ANAAL NATHRAKH

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ulfr
zaczyna szaleć
Posty: 153
Rejestracja: 16-03-2006, 00:23
Lokalizacja: Wawa

ANAAL NATHRAKH

09-10-2006, 00:43

Slyszal juz ktos nowy album Anglikow (nominalnie wychodzi 16 pazdziernika)?
Ja juz go kilka razy przesluchalem i musze powiedziec, ze jestem pod cholernym wrazeniem.
Na pewno poszli bardzo do przodu - w moim odczuciu furia i chaos z "Codex Necro" zostaly bardzo udatnie polaczone z patentami kompozycyjnymi z "Domine, Non Es Dignus" (choc to niezla plyta, zawsze brakowalo mi w niej nieco przypierdolenia i feelingu przepelniajacego debiut, choc muzyka wydaja sie bardziej zlozona). Obecnie dostajemy album na pewno spojny i przemyslany, ale jednoczesnie pelen muzyki ze wszech miar zaskakujacej, jest kilka kawalkow rownie agresywnych co te z debiutu, jesli nie bardziej ( "Timewave Zero", "The Destroying Angel") ale tez oprocz agresji uslyszymy wiele elementow dotad chyba u Anaal Nathrakh nieobecnych (posluchajcie "brytyjskiego" czystego refrenu w "Between Piss and Shit We Are Born" - jednym z najbardziej zapadajacych w pamiec utworow z plyty, zaskakuja tez "When the Lion Devours Both Dragon and Child" - spory, jak na ten zespol rozmach kompozycyjny, czy wienczacy album "Regression to the Mean"). "Eschaton" bardzo mgliscie i odlegle kojarzy mi sie z "La Masquerade Infernale" bo stylistyka inna, ale podobna dawka szalenstwa i nieprzewidywalnosci. Kolejny bardzo dobry album w tym roku - o ile sie nic nie zmieni, ma u mnie w okolicach 8,5-9/10.
VIVA MEGALOMANIA
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

09-10-2006, 08:07

dla mnie ta płyta jest absolutnie pozbawiona wiarygodności ;)
nie rozumiem tego. napierdalają tak, ze aż się japa cieszy, a tu nagle wchodzą te kompletnie zjebane refreny, które brzmią dosłownie jak Helloween. no kurwa armaggedon i smerfne hity w jednym. obawiam sie, ze to po prostu wyrachowanie... emo black metal... kurwa...

powiem tak: The Destroying Angel, Waiting For The Barbarians i Regression To The Mean (Samael się kłania) to miazga absolutna. a za numery w rodzaju Between Piss And Shit We Are Born czy When Lion... powinno się ich za jaja powywieszać. Gamma Raythrakh, Keeper Of The Shit And Piss. KURWA.

no.

;)
Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

09-10-2006, 09:50

[quote][i]Wysłane przez Ulfr[/i]
"When the Lion Devours Both Dragon and Child" - spory, jak na ten zespol rozmach kompozycyjny[/quote]
Mnie ten kawałek strasznie wkurzył, gdy go przesłuchałem na myspace. Za dużo pompatyczności. Zupełnie jakby chcieli być drugim Emperorem, pozostając zarazem sobą.
Obawiam się, że Trotzky ma rację. Goście chcą trafić do "szerszej publiczności" - hollywoodzki rozmach. Już poprzedni album średnio mi podszedł, ale złapałem tę dawkę szaleństwa. Tym razem jestem pełen obaw. Wypowiem się jak poznam całość.
The imagination is a muscle. It has to be exercised. Luis Bunuel

http://musicamok.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vitriol
weteran forumowych bitew
Posty: 1385
Rejestracja: 03-07-2006, 12:13

09-10-2006, 10:04

zaskoczenie jak skurwesyn. wlasnie slucham i jak dotad wszystko na plus
https://www.facebook.com/kontaminationvvv" onclick="window.open(this.href);return false;
jax1982
zaczyna szaleć
Posty: 217
Rejestracja: 25-03-2005, 01:43
Lokalizacja: sielankowa dolina....
Kontakt:

09-10-2006, 15:18

odrobina melodii jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a przeciez nawet codex necro byl troszke wesoly ;) w kazdym razie takiego blacku to ja mogem sluchac ;)
Vitriol
weteran forumowych bitew
Posty: 1385
Rejestracja: 03-07-2006, 12:13

09-10-2006, 15:47

jest dobrze, a te czyste wokale nie odrzucaja - wrecz przeciwnie. mogloby byc jednak odrobine mniej slodko
https://www.facebook.com/kontaminationvvv" onclick="window.open(this.href);return false;
jax1982
zaczyna szaleć
Posty: 217
Rejestracja: 25-03-2005, 01:43
Lokalizacja: sielankowa dolina....
Kontakt:

09-10-2006, 16:05

ale przesadzacie, jest melodyjka, ale slodkosci tam ni chuja slychac
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

09-10-2006, 16:56

[quote][i]Wysłane przez longinus696[/i]
Za dużo pompatyczności. Zupełnie jakby chcieli być drugim Emperorem
[/quote]

Nowej płyty jeszcze nie słyszałem, ale przyśpiewki a'la Ihsahn V.I.T.R.I.O.L zaczął odpierdalać na ''Domine...'' vide refren w Do Not Speak.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Ulfr
zaczyna szaleć
Posty: 153
Rejestracja: 16-03-2006, 00:23
Lokalizacja: Wawa

09-10-2006, 17:48

[quote][i]Wysłane przez Alsvartr[/i]
ale przyśpiewki a'la Ihsahn V.I.T.R.I.O.L zaczął odpierdalać na ''Domine...'' vide refren w Do Not Speak. [/quote]

Sluszna uwaga.
Zreszta mnie sie kombinacja "smerfne hity + armageddon" dosyc podoba, jest to dla mnie jedna z technik kreowania ogolnie popierniczonego klimatu tej plyty. Nie sadze, by taka grupa jak Anaal Nathrakh miala jakies szczegolne parcie na "docieranie do szerszej publicznosci", jak na black metal sa juz i tak dosc cenieni, a jakos nie podejrzewam ich o chec zdyskontowania Dimmu Borgir czy kredek. ;)
VIVA MEGALOMANIA
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

09-10-2006, 18:29

ale Dimmu i Kredki w życiu równie chujowych refrenów nie nagrywały ;)
haath
zaczyna szaleć
Posty: 281
Rejestracja: 15-04-2006, 17:05
Lokalizacja: Auschwitz block 2

09-10-2006, 18:29

EKIPA JEDNEJ(pierwszej)PŁYTY!
Awatar użytkownika
Set
postuje jak opętany!
Posty: 609
Rejestracja: 02-02-2006, 21:23

09-10-2006, 18:31

te przyspiewki a'la Ihasan czy inny ktos, to juz byly dawno temu na "the fire rains down from the sky, mankind will reap as it has sown", wlasnie w tytulowym tracku i wlasnie ten tytul jest tak wyspiewany. dlatego tez nie uwazam, zeby bylo to cos nowego jak dla nich. chyba nie wszyscy znaja ich starsze materialy skoro sie tak oburzają. poza tym uwazam, ze zajebiscie to pasuje w niektorych miejscach jako rozpierdolenie odhumanizowanego bądz co bądz klimatu. nowej plyty jeszcze nie slyszalem ale z pewnoscią to w koncu upoluje i umrę:-)
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

09-10-2006, 18:34

mam nadzieje, ze pierdolicie :D. Czysty wokal w refrenach na Domine cholernie mi sie podobal, zwlaszcza w "This Cannot Be The End". Vitriol ma zajebisty glos. Jestem cholernie ciekaw tej plyty.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

09-10-2006, 18:37

syndrom ostatniego Deicide ;)
jax1982
zaczyna szaleć
Posty: 217
Rejestracja: 25-03-2005, 01:43
Lokalizacja: sielankowa dolina....
Kontakt:

09-10-2006, 19:15

[quote][i]Wysłane przez Riven[/i]
mam nadzieje, ze pierdolicie :D[/quote]
spoko, pierdolą ;)
Awatar użytkownika
Ulfr
zaczyna szaleć
Posty: 153
Rejestracja: 16-03-2006, 00:23
Lokalizacja: Wawa

09-10-2006, 19:27

[quote][i]Wysłane przez twoja_stara_trotzky[/i]
syndrom ostatniego Deicide ;) [/quote]

Juz nie przesadzaj

Eschaton>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>ostatnie Deicide
VIVA MEGALOMANIA
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

09-10-2006, 19:44

nie no wiadomo, że Eschaton jest lepszy od ostatniego Blind Benton ;)
ale ja naprawdę nie jestem w stanie ścierpieć tych refrenów. golonka z dżemem ;)
Awatar użytkownika
Ulfr
zaczyna szaleć
Posty: 153
Rejestracja: 16-03-2006, 00:23
Lokalizacja: Wawa

09-10-2006, 19:59

Kuchnia "fusion" ma troche zalet. ;))

Nie no, wiadomo ze nie wszystko kazdemu podchodzi, mnie te "gryzace sie" refreny wydaja sie ciekawym wzbogaceniem muzyki AN (nawet jesli "czyste" wokale byly juz wczesniej, tu jest ich wiecej i ich melodyka jest znaczaco odmienna). Golonka moze nie z dzemem, tylko z zurawina (swoja droga nigdy nie jadlem tak i nie jest to przyjete, a moze byc smaczne) :D. A nowe Deicide to tort czekoladowy z rowniutko powtykanymi dokola korniszonami. :))
VIVA MEGALOMANIA
Vitriol
weteran forumowych bitew
Posty: 1385
Rejestracja: 03-07-2006, 12:13

09-10-2006, 20:40

chuja tam nie znamy starych nagran. po prostu wczesniej hunt nie pokazywal tak czesto jak to ladnie potrafi wyc. czyste wokale byly raczej smaczkami, natomiast tu wydaja sie juz stalym elementem ich kompozycji.
btw. dave zajebiscie zaspiewal refren "static" w mistress
https://www.facebook.com/kontaminationvvv" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

09-10-2006, 23:04

[quote][i]Wysłane przez Ulfr[/i]
Golonka moze nie z dzemem, tylko z zurawina. A nowe Deicide to tort czekoladowy z rowniutko powtykanymi dokola korniszonami. :)) [/quote]
I tu się, mój drogi, mylisz. Głód zmącił Ci zmysły. Nowe DEICIDE to zajebisty Death Metal, a analny wiatrak to kupa hałasuuuuuuu, gdzie proporcje między kupą i hałaseeeeeeem rozkładają się (tak jak moje uszy, gdy z tym obcują) mniej więcej po równo.. :)
Only SŁUCHANIE płyt is real!
ODPOWIEDZ