Ojczyzna

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Ojczyzna

22-11-2019, 14:59

A mają coś wspólnego z kghm?
Patrzę, że 31% ma skarb państwa, a reszta w akcjach, może amerykanie część wykupili? Serio pytam, ciekawy jestem, co oni chcą robić u nas.

Pytanie brzmi, nie gdzie oni sobie wydobywają, tylko, czy są potrzebni u nas.
Czytaj że zrozumieniem Ascetic.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16173
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Ojczyzna

22-11-2019, 15:09

Medard pisze:A mają coś wspólnego z kghm?
Patrzę, że 31% na skarb państwa, a reszta w akcjach, może amerykanie część wykupili. Serio pytam, ciekawy jestem, co oni chcą robić u nas.

wrócę do wypowiedzi:

Widać amerykany wywęszyli, że da się zarobić, a jeszcze ich nie ma w tym biznesie.

literalnie czytając i biorąc pod uwagę tą wypowiedź jak zawsze piszesz coś bez sprawdzenia.
otóż są w tym biznesie na nieporównywalnie większą skalę.

nie makleruję od wielu lat i nie odświeżam na bierząco przepisów, ale z tego co pamiętam, wymóg ujawniania się w akcjonariacie jest od 5%. to raz. tutaj masz zestawienie kto i co.


Obrazek

dwa. żaden poważny inwestor nie skupuje na rozdrobnienie po 1% po to aby się nie ujawniać. ok. kupuje jak jest akcja "wrogie przejęcie"
, ale to się dzieje w sytuacji, kiedy akcje są skupione powyżej 50% w kilku rękach. tutaj tego nie ma. generalnie jest rozdrobniony akcjonariat. tutaj free float to 58% więc mogą wjechać z wezwaniem, zebrać z rynku i spółka ich. tym bardziej, że amerykańskie spółki górnicze mają taką kapitalizację, że 5 takich kghmów jak sądzę by łyknęły.
Ostatnio zmieniony 22-11-2019, 15:16 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16173
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Ojczyzna

22-11-2019, 15:11

Medard pisze: Czytaj że zrozumieniem Ascetic.
piszesz pierdoły bez znajomości czegokolwiek i w sposób bełkotliwy. amerykanie są na rynku jak wyżej. amerykanie nie skupują akcji i nie są udziałowcami bo by musieli się ujawniać, bo nie kupuje się 0,33% akcji na walne , aby nie mieć co do gadania.

jeden taki co chciał mnie uczyć i jeszcze był zwykłym chamem skończył słabo. to tak ku przypomnieniu.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Ojczyzna

22-11-2019, 15:16

Nie widzę na telefonie tych zestawień zbyt dobrze.

Przecież nie o tym piszę, czy to duże, czy małe firmy, tylko, że
chyba mają zainteresowanie wejść ostrzej w miedź u nas, skoro chcą obniżki podatków. Może chcą kghm przejąć.

Mógłbyś te kilka słów zrozumieć.

Albo zrób sobie tatuaż z bryłką miedzi.
Ostatnio zmieniony 22-11-2019, 15:22 przez Medard, łącznie zmieniany 2 razy.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Ojczyzna

22-11-2019, 15:19

Czyli po co ta akcja ichnich kilku senatorów?
Wyjaśnij to, a nie wielkość firmy i obroty,
bo co to mnie obchodzi.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16173
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Ojczyzna

22-11-2019, 15:25

Medard pisze:Nie widzę na telefonie tych zestawień zbyt dobrze.

Przecież nie o tym piszę, czy to duże, czy małe firmy, tylko, że
chyba mają zainteresowanie wejść ostrzej w miedź u nas, skoro chcą obniżki podatków.

Mógłbyś te kilka słów zrozumieć, albo nie pić do rana.

Albo zrób sobie tatuaż z bryłką miedzi.
powtórzę, żeby reszta zrozumiała jakim tłumokiem jesteś.

1. napisałeś, że ich nie ma w branży. są na nieporównywalnie większą skalę. screen powyżej z zestawieniem.
2. napisałeś. że nie ma ich w branży. jak się później starałeś wymigać, dopisałeś w polsce. no nie ma. i też ci kompletnie nieprzygotowany człowieku dałem szybką lekcję jak działa wejście w rynek. wszystko powyżej.
3. zamiast podziękować to pyszczysz jak wolff, co twierdził, że jak gruszek nie biorą niemcy to chińczycy wezmą jutro. od tak. a na informacje, że gospodarka to naczynia połaczone, to mówił, że jebać gospodarkę niemiec, bo to niemcy. taki sam poziom dyletanctwa i nieuctwa. luz jak ktoś jest nieprzygotowany. ja się nie znam np. na uprawie papryki. tyle, że się na ten temat nie wypowiadam.
4. a jak będziesz mi tu chamsko wyjeżdzał z rzekomym pijaństwem, to ja dla odmiany będę sprawdzał twoje ogólnikowe informacje jak zawsze niczym nie poparte. a to, że bierzesz przykład z takiego jednego co pierniczy trzy po trzy i tylko wkleja linki z nczas to już twój problem. masz złe wzorce.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16173
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Ojczyzna

22-11-2019, 15:29

Medard pisze:Czyli po co ta akcja ichnich kilku senatorów?
Wyjaśnij to, a nie wielkość firmy i obroty,
bo co to mnie obchodzi.
a skąd ja mam wiedzieć?
napisz se do mosbacher. morawiecki pisał to i ty możesz.

tak samo jak nie wiem po co np. taki chevron chiał wydobywać łupki. pewnie to spisek garbatych nosów, masonów i wegan. masz tutaj dwóch ziomków od spisków. ich się zapytaj. oni znają działanie świata. nawet to zakamuflowane.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Ojczyzna

22-11-2019, 15:30

Uważasz, że nie jestem w stanie zrozumieć, że jak chcą obniżki podatków, to mają firmy działające w tej branży i robią to dla siebie?

Czy, że szkoda im, że kghm płaci taka duża kasę do budżetu?
Ostatnio zmieniony 22-11-2019, 15:33 przez Medard, łącznie zmieniany 1 raz.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16173
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Ojczyzna

22-11-2019, 15:38

Medard pisze:Uważasz, że nie jestem w stanie zrozumieć, że jak chcą obniżki podatków, to mają firmy działające w tej branży i robią to dla siebie?

Czy, że szkoda im, że kghm płaci taka duża kasę do budżetu?
nie rozmywaj mi tutaj tematu jakimiś pytaniami z d.
ja cie proszę.

powtórzę. nie znam intencji.musisz zapytać macherów o teori spiskowych. pacjent i triceps ci pomogą. oni wiedzą nie takie rzeczy. działanie takiej bigpharma to pikuś. czy to ilu żydów zostało poproszonych o grzeczne opuszczenie polski. nie wiadomo gdzie. jak tamto byli w stanie rozkminić to i na to pytanie ci odpowiedzą.

ja mogłem odnieść się do 2 kwestii. są znaczącym graczem. po australii i chinach. w polsce jeszcze nie wjechali.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Ojczyzna

22-11-2019, 15:58

Medard pisze:
Triceratops pisze:Jankesi wymagaja, polski parobek co zrobi?
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/op ... spartanntp" onclick="window.open(this.href);return false;
Szczególnie, że nam się nie opłaca nikogo wpuszczać w miedź, bo sami wydobywamy bez niczyjej pomocy.
Widać amerykany wywęszyli, że da się zarobić, a jeszcze ich nie ma w tym biznesie.
Dla mnie jest oczywiste, że piszę o tym, czy są w pl potrzebni amerykanie przy korycie miedziowym, a nie, że nie mają firm w tej branży.

Ale jako elektryk, który widzi miedź tylko w postaci przewodu, chyba mogę wyrażać się niezrozumiale, przepraszam wszystkich forumowiczöw.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Ojczyzna

23-11-2019, 14:12

gazetakrakowska.pl pisze:Kościelisko. Chcą zbudować na Butorowym gigantyczny pomnik Papieża.

Butorowy Wierch w Kościelisku jak Nowy York w USA, czy Rio de Janeiro w Brazylii? Pojawił się pomysł, by w Kościelisku postawić wielki pomnik św. Jana Pawła II. Najlepiej jakby monument stał się symbolem Kościeliska znanym na całym świecie. Jak statua Wolności, czy Jezus z Rio.

Pomysł zgłosił Narcyz Sadłoń, radny z Kościeliska. Propozycję rzucił w trakcie posiedzenia jednej z komisji rady miasta. Związany jest on z trwającymi dyskusjami w radzie na temat zmian w planie zagospodarowania dla Butorowego Wierchu. Radni zajmują się Butorowym kolejny już rok - na wniosek spółki Polskie Koleje Linowe, która chce na szczycie wybudować wieżę widokową z tyrolką. Pomysł na drugą wieżę zrodził się także w głowach prywatnych przedsiębiorców z Podhala. Na razie jednak plan zagospodarowania nie dopuszcza tak budowy ani pomnika, ani wieży.

Według Narcyza Sadłonia zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłaby ogromna figura św. Jana Pawła II, zwrócona w kierunku Giewontu, w kierunku Sanktuarium na Krzeptówkach. W jego zamyśle miałby to być pomnik na 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości, który byłby zarazem symbolem Kościeliska - mówiącym o przywiązaniu do tradycji chrześcijańskiej. Dodaje on, że nic nie stoi na przeszkodzie, by pomnik pełnił np. funkcję użytkową - np. tarasu widokowego. - Kościelisko mogłoby się stać celem pielgrzymek. I byłaby to atrakcja całoroczna, niezależna od pory roku i warunków pogodowych - dodaje.

Pomysł nie przypadł do gustu wszystkim radnym. Artur Bukowski, przewodniczący rady gminy, uważa, że w ten sposób postać św. Jana Pawła II mogłaby zostać sprofanowana.

Roman Krupa, wójt Kościeliska również bardzo sceptycznie podchodzi do pomysły radnego Sadłonia. - Pomysł, aby wykorzystać osobę świętego Jana Pawła II do celów turystycznych i promocyjnych wydaje mi się niestosowny. Zwłaszcza dziwi mnie sformułowanie radnego o zastosowaniu jakichś „rozwiązań funkcjonalnych” w figurze. To ewidentne mieszanie sfery sacrum i profanum, które obawiam się przyniosłoby naszej gminie więcej śmieszności niż korzyści. Nie mogę sobie tego wyobrazić.
Pamiętam przy tym dobrze, że nasz papież był osobą skromną i taka gigantyczna figura byłaby jawnym tego zaprzeczeniem.
„Nie budujcie mi pomników. Zróbcie coś dobrego dla ludzi” powiedział kiedyś. Może warto posłuchać jego woli. Poza tym, że był świętym, to był przede wszystkim mądrym człowiekiem - pisze w oświadczeniu ws. pomnika wójt. - Zależy mi na tym, aby Butorowy „wrócił” jako stok narciarski, zmodernizowana kolej odpowiadająca dzisiejszym potrzebom i tak mi się wydaje, że Papież dużo bardziej byłby z takich działań zadowolony a nie z pomnika, który byłby zaprzeczeniem jego słów i podejścia Jana Pawła II do poszanowania przestrzeni - dodaje.

Narcyz Sadłoń zaś zapowiada, że wróci z tematem na sesję rady gminy. Dodaje, że będzie także zbierał opinie mieszkańców, architektów, artystów - co oni o tym sądzą. - Jeśli okaże się, że mieszkańcom się to nie podoba, wycofam się z tego - dodaje na koniec.
Nasze góry mają szansę stać się jeszcze bardziej urokliwe.

Kościelisko. Chcą zbudować na Butorowym gigantyczny pomnik Papieża
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Ojczyzna

05-12-2019, 09:54

Zagwozdka sla sporej hordy forumowych rusofobow spod znaku POPIS
Adam Szabelak
@SzabelakAdam
Szef rosyjskiej Dumy W. Wołodin wymienił ostatnio Węgrów i Polaków jako mniejszości bez prawa do nauki we własnym języku na Ukrainie. Wezwał on PE i OBWE do przyjrzenia się problemowi.

Ten uczuć kiedy o Polaków na Ukrainie bardziej od polskiego rządu dbają Rosjanie...
woodpecker from space
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2179
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: Ojczyzna

05-12-2019, 11:29

Hatefire pisze:
gazetakrakowska.pl pisze:Kościelisko. Chcą zbudować na Butorowym gigantyczny pomnik Papieża.

Butorowy Wierch w Kościelisku jak Nowy York w USA, czy Rio de Janeiro w Brazylii? Pojawił się pomysł, by w Kościelisku postawić wielki pomnik św. Jana Pawła II. Najlepiej jakby monument stał się symbolem Kościeliska znanym na całym świecie. Jak statua Wolności, czy Jezus z Rio.

Pomysł zgłosił Narcyz Sadłoń, radny z Kościeliska. Propozycję rzucił w trakcie posiedzenia jednej z komisji rady miasta. Związany jest on z trwającymi dyskusjami w radzie na temat zmian w planie zagospodarowania dla Butorowego Wierchu. Radni zajmują się Butorowym kolejny już rok - na wniosek spółki Polskie Koleje Linowe, która chce na szczycie wybudować wieżę widokową z tyrolką. Pomysł na drugą wieżę zrodził się także w głowach prywatnych przedsiębiorców z Podhala. Na razie jednak plan zagospodarowania nie dopuszcza tak budowy ani pomnika, ani wieży.

Według Narcyza Sadłonia zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłaby ogromna figura św. Jana Pawła II, zwrócona w kierunku Giewontu, w kierunku Sanktuarium na Krzeptówkach. W jego zamyśle miałby to być pomnik na 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości, który byłby zarazem symbolem Kościeliska - mówiącym o przywiązaniu do tradycji chrześcijańskiej. Dodaje on, że nic nie stoi na przeszkodzie, by pomnik pełnił np. funkcję użytkową - np. tarasu widokowego. - Kościelisko mogłoby się stać celem pielgrzymek. I byłaby to atrakcja całoroczna, niezależna od pory roku i warunków pogodowych - dodaje.

Pomysł nie przypadł do gustu wszystkim radnym. Artur Bukowski, przewodniczący rady gminy, uważa, że w ten sposób postać św. Jana Pawła II mogłaby zostać sprofanowana.

Roman Krupa, wójt Kościeliska również bardzo sceptycznie podchodzi do pomysły radnego Sadłonia. - Pomysł, aby wykorzystać osobę świętego Jana Pawła II do celów turystycznych i promocyjnych wydaje mi się niestosowny. Zwłaszcza dziwi mnie sformułowanie radnego o zastosowaniu jakichś „rozwiązań funkcjonalnych” w figurze. To ewidentne mieszanie sfery sacrum i profanum, które obawiam się przyniosłoby naszej gminie więcej śmieszności niż korzyści. Nie mogę sobie tego wyobrazić.
Pamiętam przy tym dobrze, że nasz papież był osobą skromną i taka gigantyczna figura byłaby jawnym tego zaprzeczeniem.
„Nie budujcie mi pomników. Zróbcie coś dobrego dla ludzi” powiedział kiedyś. Może warto posłuchać jego woli. Poza tym, że był świętym, to był przede wszystkim mądrym człowiekiem - pisze w oświadczeniu ws. pomnika wójt. - Zależy mi na tym, aby Butorowy „wrócił” jako stok narciarski, zmodernizowana kolej odpowiadająca dzisiejszym potrzebom i tak mi się wydaje, że Papież dużo bardziej byłby z takich działań zadowolony a nie z pomnika, który byłby zaprzeczeniem jego słów i podejścia Jana Pawła II do poszanowania przestrzeni - dodaje.

Narcyz Sadłoń zaś zapowiada, że wróci z tematem na sesję rady gminy. Dodaje, że będzie także zbierał opinie mieszkańców, architektów, artystów - co oni o tym sądzą. - Jeśli okaże się, że mieszkańcom się to nie podoba, wycofam się z tego - dodaje na koniec.
Nasze góry mają szansę stać się jeszcze bardziej urokliwe.

Kościelisko. Chcą zbudować na Butorowym gigantyczny pomnik Papieża
Jak ten pomink bedzie jednocześnie dyspenzorem ciupag, oszukanych oscypków i skórzanych kapci, a za 2pln będzie nakurwial barka po halach jestem za.
KVLT lizania CZASZKI
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Ojczyzna

04-03-2020, 17:04

Czy Cenckiewicz, to:

a. gnida
b. chuj
c. kłamca
d. każde z powyższych

""Zamiast obrażać pamięć żołnierzy niezłomnych, niech prezes Leszek Żukowski sam wytłumaczy się z własnej przeszłości, o której w kartotece SB możemy przeczytać: +Były t[ajny] w[spółpracownik] akta złożone w archiwum Wydz[iału] C K[omendy] W[ojewódzkiej] M[ilicji] O[bywatelskiej] Gdańsk do Nr 2396 (IPN Kartoteka Ogólnoinformacyjna b. Biura "C" MSW)+" - czytamy w artykule, będącym odpowiedzią Cenckiewicza na wcześniejszy list Żukowskiego do tygodnika."

---------------------------------------------------------------------------------------------
Prezes Związku AK prof. Żukowski kontra Cenckiewicz. Ruszył proces

Prezes Światowego Związku Żołnierzy AK Leszek Żukowski wytoczył proces o ochronę dóbr osobistych historykowi Sławomirowi Cenckiewiczowi za - jak ocenił weteran AK - zarzucenie mu współpracy ze Służbą Bezpieczeństwa. "Nigdy nie współpracowałem z SB" - oświadczył Żukowski.

Proces rozpoczął się w środę w Sądzie Okręgowym w Warszawie, który zdecydował o odroczeniu rozprawy do 17 lipca br. w celu kontynuowania postępowania dowodowego. Podczas posiedzenia sądu prezes AK oświadczył, że nigdy nie współpracował z komunistyczną Służbą Bezpieczeństwa, co - jak ocenił Żukowski, którego reprezentował mec. Roman Giertych - zarzucił mu w jednej z publikacji dyrektor Wojskowego Biura Historycznego Sławomir Cenckiewicz.

Weteran AK podczas rozprawy oświadczył, że nigdy nie współpracował ze Służbą Bezpieczeństwa PRL, nigdy do takiej współpracy nie zobowiązał się na piśmie oraz że nigdy na nikogo nie doniósł do SB. - Wszelkie zarzuty traktuję jako obelgę - stwierdził Żukowski.(...)


Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5246
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Ojczyzna

04-08-2020, 07:40

Obrazek
piękna postawa :D
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16173
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Ojczyzna

14-08-2020, 18:04

Polska to jest fenomenalny kraj.

bitwa warszawska blednie w cieniu powstania warszawskiego. wpierdol dany ruskim mniej ważny niż baty od szkopów. martyrologia zamiast dumy z wygranej. utrzymanie niepodległości mniej istotne niż początek końca państwowości polskiej (bo chyba nikt nie wątpi, że bycie pod butem ruskich to uciemiężony kraj).

nie pojete dla mnie to jest.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Ojczyzna

14-08-2020, 19:00

Ascetic pisze:
14-08-2020, 18:04
Polska to jest fenomenalny kraj.

bitwa warszawska blednie w cieniu powstania warszawskiego. wpierdol dany ruskim mniej ważny niż baty od szkopów. martyrologia zamiast dumy z wygranej. utrzymanie niepodległości mniej istotne niż początek końca państwowości polskiej (bo chyba nikt nie wątpi, że bycie pod butem ruskich to uciemiężony kraj).

nie pojete dla mnie to jest.
Mieli 5 lat przygotować obchody. Nie udało się, widać za mało czasu.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16173
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Ojczyzna

14-08-2020, 19:11

Hatefire pisze:
14-08-2020, 19:00
Ascetic pisze:
14-08-2020, 18:04
Polska to jest fenomenalny kraj.

bitwa warszawska blednie w cieniu powstania warszawskiego. wpierdol dany ruskim mniej ważny niż baty od szkopów. martyrologia zamiast dumy z wygranej. utrzymanie niepodległości mniej istotne niż początek końca państwowości polskiej (bo chyba nikt nie wątpi, że bycie pod butem ruskich to uciemiężony kraj).

nie pojete dla mnie to jest.
Mieli 5 lat przygotować obchody. Nie udało się, widać za mało czasu.
nawet nie wiedziałem, że w końcu się zmoblizowali do ogarnięcia tematu.

Hatefire. rozumiesz coś z tego? skąd taka niechęć do uczczenia tego o zwycięstwa? takiego godnego a nie wywieszeniu flag na budynkach? bo się zazebia ze świętem kościelnym? tak strzelam bo nie mogę złapać intencji.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Ojczyzna

14-08-2020, 19:16

Ascetic pisze:
14-08-2020, 19:11
Hatefire. rozumiesz coś z tego? skąd taka niechęć do uczczenia tego o zwycięstwa? takiego godnego a nie wywieszeniu flag na budynkach? bo się zazebia ze świętem kościelnym? tak strzelam bo nie mogę złapać intencji.
Nieudolność po prostu. Setna rocznica Bitwy Warszawskiej, wcześniej 100 rocznica odzyskania niepodległości. Ci ludzie są żenujący.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
ODPOWIEDZ