IMMOLATION

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: IMMOLATION

21-02-2022, 13:33

Dead But Rimming pisze:
21-02-2022, 13:13
Serio nie podoba Ci się brzmienie bębnów? Zgodziłbym się, że jest trochę sterylne i bez pierdolnięcia, ale dzięki temu bardzo selektywnie to wszystko brzmi. Mi w sumie na plus to siadło, coś tam ten Shalaty po lekturze forum wziął się trochę za siebie, partie w np. Noose of thorns traktuję jak SMS o treści "Porozmawiajmy, zmieniłem się", coś tam chłop kombinuje i fajnie, że słychać co.
Mam wrażenie, że bębny brzmią z albumu na album minimalnie lepiej.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Dead But Rimming
postuje jak opętany!
Posty: 494
Rejestracja: 01-04-2021, 13:17

Re: IMMOLATION

21-02-2022, 14:33

jesusatan pisze:
21-02-2022, 13:25
Ale ja nie mowie o jego stylu gry, tylko o brzmieniu garow. Toc to za chuj nie ma jebniecia.
Moim zdaniem, to jak z gitarą - jak jest jebnięcie, to gubi się trochę czytelność. Jak masz pięknie wyprodukowany dźwięk, to brakuje jebnięcia. Coś za coś. I tak wydaje mi się, że jest spory postęp, porównując to np. z Failures for Gods, które brzmiało jak nagrywane w kartonie po telewizorze.
Dead But Rimming
postuje jak opętany!
Posty: 494
Rejestracja: 01-04-2021, 13:17

Re: IMMOLATION

21-02-2022, 14:34

Pacjent pisze:
21-02-2022, 13:33
Mam wrażenie, że bębny brzmią z albumu na album minimalnie lepiej.
Może tak być, pod tym względem nie patrzyłem.
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2283
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: IMMOLATION

21-02-2022, 14:59

Na razie nijako mi sie to widzi. Może zaklika później, ale na dzień dzisiejszy nie chce mi się do tego materiału nawet wracać.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14139
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: IMMOLATION

21-02-2022, 15:57

Magda Linette powinna słuchać nową Immolation ;)
przed włączeniem dostawała wpierdol a jak włączyłem to nagle zaczeła grać i wygrała w 3 setach ;)
skończyli nawet w tym samym momencie ;) to znak ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: IMMOLATION

21-02-2022, 16:05

To oczywiste.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: IMMOLATION

21-02-2022, 16:19

Ja ja pieszczotliwie nazywam Minette.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10116
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: IMMOLATION

21-02-2022, 16:41

Żułek pisze:
21-02-2022, 15:57
Magda Linette powinna słuchać nową Immolation ;)
przed włączeniem dostawała wpierdol a jak włączyłem to nagle zaczeła grać i wygrała w 3 setach ;)
skończyli nawet w tym samym momencie ;) to znak ;)
O Pani Magdalenie już kiedyś pisałem.
Hatefire pisze:
01-07-2021, 15:31
W tym miejscu dokonam kutasiarskiego wyznania że bardzo mnie się pani Magdalena Linette podoba. Niby nie jest oczywistą pięknością ale ma w sobie coś co sprawia że smeczowałbym aż po tie-break :wink:
Natomiast, co do Immolation, to ani poprzednia ani ta mi nie siadły. Poziom trzymają, ale jakieś to bez iskry, przewidywalne.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: IMMOLATION

21-02-2022, 18:53

Hatefire pisze:
21-02-2022, 16:41
Żułek pisze:
21-02-2022, 15:57
Magda Linette powinna słuchać nową Immolation ;)
przed włączeniem dostawała wpierdol a jak włączyłem to nagle zaczeła grać i wygrała w 3 setach ;)
skończyli nawet w tym samym momencie ;) to znak ;)
O Pani Magdalenie już kiedyś pisałem.
Hatefire pisze:
01-07-2021, 15:31
W tym miejscu dokonam kutasiarskiego wyznania że bardzo mnie się pani Magdalena Linette podoba. Niby nie jest oczywistą pięknością ale ma w sobie coś co sprawia że smeczowałbym aż po tie-break :wink:
ja to rozumiem, ma taką praską patusiarską urodę, trochę pod dda, ale potrafi się dobrze zrobić, lubię to
Die Welt ist meine Vorstellung.
ryjek
rozkręca się
Posty: 70
Rejestracja: 19-12-2014, 22:03

Re: IMMOLATION

21-02-2022, 23:46

Pelson pisze:
21-02-2022, 14:59
Na razie nijako mi sie to widzi. Może zaklika później, ale na dzień dzisiejszy nie chce mi się do tego materiału nawet wracać.
Nawet Malignant Altar brzmieniowo lepiej wypada
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: IMMOLATION

21-02-2022, 23:54

Ryjek nie mogę się zgodzić. Drawn... uwielbiam, Malignat to jednak inne granie. W każdym bądź razie zajebiscie ze Immolation zapuszczę razem z pozostałymi. Cieszyć się że jest tyle dobrej muzyki.

Na mój chujowy gust najlepszy i tak jest komiks o Batmanie.Najlepszy z najlepszych. Szaleństwo i nienawiść w czystej formie



Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: IMMOLATION

22-02-2022, 00:07

Ładniutki ten def metal taki, cacy taki. Coraz ładniejszy. Kilka hopków skocznych tutaj złapałem nawet, że mnie śmieszność ogarneła*. Fajniutko. Tak coraz bardziej "do góry". Na spacerniaczek ideolo. W szczególności jak pogoda dopisze. Słonko, chce się Ż od witamin i darmoszka ze spotifaja. Ale, ale. Tak nie za często, coby sobie nie zszargać pamięci minionej. Jak to było? Co tam, Nasum, było, a nie ma, jak sądzisz, że jeszcze jest. Co to było? > "mrok" miał być a go nie ma. Ja tam w tej wystudiowanej pseudo gęstwinie riffów mroku, mroczku nie słysze.

ps. Taki trochę casus GM. Ulotniło się co nieco. Nie wiem, czy w D&Q, czy w Malignant mi szukać. Raczej nie w Immo. Zapodam sobie ewent "Pokutę" jak mnie najdzie. Bo to akurat w jakimś pędzie zakupiłem.

Dla mnie historia kilku odsłuchów, gdzie ważniejsze były historie, wiążące się z samymi odsłuchami a właściwie okolicznościami odsłuchów. Bez zbędnych emocji odsłuchy. Bez walenia gruchy. Też.

*żal&żenad.pl

ps2. Przyrównanie do "świetnych" ostatnich płyt Obituary idealne. Tylko w drugą stronę. <Bo taki wątek tutaj złapałem i dalej nie mogę się nadziwić, że postawiony znak równości został, choć jak dla mnie zupełnie, celnie. Tylko jak wcześniej, z diamatralnie inna oceną, w szczególności, płyt Obituary>
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: IMMOLATION

22-02-2022, 07:20

Trzeci singiel
all the monsters will break your heart
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9130
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: IMMOLATION

22-02-2022, 09:12

Ascetic pisze:
22-02-2022, 00:07
Ładniutki ten def metal taki, cacy taki. Coraz ładniejszy. Kilka hopków skocznych tutaj złapałem nawet, że mnie śmieszność ogarneła*. Fajniutko. Tak coraz bardziej "do góry". Na spacerniaczek ideolo. W szczególności jak pogoda dopisze. Słonko, chce się Ż od witamin i darmoszka ze spotifaja. Ale, ale. Tak nie za często, coby sobie nie zszargać pamięci minionej. Jak to było? Co tam, Nasum, było, a nie ma, jak sądzisz, że jeszcze jest. Co to było? > "mrok" miał być a go nie ma. Ja tam w tej wystudiowanej pseudo gęstwinie riffów mroku, mroczku nie słysze.

ps. Taki trochę casus GM. Ulotniło się co nieco. Nie wiem, czy w D&Q, czy w Malignant mi szukać. Raczej nie w Immo. Zapodam sobie ewent "Pokutę" jak mnie najdzie. Bo to akurat w jakimś pędzie zakupiłem.

Dla mnie historia kilku odsłuchów, gdzie ważniejsze były historie, wiążące się z samymi odsłuchami a właściwie okolicznościami odsłuchów. Bez zbędnych emocji odsłuchy. Bez walenia gruchy. Też.

*żal&żenad.pl

ps2. Przyrównanie do "świetnych" ostatnich płyt Obituary idealne. Tylko w drugą stronę. <Bo taki wątek tutaj złapałem i dalej nie mogę się nadziwić, że postawiony znak równości został, choć jak dla mnie zupełnie, celnie. Tylko jak wcześniej, z diamatralnie inna oceną, w szczególności, płyt Obituary>
Heh, ja sobie żartowałem po pierwszych udostępnionych próbkach, że to dzisiaj taki DM do kawy z wuzetką.

Myślę, że ekipa z Yonkers ma teraz jednak głęboko w chuju mroki, smoki, smoły i pierdoły, które zostawili za sobą przy okazji premiery czwórki. To tam zaczął się przyjazny i wychylający się ze stęchłej undergroundowej piwnicy DM. Osobiście, gdybym już miał kreślić jakieś kreski, to właśnie pomiędzy Failures i Close (pomimo tego, że to w pewnym sensie bliźniacze płyty).

Już to pisałem - dzisiaj jest w czym wybierać i czytam tutaj jedynie jakieś wczesnoprzedszkolne bóldupstwo, że Immolation opuścili miejsce, z którego nie wychyla się wciągnięty w temat, ostatni - skądinąd świetny i rzeczywiście o wiele bardziej rdzenny i esencjonalny D&Q (ktoś dzisiaj jeszcze tak gra?), o którym najwidoczniej z tego właśnie powodu nie prowadziło się po premierze gorących dyskusji.

Taka typowo metaluchowa dysproporcja: chcę być elite, mieć w zerowym nakładzie płytę = nikt tego nie docenia, wpierdolę to w inny temat do zaznaczenia.

Nędzne tak samo jak konfabulanckie ejakulacje, że Immo jest w życiowej formie i POKASZ MI LEPSZOM PUYTE.
Jest w dobrej, przyzwoitej formie jak na swoje lata i najwyraźniej pasuje im i obecna stajnia, i obecny, o wiele bardziej regularny tryb pracy.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3516
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: IMMOLATION

22-02-2022, 09:48

est pisze:
Taka typowo metaluchowa dysproporcja: chcę być elite, mieć w zerowym nakładzie płytę = nikt tego nie docenia, wpierdolę to w inny temat do zaznaczenia.
Nędzne tak samo jak konfabulanckie ejakulacje, że Immo jest w życiowej formie i POKASZ MI LEPSZOM PUYTE.
bdb napisane
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1895
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: IMMOLATION

22-02-2022, 10:02

Musze sie dzisiaj zabrac za ten album, bo widze ze niezle poruszenie :)
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: IMMOLATION

22-02-2022, 10:11

est pisze:
22-02-2022, 09:12
Ascetic pisze:
22-02-2022, 00:07
Ładniutki ten def metal taki, cacy taki. Coraz ładniejszy. Kilka hopków skocznych tutaj złapałem nawet, że mnie śmieszność ogarneła*. Fajniutko. Tak coraz bardziej "do góry". Na spacerniaczek ideolo. W szczególności jak pogoda dopisze. Słonko, chce się Ż od witamin i darmoszka ze spotifaja. Ale, ale. Tak nie za często, coby sobie nie zszargać pamięci minionej. Jak to było? Co tam, Nasum, było, a nie ma, jak sądzisz, że jeszcze jest. Co to było? > "mrok" miał być a go nie ma. Ja tam w tej wystudiowanej pseudo gęstwinie riffów mroku, mroczku nie słysze.

ps. Taki trochę casus GM. Ulotniło się co nieco. Nie wiem, czy w D&Q, czy w Malignant mi szukać. Raczej nie w Immo. Zapodam sobie ewent "Pokutę" jak mnie najdzie. Bo to akurat w jakimś pędzie zakupiłem.

Dla mnie historia kilku odsłuchów, gdzie ważniejsze były historie, wiążące się z samymi odsłuchami a właściwie okolicznościami odsłuchów. Bez zbędnych emocji odsłuchy. Bez walenia gruchy. Też.

*żal&żenad.pl

ps2. Przyrównanie do "świetnych" ostatnich płyt Obituary idealne. Tylko w drugą stronę. <Bo taki wątek tutaj złapałem i dalej nie mogę się nadziwić, że postawiony znak równości został, choć jak dla mnie zupełnie, celnie. Tylko jak wcześniej, z diamatralnie inna oceną, w szczególności, płyt Obituary>
Heh, ja sobie żartowałem po pierwszych udostępnionych próbkach, że to dzisiaj taki DM do kawy z wuzetką.

Myślę, że ekipa z Yonkers ma teraz jednak głęboko w chuju mroki, smoki, smoły i pierdoły, które zostawili za sobą przy okazji premiery czwórki. To tam zaczął się przyjazny i wychylający się ze stęchłej undergroundowej piwnicy DM. Osobiście, gdybym już miał kreślić jakieś kreski, to właśnie pomiędzy Failures i Close (pomimo tego, że to w pewnym sensie bliźniacze płyty).

Już to pisałem - dzisiaj jest w czym wybierać i czytam tutaj jedynie jakieś wczesnoprzedszkolne bóldupstwo, że Immolation opuścili miejsce, z którego nie wychyla się wciągnięty w temat, ostatni - skądinąd świetny i rzeczywiście o wiele bardziej rdzenny i esencjonalny D&Q (ktoś dzisiaj jeszcze tak gra?), o którym najwidoczniej z tego właśnie powodu nie prowadziło się po premierze gorących dyskusji.

Taka typowo metaluchowa dysproporcja: chcę być elite, mieć w zerowym nakładzie płytę = nikt tego nie docenia, wpierdolę to w inny temat do zaznaczenia.

Nędzne tak samo jak konfabulanckie ejakulacje, że Immo jest w życiowej formie i POKASZ MI LEPSZOM PUYTE.
Jest w dobrej, przyzwoitej formie jak na swoje lata i najwyraźniej pasuje im i obecna stajnia, i obecny, o wiele bardziej regularny tryb pracy.

No pokasz! ;( Kto ma większą pyte, sorry, płytę. kto ma tak równo rozwijającą się kariere dela sera, kto ma ... no k u r w a, kto ma, się pytam! No poka!

A tak na pełnej, kurwa, poważce, a jak, jak nie tak, to sedno sprawy ująłeś w "Już to pisałem - dzisiaj jest w czym wybierać".
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: IMMOLATION

22-02-2022, 10:12

DST pisze:
22-02-2022, 10:02
Musze sie dzisiaj zabrac za ten album, bo widze ze niezle poruszenie :)
Też się na to złapałem. .... A można było posłuchać z młodą fu fajters jak prosiła.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: IMMOLATION

22-02-2022, 10:37

est pisze:
22-02-2022, 09:12
Osobiście, gdybym już miał kreślić jakieś kreski, to właśnie pomiędzy Failures i Close (pomimo tego, że to w pewnym sensie bliźniacze płyty).
Chyba Ci się coś pomyliło. Bliźniacze? Nie ma w dyskografii Immolation bardziej różniących się od siebie płyt, no może poza jedynka vs. dwójka.
all the monsters will break your heart
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: IMMOLATION

22-02-2022, 10:46

nicram pisze:
22-02-2022, 10:37
est pisze:
22-02-2022, 09:12
Osobiście, gdybym już miał kreślić jakieś kreski, to właśnie pomiędzy Failures i Close (pomimo tego, że to w pewnym sensie bliźniacze płyty).
Chyba Ci się coś pomyliło. Bliźniacze? Nie ma w dyskografii Immolation bardziej różniących się od siebie płyt, no może poza jedynka vs. dwójka.
No dokładnie. Akurat 2 dwie płyty to zupełenie inne światy. Zupełnie inny sposób kompozycyjny i rozłożenia ciężaru.
ODPOWIEDZ