KATHAARIA

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Wódz 10
rasowy masterfulowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 15-12-2006, 20:44

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 19:47

Morph pisze:RS to jedyny hosting na którym mam konto premium więc nie robię transferów. A co do wpływu - marzy mi się sieć pralni na skalę Trockiego :D
Heh, a mi buce z sieci uniwersyteckiej zablokowali RS :(

Załóż z trocem jakieś konsorcjum może...
I dream of colour music,
And the intricacies of the machines that make it possible
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 19:47

Morph pisze:RS to jedyny hosting na którym mam konto premium więc nie robię transferów. A co do wpływu - marzy mi się sieć pralni na skalę Trockiego :D
od 5 lat kombinuję, jak na tym zarabiać i kurde nic nie wymyśliłem :cry:
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

07-10-2008, 21:04

twoja_stara_trotzky pisze:
Morph pisze:RS to jedyny hosting na którym mam konto premium więc nie robię transferów. A co do wpływu - marzy mi się sieć pralni na skalę Trockiego :D
od 5 lat kombinuję, jak na tym zarabiać i kurde nic nie wymyśliłem :cry:
zatrudnij się w Mystic Art.
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 22:00

Maria Konopnicka pisze:Nie znam, nie słyszałem, ale chętnie się na temat tej kapeli wypowiem ....
Skoro Trotzky mówi, że dobre to znaczy, że tak jest. KATHAARIA jest kapelą, która prezentuje dźwiękową ascezę i trans - prawdziwy powrót do korzeni black metalu - ta muzyka nie ma być ładna, nie ma byc miła, nie ma być melodyjna, to dźwiękowy nihilizm - Worship Him czy A Blaze... w swoim czasie nie rozpierdoliły sceny przez swój patos, nie przez żadne klawiszki, fleciki i skoczne folkowe plumkanie, ale właśnie przez swój ascetyzm, przez swoje wypięcie się na ówczesne realia muzyczne - to były 3 riffy na krzyż, a siła oddziaływania większa niż orkiestry. i KATHAARIA nawiązuje właśnie do takiej estetyki, tyle, że pcha ją do przodu - treść pozostaje ta sama, zmienia się forma, całość dostaje świetne, ale zarazem zajebiście surowe brzmienie, do tego dochodzą słyszalne inspirację Voivod, czyCeltic Frost. i to jest odkrywanie na nowo korzeni tej muzyki, to jest powrót do jej esencji :)

czy ktoś chce coś dodać?

Koparka opadła mi jeszcze bardziej, niż po przeczytaniu posta że Ofermod Mgła i Nastrond nagrali najlepsze płytki w tym roku. Nic nie dodam bo totalnie mnie zatkało, mam wrażenie że piszesz o innym zespole. Ja słyszę fikuśne plastikowe dziadostwo, a Ty piszesz, że to powrót do korzeni. Czeski film.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 22:07

i tym akcentem zakończmy dyskusje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

07-10-2008, 22:11

So_It_Is_Done pisze:
Maria Konopnicka pisze:Nie znam, nie słyszałem, ale chętnie się na temat tej kapeli wypowiem ....
Skoro Trotzky mówi, że dobre to znaczy, że tak jest. KATHAARIA jest kapelą, która prezentuje dźwiękową ascezę i trans - prawdziwy powrót do korzeni black metalu - ta muzyka nie ma być ładna, nie ma byc miła, nie ma być melodyjna, to dźwiękowy nihilizm - Worship Him czy A Blaze... w swoim czasie nie rozpierdoliły sceny przez swój patos, nie przez żadne klawiszki, fleciki i skoczne folkowe plumkanie, ale właśnie przez swój ascetyzm, przez swoje wypięcie się na ówczesne realia muzyczne - to były 3 riffy na krzyż, a siła oddziaływania większa niż orkiestry. i KATHAARIA nawiązuje właśnie do takiej estetyki, tyle, że pcha ją do przodu - treść pozostaje ta sama, zmienia się forma, całość dostaje świetne, ale zarazem zajebiście surowe brzmienie, do tego dochodzą słyszalne inspirację Voivod, czyCeltic Frost. i to jest odkrywanie na nowo korzeni tej muzyki, to jest powrót do jej esencji :)

czy ktoś chce coś dodać?

Koparka opadła mi jeszcze bardziej, niż po przeczytaniu posta że Ofermod Mgła i Nastrond nagrali najlepsze płytki w tym roku. Nic nie dodam bo totalnie mnie zatkało, mam wrażenie że piszesz o innym zespole. Ja słyszę fikuśne plastikowe dziadostwo, a Ty piszesz, że to powrót do korzeni. Czeski film.
vuahahah, Adrian chcesz CV poprawić :lol:
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 22:16

Znowu zaczynacie lizać się po fajfusach? :D
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 22:16

reading comprehension fail :lol:
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 22:20

Morph pisze:reading comprehension fail :lol:
nie zrozumiał ojczystego języka, a Ty złośliwcu po inszemu :lol: :lol: :lol:
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re:

07-10-2008, 22:23

Skaut_Kwatermaster pisze: vuahahah, Adrian chcesz CV poprawić :lol:
bo ja wiem, może do Listu Motywacyjnego to wpiszemy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 22:49

Dronik - czy Ty przypadkiem aby sie nie zagalopowałeś z ta druga pieczenia????
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 23:03

rozumiem, że w przypadku SIIDa słowa "gust" i "dżentelmen" padały przypadkowo i to jakas ukryta metafora...
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 23:11

Cieszy mnie to, że mamy inny gust. Żyj w iluzji wielkośći plastiowego pseudo bm, a do dyskusji zaproś długopisa, bo strasznie pedałkowate teksty zaczeliśćie pisać. Ja się ukręcam, bo szkoda oczu.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
absinthe_patriote
postuje jak opętany!
Posty: 360
Rejestracja: 02-11-2006, 18:30

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 23:34

Próbka bardzo zachęcajaca, tylko te wokale takie...typowe. Przydałoby się więcej szalenstwa w tej kwestii.
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2290
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: KATHAARIA

08-10-2008, 10:26

Sampel brzmi interesująco. Poraczy ktoś liną do całości?
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15990
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: KATHAARIA

08-10-2008, 12:59

Maria Konopnicka pisze:Nie znam, nie słyszałem, ale chętnie się na temat tej kapeli wypowiem ....
Skoro Trotzky mówi, że dobre to znaczy, że tak jest. KATHAARIA jest kapelą, która prezentuje dźwiękową ascezę i trans - prawdziwy powrót do korzeni black metalu - ta muzyka nie ma być ładna, nie ma byc miła, nie ma być melodyjna, to dźwiękowy nihilizm - Worship Him czy A Blaze... w swoim czasie nie rozpierdoliły sceny przez swój patos, nie przez żadne klawiszki, fleciki i skoczne folkowe plumkanie, ale właśnie przez swój ascetyzm, przez swoje wypięcie się na ówczesne realia muzyczne - to były 3 riffy na krzyż, a siła oddziaływania większa niż orkiestry. i KATHAARIA nawiązuje właśnie do takiej estetyki, tyle, że pcha ją do przodu - treść pozostaje ta sama, zmienia się forma, całość dostaje świetne, ale zarazem zajebiście surowe brzmienie, do tego dochodzą słyszalne inspirację Voivod, czyCeltic Frost. i to jest odkrywanie na nowo korzeni tej muzyki, to jest powrót do jej esencji :)

czy ktoś chce coś dodać?

Hehe to ci sie Maria udalo, dostajesz +2 do mojej sympatii do ciebie :lol:
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15990
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: KATHAARIA

08-10-2008, 13:00

Maria Konopnicka pisze:a co ukazało się lepszego od Mgły, Nastrond i Ofermod w tym roku? Może coś przegapiłem ?
Edit. z black metalu oczywiście
Nowe Children Of Bodom.
woodpecker from space
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2290
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: KATHAARIA

08-10-2008, 13:30

Maria Konopnicka pisze: Może coś przegapiłem ?
Yep. Leviathan.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: KATHAARIA

08-10-2008, 13:49

Maria Konopnicka pisze:
So_It_Is_Done pisze:
Koparka opadła mi jeszcze bardziej, niż po przeczytaniu posta że Ofermod Mgła i Nastrond nagrali najlepsze płytki w tym roku. Nic nie dodam bo totalnie mnie zatkało, mam wrażenie że piszesz o innym zespole. Ja słyszę fikuśne plastikowe dziadostwo, a Ty piszesz, że to powrót do korzeni. Czeski film.
zaiste, zaiste... :D
mam nadzieję, że chociaż Trotzy skapował mój post ;)
a co ukazało się lepszego od Mgły, Nastrond i Ofermod w tym roku? Może coś przegapiłem ?
Edit. z black metalu oczywiście
Odpisałbym Ci, ale wykupiłbyś wszystko, więc dla dobra innych zaniecham.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: KATHAARIA

09-10-2008, 00:54

Drone pisze:Nie słyszałem jeszcze ani jednego kawałka tego zespołu, ale oto znalazłem fragment wywiadu:
Wywiad pisze: Which 3 CDs would you take with you to a lonely island?

As I couldn´t care for any 'all-time-fave' stuff as >I´m not that kinda guy, especially not nowadays, I´d >choose my playlist: ISIS-Oceanic (fits perfectly for an island), >GODFLESH-Selfless, CORONER-Grin.
I za tę wypowiedź kupię sobie ich płytę bez słuchania. :D

jaki chujowy gust jak na black metalowca
ODPOWIEDZ