DRUDKH

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: DRUDKH

12-07-2020, 08:42

Panie szarpidrut, umiesz pan wyszukiwarkę obsługiwać ? :)

Zdanie podtrzymuje. Banderowskie psy i żaden szanujący się Polak nie powinien tego gówna tykać.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: DRUDKH

12-07-2020, 08:57

^Baa... Nawet już wcześniej pisał w tym wątku.
Awatar użytkownika
Deathhammer66
weteran forumowych bitew
Posty: 1011
Rejestracja: 25-01-2015, 21:40

Re: DRUDKH

12-07-2020, 09:06

Ale że o co chodzi? To, że wypowiadałem się w tym wątku to wiem, teraz po prostu uczyniłem z tego pełnoprawny wpis na bloga. Chyba że w jakiś sposób przez przypadek założyłem drugi temat (tego w encyklopedii nie liczę - po to ten dział jest, prawda?), to przepraszam, można usunąć (chociaż u mnie na komputerze nic takiego się nie wyświetla).
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: DRUDKH

12-07-2020, 09:19

A, sorry, nie widziałem że to encyklopedia.

Edit.
Zamiast encyklopedii raczej powinno być w "śmietnik historii" :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: DRUDKH

12-07-2020, 15:14

Wypierdalaj już stad, bo trolujesz tylko. Nie da się tego czytac
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8158
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: DRUDKH

12-07-2020, 15:28

Zablokuj durnia i problem z bani. Czasem coś ci wpadnie w oczy jak ktoś go zacytuje, ale poza tym wypas.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: DRUDKH

13-07-2020, 01:10

Dziś w TV emitowali "Wołyń". Tak banderowskie ścierwo rozprawiało się z Polakami a dziś mi tu piszą że jakieś Drudkh to poziom Burzum i godzi się słuchać tego gówna Polakom...
Jeszce pomówienia że trolluje.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: DRUDKH

13-07-2020, 09:50

Bloodcult pisze:
13-07-2020, 01:10
Dziś w TV emitowali "Wołyń". Tak banderowskie ścierwo rozprawiało się z Polakami a dziś mi tu piszą że jakieś Drudkh to poziom Burzum i godzi się słuchać tego gówna Polakom...
Jeszce pomówienia że trolluje.
Rozumiem ciągłe problemy z myśleniem. Ale czemu miałbym nie słuchać muzyki gościa? Bo jego dziadkowie zabijali Polaków? Winy z nich przeszły na niego? Pojebało cię (pytanie retoryczne)?
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: DRUDKH

13-07-2020, 10:13

Zawsze jest to dla mnie zagadką, kiedy ktoś mi pierdoli, że nie słucha se Drutka, Nokturnal Mortum czy Hate Forest, bo rzeź wołyńska, ale już Absurd, Peste Noire czy M8l8th to jasne, Militant Black Metal, super sprawa! Ja po prawdzie chuja wbijam w Adolfa i jego kochaczy, nacjonalizm uważam za zaburzenie mentalne, a cały ten napięty etos twardego spoconego NSBM wojownika za srogą kryptogejozę, natomiast jeśli muzyka jest git, to jest git i nie poradzisz, dlatego jaram się np nowym Evil Incarnate, mimo faktu, że Eisenhauer ma we łbie sracz.
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Awatar użytkownika
Deathhammer66
weteran forumowych bitew
Posty: 1011
Rejestracja: 25-01-2015, 21:40

Re: DRUDKH

13-07-2020, 10:14

Nie wiem po chuj w ogóle kol. Bloodcult się wypowiada, wyraźnie zaznaczyłem w tekście że nie zamierzam dyskutować na tematy polityczne w kontekście Drudkh bo sam zespół nie wspiera jakichkolwiek ekstremalnych ideologii :) jedyne co mnie interesuje to sama muzyka. Oddzielenie artysty od twórczości to też ważna sprawa. Ale po co w ogóle o tym mówić, przecież wiadomo że jak się typ nakręci to będzie pierdolił kocopoly z karabinu maszynowego :)

Specjalnie nawet zawarłem ten paragraf bo spodziewałem się że jakiś nakręcony as zacznie wyglaszac swoje litanie : D
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: DRUDKH

13-07-2020, 11:27

Przecież mi nie chodzi o fakt że to Ukraińcy tylko o fakt że jawnie gloryfikują Banderę (no przecież to jego zdjęcie jest w książeczce do "Blood In Our Wells")

Słuchanie tego i kupowanie ich płyt to takie samo szambo mentalne jak słuchanie Landsera czy innego gówna które jawnie gloryfikuje nazizm.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: DRUDKH

13-07-2020, 11:27

Przecież mi nie chodzi o fakt że to Ukraińcy tylko o fakt że jawnie gloryfikują Banderę (no przecież to jego zdjęcie jest w książeczce do "Blood In Our Wells")

Słuchanie tego i kupowanie ich płyt to takie samo szambo mentalne jak słuchanie Landsera czy innego gówna które jawnie gloryfikuje nazizm.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Mass-Turbo
postuje jak opętany!
Posty: 477
Rejestracja: 19-04-2017, 12:16
Lokalizacja: west mazovia

Re: DRUDKH

13-07-2020, 11:34

Bycie Polakiem i słuchanie Drudkh - szambo
Bycie katolikiem i słuchanie Burzum - zdrój mądrości
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: DRUDKH

13-07-2020, 11:47

No jest różnica i to spora. O ile taki Bandera kipiał nienawiścią do Polaków i to z jego działalność stała się inspiracją do ludobójstw i pogromów.

Varg ma akurat całkiem uzasadnione argumenty czemu chrześcijaństwo nie należy do Europy. Bo i ile fakt korelacji etnicznej i religijnej jest interesujący i wart przedyskutowania (w przeciwieństwie do prymitywnych argumentów o tym że księża ponoć podatków nie płacą) to tyle banderyzm jest po prostu nie do obrony.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
iGrinder
postuje jak opętany!
Posty: 585
Rejestracja: 26-02-2018, 18:40
Lokalizacja: South of Heaven

Re: DRUDKH

13-07-2020, 11:55

Ten cały Roman to jest niezły zjeb (choć utalentowany). Do tego mało konsekwentny. Drudkh apolityczny (wg MA)? Z ryjem Bandery we wkładce i utworem gloryfikujacym armię "powstańczą"? Boki zrywać!
Bloodlust...
Druglust...
Count Drugula Arise!
Awatar użytkownika
Bohdan
weteran forumowych bitew
Posty: 1257
Rejestracja: 21-12-2010, 09:52
Lokalizacja: Lokal

Re: DRUDKH

26-02-2022, 17:39

WTEM!

Ukrainian black metal stalwarts DRUDKH are now releasing the official music video for the new song, "The Nocturnal One". The video was originally not slated for release until later this year, along with a new record from the band. However, due to the increasingly dangerous situation in their homeland, being situated in the epicentre of the invasion, the band has requested that the video be released immediately as sign of Ukrainian resistance.

DRUDKH has always shown unwavering pride for their country through their music. This poignant statement is a testament to their fighting spirit and love for their homeland. The new record and its details will be revealed in time. Due to vinyl plant delays, the album release is delayed until late 2022.

Season of Mist has been in contact with Drudkh over the phone today.

They stated the following:
"Even though we weren't supposed to share any statement or music until later this year, we are grateful to get this new track out here today. It represents HOPE, may it strengthen those who need it."
krov
zaczyna szaleć
Posty: 263
Rejestracja: 08-01-2016, 21:38

Re: DRUDKH

26-02-2022, 19:45

Jak na ich poziom utwór wybitnie wręcz słaby i do bólu zwyczajny. O teledysku nawet się nie wypowiadam bo to jedno wtf
Scorn
w mackach Zła
Posty: 701
Rejestracja: 23-07-2012, 10:58
Lokalizacja: Þríhnúkagígur

Re: DRUDKH

26-02-2022, 22:35

Saenko lej tam Ruskich, bo jeszcze bym nowy Precambrian chętnie usłyszał .
heykvísl og ofn
Awatar użytkownika
KKK
postuje jak opętany!
Posty: 462
Rejestracja: 29-07-2010, 19:01

Re: DRUDKH

27-02-2022, 16:49

Bohdan pisze:
26-02-2022, 17:39
WTEM!

Ukrainian black metal stalwarts DRUDKH are now releasing the official music video for the new song, "The Nocturnal One". The video was originally not slated for release until later this year, along with a new record from the band. However, due to the increasingly dangerous situation in their homeland, being situated in the epicentre of the invasion, the band has requested that the video be released immediately as sign of Ukrainian resistance.

DRUDKH has always shown unwavering pride for their country through their music. This poignant statement is a testament to their fighting spirit and love for their homeland. The new record and its details will be revealed in time. Due to vinyl plant delays, the album release is delayed until late 2022.

Season of Mist has been in contact with Drudkh over the phone today.

They stated the following:
"Even though we weren't supposed to share any statement or music until later this year, we are grateful to get this new track out here today. It represents HOPE, may it strengthen those who need it."
BDB, jak to Drudkh.
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: DRUDKH

04-03-2022, 21:36

3LP. calosc ze sprzedazy trafia do muzykow.

Obrazek

https://shop.season-of-mist.com/drudkh- ... ed-digital
niech to miejsce niebawem zniknie
ODPOWIEDZ