8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kilmister
rozkręca się
Posty: 62
Rejestracja: 10-07-2005, 11:20
Lokalizacja: podlasie XXI wieku

8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

16-11-2007, 23:21

[url=http://muzyka.onet.pl/10175,1642477,newsy.html]http://muzyka.onet.pl/10175,1642477,newsy.html[/url]

chyba w końcu do tego dojdzie, jak uważacie?

dla mnie jest to najbardziej wyczekiwana płyta...
a wy jak? macie w dupie? też czekacie? a może nosicie pejsy swojej starej?
„Moja żona istotnie dobrze jest uzbrojona. W jej arsenale znajduje się grożenie rozwodem, przypalanie potraw, szybkostrzelne wymówki, karne odmawianie dania dupy, złość, płacz, pogarda i wiązki wyrazów, które, kiedy rzuca, gorszą nawet w melinach."
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

16-11-2007, 23:40

ja czekam - i duzo sobie obiecuje!!!!
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

16-11-2007, 23:46

[quote][i]Wysłane przez Adrian696[/i]
ja czekam - i duzo sobie obiecuje!!!! [/quote]


No tyz mam nadzieje, ze czymś srogim przypierdzielą. Bedzie im ciezko przebic "The Gathering".
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

16-11-2007, 23:50

w osiem lat to można symfonię z klaskaniem napisać nawet....
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

16-11-2007, 23:51

[quote][i]Wysłane przez Skaut_Kwatermaster[/i]
Bedzie im ciezko przebic "The Gathering". [/quote]

e tam, wcale nie. poza 2 GENIALNYMI utworami (D.N.R., Legions of the dead - jedne z najlepszych numerow w ich historii, zwlaszcza ten drugi) i 2-3 bardzo dobrymi ta plyta wcale nie jest taka rewelacyjna. Mam nadzieje, ze dopierdola solidnie. Ale tytul nowego albumu jest troche kijowy ;))

edit: jestem zadowolony z powrotu Skolnicka, ale mam nadzieje, ze jego solowki nie beda mialy takiego mieciutkiego brzmienia jak na "First strike...". Moze nadaje sie ono na jakis jego solowy album jazz rockowy, ale zupelnie nie pasuje do thrashu. Najbardziej slychac to jak porowna sie obie wersje Trial by fire. Solowki na poczatku utworu w oryginalnej wersji brzmia o niebo lepiej, niz te 'milutkie', wygladzone popisy w nowej.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

16-11-2007, 23:59

[quote][i]Wysłane przez Olo[/i]
w osiem lat to można symfonię z klaskaniem napisać nawet.... [/quote]


Albo Whore of Bethlehem :]
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Blackult
rasowy masterfulowicz
Posty: 2389
Rejestracja: 01-12-2004, 23:00

17-11-2007, 00:00

Jakoś nie przepadam za Testament, chociaż mają kilka b. dobrych numerów.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

17-11-2007, 00:04

ja tam uwielbiam The Legacy - za wyjatkowy klimat.

poza tym nagrali bardzdo dobre The New Order, Low i zajebista First Strike Still Deadly. Na innych plytach tez znajdzie sie kilka swietnych numerow, np. tytulowy z The Ritual czy Demonic (poza tym ten album jest niestety raczej slaby).
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

17-11-2007, 00:08

[quote][i]Wysłane przez Riven[/i]
[quote][i]Wysłane przez Skaut_Kwatermaster[/i]
Bedzie im ciezko przebic "The Gathering". [/quote]

e tam, wcale nie. poza 2 GENIALNYMI utworami (D.N.R., Legions of the dead - jedne z najlepszych numerow w ich historii, zwlaszcza ten drugi) i 2-3 bardzo dobrymi ta plyta wcale nie jest taka rewelacyjna... [/quote]

Wrecz przeciwnie, tam kazdy kawałek jest rewelacyjny. Taki "Eyes of Wrath" doskonale buduje napiecie, "Careful What You Wish For" to klasyczny do bolu Testament, "Riding The Snake" ma swietne instrumentalne wejscie, "3 Days In Darkness" - zajebista rwana melodyka, eh moglbym tak cala plytke strescic ;)
Do tego przejrzyj sobie watek "brzmienie" i zobacz jaki album jest najczesciej wymieniany jesli chodzi o wyznacznik dobrego brzmienia w thrashu.

[quote][i]Wysłane przez Olo[/i]
w osiem lat to można symfonię z klaskaniem napisać nawet.... [/quote]

oczywiscie, ze mozna, tylko oni 7 lat pierdzieli w stolek, a material na nowa plyte to pewnie napisali na kolanie...
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

17-11-2007, 00:13

Testament ma swietne brzmienie, to fakt, ale i tak nie jestem fanem takiego rodzaju produkcji. Najlepiej brzmia albumy z lat 80 i nic tego nie zmieni. Darkness Descends rozpierdala ;). A to co mowisz o poszczegolnych utworach - ok. Ja mam inne zdanie, mnie ta plyta jako calosc po prostu nuzy. Co nie znaczy, ze jest zla. Mocne 7/10. Natomiast Legions of the dead moge sluchac wielokrotnie pod rzad. Ten numer to po prostu potezny cios w ryj, za sprawa zajebiscie jadowitych riffow, nadludzkiej pracy Lombaro na garach (te werble na poczatku!) i mistrzowskiego wokalu Billy'ego. Jesli na nastepnej plycie znajdzie sie chociaz jeden taki niszczyciel, to warto czekac.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

17-11-2007, 00:17

Kazda ma inny klimat, to prawda. Natomiast nigdy nie przekonalem sie do Souls of black i Practice what you preach. A co do nowej plyty - ja sie raczej troche obawiam o Skolnicka - mam nadzieje, ze nie przegnie z masturbacja na gryfie ;). Ale jego solowki z pierwszych plyt to mistrzostwo. Sa popisowe, ale jednoczesnie zajebiscie wpadaja w ucho i przy calej wirtuozerii pasuja do ostrego thrashu.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Kilmister
rozkręca się
Posty: 62
Rejestracja: 10-07-2005, 11:20
Lokalizacja: podlasie XXI wieku

17-11-2007, 00:18

ale widzisz droga Mario, zdarzało się też że długo wyczekiwany album był albumem od poczatku do końca doskonałym... że wspomne tylko Tempo Exodusa, czy Monotheist wiadomo kogo...
także bądźmy dobrej myśli... niech żywi nie tracą nadziei ;]
„Moja żona istotnie dobrze jest uzbrojona. W jej arsenale znajduje się grożenie rozwodem, przypalanie potraw, szybkostrzelne wymówki, karne odmawianie dania dupy, złość, płacz, pogarda i wiązki wyrazów, które, kiedy rzuca, gorszą nawet w melinach."
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

17-11-2007, 00:20

jesli bedzie to 'powrot' na miare Monotheist to rozpierdola cala konkurencje na najblizsze pare lat. Ostatni album CF tego nie musial robic, bo oni konkurencji nigdy nie mieli, co najwyzej mase bardziej lub mniej udanych nasladowcow ;)
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

17-11-2007, 00:31

ymm... aplikowanie goracych czopkow nie sprawia mi takiej przyjemnosci, moze dlatego nie doceniam tej plyty ;)))
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Aron
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 19-01-2006, 19:00
Lokalizacja: ראדומסק

17-11-2007, 00:57

Nie powiem że czekam na ten nowy album z wywieszonym jęzorem, lecz faktem jest że Testament darzę wielką sympatią. Co prawda trochę się do nich zraziłem po wydaniu 'Souls of Black' ale jakiś czas później udobruchali mnie następnymi, bardziej udanymi albumami z "The Gathering" na czele.
Pierwsze płyty Kreatora to wg mnie straszny łomot, w pamięci pozostała mi tylko "The Flag Of Hate" , natomiast Hordes Of Chaos, zawiera więcej melodyki i ogólnie nawet całkiem mi się podoba.

z forum fanów Metalliki
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

17-11-2007, 01:28

Ja specjalnie nie czekam i nic se po tym nie obiecuje. Wole być pozytywnie zaskoczony niż jakbym miał sie rozczarować chociaż z takim składem nagranie gniota jest niemożliwe.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

17-11-2007, 02:01

Nigdy nie byłem fanem. Nie czekam na nic, chociaż "The Gathering" mocno dowaliło i do dziś jak zapuszczę ten album to zbieram cięgi. Starsze albumy lubię wybiórczo, ale ja jestem dziwny bo z thrashu to się dla mnie liczą tylko Voivod i Coroner, a z łupanki Kreator i wsio.
Awatar użytkownika
antigod
w mackach Zła
Posty: 997
Rejestracja: 12-07-2005, 18:09
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

17-11-2007, 02:11

Dla mnie to generalnie po "The Legacy" jest jedna wielka niewiadoma. Zawiodłem się już na "The New Order", a jak wpadł mi w łapę "Low" to łapy mi opadły do ziemii.
THE ARMY - THE WEAPON - THE MACHINERY OF WAR - EXTERMINATION OF ALL MAN!
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

17-11-2007, 02:27

[quote][i]Wysłane przez antigod[/i]
Dla mnie to generalnie po "The Legacy" jest jedna wielka niewiadoma. Zawiodłem się już na "The New Order", a jak wpadł mi w łapę "Low" to łapy mi opadły do ziemii. [/quote]

szkoda, ze nie pejsy hehe

W sumie pamietam ze z "Low" tez mialem dluga przeprawe. Jakos nie trawilem tego krazka kompletnie, az po kilku latach zaskoczylo. Calkiem mocny krazek.
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

17-11-2007, 22:53

No 9 lat to zdecydowanie za duzo i obawiam sie, ze moga nie nagrac krazka lepszego od "The Gathering", choc bede w pelni usatysfakcjonowany jesli nowa plyta bedzie na poziomie poprzedniej. Na pewno bedzie zajebiscie brzmiec, co do tego watpliwosci nie mam.

Maria - pierdolisz, Demonic rozkurwia. :D
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ