Giełda i inne inwestycje
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- nicram
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 13117
- Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
- Lokalizacja: Litzmannstadt
Re: Giełda i inne inwestycje
Podobno tak. I nawet dla swoich z konfederossji nie będą mieć litości. Podobno. 
all the monsters will break your heart
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17809
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: Giełda i inne inwestycje
Będzie jak z tą historią z Pulp Fiction, z zegarkiem w dupie ojca*:

Zresztą, oni tak się od lat, wypinają do kacapa, że można mieć wrażenie, że z lubością czekają na zaparkowanie.
*Choć sztabkę tam załadować, albo flaszkę gorzały, bo hehe, to najlepszy, hehe, barter, hehe - nie lada sztuka!
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
- nagrobek
- zahartowany metalizator
- Posty: 4325
- Rejestracja: 15-10-2014, 11:08
Re: Giełda i inne inwestycje
no podobno ruskie lubią się zabawić po robocie wiec 
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12538
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12538
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Giełda i inne inwestycje
Jeszcze cukier (żeby mieć z czego zrobić gorzałę), kawa/herbata (że mieć czym popić) oraz fajki (żeby mieć co zapalić, jak już się napijesz).mistrzsardu pisze: ↑05-03-2025, 10:46Na naprawdę ciężkie czasy są dwie pewne waluty - złoto fizyczne i gorzała. Złoto w postaci zapisów na rachunku maklerskim nie różni się od kasy w banku. A gorzała wiadomo - rządzi!
Find your flow
- nagrobek
- zahartowany metalizator
- Posty: 4325
- Rejestracja: 15-10-2014, 11:08
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12538
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Giełda i inne inwestycje
No, jakby miał gorzałę, to spokojniej by nie spał!
Ojciec opowiadał że jak na wojnie u nas w miasteczku Żydów za miastem rozstrzelali na kirkucie, to ledwie zakopali, a już się zjawił jeden taki z łopatą i jął złote zęby wyrywać. Jakiś chłopiec to widział i wszystkim powiedział.
Find your flow
- nagrobek
- zahartowany metalizator
- Posty: 4325
- Rejestracja: 15-10-2014, 11:08
Re: Giełda i inne inwestycje
wykopki były popularne w tym czasie, pół Treblinki i okolicznych wiosek tym się trudniło
-
mistrzsardu
- zahartowany metalizator
- Posty: 3653
- Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
- Lokalizacja: Trójmiasto
-
SamborWilk
- w mackach Zła
- Posty: 961
- Rejestracja: 02-09-2015, 12:00
Re: Giełda i inne inwestycje
Ciekawa i chyba trafna analiza obecnych poczynań pomarańczowego.
Co sądzicie i czy ładujecie się w spadki?
Co sądzicie i czy ładujecie się w spadki?
-
mistrzsardu
- zahartowany metalizator
- Posty: 3653
- Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
- Lokalizacja: Trójmiasto
-
SamborWilk
- w mackach Zła
- Posty: 961
- Rejestracja: 02-09-2015, 12:00
Re: Giełda i inne inwestycje
Czemu idzie do góry i jak długo to potrwa?
-
mistrzsardu
- zahartowany metalizator
- Posty: 3653
- Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
- Lokalizacja: Trójmiasto
Re: Giełda i inne inwestycje
Robili rocznie przerobu za 1,2-1,5 mld zł. Teraz mają kontrakty na 7,7mld zł do 2028. Rynek chyba zaczął to dostrzegać.
Celem życia nie jest przeżycie.
-
mistrzsardu
- zahartowany metalizator
- Posty: 3653
- Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
- Lokalizacja: Trójmiasto
Re: Giełda i inne inwestycje
Wygląda na to, że złoto szykuje się do sforsowania szczytów.
https://stooq.pl/q/?s=xauusd&c=5m&t=c&a=lg&b=0
https://stooq.pl/q/?s=xauusd&c=5m&t=c&a=lg&b=0
Celem życia nie jest przeżycie.
-
mistrzsardu
- zahartowany metalizator
- Posty: 3653
- Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
- Lokalizacja: Trójmiasto
Re: Giełda i inne inwestycje
Bardzo dobry ruch kolega wykonał. Kupował pewnie za 11,5-12 tysięcy złotych za uncję a tu zaraz będziemy witać 15 000zł.ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze: ↑17-02-2025, 17:35Nie wiem czy wciąż się bawicie, ale dziś wrzuciłem wszystkie oszczędności w złoto.
Co najmniej na rok, bo wtedy nie płaci się podatku Belki.
Tak więc 18 lutego 2026 okaże się, czy jestem kompletnym idiotą;)
Celem życia nie jest przeżycie.
-
mistrzsardu
- zahartowany metalizator
- Posty: 3653
- Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
- Lokalizacja: Trójmiasto
Re: Giełda i inne inwestycje
InPost otrzymał wstępną propozycję przejęcia wszystkich akcji.
https://stooq.pl/n/?f=1730505
Ciekawe kto - Amazon czy jakiś chińczyk?
https://stooq.pl/n/?f=1730505
Ciekawe kto - Amazon czy jakiś chińczyk?
Celem życia nie jest przeżycie.
-
C//A
- w mackach Zła
- Posty: 893
- Rejestracja: 14-01-2024, 14:45
Re: Giełda i inne inwestycje
Nie wiem, ale ogłoszenie nastawione na pompowanje ceny akcji inpostu. Nawet jeśli do tranzakcji nie dojdzie.mistrzsardu pisze: ↑06-01-2026, 14:00InPost otrzymał wstępną propozycję przejęcia wszystkich akcji.
https://stooq.pl/n/?f=1730505
Ciekawe kto - Amazon czy jakiś chińczyk?
- martyrdoom
- postuje jak opętany!
- Posty: 554
- Rejestracja: 18-09-2010, 22:36
- Lokalizacja: Beskid Śląski
Re: Giełda i inne inwestycje
^ zauważono i sprzedano, bdb
A najlepszy rollercoaster ostatnich miesięcy funduje zainteresowanym spółka Bumech, hehe.
A najlepszy rollercoaster ostatnich miesięcy funduje zainteresowanym spółka Bumech, hehe.
-
mistrzsardu
- zahartowany metalizator
- Posty: 3653
- Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
- Lokalizacja: Trójmiasto
Re: Giełda i inne inwestycje
Datawalk - tu będzie grubo albo nie będzie niczego.
Celem życia nie jest przeżycie.
-
mistrzsardu
- zahartowany metalizator
- Posty: 3653
- Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
- Lokalizacja: Trójmiasto
Re: Giełda i inne inwestycje
Ależ pięknie się ten wpis zestarzał!ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze: ↑17-02-2025, 17:35Nie wiem czy wciąż się bawicie, ale dziś wrzuciłem wszystkie oszczędności w złoto.
Co najmniej na rok, bo wtedy nie płaci się podatku Belki.
Tak więc 18 lutego 2026 okaże się, czy jestem kompletnym idiotą;)
Stopa zwrotu w ciągu roku - 50,9% w PLN, 68% w USD.
Celem życia nie jest przeżycie.



