Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czesław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2446
Rejestracja: 08-02-2007, 19:42

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 13:02

Bambi pisze:Dokładnie tak, jak pisze Morph. Smuniejsze jest chyba wyszukiwanie najbardziej obskurnego t-shirta, żeby siedzieć n wgilii i rodziną i być dumnym ze swojego "bycia pod prąd", bo tak brzmią pierwsze wasze posty.
Pierdolisz jak potłuczony. Napisałem jaką aktualnie koszulkę miałem na sobie, i powiedzmy jest to dość reprezentatywne do tego, co noszę na c odzień. Nie stoję nad szafą i nie dumam co by tu założyć żeby wkurwić innych - tym bardziej że mało kto wie co mam na danej koszulce - po prostu zakład to na co mam ochotę, albo jest pod ręką. Druga sprawa, że każdy mierzy swoja miarką, i weź mi powiedz kto tu jest pod prąd, jak ty czy ktoś tam inny tłumaczył jakie to hipsterskie, markowe ciuchy pozakładał.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 13:06

To znaczy tyle i aż tyle. Nie piłem ad personam do kogokolwiek, a widzę, że poniektórzy potraktowali to jako osobisty przytyk. Ja do tego co mam na dupie podchodzę na zasadzie użyteczności i komfortu, a nie tego co to jest, za ile i z jaką metką, ergo: kto zwróci na mnie uwagę. Nie rozumiem i nigdy już pewnie nie pojmę po chuj wyróżniać się z tłumu za wszelką cenę - bez względu czy to ciuchy kupowane za ich czterokrotną wartość rzeczywistą, czy koszulki z rozbebeszoną pizdą matki boskiej częstochowskiej. I tutaj mogę przejść do odpowiedzi na pytanie Morpha - czytanie książek i inne rozrywki natury intelektualnej rozwijającej nasze "ja" to zupełnie inna para kaloszy i kategoria ontologiczna, że się tak wyrażę. A jeśli już ktoś czuje silną potrzebą epatowania i szokowania to lepiej, żeby epatował bogactwem swojego "ja".

Ps. @Heretyk - nie mam nic do tego, że ktoś lubi się zlać Versace i założyć marynarę ze skóry węża boa. Natomiast, jeśli ktoś pisze coś takiego jak Bambi to ja tutaj widzę chorobę konsumenta, której epidemią tak usilnie chcą nas zarazić potentaci rynkowi. .
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Bambi
rasowy masterfulowicz
Posty: 2163
Rejestracja: 15-06-2011, 13:00
Lokalizacja: Trzymiasto

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 14:26

Napisałem to specjalnie i wiedziałem, że zaraz banda buntowników się odezwie. Lubię dobre ciuchy, nie patrzę na metki jak na wyznacznik, raczej na jakość i krój, która i który oczywiście nie zawsze idzie w parze z firmą. Jak widzę polówkę za 600 zł z materiału jak polówka za 50, to jasna sprawa, którą kupię. Ale jak między nimi jest taka za 250 i wygląda na taką, która po kilku praniach nie stanie się szmatą, to wybór jest chyba prosty.
HAILSA!!!!!
Awatar użytkownika
Tymothy
postuje jak opętany!
Posty: 657
Rejestracja: 07-06-2005, 14:29

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 15:00

250 zł za polo... ja pierdole, nigdy za polo nie zapłaciłem więcej niż 50 zł, ale ja dziwny jestem bo kupuję w sieciówkach i to podczas wyprzedaży, gdzie można dobrego jakościowego ciucha za grosze nabyć, no ale wtedy to widmo nie to samo samopoczucie i -100 do szpanu, bo co innego mieć na plerach polo za 250 zł, a co innego za 35. :)
Hello darkness, my old friend
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4693
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 15:11

Tymothy pisze:ja dziwny jestem bo kupuje w sieciówkach i to podczas wyprzedaży,
Też czasem w Tesco się ubieram, ale żeby się od razu tym chwalić?
Awatar użytkownika
Tymothy
postuje jak opętany!
Posty: 657
Rejestracja: 07-06-2005, 14:29

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 15:21

Piszę o sklepach typu H&M, Carry itp, a nie o marketach.
Hello darkness, my old friend
Bambi
rasowy masterfulowicz
Posty: 2163
Rejestracja: 15-06-2011, 13:00
Lokalizacja: Trzymiasto

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 15:34

Tymothy pisze:250 zł za polo... ja pierdole, nigdy za polo nie zapłaciłem więcej niż 50 zł, ale ja dziwny jestem, bo kupuję w sieciówkach i to podczas wyprzedaży, gdzie można dobrego jakościowego ciucha za grosze nabyć, no ale wtedy to widmo nie to samo samopoczucie i -100 do szpanu, bo co innego mieć na plerach polo za 250 zł, a co innego za 35. :)
Sieciówka typu H&M w Polsce to największe gówno i jakościowa pomyłka. Polo za 50 zł po 3 praniach kompletnie się defasonuje i wygląda jak szmata, sam kiedyś naciąłem się na 2 sztukach. Podobna jest większość ciuchów CK i Bossa, tylko cena 10-krotna. Zara już trochę lepiej, ale też nie bardzo. Ewentualnie Pull&Bear i Bershka - ta sama korporacja, ale do ciuchów się bardziej przykładają. Jakościowo bardzo dobrze przedstawia się McGregor, ale w PL już nie ma ani jednego sklepu, a jak likwidowali, to ceny były bardzo fajne. Podobnie z Girbea - te marki chociaż w Azji nie szyją za jakieś grosze i z podejrzanych materiałów - jeden Anglia, drugi Włochy - nie wiem jakie tam są warunki, ale faktem jest to, że te marki wypadają bardzo dobrze. Także nie ma to nic wspólnego ze ślepą pogonią za marką, tylko raczej wybieranie dobrej jakości produktu, który dobrze leży i w którym dobrze się czujemy. Także niestety pudło. Nie widzę w tym nic smutnego, identycznie sprawa ma się ze sprzętem elektronicznym, agd itd.
HAILSA!!!!!
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4693
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 15:34

Tymothy pisze:
empir pisze:
Tymothy pisze:ja dziwny jestem bo kupuje w sieciówkach i to podczas wyprzedaży,
Też czasem w Tesco się ubieram, ale żeby się od razu tym chwalić?
Piszę o sklepach typu H&M, Carry itp, a nie o marketach.
Wiem. ;)
Bambi
rasowy masterfulowicz
Posty: 2163
Rejestracja: 15-06-2011, 13:00
Lokalizacja: Trzymiasto

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 15:35

empir pisze:
Tymothy pisze:ja dziwny jestem bo kupuje w sieciówkach i to podczas wyprzedaży,
Też czasem w Tesco się ubieram, ale żeby się od razu tym chwalić?
Z tesco mam skarpety z diabłem tasmańskim. :D
HAILSA!!!!!
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6288
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 15:41

Bambi pisze:Sieciówka typu H&M w Polsce to największe gówno i jakościowa pomyłka. Polo za 50 zł po 3 praniach kompletnie się defasonuje i wygląda jak szmata, sam kiedyś naciąłem się na 2 sztukach. Podobna jest większość ciuchów CK i Bossa, tylko cena 10-krotna. Zara już trochę lepiej, ale też nie bardzo. Ewentualnie Pull&Bear i Bershka - ta sama korporacja, ale do ciuchów się bardziej przykładają. Jakościowo bardzo dobrze przedstawia się McGregor, ale w PL już nie ma ani jednego sklepu, a jak likwidowali, to ceny były bardzo fajne. Podobnie z Girbea - te marki chociaż w Azji nie szyją za jakieś grosze i z podejrzanych materiałów - jeden Anglia, drugi Włochy - nie wiem jakie tam są warunki, ale faktem jest to, że te marki wypadają bardzo dobrze.
Obrazek
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 16:05

bambi a golisz pachy, zgrywuska i czokogrotę?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 16:11

Nerwowy pisze:Obrazek
:DDDDDD
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
witchfinder
weteran forumowych bitew
Posty: 1064
Rejestracja: 13-01-2010, 21:45

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 17:15

Bambi pisze:Sieciówka typu H&M w Polsce to największe gówno i jakościowa pomyłka. Polo za 50 zł po 3 praniach kompletnie się defasonuje i wygląda jak szmata, sam kiedyś naciąłem się na 2 sztukach. Podobna jest większość ciuchów CK i Bossa, tylko cena 10-krotna. Zara już trochę lepiej, ale też nie bardzo. Ewentualnie Pull&Bear i Bershka - ta sama korporacja, ale do ciuchów się bardziej przykładają.
Wręcz:
Obrazek
Straszne pierdolenie, może się defasonuje, kiedy na metce pisze 30 st., a Ty pierzesz w 60. Może i trafiają się w sieciówkach takie rzeczy, nie wiem, ale od ładnych kilku lat ubieram się w tego typu sklepach (nie lubię przepłacać, a jak się człowiek rozejrzy, to zazwyczaj i naprawdę fajne rzeczy można wypatrzeć) i jeszcze po samym praniu nie zniszczyło mi się nic, ani razu.
O tempora, o mores! ||| HARDCORE JP OGIEŃ JP
Awatar użytkownika
Kurt
rasowy masterfulowicz
Posty: 3179
Rejestracja: 24-12-2010, 15:54
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 17:18

manieczki pisze:kurwa, a mi analny nie pozwolił założyc tematu o fryzurach...
To jest chyba najlepszy komentarz dla całego tego tematu ;)
The madness and the damage done.
Awatar użytkownika
Tymothy
postuje jak opętany!
Posty: 657
Rejestracja: 07-06-2005, 14:29

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 17:48

Bambi pisze:Sieciówka typu H&M w Polsce to największe gówno i jakościowa pomyłka. Polo za 50 zł po 3 praniach kompletnie się defasonuje i wygląda jak szmata, sam kiedyś naciąłem się na 2 sztukach.
Nie wiem jak Ty je pierzesz, bo ja mam koszul od cholery i ciut ciut z takich sklepów, niektóre mają po 3 lata i nadal trzymają fason...
Hello darkness, my old friend
Karkasonne

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 17:58

Ja pierdolę, Czesław, a Ty swoją koszulkę Burzum w ilu stopniach pierzesz? A po ilu praniach rozciąga się do kolan? Bardzo zdefasonowana?
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4693
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 18:05

Moja koszulka ND - Utopia Banished zdesonowała się dość szybko. Ale twardo w niej zapierdalałem przez kilkanaście lat conajmniej. Teraz nie wiem gdzie jest, obawiam się że żona mi ją wypierdoliła. Albo, co gorsze, przerobiła na szmate.
Bambi
rasowy masterfulowicz
Posty: 2163
Rejestracja: 15-06-2011, 13:00
Lokalizacja: Trzymiasto

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 19:36

To chyba macie wielkie szczęście albo ja wielkiego pecha. W HM kupiłem ze 4 rzeczy - wszystkie po kilku miechach wyglądały jak szmaty. Brązowa bluza - sprana, rozciągnięta szmata się zrobiła bardzo szybko. Bluza w paski szaro czarne - na kolor szary przeszły zmechacenia czarne - po 2, 3 praniach. Poza tym 2 polówki - granat i brąz chyba - granat po kilku praniach nie był już granatem, kołnierzyk pogięty i zdefasonowany całkowicie. Jeszcze jakieś zwykłe białe t-shirty stamtąd miałem - dekolt rozciągnięty po 2 praniach, materiał jak szmata do podłóg, zresztą takie miał potem przeznaczenie. HM to najgorsza sieciówka, moja znajoma tam pracowała i mówiła dokładnie to samo o ich produktach.
HAILSA!!!!!
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2048
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 19:44

empir pisze:Moja koszulka ND - Utopia Banished zdesonowała się dość szybko. Ale twardo w niej zapierdalałem przez kilkanaście lat conajmniej. Teraz nie wiem gdzie jest, obawiam się że żona mi ją wypierdoliła. Albo, co gorsze, przerobiła na szmate.
u mnie to samo stało się z kilkoma lekko sfatygowanymi, ale obciążonymi wielkim sentymentem t-shirtami (m.in. Grave, Morgoth, Obituary) - oczywiście oficjalnie "nikt nic nie wie" ... wwrrr...
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Jak musicie sie ubrac do w.........o stolu

26-12-2011, 20:14

manieczki pisze:bambi a golisz pachy, zgrywuska i czokogrotę?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ