PYREXIA

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
vulture

PYREXIA

30-07-2008, 12:28

Nie znam nawet sekundy muzyki tego zespołu.,warto czymś sie zainteresować z ich dyskografii?
Awatar użytkownika
Grindead
postuje jak opętany!
Posty: 654
Rejestracja: 03-01-2003, 15:03

Re: PYREXIA

30-07-2008, 12:42

Musowo "Sermon of Mockery" - jak przystalo na zespol z tego samego podworka co Suffocation i inspirujacy sie starszymi kolegami, prawie tak samo dobre granie ;).

A jak sie nie brzydzisz zdrowej dawki hard core'a w metalu, to koniecznie przezajebiste przekrojowe "Cruelty Beyond Submission" - 5 pierwszych numerow z tego CD to dynamit i czysta energia. To samo z "System of the Animal" - przez pare lat do mnie nie trafialo takie granie, wrocilem do niej po latach i jeblo mna o sciane.
some additional disfigurement... some additional disfigurement... some additional disfigurement...
vulture

Re: PYREXIA

30-07-2008, 12:48

o,to sie nazywa konkretna rekomendacja! sprawdze najpierw Cruelty Beyond Submission bo tym mnie jakoś szczególnie zaciekawiłeś..[hard core'a w metalu] :twisted:
Awatar użytkownika
Grindead
postuje jak opętany!
Posty: 654
Rejestracja: 03-01-2003, 15:03

Re: PYREXIA

30-07-2008, 13:00

Przy "Confrontation" dostaje szczekoscisku. :)
some additional disfigurement... some additional disfigurement... some additional disfigurement...
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: PYREXIA

30-07-2008, 17:03

Debiut to brutalny death metal najwyższych lotów. Pozycja mało znana i niestety niedoceniona. Przyjdzie Sineater to pierdolnie solidną rekomendacje.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: PYREXIA

30-07-2008, 18:00

Block69 pisze:Debiut to brutalny death metal najwyższych lotów. Pozycja mało znana i niestety niedoceniona. Przyjdzie Sineater to pierdolnie solidną rekomendacje.
Ale tylko dla wersji Drowned Rec. :lol:
Awatar użytkownika
Kingu
weteran forumowych bitew
Posty: 1472
Rejestracja: 19-04-2002, 22:00
Lokalizacja: Superhausen
Kontakt:

Re: PYREXIA

30-07-2008, 18:11

Znam tylko Age of the wicked... Wściekłe, brutalne i naturalne. Death metal wyborny.
vulture

Re: PYREXIA

30-07-2008, 19:12

posłuchałem kilku kawałków w sieci z Sermon of Mockery" i jestem zawiedziony.schowany,nieczytelny wokal,za bardzo wyeksponowana perkusja,gitary jakieś stłumione no i położona produkcja.mam nadzieje że ich pozostałe dokonania prezentują się o piekło lepiej..
Mort
rasowy masterfulowicz
Posty: 3049
Rejestracja: 08-08-2006, 12:48
Lokalizacja: mosh pit

Re: PYREXIA

30-07-2008, 19:24

nie marudź, debiut to IMO bardzo dobry brutal death
I AM MORBID
vulture

Re: PYREXIA

30-07-2008, 19:26

2 liga bez dwóch zdań
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: PYREXIA

30-07-2008, 19:28

No co ty? Dla mnie w top 5 z Panzer Division Gorgoroth i Graveland Thousand Swords

:lol:
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: PYREXIA

30-07-2008, 19:47

W pewnych kregach "Sermon of Mockery" to pozycja kultowa. Mnie jakos nie bardzo wchodzi ten album. Wole wszystko od "Hatredangeranddisgust" w gore, kurewsko agresywne granie. :wink:
Obrazek

Obrazek
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2283
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: PYREXIA

30-07-2008, 20:04

vulture pisze:posłuchałem kilku kawałków w sieci z Sermon of Mockery" i jestem zawiedziony.schowany,nieczytelny wokal,za bardzo wyeksponowana perkusja,gitary jakieś stłumione no i położona produkcja.mam nadzieje że ich pozostałe dokonania prezentują się o piekło lepiej..
A jak Ci się widzą same kompozycje? Na razie zarzuty (słuszne skądinąd) dotycza głównie produkcji. Bo to co się dzieje w warstwie gitarowej na tym albumie każdego fana Suffocation powinno przyprawić o ciary.
Oprocz tego posłuchaj sobie "System of the Animal". Inaczej niż na debiucie, wreszcie porządna produkcja i zakręt w kierunku core'owych patentów. Przed konfrontacją z "Confrontation" czy "Day one" załóż suspensoria na jaja i szczękę. Tylko 23 minuty a czujesz się jak po ośmiu rundach przyjacielskiej pogawędki z Tysonem w ringu.
vulture

Re: PYREXIA

30-07-2008, 20:08

kompozycje nie są takie złe.Ale gdy mam wybierac z dwojga,wiadomo że wole sięgnać po Suffocation,zabijają skuteczniej.
oczywiście dam im jeszcze szanse i sprawdze płyty o których mówisz.
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2283
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: PYREXIA

30-07-2008, 20:23

W moim all time zajebistych płyt do nagrania jeszcze raz "Sermon of Mockery" jest bezapelacyjnym liderem. Wyprzedza nawet "Heretic", wiadomo kogo. Wyhamować i ukryć taki potencjał muzyki przez tak zrypaną produkcję - tylko niewielu się to udało. ;)
Gdyby nagrać to jeszcze raz z porządnym brzmieniem to byłby killer na miarę "Pierced from Within".
vulture

Re: PYREXIA

30-07-2008, 20:28

stary,ja zajebiście kocham brzmienie Heretic,więc nie wiem o co kaman :wink:
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2283
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: PYREXIA

30-07-2008, 20:45

Heretyk! ;)

Jak kierwa lubię ten album kompozycyjnie tak brzmienie z Sahary (tak zapiaszczone) powoduje, że mam ochotę wyrzucić "Heretic" przez okno. Jeśli któregoś pięknego dnia to się w końcu stanie, to dam Ci znać, byś mógł się dobrze ustawić do łapania. ;) :)
Mort
rasowy masterfulowicz
Posty: 3049
Rejestracja: 08-08-2006, 12:48
Lokalizacja: mosh pit

Re: PYREXIA

30-07-2008, 20:48

vulture pisze:zajebiście kocham brzmienie Heretic
Przy potężnym pierdolnięciu "Gateways to Annihilation", "Heretic" brzmi jak ciche pierdnięcie, ale pomimo tej niedogodności bardzo często wracam do tej płyty - muzycznie wspaniała, a jak wiadomo bąka po pewnym czasie się już nie czuje (ja nie poczułem go nigdy, ale starając się słuchać obiektywnie nietrudno wychwycić dźwiękowe uchybienia ostatniej płyty MA).
Przez pewien czas korciło mnie aby okrzyknąć "Heretic" najlepszą płytą MA, w przypadku tego zespołu często się waham (wystarczy, że wrzucę "Domination" i już padam na kolana, później zakręci się "Altars..." i sytuacja się powtarza itd.).
I AM MORBID
vulture

Re: PYREXIA

30-07-2008, 20:58

Pelson pisze:
vulture pisze:stary,ja zajebiście kocham brzmienie Heretic,więc nie wiem o co kaman :wink:
Heretyk! ;)

Jak kierwa lubie ten album kompozycyjnie tak brzmienie z Sahary (tak zapiaszczone) powoduje, że mam ochotę wyrzucić Heretic przez okno. Jeśli któregoś pięknego dnia to sie w końcu stanie, to dam Ci znać, byś mógł się dobrze ustawić do łapania ;) :)
ssij! :wink:

w ogóle mi to brzmienie nie przeszkadza.nie odbieram tego tak jak Ty
Kurwa,dwa pierwsze utwory to takie przyłożenie że gacie same spadają.Poza tym genialne Praise the Stength,Stricken Arise i chyba mój ulubiony Within the Enemy - maksymalny rozkurw - kąśliwy,agresywny i..chwytliwy.Gdyby na tym krążku było więcej takich petard byłby absolut a tak jak dla mnie

7,5/10
ODPOWIEDZ