Motoryzacja ogółem

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Motoryzacja ogółem

06-04-2021, 22:39

535 pisze:
06-04-2021, 22:23
Nic nie zaznaczałem. Wrzuciłem trasę i dostałem trzy warianty. Równorzędne. Na pierwszy rzut oka.
Często proponowane najkrótsze warianty to jakieś lokalne drogi przez wertepy, pozorne oszczędności w trasie z urwaniem katalizatora w gratisie.

Dlatego w googlemaps zawsze wrzucam miejscowości przez które chcę jechać i rezygnuję z tych propozycji dwie minuty krócej. Niestety w tej aplikacji drogi, poza głównymi są równorzędne i najkrótsza trasa bywa najgorszą.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1559
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Motoryzacja ogółem

06-04-2021, 22:41

535 pisze:
06-04-2021, 22:23
Nic nie zaznaczałem. Wrzuciłem trasę i dostałem trzy warianty. Równorzędne. Na pierwszy rzut oka.
Chodziło mi, że jak już jedziesz to możesz kliknąć i tam wybrać, że np. droga nieprzejezdna. Brodów chyba w ogóle nie ma na mapach google. To nie ta klasa nawigacji.

Spróbuj tym pojechać czymś o DMC >3,5t to się dopiero można zdziwić.
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
535

Re: Motoryzacja ogółem

06-04-2021, 22:46

Pojęcia nie miałem, bo z nawigacji korzystam bardzo rzadko. Zwykle jadę na pałę, obserwując mech na pniach przydrożnych drzew o ile tych wcześniej nie wycięto. Trochę siedziałem w papierowych mapach, "trochę" jeździłem. Wystarczy, żeby się nie zgubić.
535

Re: Motoryzacja ogółem

24-04-2021, 07:19

Krótko i na temat. Tłukłbym ten program w każdym możliwym paśmie do usranej śmierci.
535

Re: Motoryzacja ogółem

24-04-2021, 22:06

Tu z kolei typowe argumenty i pierdolenie bantustańczyka. Ciekawe, że już w Czechach, czy Słowacji się da. W bantustanie ni chuja. Inne drogi, inni ludzie, inne pojazdy, inna przejrzystość kurwa powietrza... jazda samochodem to po prostu inna czynność.
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: Motoryzacja ogółem

24-04-2021, 23:29

W Republice Irlandii, gdzie pieszy jest Krową Przenajświętszą (na luzaku ludzie przechodzą na czerwonym i policja grzecznie hamuje - to z życia) w przeliczeniu na 100 tysięcy ginie rocznie 0.6 Krowy. W Polsce mi wyszło ponad 2 Święte Krowy. Pórwnywałem dane za rok 2019, kiedy to w Irlandii padło 32, a w Polsce 793 Krowy.

Uczciwie muszę przyznać, że nie jestem sobie w stanie przypomnieć, żebym widział tu w mieście zebrę bez sygnalizacji świetlnej.
Kerosene keeps me warm.
535

Re: Motoryzacja ogółem

24-04-2021, 23:41

Oddajmy głos, słynnemu w pewnych kręgach panu Markowi.
535

Re: Motoryzacja ogółem

11-06-2021, 14:06

To chyba pan dobromir prowadził. Tyle kurwa bodźców, że nie zapanował nad rozpędzonym pojazdem.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Motoryzacja ogółem

13-06-2021, 22:07

WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Motoryzacja ogółem

19-06-2021, 01:26

Ja już kurwa zgłupiałem. Jak w audi wyłaczyć system asysty kierowcy żeby pedał gazu nie drżał jak przekraczam prędkość?. Wszystkie asysty pre sense powyłączałem w ustawieniach samochodu a tego wyłączyć nie potrafię. Niemcy to tak specjalnie zaprogramowali żeby przyprawiać o stany lękowe? Skąd samochód wie w jakim terenie się znajduje(zabudowany,niezabudowany) jak wyłączam samochodową nawigację i działam na niezależnej googlowskiej? Inwigilacja non stop. Pierdolone archiwum x dla mnie.

Kurwa samochód za mnie hamuje, parkuje, wyprostowuje mi kierownicę jak zjeżdżam albo wyprzedzam nie wspominam o systemie auto-stop. Ja to wszystko w pizdu wyłączam ale pedału drżenia ni chuja nie potrafię wyłączyć. Skrzynkę gorzały jak mi ktoś w temacie pomoże.

Tak w ogóle co się dzieje kurwa z ta motoryzacją?. Gdzie jest odtwarzacz w nowym Audi a 7 ? W kurwa schowku po prawej stronie od pasażera do którego podczas jazdy nie jesteś w stanie sięgnąć ,bo się rozpierdolisz. Co za geniusz umysłu te samochody projektuje....... kurwa. Ja większość rzeczy mam na karcie sd ale jak mam nowości niezripowane to biorę cd. Nie zmienisz cd w czasie jazdy,bo wypadek gwarantowany. Co to za idioty pracują w tych koncernach motoryzacyjnych... nie wspominam o tym że mało w którym nowym samochodzie masz odtwarzacz cd. Pojebane czasy.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Motoryzacja ogółem

24-06-2021, 11:20

Zaraza, właśnie się dowiedziałem, że sąsiad zabił taksiarza po pijaku:

https://www.infoilawa.pl/aktualnosci/it ... ec-zdjecia

Don't drink and drive...
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Kilgore
rasowy masterfulowicz
Posty: 2141
Rejestracja: 21-12-2010, 20:34

Re: Motoryzacja ogółem

24-06-2021, 11:51

bartwa pisze:
24-06-2021, 11:20
Zaraza, właśnie się dowiedziałem, że sąsiad zabił taksiarza po pijaku:

https://www.infoilawa.pl/aktualnosci/it ... ec-zdjecia

Don't drink and drive...
dobrą miał opinię:
"Tak, to ten chamski pseudobiznesmen, były kolejarz, alkoholik. ZABÓJCA"
Wyobraź sobie że zawsze masz czas
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Motoryzacja ogółem

24-06-2021, 12:14

tomaszm pisze:
19-06-2021, 01:26
Ja już kurwa zgłupiałem. Jak w audi wyłaczyć system asysty kierowcy żeby pedał gazu nie drżał jak przekraczam prędkość?. Wszystkie asysty pre sense powyłączałem w ustawieniach samochodu a tego wyłączyć nie potrafię. Niemcy to tak specjalnie zaprogramowali żeby przyprawiać o stany lękowe? Skąd samochód wie w jakim terenie się znajduje(zabudowany,niezabudowany) jak wyłączam samochodową nawigację i działam na niezależnej googlowskiej? Inwigilacja non stop. Pierdolone archiwum x dla mnie.

Kurwa samochód za mnie hamuje, parkuje, wyprostowuje mi kierownicę jak zjeżdżam albo wyprzedzam nie wspominam o systemie auto-stop. Ja to wszystko w pizdu wyłączam ale pedału drżenia ni chuja nie potrafię wyłączyć. Skrzynkę gorzały jak mi ktoś w temacie pomoże.

Tak w ogóle co się dzieje kurwa z ta motoryzacją?. Gdzie jest odtwarzacz w nowym Audi a 7 ? W kurwa schowku po prawej stronie od pasażera do którego podczas jazdy nie jesteś w stanie sięgnąć ,bo się rozpierdolisz. Co za geniusz umysłu te samochody projektuje....... kurwa. Ja większość rzeczy mam na karcie sd ale jak mam nowości niezripowane to biorę cd. Nie zmienisz cd w czasie jazdy,bo wypadek gwarantowany. Co to za idioty pracują w tych koncernach motoryzacyjnych... nie wspominam o tym że mało w którym nowym samochodzie masz odtwarzacz cd. Pojebane czasy.
że co? ! ? to jakieś jaja? jeśli nie to daj moze do tunera i Ci to wyłączą.
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Motoryzacja ogółem

24-06-2021, 12:42

Kilgore pisze:
24-06-2021, 11:51
dobrą miał opinię:
"Tak, to ten chamski pseudobiznesmen, były kolejarz, alkoholik. ZABÓJCA"
Wiesz, że z tymi internetowymi opiniami to jak z dziurami w dupie - każdy swoją ma. Ja od niego chamstwa nie uświadczyłem, ani nie wchodziłem w żadne interesy. Reszta się zgadza : )
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10283
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Motoryzacja ogółem

24-06-2021, 12:59

Czyli były kolejarz, alkoholik, zabójca.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
DeadButDreaming
weteran forumowych bitew
Posty: 1032
Rejestracja: 16-12-2012, 15:40

Re: Motoryzacja ogółem

27-06-2021, 12:08

Only_True_Believers pisze:
24-06-2021, 12:14
tomaszm pisze:
19-06-2021, 01:26
Ja już kurwa zgłupiałem. Jak w audi wyłaczyć system asysty kierowcy żeby pedał gazu nie drżał jak przekraczam prędkość?. Wszystkie asysty pre sense powyłączałem w ustawieniach samochodu a tego wyłączyć nie potrafię. Niemcy to tak specjalnie zaprogramowali żeby przyprawiać o stany lękowe? Skąd samochód wie w jakim terenie się znajduje(zabudowany,niezabudowany) jak wyłączam samochodową nawigację i działam na niezależnej googlowskiej? Inwigilacja non stop. Pierdolone archiwum x dla mnie.

Kurwa samochód za mnie hamuje, parkuje, wyprostowuje mi kierownicę jak zjeżdżam albo wyprzedzam nie wspominam o systemie auto-stop. Ja to wszystko w pizdu wyłączam ale pedału drżenia ni chuja nie potrafię wyłączyć. Skrzynkę gorzały jak mi ktoś w temacie pomoże.

Tak w ogóle co się dzieje kurwa z ta motoryzacją?. Gdzie jest odtwarzacz w nowym Audi a 7 ? W kurwa schowku po prawej stronie od pasażera do którego podczas jazdy nie jesteś w stanie sięgnąć ,bo się rozpierdolisz. Co za geniusz umysłu te samochody projektuje....... kurwa. Ja większość rzeczy mam na karcie sd ale jak mam nowości niezripowane to biorę cd. Nie zmienisz cd w czasie jazdy,bo wypadek gwarantowany. Co to za idioty pracują w tych koncernach motoryzacyjnych... nie wspominam o tym że mało w którym nowym samochodzie masz odtwarzacz cd. Pojebane czasy.
że co? ! ? to jakieś jaja? jeśli nie to daj moze do tunera i Ci to wyłączą.
Trzeba by podbić do ludków, którzy podpinają się do komputera pokładowego, programują samochód. Jeśli w ten sposób można np. zdjąć elektroniczne ograniczenie prędkości lub podnieść liczbę KM silnika, pewnie i można wyłączyć wszelkie systemy asysty kierowcy.
The withered bones of those who failed
But more so of those who didn't even try
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Motoryzacja ogółem

19-07-2021, 22:28

woodpecker from space
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Motoryzacja ogółem

02-08-2021, 12:18

535 pisze:
02-08-2021, 11:57
Zawsze się zastanawiam co trzeba mieć we łbie? https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,444 ... uktem.html
Mix egoizmu i braku wyobraźni.
PLASTIK NIE JEST METALEM
535

Re: Motoryzacja ogółem

02-08-2021, 13:09

Ja tu widzę skłonności samobójcze. Kawałek pomalowanej blachy w lizingu ważniejszy od życia i zdrowia. Te zjeby wiozą tam dzieci...
ODPOWIEDZ