FEAR FACTORY

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: FEAR FACTORY

05-06-2016, 22:00

przecież to bardzo dobry cover jest ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
harvestman
weteran forumowych bitew
Posty: 1573
Rejestracja: 05-11-2012, 21:10

Re: FEAR FACTORY

06-06-2016, 17:17

Żułek pisze:przecież to bardzo dobry cover jest ;)
Po usłyszeniu piosenek które nie weszły na regularną wersję albumu dochodzę do wniosku że było można miejsce na płycie zagospodarować lepiej, odrzuty dać na płytę a covery na bonusy. Wtedy bym się pewnie z Tobą zgodził i stwierdził że to bardzo dobry cover, sympatyczny suplement. Tak się jednak nie stało i dla mnie ta pioseneczka rozpierdala klimat naprawdę fajnej płyty ;)
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: FEAR FACTORY

07-06-2016, 10:54

zasadniczo mogliby nie istnieć... na półce została Demanufacture, ale nie wiem po co tak właściwie
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: FEAR FACTORY

07-06-2016, 11:13

harvestman pisze:
Żułek pisze:przecież to bardzo dobry cover jest ;)
Po usłyszeniu piosenek które nie weszły na regularną wersję albumu dochodzę do wniosku że było można miejsce na płycie zagospodarować lepiej, odrzuty dać na płytę a covery na bonusy. Wtedy bym się pewnie z Tobą zgodził i stwierdził że to bardzo dobry cover, sympatyczny suplement. Tak się jednak nie stało i dla mnie ta pioseneczka rozpierdala klimat naprawdę fajnej płyty ;)
oj tam oj tam ;)
dla mnie ten album nie przetrwał próby czasu, ten nieszczesny coverek jest dla mnie jednym z nielicznych małych światałek w dalekiej oddali w bardzo ciemnym tunelu ale nie jestem pewien czy to większa zasługa FF czy U2 ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: FEAR FACTORY

11-02-2019, 03:57

idzie nowe

Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Deathhammer66
weteran forumowych bitew
Posty: 1011
Rejestracja: 25-01-2015, 21:40

Re: FEAR FACTORY

11-02-2019, 20:55

To ja tak tylko obwieszczę światu, że NIE czekam ;) z perspektywy czasu liczą się tylko pierwsze 3 + wybrane kawałki z późniejszych ;)
Scorn
w mackach Zła
Posty: 701
Rejestracja: 23-07-2012, 10:58
Lokalizacja: Þríhnúkagígur

Re: FEAR FACTORY

11-02-2019, 21:19

Na Archetype jeszcze dawali radę, potem bieda. Mam jeszcze sentyment do powszechnie wyszydzanej Digimortal - jednej z pierwszych kaset, jakie kupiłem.
heykvísl og ofn
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: FEAR FACTORY

12-02-2019, 21:37

Żułek pisze:idzie nowe

Obrazek
A Dino na to że nie wie o co biega :D
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 878
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: FEAR FACTORY

12-02-2019, 21:39

Znowu go wyjebali?
Ojciec
zaczyna szaleć
Posty: 148
Rejestracja: 23-02-2018, 11:07

Re: FEAR FACTORY

12-02-2019, 22:10

a Dino na to

" onclick="window.open(this.href);return false;

niestety
wolfpack
świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 13-10-2019, 08:13

Re: FEAR FACTORY

20-11-2019, 07:09

Cześć wszystkim. Z tego co gdzieś czytałem, to Wolbers z Herrerą coś mieszają i blokują wydanie płyty. Zaczęło się od chęci powrotu do FF około roku temu, ale zostali olani, więc wnieśli sprawę do sądu odnośnie prawa do używania nazwy zespołu i póki co zespół jest w stanie zawieszenia.

Burton coś tam w ostatnim czasoe robił z Ministry, nagrał materiał na płytę Ascension of the watchers i jest djem, a Dino nagrał płytę w pobocznym projekcie Die Klute (post wyżej).
Awatar użytkownika
von Leers
postuje jak opętany!
Posty: 364
Rejestracja: 27-11-2008, 11:07

Re: FEAR FACTORY

20-11-2019, 09:23

Niech założą Fear Factory AD albo Fear Factory Inc,
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: FEAR FACTORY

20-11-2019, 09:28

to juz niemodne. teraz powinna byc Feartushka, a najlepiej dwie.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10127
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: FEAR FACTORY

20-11-2019, 09:31

Fart Factory to dobra nazwa :-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
von Leers
postuje jak opętany!
Posty: 364
Rejestracja: 27-11-2008, 11:07

Re: FEAR FACTORY

20-11-2019, 16:03

Jak dla mnie to po "Obsolete" mogli się nazywać "Fear Factory Band Existing In Years 1990-98".
Awatar użytkownika
Deathhammer66
weteran forumowych bitew
Posty: 1011
Rejestracja: 25-01-2015, 21:40

Re: FEAR FACTORY

21-11-2019, 23:20

O, to to. Uwielbiam debiut, kocham Demanufacture, lubię Obsolete, potem w większości sraka.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: FEAR FACTORY

21-11-2019, 23:30

Kojarzę jedynie że ten zespół to sraka...
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: FEAR FACTORY

29-08-2020, 01:50

o ile FF utknelo w sadzie i poki są w ciemnej dupie Burtonowi się nudziło wiec reaktytował swój uboczny project
płyta w pazdzierniku

Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: FEAR FACTORY

11-09-2020, 16:04

FEAR FACTORY has launched a GoFundMe campaign for its long-awaited new album. The disc, which features Dino Cazares on guitar/bass, Burton C. Bell on vocals and Mike Heller on drums, is tentatively due in 2021 via Nuclear Blast Entertainment. The effort is being produced by Damien Rainaud and FEAR FACTORY and will be mixed by Andy Sneap.

FEAR FACTORY's fundraising campaign marks the first public activity from the band since it completed a 2016 U.S. headlining tour on which it performed its classic second album, "Demanufacture", in its entirety.

A message from FEAR FACTORY on the GoFundMe page reads as follows:

"Calling all FEAR FACTORY fans!

"As the smoke clears on what has been a very long and arduous period for FEAR FACTORY, we would firstly like to acknowledge our fans for supporting us and being very patient as we again find our footing after a long absence due to an intensive legal dispute.

"We are relieved to report that the legal matter surrounding the FEAR FACTORY name has now come to an end and the band is now able to move forward.

"It has been a long road in getting to this point and it has certainly not been without its challenges both professionally and personally. As a result, it has caused a significant blow and thrown a wrench into the gears of the FEAR FACTORY machine by creating a heavy financial burden of debt and crushing legal fees associated with the many disputes on the road to reaching a final outcome.

"As it stands, FEAR FACTORY are back, but are now facing an uncertain future financially and we need your help to restart the machine to get FF back up and running and firing on all cylinders. The mounting legal hardship and ensuing legalities have caused both the delayed completion and release of our 10th studio album, so we've decided to take the unique step of reaching out to our fans to ask for help through a Gofundme page.

"If you are able to contribute your donation will go directly towards finishing the new album. We are currently in the post production stage and have yet to complete drums, mixing, mastering and finalizing artwork for a 2021 release.

"Any monies raised above our goal will also go towards producing new music videos for the upcoming album which we are excited to get underway as soon as possible.

"We understand that the current situation with the global pandemic may make it difficult for a lot of our fans to contribute at this time, as we are also feeling the financial hardship due to the corona virus and recognize the struggles we are all facing at the moment.

"We'd like to thank you all for the love and continued support over the last 30 years and hope that together, we can reach our goal.

"Please share and help spread the word and also keep a look out, as we will be posting regular updates on the new album as it progresses for everyone to get a peak inside the gears of the machine and a look at the recording and post production process.

"Stay safe, Stay positive and know that you have got the power to effect a change.

"The machine is still alive!

"Thank You"
:sarcasm1:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Ogre
weteran forumowych bitew
Posty: 1125
Rejestracja: 26-02-2018, 19:47

Re: FEAR FACTORY

11-09-2020, 18:35

Pokłócili się, złożyli sprawę do sądu i po sądach się kilka ( jak nie kilkanaście ) miesięcy ciągali nawzajem, wydali wszystkie pieniądze, teraz mogą wrócić i zabrać się za nagrywanie plyty bez obaw, ze ktoś inny zacznie używać jakże oryginalnej nzawy zespołu - tyle że, hola, hola, nie stać ich na to i najwierniejsi z wiernych FFanów mogą się na to, oczywiście w geście poparcia swoich Jidoli =, ZRZUCIĆ.....ha!
Kpina nielekka.
Do roboty! :D
ODPOWIEDZ