Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Bolt
rasowy masterfulowicz
Posty: 2046
Rejestracja: 25-12-2010, 18:32

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

31-05-2023, 10:06

Powoli kończę Elden Ringa, no i z jednej strony bdb gra, ale z drugiej strony nieco za długa, bym się tą formułą nie nudził, więc musiałem przecinać ją innymi tytułami. Mogę z tych tytułów szczególnie polecić Sifu, który stał się dla mnie grą 10/10. Ten system walki jest absolutnie cudowny.
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Awatar użytkownika
booshee
postuje jak opętany!
Posty: 649
Rejestracja: 22-03-2004, 16:36

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

03-06-2023, 08:56

Diablo 4 - jest bardzo elegancko i na bogato, dwie klasy wyżej od 3. Do dwójki nie ma co porównywać bo to są dwie różne epoki jednak. Wchodząc powoli w wiek bardzo średni stwierdzam że ta nowoczesność w kilku aspektach rozgrywki, w ogóle nie przeszkadza, a wręcz uprzyjemnia czas. Na poziomie Veteran trzeba się napocić a i spasować czasem i wrócić przygotowanym. Jedyne co już wkurwia ludzi to że nie ma jak na razie offline-u (i chyba się nie zanosi). Już trójka była chyba tylko online, tylko że, online w 4 jest żywcem przeniesiony z mmo, jeśli biegamy po powierzchni otwartego świata to spotykamy często innych graczy. W czasie eventów jest nawet zabawnie jak pięciu chłopa zamienia cały ekran w pole bitwy ale czasami wolało by się biegać samemu. Dandżeony i inne instancje już robimy solo, na szczęście. Po wbiciu, jak na razie na 25 level nekromantką, stwierdzam że będzie grane długo i często. Co do ceny - 300coś za standard czy 400 za deluxe (dochodzi battle pass) stwierdzam że cena adekwatna do ilości kontentu i jakości gry. Zwłaszcza że 300 zł kosztują teraz gry które kończy się w 15 godzin i nie ma po co do niech wracać. Grane na PC. Spróbowałem grać padem i zostaje przy padzie, o zgrozo w Diablo gra się wybitnie na padzie xD. No i muzyka i dzwięk - pierwsza liga.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

03-06-2023, 23:13

booshee pisze:
03-06-2023, 08:56
Spróbowałem grać padem i zostaje przy padzie, o zgrozo w Diablo gra się wybitnie na padzie xD.
Jak najbardziej da się, na pierwszy, Xboxie grałem i w port z PSX i z konwersję z PC Diablo 1 i pad sprawdza się zajebiście. W D3 też można w wersjach z PS3/X360 tyle że to chujowa, bezduszna gra.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

06-06-2023, 04:38

8 czerwca gamplej z mortala
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

06-06-2023, 18:06

vicek pisze:
06-06-2023, 04:38
8 czerwca gamplej z mortala
To już było zapowiedziane 2 tygodnie temu, kurde już myślałem że podbijasz temat jakimś konkretnym wyciekiem.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14139
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

07-06-2023, 15:49

Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

07-06-2023, 18:41

To o której naszego czasu ten trailer będzie ?
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

08-06-2023, 07:02

vicek pisze:
07-06-2023, 18:41
To o której naszego czasu ten trailer będzie ?
Wg linka o 21.00 zaczyna się cała impreza ale kiedy podczas niej będzie Mortal nie wiadmo, impreza trwa bodajże 2 godziny:

https://www.eurogamer.pl/mortal-kombat- ... a-tygodnie
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

08-06-2023, 11:33

Ciekawe co pokażą . ..
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

08-06-2023, 11:41

No w ostatnich tweetach Boona była mowa o 'Kameos, Kombos & Breakers' + wkleił screena z rostera MK4 z komentarzem, że niektóre postacie z niego powrócą, jako że Quan Chi jest DLC, Jarek i Kai mało prawdopodobni więc na 90% zwiastuje to Reiko, ewentualnie Tanyę.

Ciekawe jaki będzie to silnik, gra nie ma dużo większych wymagań na PC, ma też port na Switch więc raczej znowu silnie zmodyfikowany UE3 - już czytałem bajki o UE5, nie ma szans.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

08-06-2023, 20:16

Ue3 zmodyfikowany . Ciekawe czy to będzie 2 min trailer czy coś więcej . Czy będzie konquest, mocno zmieniony gameplay , czy będzie zbliżony do trzech ostatnich gier . Przydałaby się znów jakaś zmiana systemu walki .
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

08-06-2023, 21:28

No i co, graficznie takie samo jak MK11 + asysty dokładnie takie jak w Marvel vs Capcom (niemniej bardzo fajne modele - Goro, Stryker, MK2 Jax i MK1 Sonya / Kano).

Już są osobne od streamu filmy:

Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

09-06-2023, 10:01

Powiem tylko tyle że w mk11 postacie graficznie wyglądały lepiej . Gejplej praktycznie taki sam tylko że szybszy . Największy minus to raiden , jak mogli zrezygnować z tego aktora .... Premium zamówiłem ... Zobaczymy . Aha i mam nadzieję że jax i inne czarne postacie pozostaną tylko w kameosach xd
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

09-06-2023, 12:44

Majciochy pełne


tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

09-06-2023, 12:49

booshee pisze:
03-06-2023, 08:56
Diablo 4 - jest bardzo elegancko i na bogato, dwie klasy wyżej od 3. Do dwójki nie ma co porównywać bo to są dwie różne epoki jednak. Wchodząc powoli w wiek bardzo średni stwierdzam że ta nowoczesność w kilku aspektach rozgrywki, w ogóle nie przeszkadza, a wręcz uprzyjemnia czas. Na poziomie Veteran trzeba się napocić a i spasować czasem i wrócić przygotowanym. Jedyne co już wkurwia ludzi to że nie ma jak na razie offline-u (i chyba się nie zanosi). Już trójka była chyba tylko online, tylko że, online w 4 jest żywcem przeniesiony z mmo, jeśli biegamy po powierzchni otwartego świata to spotykamy często innych graczy. W czasie eventów jest nawet zabawnie jak pięciu chłopa zamienia cały ekran w pole bitwy ale czasami wolało by się biegać samemu. Dandżeony i inne instancje już robimy solo, na szczęście. Po wbiciu, jak na razie na 25 level nekromantką, stwierdzam że będzie grane długo i często. Co do ceny - 300coś za standard czy 400 za deluxe (dochodzi battle pass) stwierdzam że cena adekwatna do ilości kontentu i jakości gry. Zwłaszcza że 300 zł kosztują teraz gry które kończy się w 15 godzin i nie ma po co do niech wracać. Grane na PC. Spróbowałem grać padem i zostaje przy padzie, o zgrozo w Diablo gra się wybitnie na padzie xD. No i muzyka i dzwięk - pierwsza liga.

Ja zacznę jak zawsze nekromantą. Z wybuchem zwłok słyszałem ,że w finalnej wersji trochę przykręcili śrubę. A mierzyłeś się z jakimś bossem obszarowym czy jak to tam się nazywa?

A ja w wolnej chili ogrywam zmoddowany



i bawię się jak w 1997 roku:D



Gra życia bez dwóch zdań

Awatar użytkownika
booshee
postuje jak opętany!
Posty: 649
Rejestracja: 22-03-2004, 16:36

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

09-06-2023, 17:04

tomaszm pisze:
09-06-2023, 12:49

Ja zacznę jak zawsze nekromantą. Z wybuchem zwłok słyszałem ,że w finalnej wersji trochę przykręcili śrubę. A mierzyłeś się z jakimś bossem obszarowym czy jak to tam się nazywa?
Gram nekro i dobrze dozbrojony nekro jest czasem za mocny a mimo że przeciwnicy skalują się z tobą i gram na veteran. Były sytuacje przez które wręcz przebiegłem i wiem że w walce bezpośredniej bez szkieletów było by dużo trudniej. World bossów jeszcze nie robiłem bo trzeba skończyć kampanię a ta nie dość że długa to dookoła jest tyle do rozpierdalania że się człowiek zawiesza. Nekro jest OP bez dwóch zdań, chociaż żeby zdobyć Stronghold to bez drugiej osoby było by bardzo ciężko przy końcowym bossie. Nekro jest też chujowy przy PvP , dwa wpierdole w 10 sekund mnie otrzeźwiły. Szybkie postacie to chyba klucz. Wybuchy zwłok to soniczne mistrzostwo, a najlepszym dźwiękiem jest odgłos umierającego tego takiego drzewostwora (enta?). Po recenzjach widzę że w chuj ludzi odczuwa straszne jakieś bóle związane z czwórką, mnie nic nie boli;). Czekam na koniec kampanii, sporo rzeczy się nowych otwiera plus wyższe poziomy trudności. A, i nie zdziw się ilością wypadających legendarnych, są jeszcze dwa poziomy przedmiotów ponad legendami :) Ale to też po kampanii i na wyższych poziomach. Przyjemnie w chuj jest i tak gdzieś po środku casualu i hardcore'u.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

09-06-2023, 19:23

vicek pisze:
09-06-2023, 10:01
Powiem tylko tyle że w mk11 postacie graficznie wyglądały lepiej . Gejplej praktycznie taki sam tylko że szybszy . Największy minus to raiden , jak mogli zrezygnować z tego aktora ....
Przecież to młody Raiden to po co starego dziada dawać, mi się design postaci póki co nie podoba - Raidena trudno odróżnić od Kung Lao, Cage i Kenshi wyglądają na tym pojedynku tak podobnie, że całość wygląda jak jakieś porachunki yakuzy a nie MK itp. ale nie chcę się czepiać bo wszystkie nadchodzące mordobicia wyglądają obrzyliwie (tutaj prym wiedzie SF6), na pewno tła są przepiękne, oświetlony Living Forest niszczy. Co do mechaniki to za bardzo to wtórne a te kameosy i tak w sumie były jako konsumable itemy, nowością jest za to air combos.

Jeden leaker (przewidział walkę z Kenshim) ujawnił, że następną postacia będzie Li Mei, zresztą tam chyba padło takie określenie że czeka nas masa reveali a następny już w ten weekend.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

09-06-2023, 20:26

Niby tak , ale ten aktor miał zajebisty głos . Wychodzi na to że te kameosy to breakery także ... Kurwa online z tym to będzie jakiś żart .
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

09-06-2023, 20:37

No miał zajebisty i był jako jedny niezmienny aktor słosowy od 2008 i MKvsDC ale cały czas - ten głos nie pasuje do gnojka.

Tak sobie myślę czy Sonya, Kano i Jax fatycznie nie będą w normalnym rosterze, niby jest scena jak Kano wykonuje Fatala ale to przecież nie wyklucza czegoś takiego jak Kameo Fatality.

No i dalej roster jest bezpieczny i omija erę 3D, Kenshi nie liczy się bo jest już w trzeciej grze od czasu powrotu w gameplay 2D, mam nadzieję że więcej postaci z tego okresu chowane jest jako niespodzianki a nie tylko oklepani na maksa Reptile, Baraka czy cyborgi.
Yare Yare Daze
ODPOWIEDZ