KATHAARIA

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: KATHAARIA

06-10-2008, 23:37

So_It_Is_Done pisze:
twoja_stara_trotzky pisze:
generalnie to jesteś w tej swojej pozie "wiem lepiej, czym jest prawdziwy black metal" tak patetyczny i teatralny, że najbardziej pretensjonalne wyczyny religijnych blackmetalowców to przy tym kult poetyckiej ascezy.
Nie trzeba mieć ani wielkiego mózgu, ani uszu by słyszeć, że sampel Kathaaria to kaszana (cała płyta prawdopodobnie też jeśli nie różni się stylistyką od tej próbki). Natomiast, trzeba być lekko niedorozwiniętym by nazywać Nihil Nocturne gotykiem.
o ja głupi, o ja niedorozwinięty. żyłem w kłamstwie tak długo. jak mogłem? przecież słowa prawdy są takie wyraźne i błogie. aż sobie wyobrażam, jak wydymasz z namaszczeniem usta formułując czytelnie, rzetelnie i harmonijnie wersy prawdy jedynej, objawionej.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 00:11

Nie wyobrażaj sobie takich rzeczy...sprawdziło się to co napisałem jak widać.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 00:19

chuja się tam sprawdziło, pompony sobie napompowałeś. generalnie to jesteś typem gościa, który jako jedyny śmieje się ze swoich dowcipów.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 00:25

Jest takie powiedzenie znane....

Specyfika tego forum polega na tym, że większość ślepo idzie za sugestią Morpha, ciebie, albo paru innych. Przecież na 1szy rzut ucha słychać, że Kathaaria to komercyjne gówno, każdy normalny człowiek to słyszy, ale ty musisz mi cisnąć bo za dumny jesteś aby przyznać rację. Chociaż z drugiej strony zauważyłem, że obaj lubicie takie gówniane projekty, więc może nie warto się sprzeczać?
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 00:30

So_It_Is_Done pisze:Przecież na 1szy rzut ucha słychać, że Kathaaria to komercyjne gówno, każdy normalny człowiek to słyszy

bardzo prosimy normalnych o wystąpienie z szeregu i potwierdzenie słów generała.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 00:32

Nikt pewnie nie potwierdzi, bo wszyscy jak jeden mąż łykają co mówicie i kupują płytki. Interes się kręci...
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 00:37

So_It_Is_Done pisze:Nikt pewnie nie potwierdzi, bo wszyscy jak jeden mąż łykają co mówicie i kupują płytki. Interes się kręci...
oho, to już zakrawa na paranoję :lol:
jest tu jakiś lekarz?! kolega potrzebuje pomocy! haaaaaaaaaaalo!
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 08:32

So_It_Is_Done pisze:
twoja_stara_trotzky pisze:
generalnie to jesteś w tej swojej pozie "wiem lepiej, czym jest prawdziwy black metal" tak patetyczny i teatralny, że najbardziej pretensjonalne wyczyny religijnych blackmetalowców to przy tym kult poetyckiej ascezy.
Nie trzeba mieć ani wielkiego mózgu, ani uszu by słyszeć, że sampel Kathaaria to kaszana (cała płyta prawdopodobnie też jeśli nie różni się stylistyką od tej próbki). Natomiast, trzeba być lekko niedorozwiniętym by nazywać Nihil Nocturne gotykiem.
Słuchałem sobie tych sampli i o ile Kathaaria brzmi całkiem interesująco (jedynie co do wokali mam pewne obiekcje), o tyle wspomniany Nihil Nocturne wyłączyłem w połowie. Generalnie chyba preferuję ten "komercyjny" odłam black metalu, ale jeśli linia programowa tego forum się zmieni, to oczywiście pójdę ślepo za wszelkimi sugestiami odpowiednich osób :lol:
Awatar użytkownika
Mental
weteran forumowych bitew
Posty: 1737
Rejestracja: 31-08-2003, 12:29
Lokalizacja: anus mundi

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 09:34

Wydalo sie... Trocki i Morph napedzaja caly ten jebany metalowy biznes. Tak, to ich trzeba obarczac wina za caly ten pseudometalowy cyrk, ktory niszczy prawdziwa scene. Niejednokrotnie zmuszali mnie i moich towarzyszy niedoli do kupowania plyt, jedyne na co moglem sobie pozniej pozwolic to mizeria 3 razy dziennie. Z Marii Konopnickiej uczynili swojego najwiekszego niweolnika, biedak musi kupowac kilka tysiecy plyt miesiecznie....lecz... nie lekajcie sie! W koncu nadejdzie kres ich supremacji, skoncza sie te wszystkie webziny, kolorowe okladki, wyglaskane brzmienie i komercyjne gowno. Smierc judeochrzescijanskim psom. Ku wojnie!
You may raise your chalice of nothing
And salute the leech that you are
Awatar użytkownika
Set
postuje jak opętany!
Posty: 609
Rejestracja: 02-02-2006, 21:23

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 10:10

So_It_Is_Done pisze:Nikt pewnie nie potwierdzi, bo wszyscy jak jeden mąż łykają co mówicie i kupują płytki. Interes się kręci...
Co za gość !!! hehehehe...poważnie zakładasz takie rzeczy? ale pewnie nie potwierdzisz, ani nie zaprzeczysz, bo przecież jestes zbyt trv.
NECRO SKINS SOCIETY
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 10:49

So_It_Is_Done pisze:Nikt pewnie nie potwierdzi, bo wszyscy jak jeden mąż łykają co mówicie i kupują płytki. Interes się kręci...
ja potwerdzam, ale nie, ze Kataria jest komercyjnym gownem, bo tak nie uwazam. Uwazam za to, ze jest poprostu slaba i mnie taka muza nudzi bo nic nowego nie wnosi. Nie uwazam tez, ze wszystcy tu sluchaja co slucha Morph czy ktos inny... bo nie kazdy ma podobny gust jak oni.
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 10:50

no jeden PRAWIE normalny, no!
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 11:13

swoja droga to SIID nie przestaje mnie zaskakiwać :D

jest true Bm
boi się diabła
jego najlepsi kumple to ortodoksyjni katolicy z MySpace
stosuje medycyną naturalną
odkrył światowy spisek Morpha i Trockiego będących w układzie producentów CD

nie zwalniaj - The Show Must Go On :lol: :lol: :lol:
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

07-10-2008, 11:23

Adrian696 pisze:swoja droga to SIID nie przestaje mnie zaskakiwać :D

jest true Bm
boi się diabła
jego najlepsi kumple to ortodoksyjni katolicy z MySpace
stosuje medycyną naturalną
odkrył światowy spisek Morpha i Trockiego będących w układzie producentów CD

nie zwalniaj - The Show Must Go On :lol: :lol: :lol:
nie zapominaj, że Kvarfortha chciał napierdalać podczas koncertu ;)
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re:

07-10-2008, 11:27

Skaut_Kwatermaster pisze: nie zapominaj, że Kvarfortha chciał napierdalać podczas koncertu ;)
a no tak - ale mu zubożyłem CV :lol: :lol: :lol:
w sumie do mnie też startował :D no ale nie zapominajmy, że waży 45 kilo z tornistrem :D
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 11:45

So_It_Is_Done pisze:Nikt pewnie nie potwierdzi, bo wszyscy jak jeden mąż łykają co mówicie i kupują płytki. Interes się kręci...
hahha, drugi jester :D
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Re:

07-10-2008, 12:14

Adrian696 pisze:w sumie do mnie też startował :D no ale nie zapominajmy, że waży 45 kilo z tornistrem :D
Hehe srogi zawodnik, tez znalem takiego malego szatana, na stolowce pracowniczej jadl w piatek kielbase aby napluc w twarz zydowskiemu bogu, wazyl tez ze 45 kilo ale bylo to 45 kilogramow czystego zla.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 12:15

to chyba w inne dni musiał same ryby wpierdalać.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 13:57

Zdążyliscie juz polizać się po fajfusach, ale nie zmienia to jednak faktu, że każdy z was, jeśli uważacie się za ludzi normalnych i fanów metalu, powinen chcieć najebać, zwyzywać, albo chociaż obrzucić czymkolwiek pod ręką pedałów Gayniaca i Kvarfortha za to jak potraktowali black metal.

Jak zwykle też popierdoliliście farmazony na czele z top zjebem tutejszego forum Adriankiem i czujecie się cool, zero konstruktywnej dyskusji o muzyce. Z tej okazji gratuluję wam. Zjeb Adrian próbuje zrekompensować swoją ułomność i wspomina coś o jakichś 45 kilo, niestety prawda pewnie jest taka, że w wieku trzydziestuparu lat jest już zapyziałym brzuchatym wackiem, który wzbudza śmiech samą swoją aparycją. Przykre to jest.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: KATHAARIA

07-10-2008, 14:11

So_It_Is_Done pisze:Zdążyliscie juz polizać się po fajfusach, ale nie zmienia to jednak faktu, że każdy z was, jeśli uważacie się za ludzi normalnych i fanów metalu, powinen chcieć najebać, zwyzywać, albo chociaż obrzucić czymkolwiek pod ręką pedałów Gayniaca i Kvarfortha za to jak potraktowali black metal.
fani metalu to przeważnie nie są ludzie normalni.
zero konstruktywnej dyskusji o muzyc.
w tym przodujesz.
ODPOWIEDZ