
SamborWilk
zaczyna szaleć
Posty: 235
Rejestracja: 02-09-2015, 12:00

Re: Ciekawostki

11-02-2024, 19:18

The future is now old man.

Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5314
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Ciekawostki

11-02-2024, 19:40

Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Ciekawostki

12-02-2024, 00:12

Obrazek

To wiele tłumaczy ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10599
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Ciekawostki

12-02-2024, 00:34

:DDDDDDD
I am Jerusalem.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8054
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ciekawostki

12-02-2024, 00:40

Z złej strony to przedstawiasz. Może z drugiej ,że pod kątem zadowolenia mieszkańców jesteśmy drugim miejscem w Polsce i na 25 tys ludzi masz ponad 300 milionerów co stanowi ewenement. I nie ma drugiego tak zaawansowanego lokalnego patriotyzmu.

Zanim się chłopaki pośmiejecie.

Życzę każdemu tak poukładanej społeczności jaką my stanowi.

Z całego serca. Na tym poprzestanę.

Nie napiszę wydaj se zina którego czyta 150 osób na krzyż o dandżon chuj wie co tam. Ja w tym czasie będę organizował galę bokserską w spodku na parę tysięcy osób. Nie chce być wredny. Ale samo mi się to cisnie na klawiaturę.

Wkurwia mnie takie cwaniactwo internetowe.

Wam się naprawdę wydaje ,że z jakimś idiotą z Lublińca rozmawiacie. Ja nie kupuje takich żartów.
sanctusdiavolos
postuje jak opętany!
Posty: 409
Rejestracja: 21-05-2023, 14:02

Re: Ciekawostki

12-02-2024, 19:45

Nie napiszę wydaj se zina którego czyta 150 osób na krzyż o dandżon chuj wie co tam. Ja w tym czasie będę organizował galę bokserską w spodku na parę tysięcy osób. Nie chce być wredny. Ale samo mi się to cisnie na klawiaturę.
Przecież właśnie mu to napisałeś...
Niby mało tu głosu zabieram i chuja mam do gadania, ale też mi się coś ciśnie na klawiaturę. Żebyś odstawił w końcu wódę, bo mi z USB zaczyna gorzałą zajeżdżać ilekroć wchodzę na to forum...
Twoje rozpaczliwe poszukiwanie atencji (kamuflowane altruizmem) jestem w stanie przemilczeć. Tak samo jak ciągłe popisywanie się statusem społecznym i wymachiwanie wszystkim napchanym portfelem przed nosem. Nawet za to jestem wdzięczny - patrząc jak powierzchowni i puści potrafią być ludzie, poczułem się naprawdę bogatym człowiekiem, choć pieniędzy mam jak na lekarstwo.
Natomiast przypierdalanie się do dupy komuś, kto robi coś w wolnym czasie dla muzyki z którą się identyfikuje (na miarę, na jaką pozwalają mu możliwości finansowe) ciężko mi już przetrawić. Zwłaszcza że jesteśmy zasadniczo na forum kurwa muzycznym. To jest właśnie w ludziach twojego pokroju najbardziej obrzydliwe. Arogancja. Wartościowanie wszystkiego miarą srebrników. To oczekiwanie, że każdy będzie ci się w pas kłaniał, bo coś tam gdzieś tam NA POKAZ zrobiłeś, bo ileś tam rocznie zarabiasz, bo z tym, tamtym czy sramtym dawałeś w palnik... Nie wiem jakimi wartościami patrzą na świat ludzie z tego forum, ale stawiam dolary na kasztany, że raczej innymi niż towarzystwo snobów z którymi zapewne na co dzień obcujesz. Wnioskuję, że z taką zjebaną mentalnością nikt się nie rodzi i wzięło się to z nowobogactwa i alkoholizmu.
Wkurwia mnie takie cwaniactwo internetowe.
No tak, zwykle dostrzegamy u innych nasze własne wady...
Wam się naprawdę wydaje ,że z jakimś idiotą z Lublińca rozmawiacie. Ja nie kupuje takich żartów.
Jest na to bardzo prosta rada! Przestać zachowywać się jak idiota...

Przepraszam jeśli kurwa uraziłem, mam alergię na nadętych bufonów.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Ciekawostki

12-02-2024, 20:18

uglak pisze:
12-02-2024, 00:12
Obrazek

To wiele tłumaczy ;-)
Oprócz tego przybytku mają też Zakład Karny. Specyficzna energia tam krąży po prostu ;-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10599
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Ciekawostki

12-02-2024, 22:27

tomaszm pisze:
12-02-2024, 00:40
Z złej strony to przedstawiasz. Może z drugiej ,że pod kątem zadowolenia mieszkańców jesteśmy drugim miejscem w Polsce i na 25 tys ludzi masz ponad 300 milionerów co stanowi ewenement. I nie ma drugiego tak zaawansowanego lokalnego patriotyzmu.

Zanim się chłopaki pośmiejecie.

Życzę każdemu tak poukładanej społeczności jaką my stanowi.

Z całego serca. Na tym poprzestanę.

Nie napiszę wydaj se zina którego czyta 150 osób na krzyż o dandżon chuj wie co tam. Ja w tym czasie będę organizował galę bokserską w spodku na parę tysięcy osób. Nie chce być wredny. Ale samo mi się to cisnie na klawiaturę.

Wkurwia mnie takie cwaniactwo internetowe.

Wam się naprawdę wydaje ,że z jakimś idiotą z Lublińca rozmawiacie. Ja nie kupuje takich żartów.
Oczywiście, ze rozmawiamy z idiota z Lublinca, skoro juz sie tal prosisz o odpowiedz. Kilka tygodni temu prosiles o liste Dungeon Synthowych albumow zeby sie rozeznac, przepraszales ze nazywales moj gust muzycznym chujowym, teraz piszesz o dzandżon chuj, ty jebany hipokryto:) imprezy organizujesz bo masz ego wielkie jak koloseum i masz potrzebe, by wszyscy mowili tylko o tobie i na ciebie patrzyli. Mozesz sie smiac z ludzi którzy robia cos faktycznie z pasji a nie z potrzeby bycia poklepywanymi po plecach, ale to nie ja obgryzam nerwowo paznokcie w strachu, ze zona wejdzie na forum i znajdzie hotelowe zdjecia prostytutek z wypietymi dupami, ktore wrzucales bedac zonatym:) powodzenia zycze, bo xi sie przyda, nie zazdroszcze.
I am Jerusalem.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8054
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ciekawostki

12-02-2024, 22:29

Bzdurzysz ale to nie ważne. Nie ja kogoś pierwszy zaatakowałem. Zdrowia chłopie.

Jeśli imprezy charytatywne gdzie moglibyśmy na jakieś głupoty rozwalić pieniądze nazywasz potrzeba istnienia to nie mamy o czym mówić.

I nie znasz mnie, ale kilkadziesiąt innych osób z forum mnie zna i z tym ego to bzdura totalna. Nigdy w życiu nie dałem komuś na stopie osobistej odczuć w jakiś sposób podpisywania się. Wręcz na odwrót.

Na tym poprzestańmy.

Kłócenie się na forum słabe jest.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Ciekawostki

12-02-2024, 23:00

^jeśli to ja niby jestem tym, który niby kogoś zaatakował to zdecydowanie powinieneś wczoraj wcześniej iść spać. Na forume było już wiele drobnych złośliwostek odnośnie naszych miejsc zamieszkania (ze szczególnym uwzględnieniem Krakowa, Warszawy i słynnego RODOS w Trójkącie Trzech Cesarzy), ale nie pamiętam, żeby ktoś miał tak głęboko kij w dupie...
Swoją drogą Kobierzyn to obecnie część Krakowa, więc najwyraźniej powinienem obrazić się sam na siebie :D
Guilty of being right
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8054
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ciekawostki

12-02-2024, 23:02

Nie ma tematu. Jeśli się uniosłem za mocno to podaje rękę. I przepraszam.
ODPOWIEDZ