PANDEMONIUM

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3113
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: PANDEMONIUM

08-12-2023, 07:49

ozzy pisze:
08-12-2023, 00:00
Bardzo fajny koncert, choć ludzi mogło by więcej dobić. Dobrze że Mazurowi znowu zachciało się chcieć
Pogoda totalnie chujowa była, i zrezygnowałem :( ale do Kutna postaram się podjechać :)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14777
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: PANDEMONIUM

09-02-2024, 15:21

Panie i Panowie Szlachta i Wachta.

Jakby ktoś miał za dużo kasiury i chciał wspomóc rehab córki Pawła Mazura, to nie wstydźcie się. Warto pomagać! \m/

https://zrzutka.pl/julcia-mazur-leczeni ... ij2SupChbk
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4458
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: PANDEMONIUM

09-02-2024, 17:52

tu nie trzeba miec za duzo kasiury, wystarczy,ze kazdy wplaci 50 czy 100
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14777
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: PANDEMONIUM

09-02-2024, 21:06

Najprzewielebniejszy pisze:
09-02-2024, 17:52
tu nie trzeba miec za duzo kasiury, wystarczy,ze kazdy wplaci 50 czy 100
No pewnie że nie. To taka prowokacja była.
Lepiej by zabrzmiało "Panowie i Panie! Rach ciach! Wplacamy!"
Zwłaszcza qrva że da się to rehabilitacja poprawić!
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14777
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: PANDEMONIUM

13-02-2024, 17:54

No i Paffka, który niegdyś piekne wykonanał wokalnie "Unholy Existence" razem z Pandemonium, ma co nieco na opchnięcie dla Julki:
Szanowni, córka mojego starego druha Paweł Mazur potrzebuje pomocy. Szczegóły znajdziecie w linku poniżej.
Proponuję licytację ośmiu koszulek z mojego prywatnego pakietu. Część koszulek jest nowa, nienoszona, pozostałe są używane, ale w stanie dobrym lub bardzo dobrym. Dodatkowe szczegóły typu dokładne wymiary mogę podać na priv.
👉 Vallenfyre - Fruit of the Loom Heavy Cotton, rozmiar M, używana stan dobry +
👉 Imperator - Fruit of the Loom Heavy Cotton, rozmiar M, nowa, stan bardzo dobry
👉 Maveth - Gildan Heavy Cotton, rozmiar M, używana, stan dobry +
👉 Selfmadegod Records - Fruit of the Loom Valueweight, rozmiar L, nowa, stan bardzo dobry
👉 Death Strike - Fruit of the Loom Heavy Cotton, rozmiar M, używana, stan bardzo dobry
👉 Meat Spreader - Fruit of the Loom Super Premium, rozmiar M, używana, stan dobry +
👉 Hate - Fruit of the Loom Heavy Cotton, rozmiar M, nowa, stan bardzo dobry
👉 Pestilence - Fruit of the Loom Super Premium, rozmiar M, nowa, stan bardzo dobry, niezbyt równo nadrukowany wzór - patrz zdjęcie

Zasady są proste - licytujecie pod konkretnym zdjęciem. Aukcję kończymy w niedzielę 18 lutego o godzinie 20.00.
Zwycięzca aukcji przesyła mi na priv dowód wpłaty na zrzutkę, koszulkę wysyłam na własny koszt po 18 lutego. Zaczynamy od kwoty minimalnej 10 PLN za koszulkę. Udostępniajcie bez krępacji, post jest publiczny. Zapraszam serdecznie i życzę powodzenia!
https://www.facebook.com/plugins/post.p ... &width=500
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8054
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: PANDEMONIUM

13-02-2024, 17:59

Zawsze. Wstałem dzisiaj rano i widziałem co mam zrobić. Że trzeba pomóc.
ODPOWIEDZ