AUTOPSY

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: AUTOPSY

07-11-2023, 19:43

Nasum pisze:
29-10-2023, 14:43
nagrobek pisze:
29-10-2023, 10:19
widzę, że nowy album po premierze wywołał na forum lawinę ocen, opinii i dyskusji.
no to moze nowe wideło
Ciężko przebrnąćpr5zez tę mase recenzji nowego albumu ;-)

Ja na razie przesłuchałem go tylko raz, oczywiście z Youtube'a , bo cd dotrze do mnie razem z najnowszą płytą Suffocation. Ten jeden raz to za mało by wyrobić sobie opinię, więc na razie się wstrzymam.

Ale jeśli chodzi o video, to kozackie ;-) Nakręcone w stylu starych horrorów, tak samo głupie i odpychajace. Początek skojarzył mi się z "Phantasm", później nieco z "Texas chainsaw massacre" i może odrobinę "The beyond". Końcówka w stylu Lucio Fulciego, czyli całkiem sympatycznie ;-) Fajnie się je oglada, kawałek też dobry, powodów do marudzenia tutaj nie ma. Ogladać poki czas, bo potem pewnie znów go zdejmą z platformy jak klip z ostatniej płyty.

kawałek znakomity. Klip koszmarnie chujowy. Przeca to trąci taka fuszerą ,że mozna się pożygać.

Tu masz klip wyjebany w podobnej konwecji

Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: AUTOPSY

07-11-2023, 20:20

Zajebisty jest ten nowy album słyszę tu wpływy Acts, gdzie na poprzedniej był ogrom Abscess tak naprawdę
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8164
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: AUTOPSY

25-03-2024, 15:10

Kolejny ze starych koncertów:

PLASTIK NIE JEST METALEM
ODPOWIEDZ