SOULFLY

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
12345
postuje jak opętany!
Posty: 540
Rejestracja: 19-02-2018, 10:16

Re: SOULFLY

19-04-2021, 13:36

wokalniem mówiąc delikatnie, porażka
12345
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14060
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: SOULFLY

01-05-2021, 17:53



;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14060
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: SOULFLY

09-08-2021, 00:48

Rizzo miał dość menela i odszedł ;)
After several days of rumors, guitarist Marc Rizzo has confirmed his departure from Max Cavalera’s Soulfly.
Earlier this week, it was announced that Soulfly would soon be touring with Fear Factory guitarist Dino Cazares in place of Rizzo.

Rizzo “I’m just going full forward with my solo project. It’s just better for me. It’s more of a healthier environment for me and my family. And being home more, and do my solo project, which I’m super stoked about. I’ve also got [my new band] Hail the Horns. We’re releasing the video that we did for a Kiss cover today. I’ve got Revenge Beast. I’ve got Acoustic Vendetta. Things are good. And I’m doing a lot of good shit. I’m going full forward with my solo project. That’s really where my heart is at, where I get my writing credit, where I get credit for my work and all my hard work gets proper credit. It’s a healthier environment.”
solówki chyba teraz bedą z taśmy puszczać :sarcasm1:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3077
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: SOULFLY

09-08-2021, 10:44

Jakiegoś kolejnego syna weźmie do zespołu.
Ten cover Kiss jest tak chujowo zrobiony, ze nie da się słuchać. Rzadko czegoś nie daje rady do końca dosłuchać.
12345
postuje jak opętany!
Posty: 540
Rejestracja: 19-02-2018, 10:16

Re: SOULFLY

09-08-2021, 10:57

gelO pisze:
09-08-2021, 10:44
Jakiegoś kolejnego syna weźmie do zespołu.
Ten cover Kiss jest tak chujowo zrobiony, ze nie da się słuchać. Rzadko czegoś nie daje rady do końca dosłuchać.
Wystarczy, że do składu weźmie tego z Go ahead and die ;)
12345
12345
postuje jak opętany!
Posty: 540
Rejestracja: 19-02-2018, 10:16

Re: SOULFLY

10-08-2021, 07:41

Marc o odejściu:

"This has been a very difficult year. I got no support from SOULFLY. There was no sort of loans that were taken out for the bandmembers or the crew. This is just the honest thing of what happened. I had to go back and get a day job. I was doing home renovations, working very hard, 10 hours a day. A [SOULFLY] live record came out [last year]. I never saw a dime off that. So, basically, within the [first] six months, seven months of COVID, I just said, 'You know, man, I don't want this anymore. I gave you guys 18 years of my life.' And it was a great time. Back in the good years, it was great. But the last I'd say eight to 10 years have not been very good. away from my family. Scheduling is crazy. It was impossible to have a personal life, see my family, make plans with my family. So, basically, six months into COVID, it was just, like, I don't even wanna do this anymore. I'd rather just concentrate on my solo project and spend time with my family where I'm happy, where I get my credit for everything I do.

"I put 18 years in," he continued. "It's a long, long time to be in the band. When COVID hit, I felt like, what have I been doing these last 18 years? Normally, you work a day job, you get support during a pandemic like COVID. And I was working very hard. I was doing plumbing, electric. Finally, my very good friend Nic Bell at Godsize Booking, he was, like, 'Listen, dude, I can get you back on the road to the states in America that are open.' So he got me to Montana, Texas, Florida, doing my solo project. And I was able to quit my job and get back on track playing music for a living and making money. Big props to Nic Bell, 'cause he was one of the few people that supported me during the pandemic and helped me to get back on the road. Again, I got no support whatsoever from anyone else. So, it's a good thing. Again, I'm very excited about the future."

Asked if it's fair to say that his decision to exit SOULFLY was based on a financial issue, Marc said: "I would say that was one of [the issues] — for this year, yes. There were years that were good financially, but this year — again, there was no loans, there was no, 'Hey, let's do a live video to make money for the bandmembers or maybe let's do a special merch deal.' A lot of my friends, they were doing special merchandise deals. I mean, if you look online, SOULFLY didn't do anything for the bandmembers or the crew. It's just not right to do that to people during a time like this.

"So, whatever, man," he added. "They have the right to run their business however they want to, and I have the right to do I want to do. So, again, I'm very excited to do my solo project. That's what got me through COVID, back to being on the road and doing what I love to do as a living. And then this spawned Tony [Campos, STATIC-X, FEAR FACTORY] and me finally getting together to do a project that we've always talked about. So we're excited with HAIL THE HORNS — we're very, very excited to get that going. I've got my death metal project REVENGE BEAST. And these were guys that called me. They were, like, 'Hey, what's up, man? How are you? How are you doing?' I never got a phone call from anybody in the SOULFLY camp during COVID. It just opened up my eyes this year about what I should be doing in 2021."

Rizzo also confirmed that he hasn't had a conversation with Max since they last saw each at the final pre-pandemic SOULFLY show nearly a year and a half ago. "I haven't talked to Max since [March] 2020 when we played the Hell & Heaven festival in Mexico," he said. "I had no contact with him. I don't think he has a phone, so it's not like I can call him."

12345
Panopticon
w mackach Zła
Posty: 765
Rejestracja: 25-06-2009, 21:33

Re: SOULFLY

10-08-2021, 09:39

Raz widziałem Maxa z Soulfly na Brutalu i więcej nie chcę.
Totalne rozczarowanie.
Awatar użytkownika
Fanatyk
weteran forumowych bitew
Posty: 1329
Rejestracja: 02-09-2015, 20:23

Re: SOULFLY

10-08-2021, 11:27

Nigdy nie interesowałem się twórczością Soulfly, ale z ciekawość sprawdziłem sobie na yt losowy kawałek i na przykład ten wszedł mi zajebiście :)
DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: SOULFLY

10-08-2021, 11:33

Stary soulfly był całkiem fajny.. potem padaczka. Na żywo slabo.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3077
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: SOULFLY

10-08-2021, 11:59

Byłem na wszystkich koncertach Soulfly, które grali w Polsce do płyty Omen, i do tej płyty lubiłem, Omen też lubię. Później odpuściłem, płyty nudne, koncert coraz słabsze. Na Brutalu chyba dwa razy widziałem i padaka, jeden jak dobrze pamiętam był bez możliwości pokazywania na telebimie, chyba jako jedyny zespół festu.
Koncerty promujące płyty 1-3 świetne. Po dołączeniu Rizzo jeszcze było bdb, od Omen Max już zapomniał jak się gra i tak chyba już zostanie.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14060
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: SOULFLY

10-08-2021, 12:49

no to prawie jak u mnie ;) do Omen było dobrze a właśnie od niej już zaczynały sie zgrzyty i menelstwo ;)
koncerty zaliczyłem dwa (trasa Conquer i Omen) i mi wystarczy
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
12345
postuje jak opętany!
Posty: 540
Rejestracja: 19-02-2018, 10:16

Re: SOULFLY

10-08-2021, 21:01

Ciekawe kto dołączy na drugą gitarę na stałe. Ogólnie to fatalnie go potraktowali i się nie dziwię, że Marc odszedł z kapeli.
Max powinien się na koncertach skupić tylko na wokalu, bo tak to i wokal słaby, zaniedbany, a gitara zwisa na szyi i czasami tylko walnie w struny. A o wokal w ogóle mógłby zadbać, bo np na tym wideo z Polski z Woodstoka to on tam niedomagał bardzo, wydobywał z siebie dźwięki nie stojące nawet blisko jakiegokolwiek growlu.
12345
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1552
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: SOULFLY

10-08-2021, 22:32

Już to pisałem ale Dark Ages jest dla mnie szczytem możliwości tego zespołu. A za outro instrumentalne odpowiada Rizzo właśnie. Bez niego ta kapela nie ma sensu. W ogóle to albo się Max ogarnie albo niech zejdzie ze sceny. Mi to w ogóle przypomina sytuacje z Ozzym. Też baba kręci nim jak chce.
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5207
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: SOULFLY

20-08-2021, 09:40

Wypowiedź Maxa na temat Rizzo:
No nie wiem. Przeszedł załamanie nerwowe. To szaleństwo. Nie rozumiem tych wszystkich oskarżeń. To zupełnie nie w jego stylu. Zranił mnie. Po tym wszystkim, co dla niego zrobiliśmy, a zrobiliśmy dużo. Zagrał na wszystkich płytach i zawsze się o niego troszczyliśmy, zawsze go dobrze traktowaliśmy. Nieładnie tak wbijać nam nóż w plecy. Oczywiście, chce nastawić fanów przeciwko mnie i zgrywać rolę ofiary. Nie mam nic złego do powiedzenia na jego temat. Był spoko, kiedy grał w Soulfly, nagraliśmy świetne płyty. Ale zauważyłem, że sytuacja zrobiła się nieco czerstwa. Ostatni koncert, jaki zagraliśmy w Meksyku, był nieco inny. Nie powinniśmy robić sobie takich rzeczy. Wielu byłych członków Soulfly to moi przyjaciele. On wydaje się nieco zgorzkniały wszystkim. Boli mnie, kiedy słyszę te oskarżenia, bo wiem, że to kłamstwa i bzdury. Wszystko wymyślił jego szalony umysł.
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14583
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: SOULFLY

10-03-2022, 09:57

12345 pisze:
09-08-2021, 10:57
gelO pisze:
09-08-2021, 10:44
Jakiegoś kolejnego syna weźmie do zespołu.
Ten cover Kiss jest tak chujowo zrobiony, ze nie da się słuchać. Rzadko czegoś nie daje rady do końca dosłuchać.
Wystarczy, że do składu weźmie tego z Go ahead and die ;)
Kurwa dobre to Go Ahead And Die.
Mocno celtifrostowo muzycznie. Maksymilian chyba zawsze lubił szwajcarów.

hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
12345
postuje jak opętany!
Posty: 540
Rejestracja: 19-02-2018, 10:16

Re: SOULFLY

10-03-2022, 11:15

trup pisze:
10-03-2022, 09:57
12345 pisze:
09-08-2021, 10:57
gelO pisze:
09-08-2021, 10:44
Jakiegoś kolejnego syna weźmie do zespołu.
Ten cover Kiss jest tak chujowo zrobiony, ze nie da się słuchać. Rzadko czegoś nie daje rady do końca dosłuchać.
Wystarczy, że do składu weźmie tego z Go ahead and die ;)
Kurwa dobre to Go Ahead And Die.
Mocno celtifrostowo muzycznie. Maksymilian chyba zawsze lubił szwajcarów.

muszę w końcu całosć obadać. wokale kojarzą mi się z erą Schizophrenia
12345
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14583
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: SOULFLY

10-03-2022, 12:34

Może trochę. Ale kompozycyjnie, brudem brzmienia i rifami robią robote. Naprawdę niezły materiał.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
12345
postuje jak opętany!
Posty: 540
Rejestracja: 19-02-2018, 10:16

Re: SOULFLY

05-05-2022, 20:42

Obrazek

piątego sierpnia premiera
12345
Awatar użytkownika
Chal-Chenet
zaczyna szaleć
Posty: 257
Rejestracja: 22-05-2012, 11:46

Re: SOULFLY

05-05-2022, 20:58

Co więcej, jest singiel. ;)

Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14060
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: SOULFLY

05-05-2022, 21:53

Chal-Chenet pisze:
05-05-2022, 20:58
Co więcej, jest singiel. ;)

Max menel w formie ;) czyli bida z nedza ;)
kto tam na gitarce gra ?
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
ODPOWIEDZ