Kat & Roman Kostrzewski

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Castor
weteran forumowych bitew
Posty: 1915
Rejestracja: 08-10-2009, 20:26
Lokalizacja: z lasu

Kat & Roman Kostrzewski

29-07-2010, 08:34

Obrazek

"Kat i Roman Kostrzewski nie spędzą wakacji pod gruchą lecz w studio nagrań. Panowie pracują nad premierowym materiałem, który do rąk fanów ma trafić już jesienią tego roku.

Materiał muzyczny ma nawiązywać do wcześniejszych płyt Kata, które z jednej strony bulwersowały wiele środowisk a z drugiej, zjednywały zespołowi wierne grono sympatyków. Muzycy zapewniają, że nowy wytop z piekielnego pieca będzie toporem na zakute łby. Dodajmy, że ostatnia płyta pod szyldem Kat, na której zaśpiewał Roman Kostrzewski, to album „Szydercze Zwierciadło” wydany trzynaście lat temu.

Płyta powstaje w składzie:
Roman Kostrzewski – wokal
Ireneusz Loth – perkusja
Paweł Pasek – gitara
Krzysztof Pistelok – gitara
Michał Laksa – bas

Nowy album formacji Kat i Roman Kostrzewski ukaże się jesienią dzięki firmie Mystic Production.

Więcej informacji wkrótce!"

info: Mystic Production
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2283
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: Kat & Roman Kostrzewski

29-07-2010, 10:41

Castor pisze:Obrazek
:lol: :lol:
Nie mogłem się powstrzymać.
Awatar użytkownika
Castor
weteran forumowych bitew
Posty: 1915
Rejestracja: 08-10-2009, 20:26
Lokalizacja: z lasu

Re: Kat & Roman Kostrzewski

29-07-2010, 10:53

a co dokładnie Cię rozbawiło?? Jakiś szczegół, np ich basista?? czy ogólnie całość?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
wombat
zaczyna szaleć
Posty: 272
Rejestracja: 17-07-2009, 18:16

Re: Kat & Roman Kostrzewski

29-07-2010, 10:56

OMGLOLWTFROFLLMAO
Awatar użytkownika
Castor
weteran forumowych bitew
Posty: 1915
Rejestracja: 08-10-2009, 20:26
Lokalizacja: z lasu

Re: Kat & Roman Kostrzewski

29-07-2010, 11:07

wombat pisze:OMGLOLWTFROFLLMAO
Panu już podziękujemy :!:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2283
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: Kat & Roman Kostrzewski

29-07-2010, 11:19

.
Castor pisze:a co dokładnie Cię rozbawiło?? Jakiś szczegół, np ich basista?? czy ogólnie całość?
Szalenie dowcipna okładka.

Sądząc po szybkości reakcji na każdy, inny niż zakładany przez Ciebie, wpis, to jesteś strasznie spięty. Wyluzuj poślady, myślę, że na tym forum będzie to bardziej niż pomocne.
Awatar użytkownika
pogodancer
weteran forumowych bitew
Posty: 1540
Rejestracja: 13-03-2009, 14:26

Re: Kat & Roman Kostrzewski

29-07-2010, 11:22

może u Ciebie wyswietla poprawnie, ale cała reszta (przynajmniej ja) zamiast obrazka widzi komunikat "nie hotlinkuj", chyba, że to faktycznie okładka nowej płyty... bo po Romku wszystkiego można się spodziewać
Awatar użytkownika
wombat
zaczyna szaleć
Posty: 272
Rejestracja: 17-07-2009, 18:16

Re: Kat & Roman Kostrzewski

29-07-2010, 11:26

Castor pisze:
wombat pisze:OMGLOLWTFROFLLMAO
Panu już podziękujemy :!:
Mów za siebie :D

Jakoś ni grzeje ni ziębi mnie ten news. Oni już nagrali co mieli nagrać.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Kat & Roman Kostrzewski

29-07-2010, 11:33

Wolałbym raczej nawiązanie do niedocenianego i olewanego przez kretynów "Error", zwłaszcza tekstowo, stare płyty KAT są oczywiście świetne ale to już chyba zamknięty rozdział i wątpię żeby miałoby to wyjść przekonująco. No i solowo Romek - ludziska czekają na następcę "Wody"!
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Andy Blakk
rozkręca się
Posty: 88
Rejestracja: 07-02-2010, 15:52
Kontakt:

Re: Kat & Roman Kostrzewski

29-07-2010, 12:06

"Error" to świetna płyta. Swego czasu się kręciła u mnie non-stop przez długie dnie. A potem ją ktoś "pożyczył" i tyle płytę widziałem...
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kat & Roman Kostrzewski

29-07-2010, 15:14

o to to.. Error bardzo dobry ale miał przechujową "polsko-rock-metalową" okładkę i w zasadzie wystarczyło, żeby większość nie chciała tego wziąć do ręki...
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Kat & Roman Kostrzewski

29-07-2010, 16:58

kregozmyk pisze: Nie zawracam sobie głowy. Kat z Romanem, Roman z Osetem, czy Luczyk z Osetem...jedna cholera. Mogliby nie istnieć.
tak właśnie
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Kat & Roman Kostrzewski

29-07-2010, 17:30

nie wierzę, żeby nagrali coś nawet o galaktyki zbliżonego do oczywistych dzieł, ale być może wyjdzie im po prostu dobra, solidna płyta. tak, czy inaczej darzę romana wielką sympatią i szacunkiem, tak zwyczajnie, po ludzku lubię tego człowieka.
da ktoś linę do tej okładki? chętnie zobaczę, z czego te śmichy.
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
Blackult
rasowy masterfulowicz
Posty: 2389
Rejestracja: 01-12-2004, 23:00

Re: Kat & Roman Kostrzewski

29-07-2010, 18:07

Scaarph pisze:nie wierzę, żeby nagrali coś nawet o galaktyki zbliżonego do oczywistych dzieł, ale być może wyjdzie im po prostu dobra, solidna płyta. tak, czy inaczej darzę romana wielką sympatią i szacunkiem, tak zwyczajnie, po ludzku lubię tego człowieka.
da ktoś linę do tej okładki? chętnie zobaczę, z czego te śmichy.
Ja mam tam fote zespołu po prostu, i nie wiem co w niej śmiesznego. Niestety nie mogę jej na imageshack wciepać.
Fajnie, że nagrają jakiś nowy materiał z tego powodu, że tylko odgrywanie starych (nawet genialnych, jak w tym przypadku) rzeczy jest takie jakieś dla mnie mało smaczne. Z drugiej strony... widać w takim podejściu świadomość, że się drugiego "666" nie nagra. Ale raz spróbować nie zaszkodzi.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Kat & Roman Kostrzewski

29-07-2010, 18:41

cholera...
herbata mi sie rozlala...
na Hynka stałem w korku jak głupi
no ale nic
żelbeton!
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Kat & Roman Kostrzewski

29-07-2010, 18:46

kregozmyk pisze:No przecież śmiechy są z tego obrazka co go właśnie widać: STOP nie hotlinkuj
nie widzę niczego takiego, widzę tylko zdjęcie zespołu i w ogóle mnie ono nie śmieszy. ba - jest w porządku.
myślałem, że tu była jakaś niewiarygodnie śmieszna okładka.
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

29-07-2010, 21:31

Castor pisze: Materiał muzyczny ma nawiązywać do wcześniejszych płyt Kata,
tja... Mam wrażenie, że zblazowany Kostrzewski już tyle ognia z siebie raczej nie wykrzesa.
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Castor
weteran forumowych bitew
Posty: 1915
Rejestracja: 08-10-2009, 20:26
Lokalizacja: z lasu

Re: Kat & Roman Kostrzewski

29-07-2010, 23:44

Jeśli wreszcie w tym roku wyjdzie ta płyta, to będzie to wielki "cud", bo przecież zaraz po tym jak w zespole Kat nastąpił rozłam, a Kostrzewski ogłosił powstanie nowego tworu Kat & RK i zaczął grać z nim koncerty, już wtedy można było słyszeć o ich "debiutanckiej" płycie. I tak na planach i zapowiedziach się na razie kończyło. Także po tych kilku latach zapewnień wreszcie jakiś konkret. Ciekaw jestem co to będzie. Cenie sobie twórczość Romka i wiem że stać go na wiele, tak więc myślę że chały nie odwali. Zarówno Error jak i Woda mi się podoba, mam nadzieję że również debiut Kat & RK przypadnie mi do gustu;) Wątpię by było w niej nawiązanie do pierwszych wydawnictw Kata, no może prędzej do Szyderczego... bądź Róż.., ale nie wiem czy to byłoby dobre posunięcie. Myślę, że powinni stworzyć coś nowego, tak jak to było w przypadku Alkatraz i Error. Wyszło świętnie, a przy tym autentycznie i szczerze. Także stwierdzenie, że "Materiał muzyczny ma nawiązywać do wcześniejszych płyt Kata" to tak zwany chwyt marketingowy, zastosowany po to, żeby płyta lepiej się sprzedawała. Na myśl przychodzi mi sytuacja z Vader, że ich każdy następny album będzie szybszy i bardziej brutalny, co może sprawdzało się do Litany a potem to już była zwykła ściema:D
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kat & Roman Kostrzewski

30-07-2010, 10:04

dla wszystkich, którym wyświetlał się zamiast zdjęcia obrazek "STOP nie hotlinkuj" - już poprawione - wrzuciłem zdjecie do nas
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
Castor
weteran forumowych bitew
Posty: 1915
Rejestracja: 08-10-2009, 20:26
Lokalizacja: z lasu

Re: Kat & Roman Kostrzewski

30-07-2010, 10:24

Olo pisze:dla wszystkich, którym wyświetlał się zamiast zdjęcia obrazek "STOP nie hotlinkuj" - już poprawione - wrzuciłem zdjecie do nas
O dzięki:) od razu lepiej
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ