Przy muzyce o sporcie v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2735
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

24-12-2021, 13:45



Odświeżyłem sobie dzisiaj, ten stream to dobro narodowe :D :lol:
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10244
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

24-12-2021, 14:01

mocny2_3 pisze:
24-12-2021, 13:45


Odświeżyłem sobie dzisiaj, ten stream to dobro narodowe :D :lol:
Raz obejrzane faktycznie zabawne. Za drugim pojawia się jednak uczucie zażenowania, bo to jednak rozrywka z gatunku pijane żule biją się pod sklepem. Te trzy buce są siebie warte.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14659
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

24-12-2021, 14:55

Żułek pisze:
23-12-2021, 00:42
w niedziele przyjeżdża Mikołaj i rozdaje prezenty czyli boxing day i 9 meczy :mrgreen: wszystkie w canal+ :mrgreen:
6 meczy :roll:
Liverpool - Leeds, Wolves - Watford i Burnley - Everton przełożone :wink:

ale za to w 1 dzień swiąt jest maraton z NBA :mrgreen:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
zodiac
postuje jak opętany!
Posty: 635
Rejestracja: 22-02-2018, 19:29

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

26-12-2021, 19:28

Ciekawe dlaczego Zibi Top jeszcze nie wbił nikomu szpili na twitterze. :sarcasm2:
szczylun
zahartowany metalizator
Posty: 3456
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

26-12-2021, 20:41

nie najlepiej to wyglądało, ale i tak odjebał....tera wszystkie mundre...
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

26-12-2021, 20:55

Matiego to zawsze miło posłuchać. Mocno, celnie i bez owijania w bawełnę.
PENIS METAL
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2735
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

26-12-2021, 21:51

Wypity chyba xD
zodiac
postuje jak opętany!
Posty: 635
Rejestracja: 22-02-2018, 19:29

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

26-12-2021, 22:20

Mati od początku mówił jak jest. Ale wielu dało się nabrać na piękną gadkę naganiacza z Amwaya.
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

26-12-2021, 22:24

mocny2_3 pisze:
26-12-2021, 21:51
Wypity chyba xD
Mati potrafi wypić, ale przed kamerą zawsze trzyma poziom. Widać, że miał ochotę użyć znacznie mocniejszych słów.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6712
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

26-12-2021, 22:28

Pierdoła o tej reprze jakby było ją stać na coś więcej niż faza grupowa Euro. Kurwa! Przeca tu się nie ma co Sousie dziwić.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
szczylun
zahartowany metalizator
Posty: 3456
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

26-12-2021, 23:13

goal.pl

Następca Paulo Sousy – kursy bukmacherów
Czesław Michniewicz – 3.50
Marek Papszun – 7.00
Michał Probierz – 8.00
trener zagraniczny – 6.00
Maciej Skorża – 9.00
Maciej Stolarczyk – 12.00
Piotr Nowak – 15.00
Jacek Magiera – 17.00
Jerzy Brzęczek – 25.00
Adam Nawałka – 9.00

Kursy z oferty LV BET.
Ładny na Brzęczka :D
krzynka_piwa
zaczyna szaleć
Posty: 234
Rejestracja: 21-12-2010, 22:42

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

26-12-2021, 23:17

Probierz? Dopiero co byłem w chuj zadowolony że od nas odszedł.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

27-12-2021, 08:03

Zabawny ten ryk husarii o zdradzie Polaków, 40 milionów Polaków, przez złego Portugalczyka. Nie dowierzałem wczoraj jak czytałem. :-) Choć oczywiście prawie wszyscy go jebali od góry do dołu, zwłaszcza za mecz z Węgrami. Po drugie i tak ci kopaczo-biegacze nie zaczną dobrze grać nawet jakby selekcjonerem był Klopp albo Guardiola. Nie ma co się oszukiwać.

Moim zdaniem selekcjonerem w końcu powinien zostać Henryk Kasperczak. Miał niemałe sukcesy z drużynami z Afryki oraz Wisłą. Ze względu na to, że mentalność polskiego piłkarza zbliżona jest do mentalności murzynów, a Henry umie do murzynów dotrzeć, myślę, że miałoby to sens. :-)
all the monsters will break your heart
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17699
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

27-12-2021, 08:23

nicram pisze:
27-12-2021, 08:03
Zabawny ten ryk husarii o zdradzie Polaków, 40 milionów Polaków, przez złego Portugalczyka. Nie dowierzałem wczoraj jak czytałem. :-) Choć oczywiście prawie wszyscy go jebali od góry do dołu, zwłaszcza za mecz z Węgrami. Po drugie i tak ci kopaczo-biegacze nie zaczną dobrze grać nawet jakby selekcjonerem był Klopp albo Guardiola. Nie ma co się oszukiwać.

Moim zdaniem selekcjonerem w końcu powinien zostać Henryk Kasperczak. Miał niemałe sukcesy z drużynami z Afryki oraz Wisłą. Ze względu na to, że mentalność polskiego piłkarza zbliżona jest do mentalności murzynów, a Henry umie do murzynów dotrzeć, myślę, że miałoby to sens. :-)
Zatem jest coś takiego jak mentalność rasy i jest to gorsza mentalność?! Rasizm w czystej postaci.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

27-12-2021, 08:25

Koleś, nawet jakby cię ta ikonka na końcu ugryzła w dupę to nie zakumałbyś bazy. :-) Pisałem to oczywiście z przymrużeniem oka. Takim właśnie. ;-)
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10244
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

27-12-2021, 09:29

Proponuję, żeby kadrę przejął komitet złożony z św. Trójcy Polskiej Myśli Szkoleniowej, w składzie Nawałka, Probierz i Michniewicz. Nawałka będzie pilnował żeby piłkarze nie chodzili w klapkach, Probierz będzie uczył dośrodkowań, a Michniewicz dzwonił do siedziby FIFA, żeby załatwić awans :-D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8252
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

27-12-2021, 09:58

nicram pisze:
27-12-2021, 08:25
Pisałem to oczywiście z przymrużeniem oka. Takim właśnie. ;-)
Inaczej o polskiej piłce się nie da. Nie tylko o piłce zresztą.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

27-12-2021, 10:03

nicram pisze:
27-12-2021, 08:03
Zabawny ten ryk husarii o zdradzie Polaków, 40 milionów Polaków, przez złego Portugalczyka. Nie dowierzałem wczoraj jak czytałem. :-) Choć oczywiście prawie wszyscy go jebali od góry do dołu, zwłaszcza za mecz z Węgrami. Po drugie i tak ci kopaczo-biegacze nie zaczną dobrze grać nawet jakby selekcjonerem był Klopp albo Guardiola. Nie ma co się oszukiwać.

Moim zdaniem selekcjonerem w końcu powinien zostać Henryk Kasperczak. Miał niemałe sukcesy z drużynami z Afryki oraz Wisłą. Ze względu na to, że mentalność polskiego piłkarza zbliżona jest do mentalności murzynów, a Henry umie do murzynów dotrzeć, myślę, że miałoby to sens. :-)

Ja tam się nie dziwię fali krytyki i wcale mnie to nie bawi. Wątpię by siwy pozwolił sobie na coś takiego, gdyby na ten przykład był selekcjonerem jakiejś Danii czy innej Szwecji. Krytyka spadła na niego tak naprawdę po ostatnim meczu z Węgrami. Słuszna krytyka której praktycznie nie było przez kilkanaście miesięcy. Gdzieś przebijały się nieśmiałe głosy, że fajnie byłoby gdyby trener reprezentacji bywał w Polsce nie tylko przy okazji zgrupowań. Ktoś tam wspominał, że trener mógłby pofatygować się na kilka meczów ekstraklasy dodając jednak po chwili, że wspomniana ekstraklasa to oczywiście gówno. Pojawiały się też głosy, że koleś który bierze tyle kasy, mógłby zacząć robić coś więcej poza prowadzeniem kadry zdalnie z Lizbony czy innej Fatimy. Głosy te ginęły jednak w ogólnonarodowym zachwycie, któremu kłam ze wszystkich sił starały się zadać wyniki. Na nic to się zdało. Siwy ładnie się ubierał i jako tako gadał po angielsku. Nawet coś tam wspominał o kremówie z Wadowic.
Gdyby jakikolwiek rodzimy trener osiągał równie chujowe wyniki, zostałby zjedzony i wysrany żywcem. A siwy? Euro zajebał no bo wiadomo, kadra mentalnie rozbita po wuefiście Brzeczku, eliminacje do MŚ też najprawdopodobniej zajebał i ucieka niczym szczur na 3 miesiące przed decydującymi meczami xD. Czy to nie powód do ryku husari? Chyba jednak trochę tak. Druga strona medalu to konstrukcja kontraktu pozwalająca siwemu na takie manewry.
Ostatnio zmieniony 27-12-2021, 10:04 przez Rumburak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10486
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

27-12-2021, 10:04

Jak to napisał Jakub Olkiewicz: Upijali nas, dawali dekoder Canal+. Kazali oglądać Ekstraklasę. Rano człowiek nawet nie pamiętał dokładnie, czy to na pewno była piłka nożna.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

27-12-2021, 10:10

Rumburak pisze:
27-12-2021, 10:03
nicram pisze:
27-12-2021, 08:03
Zabawny ten ryk husarii o zdradzie Polaków, 40 milionów Polaków, przez złego Portugalczyka. Nie dowierzałem wczoraj jak czytałem. :-) Choć oczywiście prawie wszyscy go jebali od góry do dołu, zwłaszcza za mecz z Węgrami. Po drugie i tak ci kopaczo-biegacze nie zaczną dobrze grać nawet jakby selekcjonerem był Klopp albo Guardiola. Nie ma co się oszukiwać.

Moim zdaniem selekcjonerem w końcu powinien zostać Henryk Kasperczak. Miał niemałe sukcesy z drużynami z Afryki oraz Wisłą. Ze względu na to, że mentalność polskiego piłkarza zbliżona jest do mentalności murzynów, a Henry umie do murzynów dotrzeć, myślę, że miałoby to sens. :-)

Ja tam się nie dziwię fali krytyki i wcale mnie to nie bawi. Wątpię by siwy pozwolił sobie na coś takiego, gdyby na ten przykład był selekcjonerem jakiejś Danii czy innej Szwecji. Krytyka spadła na niego tak naprawdę po ostatnim meczu z Węgrami. Słuszna krytyka której praktycznie nie było przez kilkanaście miesięcy. Gdzieś przebijały się nieśmiałe głosy, że fajnie byłoby gdyby trener reprezentacji bywał w Polsce nie tylko przy okazji zgrupowań. Ktoś tam wspominał, że trener mógłby pofatygować się na kilka meczów ekstraklasy dodając jednak po chwili, że wspomniana ekstraklasa to oczywiście gówno. Pojawiały się też głosy, że koleś który bierze tyle kasy, mógłby zacząć robić coś więcej poza prowadzeniem kadry zdalnie z Lizbony czy innej Fatimy. Głosy te ginęły jednak w ogólnonarodowym zachwycie, któremu kłam ze wszystkich sił starały się zadać wyniki. Na nic to się zdało. Siwy ładnie się ubierał i jako tako gadał po angielsku. Nawet coś tam wspominał o kremówie z Wadowic.
Gdyby jakikolwiek rodzimy trener osiągał równie chujowe wyniki, zostałby zjedzony i wysrany żywcem. A siwy? Euro zajebał no bo wiadomo, kadra mentalnie rozbita po wuefiście Brzeczku, eliminacje do MŚ też najprawdopodobniej zajebał i ucieka niczym szczur na 3 miesiące przed decydującymi meczami xD. Czy to nie powód do ryku husari? Chyba jednak trochę tak. Druga strona medalu to konstrukcja kontraktu pozwalająca siwemu na takie manewry.
Ale to tylko piłka nożna, w którą my Polacy, i tak grać nie umiemy. To wszystko nie ma znaczenia, a te głosy oburzenia wpuszczają w etar, jakby znaczenie miało. :-)
all the monsters will break your heart
ODPOWIEDZ