CONQUEROR [CAN]

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
NW.
postuje jak opętany!
Posty: 640
Rejestracja: 11-07-2006, 11:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

CONQUEROR [CAN]

25-03-2007, 17:56

Niewiem czy temat juz byl.
Jak zapatrujecie sie na ich niezbyt bogata biografie?
Jakie opinie o WAR CULT SUPREMACY? Ktore wydawnictwo najbardziej wam podeszlo?
Obrazek
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2568
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

25-03-2007, 19:51

Słyszałem debiut i miażdżący split z Black Witchery. Porażająca kapela. Kurwa, kawałki ze splitu są tak rozwalające, że kilka dni musiałem się z nimi oswajać. Inne kapele coś pierdolą o unicestwianiu itd. Conqueror TO ROBI!
Awatar użytkownika
EM
zaczyna szaleć
Posty: 186
Rejestracja: 14-02-2006, 20:33
Lokalizacja: Piwiarnia

25-03-2007, 21:04

[quote][i]Wysłane przez NW.[/i]
Niewiem czy temat juz byl.
Jak zaopatrujecie sie na ich niezbyt bogata biografie?
Jakie opinie o WAR CULT SUPREMACY? Ktore wydawnictwo najbardziej wam podeszlo? [/quote]

Kadzy ich material jest masakrycznie dobry, al ejakos najbardziej bestialski jest "Hammer of..." na skladance Osmose Recs...
Awatar użytkownika
Conqueror
starszy świeżak
Posty: 18
Rejestracja: 16-05-2006, 19:42
Lokalizacja: Płock/Toruń

25-03-2007, 21:57

nie słyszałem niestety ich ep-ki ani demówek, ale pozostałe materiały dają radę - szczególnie split z Black Witchery i cover " Christ Death" Sarcofago z "Hammer of Antichrist" - totalna dźwiękowa anihilacja, poziom przemocy na ich płytach jest nieosiągalny dla 95% metalowych kapel. aha, od razu uprzedzam, że mój nick nie wziął się wcale od tej kapeli ;)
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

25-03-2007, 23:37

Popierdoliło sie wam pod sufitem. Słuchałem - Hammer of Antichrist i jest to co najmniej debilne. Pierdolone beztalencia + darcie ryja jak jakaś jebana małpa + brak oznak myślenia. Podobnie Black Witchery.
Awatar użytkownika
Conqueror
starszy świeżak
Posty: 18
Rejestracja: 16-05-2006, 19:42
Lokalizacja: Płock/Toruń

25-03-2007, 23:52

idź se kurwa posłuchaj Rhapsody, tam mają ładne melodyjki i miłe wokale.
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

26-03-2007, 09:44

właściwie jedyny zarzut z mojej strony pod ich adresem to to, że są leniwi i te same kawałki wydają po sześć razy
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

26-03-2007, 10:57

A reszta ich kawałków brzmi tak samo jak te 6.
Awatar użytkownika
NW.
postuje jak opętany!
Posty: 640
Rejestracja: 11-07-2006, 11:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

26-03-2007, 16:39

[quote][i]Wysłane przez So_It_Is_Done[/i]
Popierdoliło sie wam pod sufitem. Słuchałem - Hammer of Antichrist i jest to co najmniej debilne. Pierdolone beztalencia + darcie ryja jak jakaś jebana małpa + brak oznak myślenia. Podobnie Black Witchery. [/quote]

wypierdalaj
Obrazek
Awatar użytkownika
Menel
postuje jak opętany!
Posty: 385
Rejestracja: 01-03-2006, 21:07
Kontakt:

26-03-2007, 17:12

Hello. Rozumiem,iż nie do każdego słuchacza trafia taka prosta,solidna i bezkompromisowa napierdalanka jak Conqueror, ale po co od razu brzydkich słów używać?(mam tu na myśli m.in. pana So_It_Is...)Skoro nie lubisz to nie znaczy,że każdy musi się o tym dowiedzieć w taki kiepski sposób.
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

26-03-2007, 17:46

[quote][i]Wysłane przez Maria Konopnicka[/i]
BLACK WITCHERY to muzyczne beztalencia [/quote]

Nie znam ich muzyki, ale jeśli ktoś na pytanie, dlaczego w jego muzyce nie ma choćby jednego riffu, który mozna rozpoznać, odpowiada, że BW nie jest kapelą która zbyt wiele kombinuje, co w domyśle moż znaczyć: ''napierdalamy na jedno kopyto bo inaczej nie umiemy'' może wzbudzać conajmniej mieszane uczucia jeśli chodzi o jego talent co do gry na instrumencie ;)

P.S Nic nie mam do Black Witchery bo nie znam ich muzyki.Mówię tylko co można wywnioskować z wywiadu.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

26-03-2007, 18:27

Słyszałem kiedyś War Cult Supremacy oraz splita z Black Witchery i nie zrobiło to na mnie żadnego wrażenia chociaż ja takiej muzy nie słucham bo nic ciekawego w tym nie widze i Conqueror nie jest tu żadnym wyjątkiem.
Przyswojenie takiej muzyki nie wymaga żadnego "pewnego muzycznego wyrobienia", poprostu nie każdemu musi się podobać black/death zagrany na 3 strunach EAD do 7 progu włącznie. Mi tam styknie INRI którego zawsze chętnie odpalam i żadnych naśladowców słuchać nie potrzebuje.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

26-03-2007, 22:45

Pierdolicie kurwa jak potłuczeni, twory typu Katharsis da sie przyswoić a debilnego Conqueror nie da?
Awatar użytkownika
Set
postuje jak opętany!
Posty: 609
Rejestracja: 02-02-2006, 21:23

29-03-2007, 14:37

[quote][i]Wysłane przez So_It_Is_Done[/i]
Popierdoliło sie wam pod sufitem. Słuchałem - Hammer of Antichrist i jest to co najmniej debilne. Pierdolone beztalencia + darcie ryja jak jakaś jebana małpa + brak oznak myślenia. Podobnie Black Witchery. [/quote]
akurat Hammer of Antichrist nie mialem okazji slyszec ale znajac zycie są tam numery z plyty i ze splitu z BW. WAr Cult Supemacy, tak sie zlozylo, zakupilem pare lat temu razem z debiutem BW, i totalnie popierdolilo mi pod sufitem. dla mnie potega. zapytaj co poniektorych na tym forum ktorzy widzieli w akcji J.Reada jakie to "beztalencie".
poza tym od szesciu lat jestem posiadaczem jedynego na swiecie LS Conqueror zrobionego na zamowienie ha!
poza tym Ryan Förster gral rowniez w Blasphemy ale tego pewnie tez nie sluchasz, podobnie jak Von, Beherit, Axis of Advance czy Revenge:-)
NECRO SKINS SOCIETY
Woody
starszy świeżak
Posty: 27
Rejestracja: 06-02-2006, 21:20
Lokalizacja: EOP

29-03-2007, 22:27

War metal w wykonaniu tych kanadyjczyków nie pozostawia kamienia na kamieniu.Może to i głupie, ale dla mnie takie zespoły jak ten są właśnie definicją ohydzstwa (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) w metalu,który bardziej odpycha aniżeli przyciąga.Bez zbędnych ceregieli,tylko czysta napierdalanka.
Split z BW - cud,miód i orzeszki.
DCI Hunt

30-03-2007, 08:00

Conqueror to bardzo miła muzyka młodzieżowa. Nie słucham tego codziennie, ale bardzo lubię.
Awatar użytkownika
Einherjer
zaczyna szaleć
Posty: 102
Rejestracja: 07-05-2004, 12:20
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wrocław

31-03-2007, 16:55

[quote][i]Wysłane przez So_It_Is_Done[/i]
Popierdoliło sie wam pod sufitem. Słuchałem - Hammer of Antichrist i jest to co najmniej debilne. Pierdolone beztalencia + darcie ryja jak jakaś jebana małpa + brak oznak myślenia. Podobnie Black Witchery. [/quote]

Ja sie z tym zgadzam. Znam tylko split z BW, ktory mialem okazje slyszec jakis czas temu i od tamtej pory nie mam na ten syf ochoty. Nuda, darcie mordy, muzyka prosta jak trzonek od miotly -- kompletna zenada na poziomie licealistow wymalowanych kremem nivea, napierdalajacych na jedna nute w garazu.
Hej młody Junaku, smutek zwalcz i strach! Przecież na tym piachu za trzydzieści lat, przebiegnie z pewnością jasna, długa, prosta, szeroka jak morze Trasa Łazienkowska! I z brzegiem zepnie drugi brzeg, na którym twój ojciec legł ! La, la, la, laaa, la, la, la...
Awatar użytkownika
Wieczor
zaczyna szaleć
Posty: 127
Rejestracja: 05-01-2004, 23:35
Lokalizacja: Częstochowa

31-03-2007, 20:42

[quote][i]Wysłane przez Warcrimer[/i]
Conqueror to bardzo miła muzyka młodzieżowa. Nie słucham tego codziennie, ale bardzo lubię. [/quote]

No bo co by tu nie mowic ale codziennie sluchac Conqueror nie da sie sluchac no jakby kura na to nie patrzec
"Jak długo będziesz po stronie tej stał? Jak długo będziesz w obronę brał krzyż? Jak długo będziesz nawracał do zła? Jak długo możesz oszustwem tym żyć?"
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

31-03-2007, 20:53

a jakiego zespołu można słuchać codzienne bez znudzenia/zmęczenia/przesytu?
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
gniewko
zaczyna szaleć
Posty: 104
Rejestracja: 22-04-2006, 18:43
Lokalizacja: olesno

31-03-2007, 21:03

bez słodzenia - Via Częstochowa
ODPOWIEDZ