Radio internetowe, streaming, shoutcast

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Radio internetowe, streaming, shoutcast

17-04-2020, 13:03

dobrze, że ich wyjebali. powinno im wyjść na dobre. trójka to aktulanie, miękka tuba propagandowa, pogadanki jak z radiomaryja a muzyka to dla pokolenia 60+. powinni się cieszyć a nie beczeć jak ty trupie.
Awatar użytkownika
Wasyl
weteran forumowych bitew
Posty: 1530
Rejestracja: 09-03-2007, 13:44

Re: Radio internetowe, streaming, shoutcast

17-04-2020, 21:27

Yeap. Dziś w robocie włączam, a tam jakiś apel smoleński czy coś w tym stylu.
535

Re: Radio internetowe, streaming, shoutcast

17-04-2020, 21:41

Ostatnim niezależnym dziennikarzem w radio był nadredaktor Tomasz Ryłko, syn kręconej baby z nosa. Usunięty rękami niejakiego Metza przez, potrafiące coś tam coś tam babsko od ojca dyrektora. Cała ta reszta politycznie poprawnych "buntowników" może obecnie wypierdalać na drzewo ze swoimi płaczami. Chuj im na groby.
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Radio internetowe, streaming, shoutcast

17-04-2020, 21:51

Wasyl pisze:Yeap. Dziś w robocie włączam, a tam jakiś apel smoleński czy coś w tym stylu.
ja mam dla odmiany pecha, że jak gdzieś jadę to większość pasm w bolsce zanika i mam do wyboru r.maryja, jakieś lokalne gówno z disco polo, albo właśnie trójkę. i jak włączę to leci niejaki kubuś. kubuś strzyczkowski. ten to dopiero fajansiarz jest. pacyfikuje rozmowy jak nie po lini. zapuszcza tematy jak dla pensjonariuszy sanatorium. a kurwa ma ton jak wszystko wiedzący aparatczyk z jedynej słusznej partii. dramat.

a. przypomniało mi się. jak trafię na stelmacha to coś tam uda się wyłapać. indie tak na co dzień nie przeglądam. tam u niego coś uda się wyłapać w stylu - ride - wydało nową płytę po x latach, czy - national - coś machnął. to chyba jedyna rzecz, która do mnie w tym radiu jeszcze jako tako przemawia.
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: Radio internetowe, streaming, shoutcast

18-04-2020, 19:34

trup pisze:W sumie nie wiedziałem gdzie wrzucić....

Tak właśnie przeczuwałem, że może pojawić się taka inicjatywa. "Banici" z Trójki + ileś tam osób o podobnych gustach i światopoglądach.
Jest potencjał. Są dobrzy dziennikarze i muzycy. Jeśli nie rozmemła się to w jakieś utyskiwanie jak to "rozwalili Trójkę" (spółka nazywa się „Ratujmy Trójkę” Sp. Z o.o.).. to może być fajne radio. Pytanie czy poza Mannem i Waglewskim reszta to pociągnie na wysokim poziomie. Man mógłby się tu mocno rozbujać. Jako powiedzmy dyrektor programowy... + ze swoją audycją. Pytanie czy da radę? Ma już swoje latka...
Albo to jest tylko na przeczekanie i po ew. oczyszczeniu klimatu wokół Trójki większość tam wróci? Ale chyba nie....

RADIO "NOWY ŚWIAT"

Obrazek

Drodzy Państwo,

nasze marzenia mogą już niebawem przybrać bardzo realne kształty.

To Państwo, nasi Słuchacze, namówili nas, żebyśmy spróbowali. To dzięki uporowi grupy „Ratujmy Trójkę” jest szansa, że ten projekt wystartuje. Wszystkim nam zależy na stworzeniu dobrego radia.

Powstała więc „Ratujmy Trójkę” Sp z o.o., której udziałowcami są m.in. : Magda Jethon, Jan Chojnacki, Piotr Jedliński i Wojciech Mann.

Okazuje się, że do stworzenia całkiem nowego radia, ale opartego na najlepszych tradycjach dawnej Trójki, zgłosiło akces bardzo wielu trójkowych dziennikarzy. Z różnych względów nie mogę dziś wymienić wszystkich nazwisk, ale niektóre jak najbardziej: Jerzy Sosnowski, Małgorzata Maliborska, Fisz, Anna Krakowska, Wojciech Waglewski…

Do tego grona dołączą też ci, którzy w różnych okresach mieli swój istotny udział w tworzeniu Trójki, jak Joanna Kołaczkowska czy Piotr Bukartyk. Będą z nami też dziennikarze i osobowości spoza PR3 – Eliza Michalik, Grzegorz Markowski, Katarzyna Kasia, Jose Torres, Krzysztof Łuszczewski czy Jah Jah Frankowski, jak również swoje wsparcie zadeklarowali Wojciech Malajkat, Krystyna Kofta i Zbigniew Zamachowski.

Musimy jednak sprawdzić, czy uda nam się ten projekt spiąć finansowo. Rozpoczynamy więc zbiórkę, od której zależeć będzie powstanie i działanie radia internetowego.

Według naszych obliczeń, będziemy potrzebowali 250.000 zł miesięcznie. Jeśli uda nam się w ciągu 30 dni zebrać tę kwotę i uzyskamy pewność, że zadeklarowane przez Państwa donacje osiągną tę samą wielkość w kolejnych miesiącach - rozpoczniemy działalność. W maju zakupimy niezbędny sprzęt, znajdziemy odpowiedni lokal, a w czerwcu rozpoczniemy nadawać program.

Jeśli jednak najbliższy miesiąc pokaże, że nie uda nam się zebrać tylu pieniędzy, a prosty ich zwrot będzie niemożliwy, to wpłacona w tym czasie kwota zostanie przekazana na wsparcie służb medycznych w tym trudnym epidemicznym czasie.

Trzymamy kciuki i liczymy na Państwa. Liczymy na naszych Słuchaczy.

Do usłyszenia.

W imieniu założycieli/udziałowców „Ratujmy Trójkę” Sp. Z o.o.


Magda Jethon
Na onkologię z tym. Bęcwały zrobiły zrzutkę na patronite. Żebranina wiecznie żywa. Nie mają oszczędności?
Awatar użytkownika
ggfh
w mackach Zła
Posty: 930
Rejestracja: 09-03-2015, 17:32

Re: Radio internetowe, streaming, shoutcast

22-04-2020, 12:53

po co ryzykowac swoim majatkiem? niech robia zrzute ludzie i im placa.
swoja droga mann to juz odchodzil z pr3 i zakladal swoje radio "kolor". i po roku czy dwoch powrocil na panstwowe.
ciekawe czy jakakolwiek rozglosnia umozliwi im nadawanie na swojej czestotliwosci - jak to chyba radio "warszawa" zrobilo internetowemu "wnet"
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14777
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Radio internetowe, streaming, shoutcast

13-10-2022, 15:29

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Mobydick76
starszy świeżak
Posty: 23
Rejestracja: 26-01-2022, 20:08
Lokalizacja: New Tork
Kontakt:

Re: Radio internetowe, streaming, shoutcast

21-02-2024, 11:24

Znacie jakas stacje radiowa z fajna muza ? Nie chodzi mi o gowno gdzie od rana do nocy sa puszczane mp3, ale o normalna stacje, oczywiscie najlepiej w jezyku angielskim
Br00tal
rozkręca się
Posty: 99
Rejestracja: 03-02-2024, 17:42

Re: Radio internetowe, streaming, shoutcast

21-02-2024, 11:58

Dawniej fajne bylo BrainGell Radio ale nie wiem nawet czy jeszcze istnieje :roll:
Mobydick76
starszy świeżak
Posty: 23
Rejestracja: 26-01-2022, 20:08
Lokalizacja: New Tork
Kontakt:

Re: Radio internetowe, streaming, shoutcast

21-02-2024, 13:16

Sprawdzilem i isnieje, ale nie o takie cos mi chodzi. Chodzi mi o normalne radio z newsami itp ale zeby nie lecial gowniany pop.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4458
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Radio internetowe, streaming, shoutcast

21-02-2024, 16:13

Mobydick76 pisze:
21-02-2024, 11:24
Znacie jakas stacje radiowa z fajna muza ? Nie chodzi mi o gowno gdzie od rana do nocy sa puszczane mp3, ale o normalna stacje, oczywiscie najlepiej w jezyku angielskim
zapraszam do mnie www.radioimpuls.pl, chyba,ze ktos z okolic Puław, Kazimierza to na 97,2 fm
gramy sporo klasyki pop i rocka, troche rzeczy tanecznych
za to niewiele lepkich współczesnych nijakich nowości,
przynajmniej w moim programie w dni robocze od 13 do 18.
Właśnie odpaliłem The Knack "My Sharona",
Jestem tez muzycznym stacji, wiec na tapecie czesto jest Elton John, Ozzy, Blondie, Janes Addiction czy Aerosmith.
Sporo lat 90, a z nowosci The Struts, Laura Pergolizzi, Sophie Ellis Bextor, Roosevelt, Goldfrapp, Royskopp, Muse, czy Bitters.
Oczywiscie jest i Podsiadło i Zawiałow, ale głównie w paśmie porannym, bo rano to musi dudnić u budzić ludzi ;-)
poza tym poranny prowadzacy to dj z krwi i kości i często gęsto odpala remiksy. Ale to godz. 7-12.
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
ODPOWIEDZ