Kłopoty ze zdrowiem

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 13:30

SATYROS pisze:
01-12-2022, 13:28
Ascetic pisze:
01-12-2022, 13:25
Badanie nieprzetestowanymi lekami czym się różni od szczepieniem, według pewnie Ciebie, niesprawdzonymi szczepionkami?

Może tutaj otrzymam odpowiedź na pytanie?
Przecież amantadyna to dopuszczony lek na grypę typu A. I zadziałał.
A na covida stosowano różne leki z różnymi skutkami, które w zamyśle nie były wyprodukowane do leczenia covida, bo go jeszcze nie było kiedy powstawały.
Na kowida przebadany? Ok, czyli lek na astmę, jak ktoś napisze po internetach, że jest dobry na ból dupy, to też uznajemy, że jest ok? Po co badania, właściwie racja, to oddaje sposób myślenia. szkoda, że się wybielacz w takim razie nie przyjął.
13.04.2024
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 13:32

SATYROS pisze:
01-12-2022, 13:28
Ascetic pisze:
01-12-2022, 13:25
Badanie nieprzetestowanymi lekami czym się różni od szczepieniem, według pewnie Ciebie, niesprawdzonymi szczepionkami?

Może tutaj otrzymam odpowiedź na pytanie?
Przecież amantadyna to dopuszczony lek na grypę typu A. I zadziałał.
A na covida stosowano różne leki z różnymi skutkami, które w zamyśle nie były wyprodukowane do leczenia covida, bo go jeszcze nie było kiedy powstawały.
Amantadyna jest na rynku ponad 50 lat. Patent wygasł, jest tania i skuteczna. Dlatego właśnie zwalczana. Gdyby była w powszechnym użytku niemal nikt by się nie szczepił.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 815
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 13:34

Ascetic pisze:
01-12-2022, 13:30
SATYROS pisze:
01-12-2022, 13:28
Ascetic pisze:
01-12-2022, 13:25
Badanie nieprzetestowanymi lekami czym się różni od szczepieniem, według pewnie Ciebie, niesprawdzonymi szczepionkami?

Może tutaj otrzymam odpowiedź na pytanie?
Przecież amantadyna to dopuszczony lek na grypę typu A. I zadziałał.
A na covida stosowano różne leki z różnymi skutkami, które w zamyśle nie były wyprodukowane do leczenia covida, bo go jeszcze nie było kiedy powstawały.
Na kowida przebadany? Ok, czyli lek na astmę, jak ktoś napisze po internetach, że jest dobry na ból dupy, to też uznajemy, że jest ok? Po co badania, właściwie racja, to oddaje sposób myślenia. szkoda, że się wybielacz w takim razie nie przyjął.
Ale żaden lek, który przez pierwszy rok był stosowany na covid, nie był dedykowany na tą chorobę. Bo takowego leku jeszcze nie było!
I może się zdziwisz, ale są leku które mogą być stosowane w różnych jednostkach chorobowych
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 13:39

SATYROS pisze:
01-12-2022, 13:34
Ascetic pisze:
01-12-2022, 13:30
SATYROS pisze:
01-12-2022, 13:28


Przecież amantadyna to dopuszczony lek na grypę typu A. I zadziałał.
A na covida stosowano różne leki z różnymi skutkami, które w zamyśle nie były wyprodukowane do leczenia covida, bo go jeszcze nie było kiedy powstawały.
Na kowida przebadany? Ok, czyli lek na astmę, jak ktoś napisze po internetach, że jest dobry na ból dupy, to też uznajemy, że jest ok? Po co badania, właściwie racja, to oddaje sposób myślenia. szkoda, że się wybielacz w takim razie nie przyjął.
Ale żaden lek, który przez pierwszy rok był stosowany na covid, nie był dedykowany na tą chorobę. Bo takowego leku jeszcze nie było!
I może się zdziwisz, ale są leku które mogą być stosowane w różnych jednostkach chorobowych
Lek na kowid. Nowe nie znałem. Niby jaki?

Wracam do pytania, aman ok, niesprawdzona, szczep. już nie?


Powiem tak. Dla mnie możesz się leczyć czym tam chcesz. Nawet proszkiem do pieczenia. Nie rozumiem potrzeby wyjazdów z tematami, dla 95% szurskimi. Nie mówiąc już o uwarunkowaniach politycznych.
13.04.2024
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 815
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 13:45

Coś mi się wydaje, że te niby szurskie teorie odnośnie covid, coraz częściej wypływają w mediach głównego ścieku, jako, na razie, całkiem możliwe do przyjęcia.....
I wydaje mi się że ta tendencja będzie tylko rosnąć.
A dla szczepionkowych fundamentalistów polecam przeprowadzkę do Chin. Tam rząd bardzo dba o bezpieczeństwo swoich obywateli pod kontem covid.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 13:51

SATYROS pisze:
01-12-2022, 13:45
Coś mi się wydaje, że te niby szurskie teorie odnośnie covid, coraz częściej wypływają w mediach głównego ścieku, jako, na razie, całkiem możliwe do przyjęcia.....
I wydaje mi się że ta tendencja będzie tylko rosnąć.
A dla szczepionkowych fundamentalistów polecam przeprowadzkę do Chin. Tam rząd bardzo dba o bezpieczeństwo swoich obywateli pod kontem covid.
Polecam szczególnie ostatnie oświadczenia Pfizera: Nie mamy waszych płaszczy i co nam śmiecie zrobicie?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 13:51

SATYROS pisze:
01-12-2022, 13:45
Coś mi się wydaje, że te niby szurskie teorie odnośnie covid, coraz częściej wypływają w mediach głównego ścieku, jako, na razie, całkiem możliwe do przyjęcia.....
I wydaje mi się że ta tendencja będzie tylko rosnąć.
A dla szczepionkowych fundamentalistów polecam przeprowadzkę do Chin. Tam rząd bardzo dba o bezpieczeństwo swoich obywateli pod kontem covid.
A ja jestem przekonany, że będzie zupełnie na odwrót. Powiem więcej, spodziewam się, że pójdzie to tropem Sochy. Szukania kolejnych pomysłu na robienie ruskiej polityki. Bo tamto nie zagrało.

Ja dla odmiany polecam, dla wielbicieli teorii wszelakich, wyprowadzkę do Rosji, bo jak piszą, tam jest główne źródło mieszania w głowach.

I co teraz z tym zrobimy?


--------------------------------------------------
I daj mi w końcu odpowiedzi na moje pytania. No chyba, że jeszcze bardziej chcesz się zbliżyć w mojej ocenie do takiego pacjenta.
13.04.2024
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 815
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 13:54

A jeśli chodzi o leki na covid to na dzień dzisiejszy Europejska Agencja Leków zatwierdziła 8 takich preparatów.

Na początku pandemii nie było takich leków, więc stosowano te, które dawały nadzieje ze zadziałają.
To były leki na różne choroby, ale nie na covid. Czy to takie trudne do zrozumienia?

A szczepionki.....? Powstały szybko, bez dokładnych badań....
Dopiero teraz wychodzą kwiatki...
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 13:56

SATYROS pisze:
01-12-2022, 13:54
A jeśli chodzi o leki na covid to na dzień dzisiejszy Europejska Agencja Leków zatwierdziła 8 takich preparatów.

Na początku pandemii nie było takich leków, więc stosowano te, które dawały nadzieje ze zadziałają.
To były leki na różne choroby, ale nie na covid. Czy to takie trudne do zrozumienia?

A szczepionki.....? Powstały szybko, bez dokładnych badań....
Dopiero teraz wychodzą kwiatki...
Nie masz problemu z szafowaniem wiedzą medyczną z internetu. Nie powinno być z tym problemu Podaj konkrety, kiedy, jakie, badania kliniczne.

Tak trudno jest zrozumieć. Kilka kwestii na pewno. Dobrze, że internet odpowiedział na Twoje wszystkie pytania, dał wszelakie informacje. Gratuluję.


No i wracając do głównej sprawy. Skąd taka potrzeba uznawania się za człowieka, KTÓRY WIE. Te wrzutki to w jakim celu? Bo z Ukr wyjaśniałeś. Nawet dało się zrozumieć motywację.
13.04.2024
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 970
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 14:44

SATYROS pisze:
30-11-2022, 19:38
https://rumble.com/v1wnoci-zmar-nagle-l ... talny.html

Polecam do obejrzenia w całości.
Z pozdrowieniami dla zaszczepionych.
porusza gówno w dupie :shock:
dobrze, że się nie szczepiłem tym mRNA
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 815
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 14:53

Ascetic pisze:
01-12-2022, 13:56
SATYROS pisze:
01-12-2022, 13:54
A jeśli chodzi o leki na covid to na dzień dzisiejszy Europejska Agencja Leków zatwierdziła 8 takich preparatów.

Na początku pandemii nie było takich leków, więc stosowano te, które dawały nadzieje ze zadziałają.
To były leki na różne choroby, ale nie na covid. Czy to takie trudne do zrozumienia?

A szczepionki.....? Powstały szybko, bez dokładnych badań....
Dopiero teraz wychodzą kwiatki...
Nie masz problemu z szafowaniem wiedzą medyczną z internetu. Nie powinno być z tym problemu Podaj konkrety, kiedy, jakie, badania kliniczne.

Tak trudno jest zrozumieć. Kilka kwestii na pewno. Dobrze, że internet odpowiedział na Twoje wszystkie pytania, dał wszelakie informacje. Gratuluję.


No i wracając do głównej sprawy. Skąd taka potrzeba uznawania się za człowieka, KTÓRY WIE. Te wrzutki to w jakim celu? Bo z Ukr wyjaśniałeś. Nawet dało się zrozumieć motywację.
Odnośnie leków na covid.. Tu jest strona , nie szurska jakbyś powiedział, gdzie mowa o nowych lekach

https://www.medonet.pl/koronawirus-pyta ... 95397.html

Moją wiedzę biorę z różnych źródeł.
Jestem ogromnie zafascynowany odkryciami naukowymi, ale też uważam że nie wszczcy wykorzystują je dla dobra ludzi, a wręcz przeciwnie...
Rozmawiam że znajomymi po transplantacjach, jak oni przechodzili covid, z lekarzami z kliniki..
Osobiście rozmawiałem z doktorem Bodnarem (ten od amantadyny).
Przeglądam strony naukowe w necie, ale także słucham wiedzy i opinii ludzi myślących inaczej niż całe to lobby szczepionkowo-maseczkowe.
No u obserwuję sam siebie...
To mi daje prawo do połączenia kropek i stworzenia własnej opinii w temacie.
A Ty T. , nie obraź się, ale mam wrażenie że wiedzę o świecie czerpiesz tylko z tefałenu i wirtualnej Polski.
Ja nigdy niczego nie zakładam z góry.
Obserwuję i drogę różne źródła i różne punkty widzenia... I wyciągam wnioski do czego mam prawo i tak samo mam prawo dzielić się nimi.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 15:01

^^ Z tymi różnymi źródłami to bym jednak nie przesadzał.

Specyfika wypowiedzi, dosłownie 3-5 zawodników, jest jedna. 0:1. Poglądy macie zasadniczo zbieżne. Więc raczej trafiacie w te same bańki. Tym samym jak wyżej. Wątek, różnych źródeł, jest zwyczajnie komiczny. Poważnie, jak czytam takie wypowiedzi, że różne źródła są wykorzystywane, to się zastanawiam, czy nie jestem wkręcany.

Tak po koleżeńsku, usiądź kiedyś i połącz te kropki, jak to się dzieje, że tak się dzieje. Dla mnie to właściwie, ma charakter socjologiczny, jak na tak wąskim poletku, takie sprawy się dzieją. Jakie loty ludzie mają. I są tak zaoognieni, że sprowadzają się do funkcji antyszczepa, czy ruskiej onucy. Dla mnie pomimo Twojej oceny, że myślisz samodzielnie, jesteś ładnie tam podsterowany. Przewertuj sobie te stronki, po których latasz, pod tym kątem. Zobacz też, jaką masz aktywność. Nawet tutaj. Nikt nie pisze o kowidzie, bo każdego to wali. A tu proszę. BUM. Wpisik. Jak coś oczywiście kolejnego sie pojawi z czym będziesz walczył, w imie swojego wolnego umysłu, to od razu zweryfikuj, czy ci sami z którymi piszesz o kowidzie, wojnie na Ukrainie nie złapali też nowej zajawki. Mnie by tam zastanowiło, że te same pakiety krążą. Te same zlepki. Że macie takie same grupowe poglądy.

ps. Te, ja mam 3 minuty drogi do tego Dzieciąt. Powiedzmy, że jesteśmy sąsiadami. I znów co z tego wynika? Bo znów argumenty, gadałem z tym albo z tamtym. Bądźmy poważni.

Co do samego pisania. Wiadomo każdy może. Nawet szkodliwe sprawy. W szczególności jak ktoś ma jazdę na tym punkcie. I sprowadza do tego cel swojego życia. Szczepionki złe!! Coś tam innego złe!! Aczkolwiek ja do tego, też mogę mieć negatywnie krytyczny osąd. Tym bardziej, że to sporadycznie w dobrej wierze, bo na moje oko, cześć aktywności w sieci może
13.04.2024
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 815
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 15:44

Ascetic pisze:
01-12-2022, 15:01
^^ Z tymi różnymi źródłami to bym jednak nie przesadzał.

Specyfika wypowiedzi, dosłownie 3-5 zawodników, jest jedna. 0:1. Poglądy macie zasadniczo zbieżne. Więc raczej trafiacie w te same bańki. Tym samym jak wyżej. Wątek, różnych źródeł, jest zwyczajnie komiczny. Poważnie, jak czytam takie wypowiedzi, że różne źródła są wykorzystywane, to się zastanawiam, czy nie jestem wkręcany.

Tak po koleżeńsku, usiądź kiedyś i połącz te kropki, jak to się dzieje, że tak się dzieje. Dla mnie to właściwie, ma charakter socjologiczny, jak na tak wąskim poletku, takie sprawy się dzieją. Jakie loty ludzie mają. I są tak zaoognieni, że sprowadzają się do funkcji antyszczepa, czy ruskiej onucy. Dla mnie pomimo Twojej oceny, że myślisz samodzielnie, jesteś ładnie tam podsterowany. Przewertuj sobie te stronki, po których latasz, pod tym kątem. Zobacz też, jaką masz aktywność. Nawet tutaj. Nikt nie pisze o kowidzie, bo każdego to wali. A tu proszę. BUM. Wpisik. Jak coś oczywiście kolejnego sie pojawi z czym będziesz walczył, w imie swojego wolnego umysłu, to od razu zweryfikuj, czy ci sami z którymi piszesz o kowidzie, wojnie na Ukrainie nie złapali też nowej zajawki. Mnie by tam zastanowiło, że te same pakiety krążą. Te same zlepki. Że macie takie same grupowe poglądy.

ps. Te, ja mam 3 minuty drogi do tego Dzieciąt. Powiedzmy, że jesteśmy sąsiadami. I znów co z tego wynika? Bo znów argumenty, gadałem z tym albo z tamtym. Bądźmy poważni.
Ja mam otwartą głowę i wszystkie opcje biorę pod uwagę. Niestety jest nas mniejszość.
A zastanawiałeś się kiedyś czy aby Ty nie jesteś sterowany? Przecież w tv tak wszystko pięknie wygląda, tak pięknie jest opakowane.... Zelenski kocha Polaków a szczepionki to jedyny ratunek dla ludzkości.
Przecież nie może być inaczej, a ci co tak nie myślą to szury....
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 18:20

Jesteś o krok od wyprowadzki do lasu, albo okrzyknięciem się geniuszem. Wiadomo, ci są i byli w mniejszości. Dla większość to jednak odklejeńcy. Ja też mam na ten temat jasno wyrobioną opinię.



Cóż ja mogę powiedzieć? Widzę, że żyjesz w przeświadczeniu, że łapiesz w lot rzeczywistość i czujesz, że systemy, ten, tamten i każdy kolejny jesteś w stanie oszukać (pamiętam opisy z perypetiami co do jednych spraw). Żyj dalej w takowym. Tylko jak ci się uda, może te swoje opowieści nad cudownymi właściwościami niedopuszczonego do leczenia konkretnego schorzenia leku, a w drugą stronę, opowieści, że szczepionki zabijają, pozostaw dla swojego 3% środowiska. Nie wystarczy na tych grupach, gdzie tam sobie śmigacie, utwierdzać się dalej w przekonaniu, że DOBRZE POŁĄCZYLIŚCIE KROKI i ROZUMIECIE WSZYSTKO?! To za mało? Tutaj też trzeba? Czyżby chodziło o wyjątkowość? Tutaj może niepopularne, ale jak napiszesz, SZCZEPY HEHE, ZDECHNIECIE, to zakładasz, że kogoś to poruszy? Póki co wszyscy żyją, a zaszczepionych pewnie z 50%+. Ja tam odpisuję dla sportu, ale jak widzę, pozostali to kompletna olewka.
13.04.2024
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 970
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 18:36

Ascetic pisze:
01-12-2022, 18:20
Jesteś o krok od wyprowadzki do lasu, albo okrzyknięciem się geniuszem. Wiadomo, ci są i byli w mniejszości. Dla większość to jednak odklejeńcy.
dokładnie to samo można napisać o fanach undergroundowego metalu jakich tu pełno :D
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 18:43

Rejwan pisze:
01-12-2022, 18:36
Ascetic pisze:
01-12-2022, 18:20
Jesteś o krok od wyprowadzki do lasu, albo okrzyknięciem się geniuszem. Wiadomo, ci są i byli w mniejszości. Dla większość to jednak odklejeńcy.
dokładnie to samo można napisać o fanach undergroundowego metalu jakich tu pełno :D
Bez przesady. W zakresie, jakichś tam mocno wysublimowanych, wątpliwej jakości gustów, to tak. W zakresie mało zrozumiałych dla ogółu społeczeństwa zainteresowań też.

Tylko, że tamten rodzaj odklejenia, ma to do siebie, że obwieszczają prawdy objawione, skitrane z interneta, od ruskiego podane. Mają jakiś taki przemożny imperatyw wew. "naprawiania świata". Sam przy kasie, kiedyś spotkałem pacjenta, jak namawiał kasjerkę do "zdjęcia szmaty". A słyszałeś o akcji, że typ wsiada do windy i zagaduje typa co ma słuchawki w uszach i mówi mu: "weź kurwa włącz najnowsze Faceless Burial, typie, kurwa, to jest to, a nie te Twoje jebane rapsy", albo wbija na stołówkę zakładową, tam leci, jakaś "muzyka do windy" a ten drze ryja "Slejer KURWA!!" ?? :lol:
13.04.2024
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 970
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 19:08

Ascetic pisze:
01-12-2022, 18:43
Rejwan pisze:
01-12-2022, 18:36
Ascetic pisze:
01-12-2022, 18:20
Jesteś o krok od wyprowadzki do lasu, albo okrzyknięciem się geniuszem. Wiadomo, ci są i byli w mniejszości. Dla większość to jednak odklejeńcy.
dokładnie to samo można napisać o fanach undergroundowego metalu jakich tu pełno :D
Bez przesady. W zakresie, jakichś tam mocno wysublimowanych, wątpliwej jakości gustów, to tak. W zakresie mało zrozumiałych dla ogółu społeczeństwa zainteresowań też.

Tylko, że tamten rodzaj odklejenia, ma to do siebie, że obwieszczają prawdy objawione, skitrane z interneta, od ruskiego podane. Mają jakiś taki przemożny imperatyw wew. "naprawiania świata". Sam przy kasie, kiedyś spotkałem pacjenta, jak namawiał kasjerkę do "zdjęcia szmaty". A słyszałeś o akcji, że typ wsiada do windy i zagaduje typa co ma słuchawki w uszach i mówi mu: "weź kurwa włącz najnowsze Faceless Burial, typie, kurwa, to jest to, a nie te Twoje jebane rapsy", albo wbija na stołówkę zakładową, tam leci, jakaś "muzyka do windy" a ten drze ryja "Slejer KURWA!!" ?? :lol:
byś się zdziwił co ja widziałem... aż boję się o tym pisać w necie...
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 19:12

Rejwan pisze:
01-12-2022, 19:08
Ascetic pisze:
01-12-2022, 18:43
Rejwan pisze:
01-12-2022, 18:36

dokładnie to samo można napisać o fanach undergroundowego metalu jakich tu pełno :D
Bez przesady. W zakresie, jakichś tam mocno wysublimowanych, wątpliwej jakości gustów, to tak. W zakresie mało zrozumiałych dla ogółu społeczeństwa zainteresowań też.

Tylko, że tamten rodzaj odklejenia, ma to do siebie, że obwieszczają prawdy objawione, skitrane z interneta, od ruskiego podane. Mają jakiś taki przemożny imperatyw wew. "naprawiania świata". Sam przy kasie, kiedyś spotkałem pacjenta, jak namawiał kasjerkę do "zdjęcia szmaty". A słyszałeś o akcji, że typ wsiada do windy i zagaduje typa co ma słuchawki w uszach i mówi mu: "weź kurwa włącz najnowsze Faceless Burial, typie, kurwa, to jest to, a nie te Twoje jebane rapsy", albo wbija na stołówkę zakładową, tam leci, jakaś "muzyka do windy" a ten drze ryja "Slejer KURWA!!" ?? :lol:
byś się zdziwił co ja widziałem... aż boję się o tym pisać w necie...
Dajesz. Nie takie rzeczy tutaj ludzie wypisują, gangstastajle, rozwody, lanie na obca kobietę po ciemnych zaułkach Wrocławia :lol: Bez krępacji. Forume wyczyma :lol:
13.04.2024
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 970
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 19:15

Ascetic pisze:
01-12-2022, 19:12
Rejwan pisze:
01-12-2022, 19:08
Ascetic pisze:
01-12-2022, 18:43


Bez przesady. W zakresie, jakichś tam mocno wysublimowanych, wątpliwej jakości gustów, to tak. W zakresie mało zrozumiałych dla ogółu społeczeństwa zainteresowań też.

Tylko, że tamten rodzaj odklejenia, ma to do siebie, że obwieszczają prawdy objawione, skitrane z interneta, od ruskiego podane. Mają jakiś taki przemożny imperatyw wew. "naprawiania świata". Sam przy kasie, kiedyś spotkałem pacjenta, jak namawiał kasjerkę do "zdjęcia szmaty". A słyszałeś o akcji, że typ wsiada do windy i zagaduje typa co ma słuchawki w uszach i mówi mu: "weź kurwa włącz najnowsze Faceless Burial, typie, kurwa, to jest to, a nie te Twoje jebane rapsy", albo wbija na stołówkę zakładową, tam leci, jakaś "muzyka do windy" a ten drze ryja "Slejer KURWA!!" ?? :lol:
byś się zdziwił co ja widziałem... aż boję się o tym pisać w necie...
Dajesz. Nie takie rzeczy tutaj ludzie wypisują, gangstastajle, rozwody, lanie na obca kobietę po ciemnych zaułkach Wrocławia :lol: Bez krępacji. Forume wyczyma :lol:
nie ze mną te numery :D wiem, że wszystko czytają Służby i Bil Gejts
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2022, 19:21

Rejwan pisze:
01-12-2022, 19:15
Ascetic pisze:
01-12-2022, 19:12
Rejwan pisze:
01-12-2022, 19:08

byś się zdziwił co ja widziałem... aż boję się o tym pisać w necie...
Dajesz. Nie takie rzeczy tutaj ludzie wypisują, gangstastajle, rozwody, lanie na obca kobietę po ciemnych zaułkach Wrocławia :lol: Bez krępacji. Forume wyczyma :lol:
nie ze mną te numery :D wiem, że wszystko czytają Służby i Bil Gejts
Czyli jesteś Czujny i świadomy! Dobrze te kropki połaczyłeś kolego :lol:
13.04.2024
ODPOWIEDZ