Zwierzęta masterfulowców

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Zwierzęta masterfulowców

06-06-2023, 00:46

No ale jak to niekastrowany kocur to on nie szczy, ale będzie znaczył teren. Jak zacznie Ci pstrykać po kątach to nie usuniesz zapachu nigdy. To jest zło. Zapach piekieł :D
A jak się polubią to może i parę młodych będzie? ;-)
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zwierzęta masterfulowców

06-06-2023, 10:58

Kicia jest wysterylizowana

Obrazek

A tak se leża a ja se piję piwko:)

Ciekawe jak się odnajdą jak się przeprowadzimy do nowego domu z końcem roku. Będą musiały.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zwierzęta masterfulowców

06-06-2023, 21:12

Mam trzeciego koteła. Jaki przytulak. No mistrz świata.

W ogóle jak się będę wyprowadzać to kto wynajmie te 240 mk2 . JA wynajmę to tyllko zajebiście zaufanym osobą. Z dziećmi,Bo dzieci odzwierciedlają to co w nas mogło zagasnąć.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zwierzęta masterfulowców

06-06-2023, 21:27

Trzeco koteł:)

Obrazek


Mega przytulas. Dwie godziny się smyramy i nie ma dosyć:D
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10281
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Zwierzęta masterfulowców

06-06-2023, 21:33

Tom, zobaczysz - skończysz jak Violetta Villas. ;)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zwierzęta masterfulowców

06-06-2023, 22:12

A co mam zrobić jak kocham te zwierzaki?. Wchodzę do salonu a tam pięć kotów, jeden na kanapie, drugi na poduszczce, 2 na podłodze i się patrzą...............Karkas pewnie siedzi i rozkminia., Ja bardzo walczę o prawa zwierząt ,bo bardzo się z tym utożsamiam.Należąc do nadleśnictwa w Lublińcu i bardzo bedąc z przyrodą nad wieloma rzeczami się w chuj zastanawiam.. Z Nadlesnictewa Lubliniec jestem między kłodą a kłodą. Jako snajper(oprócz mnie w drugim nadleśnictwie w południowej Polsce nie ma nikogo- taka tam specjalizacja) od brudnej roborty gdzie muszę nie raz swoją robotę wykonać to szczerze................rozbija mnie to emocjonalnie.W niektórych przypadkach chyba źle postępuje:( Gównianie się z tym czuje.

środowisko myśliwych to chyba drugie lobby po prawniczym(ja na to nie ma wpływu, nawet jako druga siła w Poslce- i proszę mi nie zarzucać ,że coś lobbuje- ja nic nie lobbuje) totalnie pojebane rządzące się swoimi prawami.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Zwierzęta masterfulowców

06-06-2023, 23:07

tomaszm pisze:
06-06-2023, 22:12
A co mam zrobić jak kocham te zwierzaki?. Wchodzę do salonu a tam pięć kotów, jeden na kanapie, drugi na poduszczce, 2 na podłodze i się patrzą...............Karkas pewnie siedzi i rozkminia., Ja bardzo walczę o prawa zwierząt ,bo bardzo się z tym utożsamiam.Należąc do nadleśnictwa w Lublińcu i bardzo bedąc z przyrodą nad wieloma rzeczami się w chuj zastanawiam.. Z Nadlesnictewa Lubliniec jestem między kłodą a kłodą. Jako snajper(oprócz mnie w drugim nadleśnictwie w południowej Polsce nie ma nikogo- taka tam specjalizacja) od brudnej roborty gdzie muszę nie raz swoją robotę wykonać to szczerze................rozbija mnie to emocjonalnie.W niektórych przypadkach chyba źle postępuje:( Gównianie się z tym czuje.

środowisko myśliwych to chyba drugie lobby po prawniczym(ja na to nie ma wpływu, nawet jako druga siła w Poslce- i proszę mi nie zarzucać ,że coś lobbuje- ja nic nie lobbuje) totalnie pojebane rządzące się swoimi prawami.
Czyli co... Kochasz zwierzęta, ale do nich strzelasz? No chłopie....
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zwierzęta masterfulowców

06-06-2023, 23:21

Nie no kurwa gdzie, Kocham zwierzaki W nadleśnictwie byłem od czarnej roboty. Skłociliśmy się -jebać ich .

https://www.petycjeonline.com/stop_rzez ... kich_lasow

Pierdole te towarzystwo wzajemnej adoracji- parę razy spust mi się obsunął,nie będę się usprawiedliwiał ,bo to żałosne. Co padło moją ofarią to padło. Nie jestem szczęśliwy sam ze sobą. Bóg mnie rozliczy.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10114
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Zwierzęta masterfulowców

07-06-2023, 10:57

tomaszm pisze:
06-06-2023, 23:21
Nie no kurwa gdzie, Kocham zwierzaki W nadleśnictwie byłem od czarnej roboty. Skłociliśmy się -jebać ich .

https://www.petycjeonline.com/stop_rzez ... kich_lasow

Pierdole te towarzystwo wzajemnej adoracji- parę razy spust mi się obsunął,nie będę się usprawiedliwiał ,bo to żałosne. Co padło moją ofarią to padło. Nie jestem szczęśliwy sam ze sobą. Bóg mnie rozliczy.
Nie jeśli to nie trolling, to mamy do czynienia z jakąś 4 gęstością. Jeszcze pół roku temu rękami i nogami bronił tego swojego kłusowniczego odstrzału wilka. W tym tempie za 3 miesiące, to w pijanym widzie zostanie straight edge.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zwierzęta masterfulowców

07-06-2023, 11:05

Kiedyś to nawet broniłem rynek odszkodowawczy i byłem przeciwnikiem jego reglamentacji do czego się skutecznie przyczyniałem.

Kiedyś wydawało mi się ,że ruchanie na boku nie powoduje konsekwencji w postaci niszczenia związku ,bo trzeba gdzieś dawać upust.

Kiedyś to nawet głosowałem na Konfederację z racji najbliżej mi gospodarczo zbliżonych poglądów.

Kiedyś.

Do wielu rzeczy podchodzę już inaczej.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9638
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Zwierzęta masterfulowców

07-06-2023, 18:06

Ludzie który wypuszczają koty z mieszkania nie kochają zwierzaków - kochają koty, a ptaków najwyraźniej nienawidzą.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10423
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Zwierzęta masterfulowców

07-06-2023, 18:58

Hatefire pisze:
07-06-2023, 10:57
Nie jeśli to nie trolling, to mamy do czynienia z jakąś 4 gęstością. Jeszcze pół roku temu rękami i nogami bronił tego swojego kłusowniczego odstrzału wilka. W tym tempie za 3 miesiące, to w pijanym widzie zostanie straight edge.
Szkoda że wilk tego nie dożył.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10114
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Zwierzęta masterfulowców

07-06-2023, 19:24

uglak pisze:
07-06-2023, 18:06
Ludzie który wypuszczają koty z mieszkania nie kochają zwierzaków - kochają koty, a ptaków najwyraźniej nienawidzą.
Nawet mnie nie wkurwiaj. Dwa lata temu na działce na filarach z tyłu altany założyłem budki. Doczekałem się lęgu modraszek w tym roku. No i przydybałem kota jak się wspinał żeby się dobrać do budki. Skleciłem zabezpieczenia żeby nie mógł się wspiąć. A kot nie jest bezdomny, wypasiony z obrożą antykleszczową, ktoś na działkach trzyma. Jeszcze nie wyczaiłem kto.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10423
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Zwierzęta masterfulowców

07-06-2023, 19:41

Hatefire pisze:
07-06-2023, 19:24

Nawet mnie nie wkurwiaj. Dwa lata temu na działce na filarach z tyłu altany założyłem budki. Doczekałem się lęgu modraszek w tym roku. No i przydybałem kota jak się wspinał żeby się dobrać do budki. Skleciłem zabezpieczenia żeby nie mógł się wspiąć. A kot nie jest bezdomny, wypasiony z obrożą antykleszczową, ktoś na działkach trzyma. Jeszcze nie wyczaiłem kto.
Kota złapać i przykleić mu taśmą kartkę "trzymaj sierściucha w domu suko", po czym puścić z powrotem. Kotu się nic nie stanie, a przekaz pójdzie:-)
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14139
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Zwierzęta masterfulowców

07-06-2023, 20:48

uglak pisze:
07-06-2023, 18:06
Ludzie który wypuszczają koty z mieszkania nie kochają zwierzaków - kochają koty, a ptaków najwyraźniej nienawidzą.
zależy jakie ptaki ;) gołębie to dla mnie latające gówno i to powinno się tępić ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Zwierzęta masterfulowców

08-06-2023, 13:53

Fakt, że gołębie to plaga w miastach, ale koty nie mają większego wpływu na ich populację, bo te zakładają gniazda po balkonach, gzymsach i dachach budynków gdzie sierściuchy raczej nie docierają.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zwierzęta masterfulowców

08-06-2023, 13:58

U mnie już się drużyna fest powiększyła:)

Obrazek

Obrazek

Ta na dole to moja kotka, reszta wpada na imprezę:)

Trochę mi urosła. Te koty pozostały wyglądają na chuderlaków ,bo kicia wpierdolić lubi:D

Ale bez tego puszka świata sobie nie wyobrażam. Przylatuje, pomarudzi, da buźke i leci dalej z kumploma.

Ale rozbestwiona to jest:)

Obrazek

A i zawsze zajmuje moja ulubioną kanapę:)

Obrazek

A jak coś upoluje to zawsze przychodzi mi się pochwalić. Będzie tam mnie długo lizać po pysku aż pójde zobaczyć co tam uwalczyła:D

Obrazek

Kiedyś leże na kanapie, słucham muzyki, lekka drzemka mi się właczyła, wstaje a na kocu lezy martwy kret z odgryzioną głową i kicia się na mnie patrzy jak na obrazek.
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Zwierzęta masterfulowców

09-06-2023, 16:01

Facet + kot =CIPA
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Zwierzęta masterfulowców

09-06-2023, 21:26

devastator77 pisze:
09-06-2023, 16:01
Facet + kot =CIPA
Dokładnie. Trzeba co najmniej dwóch żeby to miało sens. Ew. kota i psa.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zwierzęta masterfulowców

18-06-2023, 18:52

Ojojojoj kogoś zdmuchło z planszy po całym dniu polowań:)

Będzie oglądana trylogia Lucia Fulci z tymi zwłokami na kocu:)

Obrazek
ODPOWIEDZ